شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
روانپزشک

اگر زمانی به ویزیت روانپزشک در منزل احتیاج داشتید مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب میتواند بهترین روانپزشک با تعرفه کم و در سریع ترین زمان برای شما ارسال کند.

ویزیت روانپزشک در منزل [ بهترین روان درمان تهران در منزل ]

همه افراد در مرحله ای از زندگی خود با مشکلات روانی مانند اضطراب ، اعتیاد ، اختلال خوردن ، افسردگی و ... یا فشار عصبی مانند از دست دادن عزیزان ، مشکلات کاری ، روابط عاطفی ناموفق و...مواجه می شوند . اکثر مواقع در چنین شرایطی صحبت کردن با غریبه درباره مشکلات آسانتر از صحبت کردن با دوستان و خویشاوندان است . صحبت با یک روانشناس به شما کمک می کند تا پاسخ های خود در مورد مشکلات را پیدا کنید و از شدت اندوه خود بکاهید . برخی افراد به دلایل مختلف از مراجعه به کلینیک ها و مراکز روانشناسی واهمه دارند ، مجموعه همراه طب با ارائه خدمات ویزیت روانپزشک در منزل ، بهترین روانپزشکان و مشاوران تهران را در اختیارتان قرار می دهند و این امکان را برایتان فراهم می کنند تا شما با خیال راحت در منزل خودتان درباره مشکلات به وجود آمده صحبت کنید ، گریه کنید و حتی فریاد بزنید . مشاوران موسسه همراه طب به سخنان شما گوش می دهند و با گفتگو درمانی از شدت اندوهتان می کاهند ، راه حل مناسبی برای حل مشکلات به شما ارائه داده و در آن راستا به شما کمک می کنند

موسسه خدمات درمانی در منزل همراه طب با اخذ مجوز رسمی از طرف وزارت بهداشت ، با در اختیار داشتن کادر آقا و خانم و متخصصین مجرب ، آماده است تا به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات مشاوره در منزل یا محل کار در کنار شما عزیزان باشد . همچنین لازم به ذکر است که همراه طب دارای مدارک تحصیلی به همراه سابقه کار تمامی مشاوران و روانپزشکان موسسه است

ویزیت روانپزشک در منزل

یک روانپزشک خوب چه کمکی می تواند بکند ؟ 

ـ یک درمانگر خوب می تواند به شما کمک کند تا به جلو حرکت کنید.

ـ ویزیت روانپزشک در منزل به شما زمان و مکان می دهد تا مشکلات خود را برطرف کنید

از طریق روان درمانی ، شما اعتماد به نفس ، انگیزه و قاطعیت بیشتری برای حل مسائل به دست می آورید.

مشاور به شما کمک می کند دیدگاه متفاوتی نسبت به مشکلات و مسائل بدست آورید.

درمان محیطی امن ، بدون قضاوت و احترام را فراهم می کند.

درمان می تواند به بهبود و حفظ روابط شما با اطرافیانتان کمک کند.

روانشناس می تواند به شما کمک کند تا در زندگی خود سلامتی و تعادل بدست آورید.

روانشناس اغلب باعث می شود شما با وضوح بیشتری فکر کنید و تصمیم بهتری بگیرید.

روانشناس به آزادسازی پتانسیل واقعی شما کمک می کند.

اگر پزشک برای شما تزریق سرم را تجویز کرده ، می توانید از خدمات سرم تراپی در منزل ما بهرمند شوید.

خدمات روانپزشک و روانشناس در منزل در چه مواقعی کاربردی است ؟

خدمات ویزیت روانپزشک و روانشناس در منزل برای افراد زیر می توانید کاربردی باشد :

  • در بیماران کهنسالی که ناتوانی جسمی دارند و قادر به راه رفتن نیستند
  • در صورتی که شما وقت لازم برای مراجعه به مرکز مشاوره ندارید
  • در بیماران مبتلا به ناتوانی عقلانی یا عقب ماندگی ذهنی
  • در بیماران مبتلا به دمانس یا آلزایمر که کنترلی بر حرکات خود ندارند
  • در صورتی که شما مایل به خروج از منزل نیستید
  • در مواردی که نیاز به مشاوره و روان درمانی هست و فرد مربوطه راضی به مراجعه به مرکز مشاوره نیست
  • در موارد تهدید به خودکشی

هزینه روانپزشک در منزل 

تعرفه روانپزشک و روانشناس در خانه مانند بقیه خدمات مطابق با ابلاغیه وزارت بهداشت می باشد . تمام تلاش کادر همراه طب ، کسب رضایت شما سلامت جوهای عزیز است ، بنابراین نگران قیمت خدمات مشاوره در منزل نباشید زیرا با در نظر گرفتن کیفیت درمان مناسب خواهد بود

برای دریافت خدمات ویزیت متخصص در منزل جهت درمان انواع بیماری ها با متخصصین با تجربه کلیک کنید .

یک روانپزشک خوب چه کسی است ؟ 

در حقیقت یک روانپزشک خوب کسی است که از توانایی برقراری ارتباط خوب و جلب اعتماد بیماران برخوردار باشد ؛ زیرا که جلب اعتماد و برقراری ارتباط روانپزشک با مراجعین یک مسئله بسیار مهم در جلسات روان درمانی است و موجب راحتی فرد برای صحبت در خصوص مسائل و مشکلات فرد می شود.
می توان گفت که برقراری یک ارتباط موثر یکی از مهارت های یک روانپزشک خوب است. هم چنین یکی از مهارت هایی که یک روانپزشک خوب باید داشته باشد این است بتواند با روش ها علمی و تخصصی بیماری ها و اختلالات روانی را در افراد به خوبی تشخیص داده و مورد بررسی و درمان قرار دهد..

با توجه به اینکه انواع مختلفی از روان درمانی توسط متخصصان این رشته تعبیه شده است ، در هنگام ویزیت روانپزشک در منزل یا خدمات روانشناسی در خانه به صورت ترکیبی ، تجمیعی یا تکی متناسب با شرایط بیمار آن ها را اعمال می کنند . این روش ها عبارتند از:

1ـ شیوه های مختص به تغییر الگوی فکری و رفتاری

2ـ روش علت یابی و کشف تاثیر تجربیات و روابط گذشته بر احوالات کنونی افراد

3ـ کمک گرفتن از روش های طراحی شده برای حل مسائل بیمار به صورت همفکری

4ـ درمان شناختی رفتاری با تعیین هدفی برای رسیدن و حل مسئله گام به گام

آیا روانشناس در منزل خدمات لازم برای مشاوره پیش از ازدواج را ارائه می دهد؟

در حال حاضر افراد زیادی هستند که به مشاوره های مختلفی نیاز دارند. دریافت خدمات مشاوره ای تنها برای حل مشکلات رفتار های حاد نیست و در موارد زیادی چون ازدواج نیز افراد از این روش می توانند استفاده کنند

افرادی که قصد ازدواج دارند و به جلسات مشاوره پیش از ازدواج نیاز داشته باشند ، می توانند با درخواست مشاوره برای حضور در منزل خود خدمات لازم را به همراه فرد مورد نظر برای ازدواج دریافت کنند ، در این موارد اگر نیاز به انجام تست های خاص باشد ، روانشناس اینکار را انجام می دهد ، سپس تحلیل لازم را در مورد این تست و شباهت ها و تفاوت های افراد به کار گیرد.

تلاش روانشناس این است که افراد قبل از ازدواج خود در مورد اهدافشان برای زندگی آینده و ازدواج اطلاعات لازم را دریافت کنند و تصمیمات درستی در این زمینه بگیرند .

ویزیت روانپزشک در منزل

خدمات مهم مشاوران در منزل در زمینه تحصیلی شامل چه مواردی می شود؟

برای موفق شدن در امر تحصیل ، نیاز به راهنمایی افراد آگاه و با تجربه ای است که کمک کنند تا مشکلات موجود در زمینه تحصیلی برطرف شود. یکی از این افراد آگاه روانشناسان و مشاوران تحصیلی هستند.

مشاور تحصیلی در زمینه های مختلفی به افراد کمک می کند که در مواقعی که مشکلات تحصیلی دارند این مشکل را حل کنند. به عبارتی برای برنامه ریزی های تحصیلی، مشاور اقدامات مهم را انجام می دهد.

روانشناسی که در منزل دانش آموز حضور می یابد با در نظر گرفتن پایه تحصیلی دانش آموز و توجه به نقاط ضعف و قوت این افراد ، برنامه متناسب با ساعات حضور در منزل را تنظیم می کند

برای پایه نهم تحصیلی مشاور تلاش می کند که به علاقه دانش آموز دقت فراوانی کند و تمامی دغدغه های این فرد را برای شغل آینده در نظر بگیرد ، سپس اقدام به انجام این کار بکند.

اگر دانش آموزی علاقه به رشته انسانی دارد، اما به اجبار خانواده رشته ریاضی فیزیک را انتخاب می کند، وظیفه مشاور این است که به انتخاب دانش آموز اهمیت بیشتری بدهد و دلایل فرد را برای این رشته در نظر بگیرد و اگر دانش آموز دلایل خاص و مهمی برای این رشته دارد به صورت منطقی خانواده را در جریان این دلایل بگذارد.

شما عزیزان می توانید از خدمات سونوگرافی در منزل جهت انجام انواع تصویربرداری ها استفاده کنید .

مناطق دریافت کننده خدمات ویزیت روانپزشک در منزل 

بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات ویزیت روانپزشک در منزل و روانشناس در منزل تهران یعنی همراه طب آماده است تا کلیه خدمات روانپزشکی و روانشناسی اعم از ویزیت روانپزشک در منزل را به ساکنان تمامی نقاط تهران شامل غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران ، و جنوب تهران و حومه با بهترین و مجرب ترین متخصصان به صورت 24 ساعته ارائه دهد .

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران