شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
متخصص ریه

ویزیت متخصص ریه توسط بهترین متخصص در کشور در منزل شما عزیزان انجام میشود .اعزام با بهترین تعرفه و قیمت ومناسب در تمامی نقاط تهران انجام میشود.

ویزیت بهترین متخصص ریه در منزل 

قبل از اشاره به اهمیت ویزیت متخصص ریه در منزل بهتر است اطلاعات خود را درباره موسسه ای که مسئول اعزام پزشک جهتویزیت در منزلشماست افزایش دهید. همراه طب ؛ یک شرکت تخصصی درمانی با سابقه بالای بیش از یک دهه در حوزهدرمان در منزلاست که توانسته زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی و مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، رضایت حداکثری متقاضیان را در خدمات رسانی شبانه روزی و بدون وقفه کسب کند

متخصص ریه کیست ؟

بررسی مدارک و تخصص پزشک ریه برای بیماران ریوی به دلیل اینکه قرار است جان خود را به دست او بسپارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید از راه های مختلف ، شهرت پزشک ریه ای که به منزل تان اعزام می شود را بسنجید. متخصص ریه بعد از گذراندن پزشک عمومی ، وارد دوره تخصص می شود. در مجموع ، بعد از 11-13 سال می تواند دست به درمان تخصصی بیماران ریوی بزند. سرعت نوبت دهی و ویزیت متخصص ریه در منزل در مقایسه با مراکز درمانی بسیار بالاست.

در صورت داشتن علائم بیماری ریوی ، اینجا وارد شوید : درخواستآزمایش در منزلجهتنمونه گیری توسط پرستاران با تجربه

 ویزیت متخصص ریه در منزل

ویزیت پزشک ریه در منزل چه فوایدی دارد؟

شاید شناخت فواید استفاده از ویزیت پزشک ریه در منزل بتواند دید شما از نقطه نظر جلوگیری از بیماری ها تغییر دهد. زیرا با ویزیت متخصص ریه در منزل علاوه بر درمان ، گامی مهم در بحث پیشگیری ( جسمی _ روانی _ اجتماعی ) بر می دارید.

 • با رفتن به بیمارستان ، تنفس شما تحت تاثیر آلودگی هوا یا بار میکروبی خواهد بود. درحالیکه ویزیت متخصص ریه در منزل ، شما را از این آلودگی ها دور نگه می دارد.
 • ممکن است که در بیمارستان با صحنه های یاس آور مواجه شوید. برخورد با بیمارانی که روحیه خود را از دست داده اند می تواند درمان شما را به تاخیر بیاندازد . ویزیت متخصص ریه در منزل از طریق حذف این صحنه ها و افزایش روحیه بیمار به درمان او کمک شایانی می کند.
 • نمی توان حفظ کرامت و عزت نفس بیمار همراه با بودن عزیزانش در کنار او که فقط در محیط امن خانه فراهم می شود را نادیده گرفت. ویزیت آنلاین دکتر متخصص ریه در منزل از جنبه روانی نیز در مقایسه با مراجعه به مراکز درمانی ارجحیت دارد.
 • زمانی که در ترافیک یا صف رزرو متخصص هدر می رود غیر قابل بازگشت است. به خصوص اگر شما به چندین جلسه ویزیت پزشک ریه نیاز داشته باشید. ضمن اینکه زمان درمان دست شماست . یعنی احتیاجی نیست از ساعات کاری یا تفریح خانوادگی خود بزنید و طبق نظر متخصص در روز های خاصی به مطب او مراجعه کنید. ویزیت آنلاین متخصص ریه در منزل از این نظر نیز عالی است.
 • خستگی جابه جایی یا نبود همراه برای رانندگی جهت رسیدن به مراکز درمانی ( به ویژه در افرادی که تنها زندگی می کنند و دچار بیماری ناگهانی می شوند) یک معضل مهم محسوب می شود با ویزیت متخصص ریه در منزل ، دیگر این خستگی را نخواهید داشت و یا بار درمان را به تنهایی به دوش نخواهید کشید.
 • هزینه اعزام آمبولانس خصوصی برای بیماران تنفسی که قادر به جابجایی نیستند نیز با ویزیت متخصص ریه در منزل حذف خواهد شد.

دیالیز در منزلرا با بهترین تجهیزات انجام بده

علائم بیماری های ریوی را بشناس !

قبل از ارائه درخواست برای ویزیت متخصص ریه در منزل بهتر است از علائم بیماری های ریوی آگاه شوید زیرا ممکن است استفاده از تخصص پزشک نامرتبط با بیماری شما ، وقت و هزینه تان را تلف کند. با مشاهده علائم زیر می توانید به فکر استفاده از خدمات ویزیت دکتر ریه در منزل باشید تا متخصص یا فوق تخصص به خانه تان فرستاده شود:

 • داشتن تنگی نفس ( به ویژه در هنگام بالا رفتن از پله ها)
 • سرفه های خشک ، خلط دار یا خونی 
 • گرفتگی صدا 
 • از دست دادن وزن بدون علت 
 • داشتن درد در شانه
 • تغییر رنگ ناخن

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران