تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

مزایای تزریقات

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

collaborative

در خانه بمانید و از خدمات ارسال پرستار برای تزریقات در منزل همراه طب بهره ببرید!

اگر وقت و سلامتی برایتان از عمل به روش های قدیمی مهم تر است، باید به دنبال دوری از عومل مخرب محیطی باشید. در عین حال؛ بدنتان را از بازیچه شدن در دست پرستاران مبتدی نجات دهید.

اخلاق و مهارت پرستاران در هنگام تزریق در منزل از اصلی ترین شرایط لازم برای دریافت داروی تزریقی است. حفظ کرامت در کنار تزریق ایمن را با موسسه خدمات درمان در منزل همراه طب تجربه کنید.

تزریقات در منزل

انواع تزریقات 

به هر یک از تزریقات زیر نیاز داشتید با ما تماس بگیرید :

      تزریق عضلانی

      تزریق وریدی

      تزریق جلدی

      تزریق زیر جلدی

اهمیت تزریقات شبانه روزی در منزل

امروزه یافتن شرکت خدمات پرستاری که بتواند داروی مورد نیاز را با قیمت مناسب باتوجه به محتکران دارو تهیه و تزریق نماید، یک فرصت استثنایی است. علاوه بر بیماری ، چندین مولفه هستند که رنج بیمار را افزایش می دهند. با توجه به اینکه زندگی اجتماعی به سمت تنهایی افراد حرکت کرده است و اکثر افراد در تنهایی زندگی می کنند. یافتن دارو و مراکز درمانی باز در طول شبانه روز یا رساندن خود به این مراکز برای فرد بیمار سالخورده ی تنها ، یک معضل بزرگ محسوب میشود. اهمیت ارائه خدمات تزریقات در منزل از آن روست که می توان با یک تماس ، پزشک برای معاینه بیمار در تهران  یا پرستار را برای تزریق دارو در منزل به خدمت گرفت.

هزینه تزریق آمپول در منزل

قیمت تزریقات در منزل توسط وزارت بهداشت معین شده است و تحت تاثیر مولفه هایی همچون : مسافت طی شده ، مدت زمان حضور پرستار در منزل ، شبانه روزی بودن تزریق در خانه ، تعداد و نوع تزریق ( مطمئنا هزینه تزریق آمپول عضلانی با وریدی یا داخل سرم در منزل کمی متفاوت است) ، ابزار و داروهای استفاده شده قابل تغییر است. اطلاع دقیقتر از تعرفه تزریق در منزل با تماس آنلاین و تلفنی امکانپذیر است با خطوط درج شده در سایت تماس بگیرید شرایط خود را ذکر کنید تا برآورد دقیقی از قیمت تزریقات خانه دریافت کنید.

تزریقات در خانه تهران برای چه اهدافی است ؟

در زیر ، تنها به گوشه ای از اهداف تزریق دارو در منزل اشاره می کنیم که با درخواست خدمات تزریقات در خانه تهران محقق می شود. شامل :

 • تزریق دارو برای واریس
 • تزریق آمپول برای دیسک کمر
 • تزریق آمپول برای خار پاشنه
 • تزریق دارو برای لک صورت
 • تزریق دارو برای ام اس
 • تزریق دارو در سرم 
 • تزریق دارو در شریان
 • داروهای تزریقی برای کولیت روده
 • تزریق دارو در زانو
 • داروی تزریقی درد معده
 • تزریق داروی شیمی درمانی
 • تزریق دارو در سرم رینگر
 • تزریق آمپول به پشت در منزل

با همراه طب به چه دست می یابید؟

بهترین پرستاران شاغل در بخش نوزادان بیمارستان های خصوصی تهران را به خدمت گرفته ایم تا در سایه عوامل مهمی همچون : شبانه روزی بودن ، انجام تزریقات در همه طول هفته و 365 روز سال ، تزریقات بانوان در منزل با پرستاران خانم ، تزریق کودکان توسط افراد باتجربه و آگاه به علوم روانشناختی کودک ، تعامل صحیح با سالمندان برای ارائه داروی تزریقی ، اعزام در کمترین زمان به سراسر تهران به یک تزریق عالی و هدفمند  با رضایت کامل بیمار برسیم.

کلیک کنید : فصد خون در منزل 

مزایای تزریق در منزل

بیایید فواید ومزایای انجام تزریق در منزل تهران را مرور کنیم تا بتوانید همه جوانب را سنجیده و تصمیم درستی برای دریافت خدمات درمانی بگیرید. این مزایا عبارتند از:

بهبود سریعتر

وقتی مادر خانواده بیمار می شود، نظم خانه به هم میریزد یا پدر خانواده میخواهد زود به سرکار خود برگردد. هرچه زمان استراحت را طولانی تر کنید ، بازگشت به روال عادی زندگی سریعتر خواهد بود. با انجام تزریقات در منزل ، دیگر نیازی به صرف وقت در مسیر خانه تا مراکز یا بازگشت از آن ، ماندن در صف پزشک یا تزریقات و.. نیست. در خانه استراحت می کنید و انرژی بدنتان ذخیره شده و با عوامل میکروبی مبارزه می کند.

تزریق بهتر

تعدد بیمار در مراکز درمانی باعث میشود که تمرکز پرستار کاهش یابد یا در برخی از موارد ، افراد مبتدی انجام تزریقات را برعهده داشته باشند که منجر به کبودی محل تزریق شود. در حالیکه، خدمات تزریقات شبانه رزی در منزل با پرستاران دست چین شده و به صورت خصوصی ارائه می گردد.

بیماری کمتر

وجود بیماری های واگیردار مثل کرونا ، آنفولانزا یا سرماخورگی در مراکز تجمعی باعث ابتلای افراد میشود. وقتی بیمار سرطانی ، تزریق داروی شیمی درمانی را در منزل انجام دهد ازابتلا به این بیماری ها محفوظ می ماند. تزریقات در منزل تهران برای بانوان و آقایان از کیفیت یکسانی برخوردار است.

آینده ای سالم تر

شاید به وفور شنیده باشید که هوای آلوده یا صداهای زیاد در بروز بیماری های تنفسی مزمن مثل آسم یا بیماری های قلبی مثل : حمله قلبی نقش به سزایی دارند. با ماندن در خانه و انجام تزریقات در منزل تهران ، آینده ای سالم تر را به شما نوید می دهیم.

هزینه برابر

از آنجایی که جان خودتان و مردم در مواقع بیماری برایتان مهم است و به دلیل بالا رفتن احتمال انتشار ترجیح می دهید که از حمل ونقل عمومی استفاده نکنید. هزینه انتقال تا بیمارستان و بازگشت از آن با اسنپ یا آژانس ، ویزیت شدن و قیمت تزریقات در مراکز درمانی و... را در مجموع حساب کنید، متوجه میشوید که اگر از خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل استفاده می کردید متحمل هزینه ای برابر با مراجعه به بیمارستان می شُدید.

خدمات دیگر

برخی از عکسبرداری های تشخیصی همچون سی تی اسکن یا ام آر آی نیاز به تزریق دارو دارند. اینکه بتوانی به این تصویر برداری ها همزمان با تزریقات در منزل دسترسی داشته باشی یک امکان فوق العاده است. خدمات سونوگرافی در منزل از دیگرخدمات همراه طب می باشد.

تزریق شبانه روزی در منزل تهران برای چه افرادی است ؟

افراد در سنین مختلف به تزریق شبانه روزی در منزل تهران احتیاج پیدا می کنند. مهم این است که در وقت نیاز ، موسسه ای پیدا شود که به دغدغه های آنان احترام گذاشته و راه حل مطمئن ارائه دهد. موسسه همراه طب برای بهبود خدمات رسانی در حوزه تزریقات در منزل ، احتیاجات بیماران را شناسایی کرده و موقعیت برطرف سازی آنان را فراهم نموده است. از جمله :

تزریقات بانوان در منزل

تزریقات دارو به محل های حساس از جمله تزریق آمپول به پشت زنان ، نیازمند پرستار خانم می باشد. بهترین پرستاران خانوم تهران را برای انجام تزریقات بانوان در منزل در موسسه شبانه روزی همراه طب می یابید. نحوه انجام تزریقات زنان با مردان یکسان است.

تزریقات کودکان در منزل

اکثر کودکان از رفتن به محیط های بیمارستانی و انجام تزریقات وحشت دارند. فراهم کردن یک محیط امن و بدون استرس توسط والدین می تواند کمک شایانی به درمان اطفال و دریافت داروهای تزریقی کودکان نماید. تزریق شبانه روزی در منزل تهران توسط پرستاران مجرب انجام میشود که مسلط به علوم روانشناختی کودک و تکنیک های فریب هستند. تزریقات کودکان در منزل را ساده نگیرید.

تزریقات سالمندان در منزل

افراد سالخورده بیشتر از سایرین به مراقبت و پرستاری در منزل نیاز دارند. با انجام تزریقات در منزل برای سالمندان از آنها در برابر خطرات محیطی مثل جابه جایی غیر ضرور یا احتمال زمین خوردن محافظت می کنید.

تزریق آمپول در منزل

انواع تزریقات در منزل

انواع مختلفی از تزریقات در منزل وجود دارد که انتخاب آنها به نوع دارو ، محتویات قابل تزریق و هدف از تزریق دارو بستگی دارد . بنابراین پزشک یا پرستاری که به منزل شما اعزام شده ، با توجه به موقعیت های ذکر شده درباره مناسب ترین روش تزریق در منزل تصمیم خواهد گرفت

انواع مختلفی از تزریقات در منزل وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم :

تزریقات عضلانی در منزل

ماهیچه ها دارای منبع خونی غنی هستند که به بدن کمک می کند دارو را سریع جذب کند . پزشکان از تزریقات عضلانی برای رساندن دارو به بافت عضلانی فرد استفاده می کنند.

 موارد مصرف تزریقات عضلانی 

از تزریقات عضلانی در منزل برای موارد زیر استفاده می شود

تجویز اکثر واکسن ها 

تجویز آنتی بیوتیک های انتخابی مانند پنی سیلین و استرپتومایسین

دادن کورتیکواستروئید برای التهاب یا واکنش های آلرژیک

تجویز هورمون هایی مانند تستوسترون و مدروکسی پروژسترون

تجویز دارو به بیمارانی که نمی توانند داروها را از راه های رایج دیگر مصرف کنند .

محل انجام تزریقات عضلانی

: محل های توصیه شده برای تزریقات عضلانی در منزل عبارتند از 

تزریقات در باسن

تزریقات در عضله ناحیه فوقانی خارجی ران

تزریقات در ماهیچه شانه و بالای بازو

تزریقات داخل وریدی در منزل 

متخصصان مراقبت های بهداشتی از تزریق داخل وریدی برای تزریق مستقیم داروها به داخل ورید (رگ) استفاده می کنند که جزو تزریقات در منزل میباشد . از آنجایی که متخصص مراقبت های بهداشتی در تزریقات داخل وریدی ، دارو را مستقیما به جریان خون تزریق می کند ، مواد دارویی سریعا جذب بدن شده و باعث پاسخ فوری می شود . بنابراین می توان گفت از بین انواع تزریقات ، تزریقات داخل وریدی سریعترین جذب را دارند

یک پزشک می تواند داروهای داخل وریدی را به صورت یک دوز واحد یا به صورت انفوزیون در مدت زمان چند ساعت به بیمار تجویز کند.

موارد مصرف تزریقات داخل وریدی 

: تزریقات داخل وریدی که زیر مجموعه یکی از تزریقات در منزل میباشد ممکن است برای موارد زیر استفاده 

داروهای ضد درد

بیهوشی موضعی و عمومی 

تزریق خون یا فرآورده های خونی 

تزریق یک استروئید مانند دگزامتازون با نوع تزریقات داخل وریدی

تزریق آنتی بادی های مونوکلونال برای درمان کرونا

تغذیه برای افرادی که به شدت دچار سوء تغذیه شده اند 

تزریق آهن به افرادی که دچار کمبود آهن شدید هستند  

محلول‌ های مایع و الکترولیت برای افرادی که بدنشان با کم ‌آبی شدید روبه رو شده است 

تزریق رنگ کنتراست برای افرادی که می ‌خواهد آزمایش تصویربرداری ویژه ای انجام دهند.

محل انجام تزریقات داخل وریدی 

این نوع تزریق از انواع تزریقات در منزل ، در مناطقی که رگ ها نزدیک به پوست قرار دارند انجام می شود ، شامل :

پشت دست ها

جلو و پشت بازو پایین

گودال آرنج جلویی

پزشکان ممکن است از تزریقات وریدی در ناحیه پا برای نوزادانی که هنوز راه رفتن را شروع نکرده اند استفاده کنند.

انواع تزریقات در منزل

تزریق زیر جلدی در منزل

از دیگر خدمات تزریقات در منزل تزریق زیر جلدی میباشد . متخصصان مراقبت های بهداشتی ، در تزریق زیر جلدی دارو را در بافت چربی موجود در زیر پوست و بالای بافت عضلانی تزریق می کنند . آنها برای انکه از ورود دارو به بافت چربی اطمینان حاصل کنند و مطمئن شوند که دارو به بافت عضله وارد نمی شود ، از سوزن کوچکتری برای تزریق زیر جلدی استفاده می کنند .

 بافت زیر جلدی بر خلاف بافت عضلانی ، دارای رگ های خونی کمتری است . از این رو به دلیل وجود سلول‌ های خونی کمتر در بافت زیر جلدی ، دارو به آرامی و در یک دوره زمانی جذب بدن می شود .

تزریقات زیر جلدی در منزل از دیگر انواع تزریقات درد کمتری دارند و احتمال بروز واکنش ‌های جانبی مانند عفونت در این نوع تزریقات در منزل کمتر است .

موارد مصرف تزریقات زیر جلدی در منزل

موارد مصرف رایج برای تزریق زیر جلدی در منزل ممکن است شامل موارد زیر باشد :

انسولین برای دیابت

هپارین یا داروهای رقیق کننده خون

داروهای مسکن مراقبت تسکینی مانند فنتانیل و مورفین

واکسن سرخک و آبله مرغان (واریسلا)

سایر دارو های خانگی مانند دوپیکسنت و دارو های باروری

افراد مبتلا به اختلال لخته شدن خون باید واکسن را از طریق تزریقات زیر جلدی دریافت کنند

محل انجام تزریقات زیر جلدی 

محل های رایج این نوع از انواع تزریقات عبارتند از :  

ناحیه شکم

سمت بیرونی یا پشت بازو

قسمت جلویی و بیرونی بالای ران

درد های ناشی از جراحی ، عفونت و التهاب را با تزریقات در منزل درمان کنید .

تزریقات داخل جلدی در منزل 

متخصصان مراقبت‌ های بهداشتی ، حین تزریقات در منزل ، تزریقات داخل پوستی و دارو را درست در زیر سطح پوست تزریق کرده و در حین تزریقات یک برآمدگی کوچک به نام بلب یا چرخ ایجاد می‌ کنند . بر اساس راهنمای روش های بالینی ، مسیر تزریق داخل پوستی طولانی ترین زمان جذب را در بین انواع تزریقات در منزل دارد .

موارد مصرف تزریقات داخل جلدی

کاربرد های رایج تزریقات داخل جلدی در منزل از انواع تزریقات ممکن است شامل موارد زیر باشد :  

غربالگری سل 

تست آلرژی

واکسن آنفولانزا

محل انجام تزریقات داخل جلدی  

متخصصان مراقبت های بهداشتی معمولاً از قسمت های بدن با موهای کم به عنوان محل تزریق داخل پوستی استفاده می کنند . این نواحی معمولاً شامل سطح داخلی ساعد ، قسمت فوقانی پشت و زیر استخوان کتف هستند . علاوه بر این ، محل تزریق این نوع از تزریقات نباید زخم ، بثورات ، خال یا اسکار داشته باشد .

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید