شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل یا درمانگاه ها به عنوان یکی از درمان ‌های موجود در پزشکی ، به بیماران جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش علائم بیماری‌ های خاص تجویز می‌ شود. سرم‌ ها شامل ترکیباتی هستند که اغلب از پلاسمای خون انسان یا حیوانات به دست می‌ آیند. پیشینه سرم زدن به اوایل قرن بیستم باز می ‌گردد، زمانی که اولین سرم‌ های ضد دیفتری (توکسوئید) برای درمان بیماران مبتلا به دیفتری تولید شدند. از آن زمان به بعد، وصل سرم‌ در منزل یا مراکز درمانی برای درمان بیماری‌ های مختلف مورد استفاده قرار گرفته‌ اند.

تزریق سرم در منزل

وصل سرم در منزل همراه طب

مرکز خدمات درمان درمنزل همراه طب بهترین پرستاران تهران در امر رگ گیری را که آموزش دیده در بخش نوزادان هستند به خانه بیماران به صورت شبانه روزی برای وصل سرم در منزل اعزام می کند. از جمله خدمات دیگر شرکت خدمات پرستاری همراه طب می ‌توان به پرستاری از سالمندان ، تعویض کاتتر، تعویض سوند ادراری ، سونداژ معده ، پانسمان زخم ، پرستاری از بیمار یا کودک  ، نمونه گیری آزمایش ، تنقیه یا انما ، ساکشن بیمار ، درمان زردی نوزاد ، حجامت یا فصد خون در منزل ، سونوگرافی در منزل و... اشاره کرد. همچنین با توجه به دوران پاندمی کرونا، این مرکز خدمات پرستاری همه اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامتی بیماران و پرستاران خود انجام می ‌دهد.

هزینه نصب سرم در منزل 

ابتدا بگوییم هزینه نصب سرم در منزل بر طبق تعرفه اعلام شده ی وزارت بهداشت تعیین می گردد که به موسسات فعال در زمینه پرستاری و پزشکی در سال 1402 ابلاغ شده است. اگر آمپول داخل سرم داشته باشید قیمت آنها جدا از تعرفه وصل سرم در منزل حساب می شود. با داشتن نسخه ، زدن سرم در منزل  توسط پرستار انجام می شود. اگر نسخه ای ندارید خدمات پزشک در منزل را درخواست کنید. تا هم برای بیماری تان معاینه و درمان شوید و هم نسخه برای وصل سرم در منزل را داشته باشید. در صورتی که دکتر بخواهد تزریق سرم در منزل را انجام دهد هزینه آن نیز جداگانه محاسبه می شود. در کل ، نرخ یا قیمت سرم تراپی در منزل تحت تاثیر : ساعت حضور پرستار ، مدت زمان حضور در منزل ، آمپول های استفاده شده ، مسافت طی شده وغیره متغیراست.

نصب سرم یا به اصطلاح زدن سرم در منزل یک گزینه بسیار مفید و کارآمد برای بسیاری از بیماران است که با توجه به شرایط خود، نمی ‌توانند به راحتی به مراکز درمانی بروند.

انواع سرم 

سرم ها بر اساس نوع استفاده ، موضوع مورد نیاز و ترکیب شیمیایی به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. مهم ترین گروه بندی سرم ها عبارتند از

 (سرم های زیبایی):

اگر به سرم های زیبایی نیاز دارید، باید به کلینیک های موست و مو مراجعه کنید. خدمات تزریق سرم در منزل همراه طب ، مشمول این نوع سرم ها نمی شود و فقط مختص به سرم های درمانی می باشد.

سرم ‌های ضد پیری 

 این سرم ها در کاهش چین و چروک های صورت و بهبود الستیسیته پوست موثر هستند. سرم تراپی در منزل ، میزان تماس اشعه مضر خورشید با پوست را کاهش می دهد.

سرم‌ های آبرسان 

 این نوع سرم ها به پوست رطوبت می‌ دهند و خشکی پوست را کاهش می ‌دهند. سرم زدن در منزل از گرمازدگی و تعریق زیاد جلوگیری میکند.

سرم‌های ضد آکنه 

 این سرم ها شامل موادی همچون اسید سالیسیلیک و روغن چای هستند که به کنترل آکنه ها و جلوگیری از شکل گیری آن ها کمک می کنند. با وصل کردن سرم در منزل ، از مواجه پوست با آلاینده های هوا که مسدود کننده مسیر غدد چربی نیز هستند اجتناب کنید.

سرم‌های روشن کننده 

این سرم ها حاوی موادی مانند ویتامین سی ، آربوتین و اسید کوجیک هستند. به لک ها و جای جای تیرگی های پوست کمک می کنند. تزریق سرم در منزل ، سطح تماس پوست با خورشید و ایجاد لک یا تیرگی را کاهش می دهد.

سرم‌ های تقویت کننده پوست 

این سرم‌ ها دارای عصاره گیاهی و موادی مانند آلوئه ورا هستند و به تقویت و نرمی پوست کمک می کنند. مواد تقویتی موجود در سرم های درمانی نیز همین اثر دارند. زدن سرم در منزل را با سرم های تقویتی امتحان کنید.

 

 (سرم های درمانی):

موسسه خدمات درمان درمنزل همراه طب در راستای خدمات رسانی بهتر در امر تزریق سرم در منزل آمادگی دارد تا تمام سرم های درمانی را برای بیماران بستری در خانه تهیه کند. اگر نسخه تجویز شده دارید پرستاران می توانند همراه با سرم مورد نیاز شما اعزام شوند و سرم تراپی در منزل را انجام دهند.  

نرمال سالین یا سرم نمکی 

سرم نرمال سالین معمولاً در گروه سرم‌ های خونی قرار دارد و برای تعدیل حجم خون و کمک به جذب آب و الکترولیت ‌ها به کار می ‌رود. تزریق این سرم در منزل بیشتر برای بیماران با عفونت‌ های شدید ، سوختگی ، اسهال و استفراغ شدید و یا بیمارانی که نیاز به تعدیل حجم خون دارند، خواهد بود.

سرم قندی

سرم دکستروز یا سرم قندی یک محلول است که به عنوان یک روش جایگزین برای تامین انرژی و هیدراتاسیون بیماران استفاده می شود. سرم زدن در منزل با محلول دکستروز ، بیشتر در مواردی مانند بیماری های گوارشی ، عفونت ها ، صدمات بدنی و بیماری های قلبی - عروقی که با فشار خون پائین همراه هستند، تجویز می شود.

سرم قندی نمکی 

تزریق سرم قندی نمکی به عنوان یک روش اورژانسی استفاده می‌ شود برای کاهش سطح قند خون در بیمارانی که دچار بیماری دیابت هستند. سرم تراپی در منزل از نوع قندی نمکی ، طور معمول در مواردی مانند افتادگی شدید قند خون ، اتیش سوزی شدید ، تصادفات خونی ، اپیلپسی و شوک استفاده می‌ شود.

سرم رینگر 

یک محلول معدنی است که برای پر کردن مجدد حجم خون و الکترولیت‌های بدن در شرایطی مانند دیابت ، اسهال، استفراغ و فشار خون پایین با وصل سرم در منزل انجام می شود.

سرم دکستران

سرم دکستران یک نوع سرم آمینواسیدی است که برای تقویت عضلات ، کاهش خستگی ،  ترمیم بافت عضلانی پس از فعالیت‌های فیزیکی سنگین ، حفظ و افزایش استقامت جسمانی ، بهبود سیستم ایمنی ، کاهش التهابات و بهبود کیفیت خواب مفید می باشد. تزریق سرم در منزل با این نوع سرم هم انجام می شود.

 

اهمیت دانستن وظایف پرستار برای تزریق سرم در منزل

گاهی پرستار بعد از اعزام جهت تزریق سرم زدن در منزل ، باید وظایف خود را به بیمار توضیح دهد و آنها را در مورد رعایت قوانین بهداشتی و نگهداری از وسایل تزریقی آموزش دهد.

 

مزایای سرم در منزل 

تزریق سرم در منزل مزایای زیادی دارد، از جمله :

راحتی و آسایش: بیماری می تواند در خانه تحت درمان قرار گیرد.

صرفه جویی در زمان و هزینه : بیمار نیازی به مراجعه به مراکز درمانی ندارد.

افزایش ایمنی : بیمار در معرض خطر ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمی گیرد.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران