شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام خدمات آزمایش خون و آزمایش ادرار در منزل برای کسانی توانایی بیرون آمدن از خانه را ندارند با بهترین نیرو و بهترین تعرفه در خدمت شما عزیزان هستیم.

همه‌ی خدمات آزمایشگاهی، تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی قابل انجام است.
هزینه نمونه گیری فقط برای پکیج های کامل ۹۹ هزار تومان میباشد.

انجام آزمایش در منزل + سریعترین  جواب و دقیق ترین تفسیر 

اگر به دنبال موسسه ای معتبر برای انجام آزمایش در منزل هستند بهتر است از مزایا و ویژگی های شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب آگاه شوید. شناخت آن  به تصمیم گیری درست شما کمک می کند. آزمایشات زیر توسط بهترین پرستاران تهران که در امر رگ گیری تبحر خاصی دارند ؛ در خانه بیماران انجام می شود

 • گرفتن نمونه خون در منزل
 • انجام تست ادرار ( اعتیاد و..) در خانه
 • نمونه برداری از مدفوع بیمار 
 • بیوپسی  ( نمونه برداری از بافت )
 • گرفتن نمونه ژنتیک ( پوست و فولیکول مو )

کلیک کنید : دسترسی 24 ساعته به پزشکانی از هر تخصص ، فقط با درخواست اعزام دکتر به منزل 

آزمایش در منزل

مشخصات شرکت خدمات پرستاری همراه طب

با توجه به شاخص های زیر می توانید به شرکت خدمات پرستاری در منزل همراه طب اعتماد کنید.

 1. دسترسی شبانه روزی برای گرفتن آزمایش در منزل و تفسیر دقیق آن در طول 365 روز سال
 2. اطمینان از اینکه این مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت می باشد.
 3. با داشتن سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در منزل به بهترین خدمات دست می یابید.
 4. سراسر پایتخت در زیر پوشش این موسسه هستند پس سریعترین اعزام از محل صورت می گیرد.
 5. پرستارانی از هر دو جنسیت ( آقا و خانم ) در حال خدمت رسانی به شما خواهند بود.

هرگونه نمونه گیری خون یا ادرار در منزل ( با تجویز پزشک ) قابل انجام است.

 

چه اطلاعاتی را برای آماده کنیم؟

هنگام تماس برای درخواست انجام آزمایش در منزل تهران باید یک سری اطلاعات بیمار را از قبل آماده کنید این عمل موجب حفظ زمان برای شما و همکاران ما در موسسه خواهد شد. که شامل:

 • نام و نام خانوادگی مریض
 • وزن ، سن ، جنسیت بیمار
 • نوع بیماری ( در صورت داشتن پرونده پزشکی )
 • حساسیت های دارویی یا داروهای مصرفی
 • میزان هوشیاری و توان حرکتی بیمار

 

مزایای گرفتن آزمایش در منزل

اگر بتوانید شرایط بهتری را برای حفظ سلامتی فراهم کنید ، یقینا دست رد به آن نمی زنید. حفظ سلامتی ارجحیت دارد. با اطلاع از مزایا و فواید گرفتن آزمایش در منزل می توانید به ارتقای سلامتی تان بیاندیشید. این فواید عبارتند از :

1. در معرض آلودگی های محیطی نخواهید بود این آلودگی ها شامل : آلودگی هوا ، استرس ناشی از شوک صوتی ، عفونت های بیمارستانی ، ذرات معلق و گرد و غبار

2. محیط آرام و دور از حوادث تلخ بیمارستانی را تجربه خواهید کرد. هرچه شرایط آرام تر باشد، بیماری کندتر پیشرفت می کند. اتفاقی که در حین انجام آزمایش در منزل می افتد.

3. نمونه گیری در منزل در مقایسه با بیمارستان از دقت بالاتری برخوردار است زیرا پرستاران با سیستم تک بیماری مواجه اند. پس ، خدمات تخصصی دریافت خواهید کرد که به حفظ عزت نفس شما منجر می شود.

4. زمان عنصر کلیدی در درمان بیماری هاست با گرفتن آزمایش در منزل ، دیگر در ترافیک یا صف های رزرو آزمایشگاه ها معطل نخواهید بود و این زمان ، می تواند صرف بهبود شما شود.

5. بررسی سریع و نتایج آزمایش. در برخی موارد، انجام آزمایش خون در منزل می ‌تواند نتایج سریع‌ تری را در اختیار شما بگذارد. برخی از شرکت‌ ها و آزمایشگاه‌ ها قابلیت ارائه نتایج سریع را فراهم کرده‌ اند تا بتوانید در صورت لزوم، درمان و مراقبت‌ های لازم را به موقع شروع کنید.

6. حفظ حریم شخصی : برخی از افراد ترجیح می ‌دهند اطلاعات پزشکی شخصی خود را در حفظ حریم شخصی خانه ‌شان داشته باشند. با انجام آزمایش خون در منزل ، می‌ توانید از این مزیت بهره‌ مند شوید.

7. سرعت و دقت : بعضی از آزمایش‌ های خون می‌ توانند نتایج سریعی را فراهم کنند. با انجام آزمایش در منزل تهران ، می‌ توانید نتایج خود را سریعتر دریافت کنید و اگر لازم است، به طور مستقیم با پزشک خود مشورت کنید.

8. پیگیری بیماری ‌های مزمن : برخی از بیماری ‌ها نیاز به پیگیری مداوم دارند و باید نظارت و کنترل منظم داشته باشند. با انجام آزمایش خون در منزل می‌ توانید تغییرات غیرمعمول در نتایج آزمایش خود را بررسی کنید و به پزشک خود اطلاع دهید.

تزریق سرم در منزل از دیگر خدمات همراه طب میباشد . بدون اینکه نگران کسری سرم در بازار باشید

 

.انواع آزمایشات پزشکی در منزل

در زمینه پزشکی ، مجموعه ‌ای از آزمایشات پزشکی وجود دارد که برای تشخیص ، پیگیری و درمان بیماری‌ ها استفاده می ‌شوند. در زیر به تعدادی از انواع آزمایش ‌های پزشکی اشاره می کنیم:

آزمایش خون در منزل : شامل تست هایی نظیر قند خون، سنجش میزان و نوع پروتئین‌ ها، آهن ، لیپیدها ، گروه خونی ، شاخص‌ های التهابی و سایر پارامترهای خونی می‌ شود.

آزمایش ادرار در منزل : شامل آزمون‌ هایی نظیر آنالیز ادرار، میکروب شناسی ادرار و تجزیه و تحلیل سرب و سایر مواد مضر در ادرار است.

آزمایش تصویربرداری : شامل رادیولوژی (اشعه ایکس، توموگرافی کامپیوتری، اندوسکوپی)، سونوگرافی ، مغناطیس ‌تصویربرداری (MRI) و تصویربرداری تشدید نوری است

همراه طب قادر به ارسال تجهیزات تصویربرداری به همراه تکنسین های مجرب برای ارائه خدمات رادیولوژی در منزل می باشد.

آزمایش هورمونی زنان و مردانشامل اندازه‌ گیری سطح هورمون‌ های مختلف در خون می‌ شود که می‌ تواند به تشخیص بیماری‌ های مرتبط با سیستم‌های هورمونی کمک کند.

آزمایش‌ های ژنتیکی ( قبل از ازدواج ، بارداری ، سرطان ) : شامل آزمون‌ های جهش ‌یابی و تست ‌های ژنتیکی می ‌شود که برای تشخیص بیماری‌ های وراثتی و سنجش خصوصیات ژنتیکی استفاده می‌ شوند.

آزمایش عملکرد سیستم‌ های بدن : شامل آزمون‌ه ایی نظیر آزمایشات عملکرد قلبی (الکتروکاردیوگرافی، آزمون تحمل فیزیکی) و آزمایش ‌های عملکرد تنفسی (آزمون‌ های سنجش حجم و نسبت‌های تنفسی) می‌ شود.

آزمایش‌ های شیمیایی : شامل سطوح قند خون، کلسترول ، تری‌ گلیسرید ،  فرکتین ، آنزیم‌ های کبدی و کلیه ، الکترولیت‌ ها (نمونه‌ هایی مانند سدیم، پتاسیم، کلسیم) و سایر ترکیبات شیمیایی بدن می‌ شود.

آزمایشات ایمونو شیمیایی : مانند آزمایش‌ های آنتی‌بادی، آنتی ژن ، آنتی ‌بادی‌ های خاص ، سایکرومتری ، آنتی‌ کورپوس ، آنتی ‌ژن‌ های مخصوص و غیره. گرفتن تست کرونا در منزل شامل این مورد می شود.

آزمایشات نورولوژی : برای بررسی عملکرد سیستم عصبی ، مانند الکتروانسفالوگرافی (EEG)، آزمایشات اعصاب شناختی و سایر تست‌های مربوط به عملکرد عصبی. آزمایش نوار مغز یا تست خواب از انواع آن محسوب می شوند.

آزمایشات غربالگری و سنجش خطر : مانند آزمایش‌های سنجش فشار خون، اندازه گیری BMI (شاخص توده بدنی) ، اندازه گیری غلظت چربی در خون، آزمایش‌ های غربالگری سرطان (مانند آزمایش PSA برای سرطان پروستات 

 

هزینه آزمایش در منزل 

برای برآورد هزینه انجام آزمایش در منزل ابتدا باید نوع آزمایش مشخص شود زیرا هر آزمایش و تست پزشکی ، نیاز به لوازم  و ابزار خاص خود دارد. مطمئنا هزینه آزمایش خون در منزل با تست کرونا یا ژنتیک در خانه متفاوت است.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران