شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
متخصص اطفال

اگر زمانی کودک شما نیاز به ویزیت توسط متخصص اطفال داشت و شما توانایی بیرون رفتن را نداشتید مرکز همراه طب بهترین متخصص اطفال را در کم ترین زمان برای شما اعزام میکند.

ویزیت متخصص اطفال در منزل

یکی از آزاردهنده ترین مشکلات در خانواده ها ، ترس کودکان از مطب پزشک است. ترسی که ممکن است باعث اختلال در روند درمانی کودک شود. علاوه براین ، مشغله کاری و گرفتاری اکثر خانواده ها و صرف وقت زیاد برای دریافت نوبت ویزیت از متخصص اطفال در تهران هم از دیگر مشکلات موجود دراین رابطه است که همه این موارد در کنار هم فشار سنگینی را به والدین تحمیل می کند .

  موسسه همراه طب این مشکل را برای والدین حل کرده زیرا امروزه با پیشرفت صنعت پزشکی ، ویزیت متخصص اطفال در منزل امکان پذیر شده است . ویزیت کودک در منزل تا حدودی به روند بهبودی تسریع می بخشد ، همچنین راحتی بیشتری را برای والدین  و کودک به همراه دارد.

ویزیت متخصص اطفال در منزل

در چه مواقعی به ویزیت متخصص اطفال در منزل نیاز است ؟

متخصص کودکان به دلیل تجربه و دانشی که در زمینه بیماری های شایع کودکان و نوزادان دارد ، می تواند مراحل تشخیص و درمان بیماری در کودکان را به خوبی انجام دهد . برخی از علائم و بیماری ها در بعضی از کودکان نشان می دهد که باید برای ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل تماس بگیرید که تعدادی از آنها شامل موارد زیر است:

کمبود آب بدن : اگر کودک شما چشمانش در گودی افتاده است یا بسیار بی حال به نظر می رسد، یا دهانش چسبناک است  نشانه کم آبی بدن بوده و باید با پزشک متخصص در میان بگذارید .

 عفونت ادراریعفونت های مثانه که به آنها عفونت های دستگاه ادراری نیز گفته می شود به دلیل تجمع باکتری ها در دستگاه ادراری رخ می دهد. علائم عفونت ادراری شامل درد یا سوزش هنگام دفع ادرار، تکرر ادرار و نیاز فوری به ادرار کردن ، شکم درد و یا درد پهلو است.

عفونت پوستدر بیشتر کودکان مبتلا به عفونت های پوستی ، برای تعیین مناسب ترین نوع درمان نیاز به انجام آزمایش پوستی است.

عفونت گوشعفونت گوش در کودکان یکی از رایج ترین دلیل های مراجعه به متخصص اطفال می باشد. عفونت گوش ممکن است به علت باکتری و ویروس و یا گاهی اوقات بر اثر ابتلا به سرما خوردگی و سینوزیت ، ترشحات گوش که در پشت پرده جمع شده ایجاد شود و سبب درد و فشار شود. از علائم این مشکل که در صورت بروز باید به متخصص اطفال مراجعه کرد شامل تب ، بی قراری ، بوی نامطبوع گوش ، از دست دادن اشتها و مالیدن یا کشیدن گوش می باشد.

 گلو دردگلودرد در کودکان شایع است با این حال ، گلودرد که توسط ویروس ایجاد می شود، نیازی به آنتی بیوتیک ندارد. در این موارد ، هیچ داروی خاصی لازم نیست و کودک باید طی هفت تا ده روز بهتر شود. در موارد دیگر ، گلودرد می تواند ناشی از عفونت به نام استرپتوکوک گلو باشد که نیاز به درمان دارد.

یبوستزمانی که دفع مدفوع به دلیل سخت و خشک بودن مدفوع دشوار باشد یا تعداد دفع کمتر از حد معمول باشد ممکن است نشانه رژیم غذایی نامناسب و یا یک بیماری جدی باشد.

اسهالاگر کودک بیشتر از حد معمول دفع داشته باشد و مدفوع آبکی تر باشد ، دچار اسهال می شود. گاهی همزمان با اسهال ممکن است علائم دیگری مانند تب ، از دست دادن اشتها ، حالت تهوع ، استفراغ ، دردهای معده ، گرفتگی عضلات و خون و یا مخاط در حرکات روده نیز وجود داشته باشد.

برونشیتبرونشیت عفونت مزمن مجاری تنفسی در ریه ها است و شایع ترین علت برونشیت حاد ویروس است. تب ، سرفه ، آبریزش بینی و بدن درد از علائم رایج آن است که در صورت مشاهده آنها باید توسط پزشک برسی شود. برونشیولیتبرونشیولیت در نوزادان و کودکان خردسال در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا شایع است و اغلب در اثر ویروسی ایجاد می شود . کودک ممکن است هنگام نفس کشیدنخس خسکند.

آسم و آلرژیممکن است هر کودکی آلرژی پیدا کند ، اما فرزندان خانواده هایی که سابقه آلرژی دارند ، بیشتر از سایرین دچار حساسیت می شوند. کودکان ممکن است تمایل به آلرژی را از والدین خود به ارث ببرند.

تب شدیددر کودکان به خصوص نوزادان تازه متولد شده ، هرگونه درجه حرارت بالا باید جدی گرفته شود و نیاز به بررسی متخصص اطفال دارد

مشکل تنفساگر کودک در نفس کشیدن مشکل دارد برای مثال نفس او سریع است یا هنگام تنفس خس خس می کند ، یا اگر مکث طولانی بین هر تنفس مشاهده می کنید ، بلافاصله برای ویزیت متخصص اطفال در منزل تماس بگیرید.

بی اشتهایی : به طور کلی یک کودک بیمار علاقه کمی به غذا دارد. اما اگر کودک به مدت دو روز یا بیشتر مقدار کمتر از حد معمول غذا می خورد ، با پزشک خود مشورت کنید.

پایگاه های آمبولانس خصوصی ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع ترین زمان به ساکنان تمام مناطق تهران ارائه دهند.

 وظیفه متخصص اطفال برای ویزیت در منزل چیست ؟

متخصصین اطفال طیف متنوعی از خدمات مربوط با سلامت از غربالگری های بهداشتی گرفته تا مدیریت شرایط پزشکی پیچیده را برای کودکان شما انجام می دهند . وظیفه متخصص اطفال برای انجام ویزیت در منزل شامل موارد زیر می باشد :

کسب اطلاعات

معاینه های بدنی لازم 

انجام واکسیناسیون

درمان جراحت ها مانند شکستگی و دررفتگی

ارزیابی رشد جسمی، عاطفی و اجتماعی کودک

تشخیص نوع بیماری 

تجویز دارو برای درمان بیماری

درمان 

ارائه مشاوره های بهداشت عمومی

مرکز همراه طب با داشتن متخصصین با تجربه و دلسوز ، کادری حرفه ای را برای انجام رادیولوژی در منزل در اختیار دارد.

 نحوه درخواست ویزیت متخصص اطفال در منزل

هرگاه تمایل داشتید از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل موسسه شبانه روزی همراه طب استفاده کنید ، فقط کافی است با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید .فقط با یک تماس می توانید شرایط بیمار اعم از : نام و نام خانوادگی بیمار ، بیماری های زمینه ای ، سن ، جنسیت ، داروهای مصرفی ، توان حرکتی ، مکان تماس ( جهت فرستادن نزدیک ترین نیرو به محل ) را به کارشناسان اطلاع دهید تا بعد از برآورد هزینه ؛ زمان اعزام پزشک به منزل شما اعلام گردد. بعد از توافق بر سر تعرفه و هزینه ویزیت متخصص اطفال در منزل از شما خواسته می شود آدرس خود را با پیامک یا اپلیکیشن های خاصی به شماره مورد نظر موسسه ارسال کنید. هماهنگی های لازم با توجه به اینکه مرکز شبانه روزی همراه طب در سطح شهر تهران دارای شعب مختلف می باشد با نزدیک ترین شعبه و نیرو برای اعزام صورت می گیرد. سریع ترین ویزیت در منزل را با ما تجربه کنید.

در صورت نیاز به تنقیه کلیک کنیدتنقیه در منزل با کادر مجرب

 ویزیت متخصص اطفال در منزل تهران 

 خبر خوب این است که تمامی مناطق تهران و حومه می توانند از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل موسسه همراه طب بهرمند شوند . کلانشهر تهران جمعیت بالایی را به خود اختصاص داده است. تمرکز گروه متخصصان و اساتید فوق تخصص اطفال دانشگاه تهران بر درمان بیماران ساکن تهران یا ارجاع یافته از سایر مراکز استان ها است. گزینش از بین متخصصان را به موسسات معتبر بسپارید تا بهترین متخصص اطفال در تهران برای درمان بیماری های مرتبط با کودکان در منزل و دسترس شما قرار گیرد. یافتن متخصص اطفال خوب در تهران بسیار دشوار و نیازمند ارتباط گیری با بیماران مداوا شده می باشد.

کارشناسان مجرب ما در تلاش برای ارائه این خدمات توسط بهترین متخصص اطفال در تهران هستند. درمان توسط حاذق ترین متخصصان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که این تخصص با ادامه زندگی یک کودک ارتباط دارد. لازم به ذکر است که خدمات ویزیت در منزل فقط مختص به شهر تهران نیست بلکه شهرهای حومه مانند رباط کریم ، ملارد ، اندیشه ، فشم ، صفادشت ، پاکدشت و... نیز می توانند به صورت شبانه روزی از این خدمات استفاده کنند.


از چاقی یا لاغری خود رنج می برید ؟ یا می خواهید با تغذیه مناسب بیماری های خود را درمان کنید ؟می توانید از خدمات تغذیه و رژیم درمانی در منزل همراه طب استفاده کنید و از مشاوران با تجربه ما کمک بگیرید .

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران