آزمایش چکاپ کامل در منزل با 10 درصد تخفیف + نمونه گیری رایگان
user user

ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل

از جمله از خدمات همراه طب برای کودکان ویزیت متخصص اطفال در منزل میباشد اگر نیاز به دکتر متخصص اطفال در تهران را داشتید ما در خدمت شما عزیزان هستیم.

مزایای متخصص اطفال

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

متخصص اطفال

یکی از آزاردهنده ترین مشکلات در خانواده ها ، ترس کودکان از مطب پزشک است. ترسی که ممکن است باعث اختلال در روند درمانی کودک شود. علاوه براین ، مشغله کاری و گرفتاری اکثر خانواده ها و صرف وقت زیاد برای دریافت نوبت ویزیت از متخصص اطفال در تهران هم از دیگر مشکلات موجود دراین رابطه است که همه این موارد در کنار هم فشار سنگینی را به والدین تحمیل می کند .

اگر نیاز به بهترین پزشک متخصص را داشتید : ویزیت متخصص داخلی در منزل 

  موسسه همراه طب این مشکل را برای والدین حل کرده زیرا امروزه با پیشرفت صنعت پزشکی ، ویزیت متخصص اطفال در منزل امکان پذیر شده است . ویزیت کودک در منزل تا حدودی به روند بهبودی تسریع می بخشد ، همچنین راحتی بیشتری را برای والدین  و کودک به همراه دارد.

 

متخصص اطفال کیست ؟ 

مراقبت از کودک می تواند از زمان شروع بارداری آغاز شده و ادامه يابد . اطفال شاخه ای از علم پزشکی است که از زمان تولد تا ۱۸ سالگی با مراقبت های بهداشتی و درمانی نوزادان ، کودکان و نوجوانان سروکار دارد . متخصص اطفال پزشکی است که نه تنها مراقبتهای پزشکی را برای کودکانی که به بیماری حاد یا مزمن مبتلا هستند را درمان میکند ، بلکه خدمات درمانی پیشگیرانه ‌ای را هم برای کودکان سالم ارائه میدهد . کودکان با بزرگ شدن ، دچار تغییرات سریع جسمی و روحی می شوند . متخصصان اطفال این واقعیت را درک کرده و وضعیت سلامت کودک را بر اساس محدوده طبیعی سنی شان ارزیابی می کنند .تعیین محدوده سنی برای مراقبت از کودکان کار ساده ‌ای نیست ، زیرا این امر به نیاز های جسمی و روانی فرد بستگی دارد . اما به صورت کلی متخصص کودکان از افرادی که در محدوده سنی زیر ۱۸ سال قرار دارند مراقبت می ‌کند و آنها از لحاظ جسمی ، روحی و روانی معاینه کرده و در صورت مشاهده‌ هر گونه آسیب و بیماری ، اقدام به درمان می‌ کند .

 متخصص اطفال در منزل می ‌تواند به والدین در مورد رژیم ‌های غذایی کودکان و نوزادان توصیه‌ هایی را ارائه دهد تا آن‌ ها رشد مناسبی داشته باشند .


ویزیت متخصص اطفال در منزل چه فوایدی دارد ؟

ویزیت متخصص اطفال در منزل فواید زیادی برای والدین و کودک به همراه دارد . در ادامه به بررسی فواید استفاده از ویزیت متخصص اطفال در منزل همراه طب می پردازیم : 

 

راحتی کودک

بیمارستان و مراکز درمانی برای کودکان محیطی ترسناک و خسته کننده است ، به طوری که کودکان از این اماکن وحشت دارند و فراری هستند . یکی از مکان هایی که کودک در آن احساس راحتی و آرامش می کند ، خانه است . به همین دلیل بهترین کار در هنگام بیماری کودکان استفاده از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل است . زیرا کودکان هنگامی که در خانه هستند و توسط متخصص اطفال ویزیت می شوند ، استرس کمتری دارند و کمتر نگران می شوند . 

 

راحتی والدین

ویزیت متخصص اطفال در منزل راحتی بیشتر را برای والدین فراهم می کند . امروزه اکثر والدین شاغل هستند و برای رسیدگی به کودک وقت کمتری دارند ، همچنین رساندن کودک به کلینیک در هنگام مریضی می تواند آن ها را تحت فشار قرار دهد . در این زمان بهترین کار کمک گرفتن از ویزیت متخصص اطفال در منزل می باشد . با ویزیت خانگی والدین دیگر نیازی به رانندگی تا کلینیک و انتظار طولانی و خسته کننده برای ملاقات با پزشک را ندارند.

 

 ایجاد ارتباط صمیمی بین پزشک و کودک 

متخصص اطفال در منزل می تواند با کمک پدر و مادر ، ارتباط صمیمی تری بین خود و کودک ایجاد کند . همین امر باعث می شود تا مراحل معاینه ، تشخیص بیماری و درمان کودک به خوبی پیش برود .

 

دسترسی به متخصص اطفال در هر ساعت از شبانه‌ روز 

برای مراجعه به مطب پزشکان فقط در ساعاتی مشخص از روز را می توانید به این امر اختصاص دهید ، اما برای دریافت خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد . شما می‌ توانید در هر ساعت از شبانه روز که بیماری به سراغتان فرزندتان آمد ، حتی در روز های تعطیل جهت دریافت خدمت ویزیت متخصص اطفال در منزل  اقدام کنید .

 

همکاری بیشتر کودک در روند درمان

 معمولا استفاده از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل باعث اعتماد کودک به پزشک می شود ؛ چرا که می بیند پزشک در محیط امن خانه و در بین اعضای خانواده او حضور دارد . همین امر موجب همکاری بیشتر کودک و جلب اعتماد او نسبت به متخصص اطفال می شود .

 

صرفه جویی در وقت

 بسیاری از افراد به دلیل مشغله های گوناگون امکان مراجعه به پزشک اطفال و صرف وقت زیاد را ندارند . مخصوصا اینکه به دلیل شلوغی مراکز درمانی به خصوص مطب پزشکان ، هنگام مراجعه به آنها باید وقت زیادی صرف کرد . از طرفی طی کردن مسافت خانه تا مطب متخصص اطفال و کمبود جای پارک هم از موارد آزار دهنده کلانشهر تهران است . بنابراین بهترین پیشنهادی که می توان ارائه کرد ، بهره گیری از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل همراه طب است.

 

عدم تجربه ترافیک 

یکی از معضلاتی که افراد برای مراجعه به مراکز درمانی مخصوصا در کلانشهر تهران با آن رو به رو هستند ترافیک های سنگین داخل شهری است. این ترافیک ها نه تنها باعث ایجاد مشکلات دیگر می‌ شود بلکه بسیار آزار دهنده و زمان گیر هستند. همراه طب با ارائه خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل این مشکل را حل کرده .

 

ویزیت دقیق تر

از دیگر مزایای ویزیت متخصص اطفال در منزل این است که در بیمارستان ها به علت تعداد بسیار بالای مریض ها پزشک مجبور است که بیماران را با سرعت بیشتری ویزیت و معاینه کند . به همین دلیل اکثر پزشکان نمی توانند ارزیابی های لازم را به صورت کامل دقیق و اجرا کنند . اما هنگامی که پزشک برای ارائه خدمات ویزیت متخصص اطفال به منزل می آید ، دیگر خبری از بیماران زیاد و فشار کاری نیست . به همین دلیل متخصص اطفال می تواند تمرکز خود را روی یک بیمار جمع کرده و به صورت کامل و دقیق کودک را معاینه کند و مشکلات کودک را بهتر تشخیص دهد و راه درمان آن را پیدا کند . 

 

کاهش احتمال ابتلا به بیماری جدید 

یکی دیگر از مزایای ویزیت متخصص اطفال در منزل ، کاهش احتمال ابتلا به بیماری و ویروس دیگر است . بیمارستان ها به علت وجود بیماران مختلف در آن به شدت آلوده و عفونی هستند . به همین دلیل وقتی که کودک برای درمان به بیمارستان برده می شود ، در معرض میکروب ها و عفونت های بسیار مختلفی قرار می گیرد که همین امکان مریضی مجدد کودک را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد . اما وقتی در هنگام بیماری کودکتان از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل استفاده می کنید ، احتمال ابتلا به بیماری جدید به صفر رسانده می شود .

 

متخصص اطفال

 

تفاوت همراه طب با سایر موسسه ها 

موسسات بی شماری خدمات پزشکی و بهداشتی درمانی در منزل را به هموطنان گرامی ارائه می دهند اما تعداد کمی از آنها خدماتویزیت متخصص اطفال در منزلرا به صورت شبانه روزی برای بیماران در نظر گرفته اند .

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی در منزل به صورت شبانه روزی است ؛ به طوری که فقط با یک تماس ، پزشک متخصص اطفال در مدت زمان کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر شما حاظر می شود . بنابراین اگر نیازمند ویزیت فوری متخصص اطفال در منزل هستید می توانید در هر ساعت از شبانه روز که بیماری به سراغ فرزند دلبندتان آمد با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از ویزیت بهترین پزشکان متخصص تهران در منزلتان بهرمند شوید.

یکی دیگر از مزیت های موسسه همراه طب، مجوز رسمی آن است. مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت دریافت کرده و فعالیت خود جهت ارائه خدمات  ویزیت متخصص اطفال در منزل را زیر نظر این نهاد آغاز کند.

 

در چه مواقعی به ویزیت متخصص اطفال در منزل نیاز است ؟

متخصص کودکان به دلیل تجربه و دانشی که در زمینه بیماری های شایع کودکان و نوزادان دارد ، می تواند مراحل تشخیص و درمان بیماری در کودکان را به خوبی انجام دهد . برخی از علائم و بیماری ها در بعضی از کودکان نشان می دهد که باید برای ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل تماس بگیرید که تعدادی از آنها شامل موارد زیر است:

 

کمبود آب بدن 

اگر کودک شما چشمانش در گودی افتاده است یا بسیار بی حال به نظر می رسد، یا دهانش چسبناک است  نشانه کم آبی بدن بوده و باید با پزشک متخصص در میان بگذارید .

 

 عفونت ادراری 

 عفونت های مثانه که به آنها عفونت های دستگاه ادراری نیز گفته می شود به دلیل تجمع باکتری ها در دستگاه ادراری رخ می دهد. علائم عفونت ادراری شامل درد یا سوزش هنگام دفع ادرار، تکرر ادرار و نیاز فوری به ادرار کردن ، شکم درد و یا درد پهلو است.

 

عفونت پوست 

 در بیشتر کودکان مبتلا به عفونت های پوستی ، برای تعیین مناسب ترین نوع درمان نیاز به انجام آزمایش پوستی است.

 

عفونت گوش 

 عفونت گوش در کودکان یکی از رایج ترین دلیل های مراجعه به متخصص اطفال می باشد. عفونت گوش ممکن است به علت باکتری و ویروس و یا گاهی اوقات بر اثر ابتلا به سرما خوردگی و سینوزیت ، ترشحات گوش که در پشت پرده جمع شده ایجاد شود و سبب درد و فشار شود. از علائم این مشکل که در صورت بروز باید به متخصص اطفال مراجعه کرد شامل تب ، بی قراری ، بوی نامطبوع گوش ، از دست دادن اشتها و مالیدن یا کشیدن گوش می باشد.

 

 گلو درد 

 گلودرد در کودکان شایع است با این حال ، گلودرد که توسط ویروس ایجاد می شود، نیازی به آنتی بیوتیک ندارد. در این موارد ، هیچ داروی خاصی لازم نیست و کودک باید طی هفت تا ده روز بهتر شود. در موارد دیگر ، گلودرد می تواند ناشی از عفونت به نام استرپتوکوک گلو باشد که نیاز به درمان دارد.

 

یبوست 

 زمانی که دفع مدفوع به دلیل سخت و خشک بودن مدفوع دشوار باشد یا تعداد دفع کمتر از حد معمول باشد ممکن است نشانه رژیم غذایی نامناسب و یا یک بیماری جدی باشد.

 

اسهال 

 اگر کودک بیشتر از حد معمول دفع داشته باشد و مدفوع آبکی تر باشد ، دچار اسهال می شود. گاهی همزمان با اسهال ممکن است علائم دیگری مانند تب ، از دست دادن اشتها ، حالت تهوع ، استفراغ ، دردهای معده ، گرفتگی عضلات و خون و یا مخاط در حرکات روده نیز وجود داشته باشد.

 

برونشیت 

 برونشیت عفونت مزمن مجاری تنفسی در ریه ها است و شایع ترین علت برونشیت حاد ویروس است. تب ، سرفه ، آبریزش بینی و بدن درد از علائم رایج آن است که در صورت مشاهده آنها باید توسط پزشک برسی شود. برونشیولیت : برونشیولیت در نوزادان و کودکان خردسال در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا شایع است و اغلب در اثر ویروسی ایجاد می شود . کودک ممکن است هنگام نفس کشیدن “خس خس” کند.

 

آسم و آلرژی 

 ممکن است هر کودکی آلرژی پیدا کند ، اما فرزندان خانواده هایی که سابقه آلرژی دارند ، بیشتر از سایرین دچار حساسیت می شوند. کودکان ممکن است تمایل به آلرژی را از والدین خود به ارث ببرند.

 

تب شدید 

در کودکان به خصوص نوزادان تازه متولد شده ، هرگونه درجه حرارت بالا باید جدی گرفته شود و نیاز به بررسی متخصص اطفال دارد. 

 

مشکل تنفس 

 اگر کودک در نفس کشیدن مشکل دارد برای مثال نفس او سریع است یا هنگام تنفس خس خس می کند ، یا اگر مکث طولانی بین هر تنفس مشاهده می کنید ، بلافاصله برای ویزیت متخصص اطفال در منزل تماس بگیرید.

 

بی اشتهایی 

 به طور کلی یک کودک بیمار علاقه کمی به غذا دارد. اما اگر کودک به مدت دو روز یا بیشتر مقدار کمتر از حد معمول غذا می خورد ، با پزشک خود مشورت کنید.

 

برونشیولیت 

برونشیولیت در نوزادان و کودکان خردسال در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا تقریبا جزع بیماری های شایع به حساب می اید. در نتیجه این بیماری کودک ممکن است هنگام نفس کشیدن خس خس کند، در صورت مشاهده این علامت با درخواست ویزیت متخصص اطفال در منزل تنفس اسان را به فرزند خود هدیه دهید.   

 

دیابت دوران کودکی 

دیابتی که معمولا کودکان به آن مبتلا می شوند، دیابت نوع یک است. نوعی بیماری که در آن بدن قادر به تولید انسولین نخواهد بود، این بیماری در ویزیت متخصص اطفال در منزل قابل درمان است. متاسفانه نرخ دیابت کودکان و جوانان در حال افزایش است. بنابراین، تشخیص و درمان زود هنگام آن می‌ تواند سلامت و تندرستی کودکان را در طول زندگی بهبود بخشد. به ‌همین ‌دلیل مراجعه سریع به متخصص اطفال اهمیت زیادی دارد و ویزیت متخصص اطفال در منزل بهترین جایگزین خواهد بود. 

پایگاه های آمبولانس خصوصی ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع ترین زمان به ساکنان تمام مناطق تهران ارائه دهند.

 

زردی شیرخواران

 یکی از شایع ترین مشکلاتی که در نوزادان تازه متولد شده ظاهر می شود بیماری زردی می باشد. علائم زردی در نوزادان ابتدا در صورت، سینه، شکم و در بعضی از نوزادان در پاها، سفیدی چشم و تیرگی رنگ ادرار دیده می شود. برای مادری که تازه زایمان کرده است، سخت است که نوزاد خود را به بیمارستان ببرد؛ بنابراین بهترین انتخاب در چنین شرایطی درخواست ویزیت متخصص اطفال در منزل می باشد.

 

یبوست

 یبوست با خشک شدن مدفوع و دفع کمتر از حد معمول ایجاد شده و یک مشکل شایع بین کودکان است. این مشکل ممکن است به دو دلیل ایجاد شود: رژیم غذایی نامناسب و یا وجود بیماری. در صورتی که کودک دلبندتان دچار یبوست شده است، بهتر است هر چه سریع تر به مراکز درمانی مراجعه کرده و یا ویزیت متخصص اطفال در منزل را از همراه طب درخواست کنید تا هر چه سریع تر پزشک متخصص برای معاینه کودک در خانه شما حاضر شود.

 

وظیفه متخصص اطفال برای ویزیت در منزل چیست ؟

متخصصین اطفال طیف متنوعی از خدمات مربوط با سلامت از غربالگری های بهداشتی گرفته تا مدیریت شرایط پزشکی پیچیده را برای کودکان شما انجام می دهند . وظیفه متخصص اطفال برای انجام ویزیت در منزل شامل موارد زیر می باشد :

 

کسب اطلاعات

معاینه های بدنی لازم یبوست: یبوست با خشک شدن مدفوع و دفع کمتر از حد معمول ایجاد شده و یک مشکل شایع بین کودکان است. این مشکل ممکن است به دو دلیل ایجاد شود: رژیم غذایی نامناسب و یا وجود بیماری. در صورتی که کودک دلبندتان دچار یبوست شده است، بهتر است هر چه سریع تر به مراکز درمانی مراجعه کرده و یا ویزیت متخصص اطفال در منزل را از همراه طب درخواست کنید تا هر چه سریع تر پزشک متخصص برای معاینه کودک در خانه شما حاضر شود.

انجام واکسیناسیون

درمان جراحت ها مانند شکستگی و دررفتگی

ارزیابی رشد جسمی، عاطفی و اجتماعی کودک

تشخیص نوع بیماری 

تجویز دارو برای درمان بیماری

درمان 

ارائه مشاوره های بهداشت عمومی

مرکز همراه طب با داشتن متخصصین با تجربه و دلسوز ، کادری حرفه ای را برای انجام رادیولوژی در منزل در اختیار دارد.

 
نحوه درخواست ویزیت متخصص اطفال در منزل

هرگاه تمایل داشتید از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل موسسه شبانه روزی همراه طب استفاده کنید ، فقط کافی است با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید .فقط با یک تماس می توانید شرایط بیمار اعم از : نام و نام خانوادگی بیمار ، بیماری های زمینه ای ، سن ، جنسیت ، داروهای مصرفی ، توان حرکتی ، مکان تماس ( جهت فرستادن نزدیک ترین نیرو به محل ) را به کارشناسان اطلاع دهید تا بعد از برآورد هزینه ؛ زمان اعزام پزشک به منزل شما اعلام گردد. بعد از توافق بر سر تعرفه و هزینه ویزیت متخصص اطفال در منزل از شما خواسته می شود آدرس خود را با پیامک یا اپلیکیشن های خاصی به شماره مورد نظر موسسه ارسال کنید. هماهنگی های لازم با توجه به اینکه مرکز شبانه روزی همراه طب در سطح شهر تهران دارای شعب مختلف می باشد با نزدیک ترین شعبه و متخصص اطفال برای اعزام صورت می گیرد. سریع ترین ویزیت در منزل را با ما تجربه کنید.

در صورت نیاز به تنقیه کلیک کنید: تنقیه در منزل با کادر مجرب

 
ویزیت متخصص اطفال در منزل تهران 

 خبر خوب این است که تمامی مناطق تهران و حومه می توانند از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل موسسه همراه طب بهرمند شوند . کلانشهر تهران جمعیت بالایی را به خود اختصاص داده است. تمرکز گروه متخصصان و اساتید فوق تخصص اطفال دانشگاه تهران بر درمان بیماران ساکن تهران یا ارجاع یافته از سایر مراکز استان ها است. گزینش از بین متخصصان را به موسسات معتبر بسپارید تا بهترین متخصص اطفال در تهران برای درمان بیماری های مرتبط با کودکان در منزل و دسترس شما قرار گیرد. یافتن متخصص اطفال خوب در تهران بسیار دشوار و نیازمند ارتباط گیری با بیماران مداوا شده می باشد.

کارشناسان مجرب ما در تلاش برای ارائه این خدمات توسط بهترین متخصص اطفال در تهران هستند. درمان توسط حاذق ترین متخصصان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که این تخصص با ادامه زندگی یک کودک ارتباط دارد. لازم به ذکر است که خدمات ویزیت در منزل فقط مختص به شهر تهران نیست بلکه شهرهای حومه مانند رباط کریم ، ملارد ، اندیشه ، فشم ، صفادشت ، پاکدشت و... نیز می توانند به صورت شبانه روزی از این خدمات استفاده کنند.


از چاقی یا لاغری خود رنج می برید ؟ یا می خواهید با تغذیه مناسب بیماری های خود را درمان کنید ؟می توانید از خدمات تغذیه و رژیم درمانی در منزل همراه طب استفاده کنید و از مشاوران با تجربه ما کمک بگیرید .

 

هزینه ویزیت متخصص اطفال در منزل 

تعرفه های خدمات پزشکی از جمله ویزیت متخصص اطفال در منزل  بر اساس ابلاغیه وزارت بهداشت و درمان کشور تعیین می شود. بنابراین چنین خدماتی دارای چارچوب مشخصی هستند. بنابراین در صورتی که قصد دارید از حضور پزشک متخصص اطفال در منزل بهره مند شوید ، می توانید به صورت شبانه روزی با کارشناسان ما در مرکز همراه طب تماس گرفته و از تعرفه این خدمات مطلع شوید. لازم به ذکر است که به کار گیری خدمات دیگر هنگام ویزیت ، مانند سرم تراپی یا انجام تزریقات و یا استفاده از خدمات دیگر برای تشخیص بیماری هزینه جدا گانه دارد و می تواند در قیمت گذاری موثر باشد.

در هر صورت اگر نیاز به متخصص اطفال داشتید ما در خدمت شما هستیم.

 

ویزیت متخصص اطفال در منزل

 


مزایای ویزیت متخصص اطفال در منزل

 ویزیت متخصص اطفال در منزل می تواند مزایای زیاری برای والدین و کودک به همراه داشته باشد که در ادامه به چند مورد از این  مزایای اشاره می کنیم :

توجه و تمرکز بیشتر 

مدیریت آسان کودکان

خدمات همزمان 

صرفه جویی در زمان و انرژی

ایجاد ارتباط صمیمی بین پزشک و کودک 

همکاری بیشتر کودک در روند درمان 

آسایش خانواده کودک

کاهش تماس با آلاینده 

مرکز ما ( همراه طب ) همواره برای خدمات ویزیت متخصص اطفال و…. در خدمت شما عزیزان میباشد.

 

 هنگام بهره گیری از ویزیت متخصص اطفال در منزل چگونه می توان از بیمه تکمیلی استفاده کرد؟

همراه طب بعد از انجام تمامی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل خود، فاکتور رسمی اجرای آن خدمات را به بیمار رائه می دهد. اگر بیمه شما خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را پوشش دهد، می توانید پس از دریافت ویزیت متخصص اطفال در منزل و گرفتن فاکتور رسمی از ما و مراجعه به سازمان بیمه گر خود، از مزایای بیمه تکمیلی استفاده کنید. 

 

درخواست خود را ثبت کنید


‌نظرات کاربران


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید