شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

تزریقات در منزل

در خانه بمانید و از خدمات ارسال پرستار برای تزریقات در منزل همراه طب بهره ببرید!

اگر وقت و سلامتی برایتان از عمل به روش های قدیمی مهم تر است، باید به دنبال دوری از عومل مخرب محیطی باشید. در عین حال؛ بدنتان را از بازیچه شدن در دست پرستاران مبتدی نجات دهید.

اخلاق و مهارت پرستاران در هنگام تزریق در منزل از اصلی ترین شرایط لازم برای دریافت داروی تزریقی است. حفظ کرامت در کنار تزریق ایمن را با موسسه خدمات درمان در منزل همراه طب تجربه کنید.

انواع تزریقات 

به هر یک از تزریقات زیر نیاز داشتید با ما تماس بگیرید :

      تزریق عضلانی

      تزریق وریدی

      تزریق جلدی

      تزریق زیر جلدی

اهمیت تزریقات شبانه روزی در منزل

امروزه یافتن شرکت خدمات پرستاری که بتواند داروی مورد نیاز را با قیمت مناسب باتوجه به محتکران دارو تهیه و تزریق نماید، یک فرصت استثنایی است. علاوه بر بیماری ، چندین مولفه هستند که رنج بیمار را افزایش می دهند. با توجه به اینکه زندگی اجتماعی به سمت تنهایی افراد حرکت کرده است و اکثر افراد در تنهایی زندگی می کنند. یافتن دارو و مراکز درمانی باز در طول شبانه روز یا رساندن خود به این مراکز برای فرد بیمار سالخورده ی تنها ، یک معضل بزرگ محسوب میشود. اهمیت ارائه خدمات تزریقات در منزل از آن روست که می توان با یک تماس ، پزشک برای معاینه بیمار در تهران یا پرستار را برای تزریق دارو در منزل به خدمت گرفت.

 

هزینه تزریق آمپول در منزل

قیمت تزریقات در منزل توسط وزارت بهداشت معین شده است و تحت تاثیر مولفه هایی همچون : مسافت طی شده ، مدت زمان حضور پرستار در منزل ، شبانه روزی بودن تزریق در خانه ، تعداد و نوع تزریق ( مطمئنا هزینه تزریق آمپول عضلانی با وریدی یا داخل سرم در منزل کمی متفاوت است) ، ابزار و داروهای استفاده شده قابل تغییر است. اطلاع دقیقتر از تعرفه تزریق در منزل با تماس آنلاین و تلفنی امکانپذیر است با خطوط درج شده در سایت تماس بگیرید شرایط خود را ذکر کنید تا برآورد دقیقی از قیمت تزریقات خانه دریافت کنید.

 

تزریقات در خانه تهران برای چه اهدافی است ؟

در زیر ، تنها به گوشه ای از اهداف تزریق دارو در منزل اشاره می کنیم که با درخواست خدمات تزریقات در خانه تهران محقق می شود. شامل :

  • تزریق دارو برای واریس
  • تزریق آمپول برای دیسک کمر
  • تزریق آمپول برای خار پاشنه

مزایای تزریق در منزل

بیایید فواید ومزایای انجام تزریق در منزل تهران را مرور کنیم تا بتوانید همه جوانب را سنجیده و تصمیم درستی برای دریافت خدمات درمانی بگیرید. این مزایا عبارتند از:

بهبود سریعتر

وقتی مادر خانواده بیمار می شود، نظم خانه به هم میریزد یا پدر خانواده میخواهد زود به سرکار خود برگردد. هرچه زمان استراحت را طولانی تر کنید ، بازگشت به روال عادی زندگی سریعتر خواهد بود. با انجام تزریقات در منزل ، دیگر نیازی به صرف وقت در مسیر خانه تا مراکز یا بازگشت از آن ، ماندن در صف پزشک یا تزریقات و.. نیست. در خانه استراحت می کنید و انرژی بدنتان ذخیره شده و با عوامل میکروبی مبارزه می کند.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران