اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

مزایای اعزام پزشک

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

collaborative

ویزیت در منزل یکی از خدمات همراه طب است میباشد که همراه طب یک شرکت و سایت خصوصی است که در زمینه اعزام انواع پزشک متخصص و پرستار مجرب همراه با تجهیزات پزشکی جهت ویزیت در منزل بیماران با استفاده از اپلکیشن های موجود در ایران فعالیت می کند. با ویزیت دکتر در منزل ، انواع متخصصان آقا و خانم ، همیشه و شبانه روزی در طول 366 روز سال در دسترس شما هستند. مهم نیست که بیمار سالمند باشد یا کودک ، نوع خدمات درخواستی فیزیوتراپی و سونوگرافی باشد یا پرستاری از سالمند، فقط  کافیست تماس بگیرید و نوع خدمات درخواستی برای حضور پرستار و پزشک در منزل را مطرح نمایید تا آنها در خدمت شما جهت ویزیت در منزل باشند. مثلا ،خدمات درمانی برای کودکان دنیایی جداست و متخصص اورولوژی کودکان با بزرگسالان متفاوت است مژده که متخصصان کودک با همه گرایش ها در همراه طب گرد هم آماده اند. هدف ما این است که خانواده بیمار بجز رنج مریض داری دغدغه دیگری نداشته باشند.

این مرکز مشاوره و ارائه خدمات درمانی در منزل ( همراه طب ) دارای شعب مختلف در سرتاسر شهر تهران می باشد. همین امر موجب شده که به سریعترین سیستم اعزام و مدیریت پرسنل دست پیدا کند. بعد از تماس شما سعی می شود با نزدیک ترین نیرو به محل جهت ویزیت پزشک در منزل هماهنگی ها انجام شود . برای مثال اگر شما ساکن شمال تهران باشید ، اما برای والدین خود که در جنوب تهران ساکن هستند نیاز به خدمات پزشکی در منزل شبانه روزی داشته باشید. موسسه همراه طب سعی می کند که نیروی متخصص را از جنوب شهر برای رسیدگی زودتر به نیاز بیمار شما اعزام کند.

 ویزیت در منزل

دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل چقدر زمان بر است ؟

پس از اینکه با مرکز همراه طب تماس گرفتید و درخواست خود جهت دریافت خدمات ویزیت در منزل را ثبت کردید ، مدت کوتاهی زمان می برد تا تیم پشتیبانی هماهنگی های لازم را برای ویزیت پزشک در منزل انجام دهند و جهت هماهنگی و مشخص کردن ساعت مراجعه پزشک با شما تماس بگیرند . به طور کلی هماهنگی ویزیت در منزل طی کمتر از یک ساعت  و ظرف چند دقیقه انجام می شود .

خدمات سلامتی و پزشکی در منزل

نحوه ارائه خدمات ویزیت دکتر در منزل

برای دریافت خدمات ویزیت در منزل از طریق شرکت خدمات پزشکی درمانی همراه طب لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

 • برقراری تماس با شماره مرکز یا استفاده از اپلیکیشن همراه طب 
 • ارائه اطلاعات بیمار به کارشناسان برای راهنمایی بیشتر
 • محاسبه هزینه های ارائه خدمات مد نظر بیماران متقاضی
 • دریافت موقعیت مکانی بیمار جهت اعزام پزشک به منزل 
 • اعزام نزدیک ترین نیرو به محل برای ویزیت در منزل
 • حضور پزشک در منزل بیمار و انجام اقدامات درمانی
 • دریافت هزینه خدمات دریافت شده و مشاوره در خصوص اقدامات بعدی بیمار
 • ثبت رضایت بیمار در اپلیکیشن این شرکت یا تماس با موسسه

اقدامات دکتر متخصص در منزل بیمار

بعد از حضور دکتر متخصص در منزل برای انجام خدمات ویزیت در منزل ، باید درباره انتظارات پزشک و خودتان که شامل برخی از اقدامات درمانی است، آگاهی داشته باشید تا بتوانید به خوبی با پزشک هماهنگ شوید. این اقدامات عبارتند از :

 • بررسی پرونده پزشکی بیمار ( در صورتی که بیماری مزمن داشته باشد )
 • انجام معاینات پزشکی که برای هر متخصص متفاوت است. از شنیدن ضربان ، تعداد تنفس ، صداهای ریه ، بررسی وجود عفونت در اندام مختلف ، بررسی کارکرد اعصاب و.. 
 • ارائه تشخیص اولیه که به دنبال آن، اقدام به نوشتن نسخه جدید یا مجدد. 
 • بررسی نتایج آزمایشات و عکسبرداری های قبلی 
 • انجام عکسبرداری ها (در صورت اعلام متقاضیان برای حمل دستگاه توسط متخصص )
 • ارائه مشاوره و ارجاع بیمار به سایر متخصصان 
 • آموزش اطرافیان بیمار درباره نحوه برخورد خانوادگی در مواجه با بیماری

کدام پزشکان برای ویزیت در منزل حاضر می شوند ؟

نوع یا میزان پیشرفت بیماری در انتخاب نوع پزشک درخواستی موثر است. همراه طب آماده اعزام پزشک عمومی و انواع متخصص به منزل بیماران می باشد.

ویزیت پزشک عمومی در منزل 

وقتی که منشا درد مشخص نیست یا سابقه ای از بیماری ندارید؛ این پزشکان عمومی هستند که باید منشا بیماری شما را کشف کرده و سپس با تشخیص دقیق تر به متخصصان مربوطه ارجاع دهند. برای مثال، برای سرگیجه، درخواست ویزیت پزشک عمومی در منزل می کنید، بعد از نوشتن آزمایشات و چکاپ کامل، مشخص می شود که علت سرگیجه تان به مشکلات عصبی یا چربی خون برمیگردد. از این به بعد به تخصص سایر متخصصان برای ارائه روش درمانی یا گرفتن الگوی تغذیه ای با گزینه ویزیت در منزل نیاز خواهید داشت.

یا در برخی از امور درمانی مثل نوشتن نسخه مجدد یا تفسیر آزمایشات معمول قند و چربی می توان از ویزیت پزشک عمومی در منزل استفاده نمود.

 

همچنین پزشک عمومی ، بهترین مشاور برای گرفتن دستورالعمل های مراقبت های بهداشتی و سلامتی مثل : مراقبت های قبل یا بعد از عمل ، انتخاب داروی مناسب ، تاثیر مسافرت بر بیماری و.. هستند.

نکته ! انجام خدمات پرستاری از وظایف پزشک عمومی در زمان ویزیت در منزل نیست. بلکه برای انجام آنها باید از پرستار کمک بخواهید یا در صورت انجام این خدمات، توسط دکتر عمومی، تعرفه جداگانه ای غیر از ویزیت پزشک عمومی در منزل محاسبه می گردد.

ویزیت متخصص در منزل

زمانی که علت بیماری مشخص باشد، از ویزیت متخصص در منزل ( ویزیت در منزل ) استفاده می شود. برای مثال، فردی بعد از فهمیدن اینکه به کبد چرب مبتلاست، اکنون نوبت راهنمایی گرفتن در خصوص نحوه درمان ، رعایت کردن باید و نبایدهای رفتاری جهت تغییر سبک زندگی خود در زمان ویزیت متخصص در منزل خواهد بود.

توجه داشته باشید که همراه طب، انواع متخصص را بعد از گزینش دشوار به خدمت گرفته است. پس برای یافتن شبانه روزی هر متخصصی که نیاز دارید با مشکل روبرو نخواهید بود.

ویزیت پزشک در منزل

میزان تخفیف بیمه ها برای خدمات ویزیت در منزل چقدر است ؟

بعد از ویزیت شدن در منزل ، پزشک اعزامی قبض یا فاکتور حاوی اطلاعات ویزیت را به شما تحویل می دهد تا بتوانید به شرکت بیمه ای خود ارائه دهید. میزان تاثیر بیمه ها بر هزینه ویزیت پزشک در خانه به نوع بیمه شما بستگی دارد. اما به طور کلی خدمات پزشکی ارائه شده در منزل توسط شرکت های خصوصی، زیاد تحت تاثیر بیمه ها قرار نمی گیرند.

مزایای حضور پزشک سیار در محل

همیشه امکان مراجعه بیمار به مراکز درمانی وجود ندارد. زمانی می رسد که درد به حدی است که توان جابجایی را از فرد می گیرد. در اینگونه مواقع، گزینه ویزیت در منزل به کمک بیمار می آید.

یا بیمار سالمندی است که برای رفتن به بیمارستان و انجام امور پذیرش با مشکل مواجه است. در حالیکه با انتخاب ویزیت در منزل، سختی های دوندگی در مراکز درمانی به صفر می رسد.

حتی در بحث شکستگی استخوان ها ، مراقبت های بعد از عمل جراحی یا درد مفاصل نیز حضور پزشک سیار در منزل از تکان خوردن استخوان های شکسته و شدید شدن وخامت حال بیمار جلوگیری می کند.

هزینه ویزیت در منزل 

هزینه ویزیت در منزل تهران با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع خدمات در خواستی ، تخصص پزشک ، و منطقه محل سکونت بیمار تعیین می شود. در ادامه به برخی از مزایای ویزیت در منزل تهران اشاره میکنیم :

 • راحتی و آسایش بیمار : بیمار می تواند در محیطی آشنا و راحت تحت درمان قرار گیرد.
 • صرفه جویی در وقت و هزینه : بیمار نیازی به مراجعه به مراکز درمانی ندارد و از این طریق در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کند.
 • کاهش استرس و اضطراب بیمار : بیمار نیازی به تردد در مراکز درمانی و مواجهه با شلوغی و ازدحام جمعیت ندارد.

ما در تمام لحظات در کنارتان هستیم با ویزیت پزشک در منزل از لحظه احساس درد تا درمان قطعی همراهتان خواهیم بود. کافیست اعتماد کنید. توجه تان را برای روی استراحت بیشتر بگذارید تا اینکه درسطح شهر به دنبال متخصص خوب بگردید. گزینش و انتخاب پزشک منزل تان را به کارشناسان خبره همراه طب بسپارید تا بتوانید سریعتر و با بهبودی کامل ، نزد خانواده و محل کارتان برگردید. طرح دکتر سیار یا همان دکتر در خانه گام نوینی در پیشگیری از بیماری های عفونی و مزمن همچون بیماری های قلبی ، کرونا و آسم می باشد.

همچنین اگر بیمار شما توانایی بیرون رفتند را نداشتند خدمات ویزیت در منزل بهترین گزینه برای ایشان میباشد.

در صورت نیاز با ما تماس بگیرید ما در تمام طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید