ویزیت متخصص ریه در منزل

ویزیت متخصص ریه در منزل از دیگر خدمات مجموعه همراه طب میباشد که مرکز ما توانایی ارسال بهترین متخصص به منزل شما را دارد.

مزایای متخصص ریه

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

collaborative

ویزیت بهترین متخصص ریه در منزل 

قبل از اشاره به اهمیت ویزیت متخصص ریه در منزل بهتر است اطلاعات خود را درباره موسسه ای که مسئول اعزام پزشک جهت ویزیت در منزل شماست افزایش دهید. همراه طب ؛ یک شرکت تخصصی درمانی با سابقه بالای بیش از یک دهه در حوزه  درمان در منزل  است که توانسته زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی و مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، رضایت حداکثری متقاضیان را در خدمات رسانی شبانه روزی و بدون وقفه کسب کند

متخصص ریه کیست ؟

بررسی مدارک و تخصص پزشک ریه برای بیماران ریوی به دلیل اینکه قرار است جان خود را به دست او بسپارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید از راه های مختلف ، شهرت پزشک ریه ای که به منزل تان اعزام می شود را بسنجید. متخصص ریه بعد از گذراندن پزشک عمومی ، وارد دوره تخصص می شود. در مجموع ، بعد از 11-13 سال می تواند دست به درمان تخصصی بیماران ریوی بزند. سرعت نوبت دهی و ویزیت متخصص ریه در منزل در مقایسه با مراکز درمانی بسیار بالاست.

در صورت داشتن علائم بیماری ریوی ، اینجا وارد شوید : درخواست آزمایش در منزل جهت نمونه گیری توسط پرستاران با تجربه

ویزیت متخصص ریه در منزل

 

ویزیت پزشک ریه در منزل چه فوایدی دارد؟

شاید شناخت فواید استفاده از ویزیت پزشک ریه در منزل بتواند دید شما از نقطه نظر جلوگیری از بیماری ها تغییر دهد. زیرا با ویزیت متخصص ریه در منزل علاوه بر درمان ، گامی مهم در بحث پیشگیری ( جسمی _ روانی _ اجتماعی ) بر می دارید.

 • با رفتن به بیمارستان ، تنفس شما تحت تاثیر آلودگی هوا یا بار میکروبی خواهد بود. درحالیکه ویزیت متخصص ریه در منزل ، شما را از این آلودگی ها دور نگه می دارد.
 • ممکن است که در بیمارستان با صحنه های یاس آور مواجه شوید. برخورد با بیمارانی که روحیه خود را از دست داده اند می تواند درمان شما را به تاخیر بیاندازد . ویزیت متخصص ریه در منزل از طریق حذف این صحنه ها و افزایش روحیه بیمار به درمان او کمک شایانی می کند.
 • نمی توان حفظ کرامت و عزت نفس بیمار همراه با بودن عزیزانش در کنار او که فقط در محیط امن خانه فراهم می شود را نادیده گرفت. ویزیت آنلاین دکتر متخصص ریه در منزل از جنبه روانی نیز در مقایسه با مراجعه به مراکز درمانی ارجحیت دارد.
 • زمانی که در ترافیک یا صف رزرو متخصص هدر می رود غیر قابل بازگشت است. به خصوص اگر شما به چندین جلسه ویزیت پزشک ریه نیاز داشته باشید. ضمن اینکه زمان درمان دست شماست . یعنی احتیاجی نیست از ساعات کاری یا تفریح خانوادگی خود بزنید و طبق نظر متخصص در روز های خاصی به مطب او مراجعه کنید. ویزیت آنلاین متخصص ریه در منزل از این نظر نیز عالی است.
 • خستگی جابه جایی یا نبود همراه برای رانندگی جهت رسیدن به مراکز درمانی ( به ویژه در افرادی که تنها زندگی می کنند و دچار بیماری ناگهانی می شوند) یک معضل مهم محسوب می شود با ویزیت متخصص ریه در منزل ، دیگر این خستگی را نخواهید داشت و یا بار درمان را به تنهایی به دوش نخواهید کشید.
 • هزینه اعزام آمبولانس خصوصی برای بیماران تنفسی که قادر به جابجایی نیستند نیز با ویزیت متخصص ریه در منزل حذف خواهد شد.

دیالیز در منزل را با بهترین تجهیزات انجام بده!

 

 

 

 

علائم بیماری های ریوی را بشناس !

قبل از ارائه درخواست برای ویزیت پزشک متخصص ریه در منزل بهتر است از علائم بیماری های ریوی آگاه شوید زیرا ممکن است استفاده از تخصص پزشک نامرتبط با بیماری شما ، وقت و هزینه تان را تلف کند. با مشاهده علائم زیر می توانید به فکر استفاده از خدمات ویزیت دکتر ریه در منزل باشید تا متخصص یا فوق تخصص به خانه تان فرستاده شود:

 • داشتن تنگی نفس ( به ویژه در هنگام بالا رفتن از پله ها)
 • سرفه های خشک ، خلط دار یا خونی 
 • گرفتگی صدا 
 • از دست دادن وزن بدون علت 
 • داشتن درد در شانه
 • تغییر رنگ ناخن
 • درد در ناحیه قفسه سینه
 • خس خس سینه  
 • سرگیجه ، سبکی سر یا غش کردن

هنگام برونشیت مکرر یا مزمن یا سرماخوردگی که بر سیستم تنفسی شما تاثیر بگذارد باید توسط متخصص ریه ویزیت شوید و درمان مناسبی را در پیش بگیرید که پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات ویزیت متخصص ریه در منزل می باشد 

اهمیت تنفس و ویزیت دکتر ریه در منزل

راز جوانی و اساس درمان با متابولیسم کامل محقق میشود. نمی توان اکسیژن ناقص را به سلول ها رساند اما توقع انرژی دهی عالی یا عدم تولید ضایعات سلولی که منجر به پیری می شوند را داشت. بدون آب و غذا می توان دوام آورد اما بدون هوا ممکن نیست که به زندگی ادامه داد. ویزیت متخصص ریه در منزل ، بهترین گزینه برای افرادی است که با بیماری های ریوی دست و پنجه نرم می کنند. زیرا آلودگی هوا را که یک عنصر کاهنده تنفسی است حذف می کند.

متخصص ریه

درباره همراه طب

سرعت بالای رسیدن پزشک به خانه بیمار ، داشتن متخصص ریه مرد و زن ، اعزام شبانه روزی و 24 ساعته آنهم در طول 365 روز سال در همه شیفت ها به خصوص صبح و عصر ، پشتیبانی همه جانبه از بیماران در برابر خطاهای پزشکان از ویژگی های شاخص این مرکز ارائه دهنده خدمات سلامتی در منزل می باشد.

گروه های سنی دریافت کننده ویزیت دکتر ریه در منزل 

درمان کودکان با بزرگسالان دارای دو دنیای متفاوت است. در علم پزشکی ؛ متخصص ریه کودکان ، حق درمان بیماری های ریوی بزرگسالان را ندارد و بالعکس . خوشنودیم که توانسته ایم متخصصان ریه از هر دو گروه سنی را در اختیار داشته باشیم. پس ، شما می توانید بدون نگرانی درخواست ویزیت متخصص ریه در منزل کودکان یا بزرگسالان را داشته باشید یا متخصص ریه خانم یا آقا را تقاضا کنید.

هزینه ویزیت متخصص یا فوق تخصص ریه در منزل

همانگونه که همه می دانیم هزینه ویزیت متخصص ریه در منزل در مقایسه با به خدمت گیری فوق تخصص ریه کمتر است. عناصر دیگری در تعیین قیمت ویزیت پزشک ریه در خانه دخیل هستند که از جمله آنها می توان به مدت زمان حضور دکتر در خانه بیمار یا ساعات حضور  ( به اصطلاح نیمه شب بودن یا ایام تعطیل رسمی یا ساعات کاری ) اشاره کرد. حتی ممکن است در حین ویزیت به سایر خدمات همچون تزریقات در منزل نیاز پیدا کنید که هزینه آن جداگانه محاسبه شده و همراه با قیمت ویزیت متخصص ریه در منزل به بیمار اعلام می گردد. از آنجایی که درخواست ها و نیازهای هر بیمار با دیگری متفاوت است ؛ ما نمی توانیم بدون آگاهی از این شرایط ، یک تعرفه ثابت را به آنها اعلام کنیم. خدمات رسانی به بیماران باید بر اساس اصول اخلاقی صورت گیرد.پس اگر خواهان تقاضا به ویزیت متخصص ریه در منزل را با قیمت مناسب دارید ما در خدمت شما عزیزان هستیم.

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید