شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

icu ( آی سیو)

اگر میخواهید بیمار خود را در منزل درمان کنید و خدمات icu را در منزل خود و با شرایط vip دریافت کنید همراه ما باشید.

آی سیو در منزل 

خدمات مراقبت‌ های ویژه یا آی سی یو خدمات مراقبت‌ های ویژه پزشکی را با کادر پزشکی آموزش دیده مانند پزشکان مراقبت‌ های ویژه و پرستاران مراقبت‌ های ویژه به بیماران ارائه می‌ دهد. .در ای سی یو ، بیماران به‌ طور لحظه ‌ای و شبانه‌ روزی تحت پایش قرار داشته و درمان‌ ها به صورت تهاجمی و نیمه تهاجمی انجام می‌ شود. منظور از نیمه‌ تهاجمی سامانه‌ های پایش مستقیم مانند اندازه‌ گیری مستقیم فشار خون درون سرخ‌ رگ یا درون جمجمه و ایجاد و تحریک تنفس درون نای توسط دستگاه تنفس مصنوعی است. بیشتر تجویز دارویی ، دارو های مراقبت ویژه بوده که به بیماران داده می‌ شود و باید تحت کنترل باشند

مرکز تخصصی ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل همراه طب با هدف افزایش رفاه و سلامت عمومی ؛ خدمات پیشگیری و درمان تخصصی در کلیه سطوح ارائه می دهد . ای سی یو در منزل از جمله خدماتی است که همراه طب با تیم حرفه ای خود به سلامت جو های گرامی ارائه می دهد . خدمات آی سی یو می ‌تواند شامل ارائه درمان ‌های پزشکی ، مراقبت از آی سی یو ، مانیتورینگ شدید و شرایط تنفسی و فشار خون بیمار باشد. همچنین مراقبت از بیمار و کمک به او در انجام فعالیت ‌های روزانه شامل تغذیه ، بهداشت شخصی ، حمام و تغییرات بستری ، و نظارت بر داروهای مصرفی بیمار شامل همین خدمات است.

در صورت نیاز به پانسمان و یا تعویض پانسمان اصولی کلیک کنید :پانسمان زخم در منزل

خدمات icu در منزل

  آی سی یو برای چه بیمارانی است ؟ 

معمولاً بیمارانی که دچار بیماری‌ های خاص و موارد خطرناک که نیاز به مراقبت دائمی دارند باید در بخش آی سی یو یا مراقبت‌ های ویژه بستری شوند .

مواردی که به مراقبت های ویژه نیاز دارد:

نارسایی اندام‌ های حیاتی  

حمله قلبی یا سکته مغزی 

سوختگی جدی

انجام جراحی ‌های مهمی مانند جراحی مغز ، قلب باز ، بای پس عروق کرونر یا پیوند عضو

 

کاهش سطح هوشیاری و رفتن به حالت کما بر اثر آسیب مغزی شدید یا مشکلات پزشکی بسیار گسترده  

ترومای جدی و مهمی مانند ضربه به سر یا آسیب نخاعی 

مشکل تنفس و نیاز به کمک دستگاه‌ هایی مانند ونتیلاتور 

بروز آن دسته از عوارض دیابت که زندگی فرد را تهدید می ‌کنند 

ایجاد عفونتی کشنده در بدن 

ناپایداری شرایط بیمار که نظارت دقیق و تنظیم مکرر درمان ‌های دارویی را ضروری می‌ کند 

نیاز به مراقبت در طول نوع خاصی از درمان مانند نیاز به حمایت‌ های اینوتروپیک (افزایش توانایی انقباض قلب) یا وازودیلاتور (گشاد کردن عروق).   

پزشک یا پرستار آی سی یو چه خدماتی ارائه می دهند؟

پرستار ای سی یو ، فردی آموزش دیده و دارای مجوزهای رسمی است. از وظایف او می توان به انجام آزمایش خون ؛ ثبت فشار خون و سطح اکسیژن و ضربان قلب بیمار ؛ استفاده از داروها و مایعات بر اساس تجویز پزشک ؛ بررسی روند و مراحل درمان با توجه به نتایج آزمایش و به طور کلی ؛ کلیه خدماتی که باید یک فرد در آی سی یو از آن بهره مند شود ، اشاره نمود . مراقبت از بیمار ای سی یو در منزل ممکن است توسط یک نفر و یا یک تیم مراقبت‌های ویژه انجام شود. تیم مراقبت‌ های ویژه متشکل از یک درمانگر تنفس ، یک متخصص ، پرستار آی سی یو ، فیزیوتراپیست و... باشد. پرستار ای سی یو  شامل طیف وسیعی از خدمات بالینی ، و مراقبت‌های ویژه پرستاری ، مراقبت از بیمار پس از جراحی ، سکته مغزی ، مرگ مغزی و... می شود . 

از جمله خدماتی که می‌ توان برای مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل با بیماری های مزمن ارائه داد ، می توان به موارد زیر اشاره کرد

1ـ انجام کلیه آزمایشات مانند : آزمایش خون ، چکاپ کامل ، بیوپسی ، زردی نوزاد ، نمونه گیری ادرار و مدفوع به صورت فوری و 24 ساعته با جواب دقیق از آزمایشگاه معتبر ، همراه با بررسی جواب آزمایش توسط مجرب ترین متخصصان و 

 2ـ ارائه انواع خدمات پرستاری ، انجام بررسی های پزشکی و درمانی ، تزریق دارو ، تعویض مرتب دستگاه های داخلی مثل کاتتر و... از جمله خدمات ارائه شده برای نگهداری بیمار کما در منزل است .

3ـ مراقبت و پشتیبانی از بیمار توسط پرستار آی سی یو در منزل در مسائل روزانه مثل شستشوی بدن ، تغذیه ، استفاده از دستگاه ها و کمک های حرکتی و... نیز خواهد بود.

 4ـ ارائه خدمات فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی برای بهبود عملکرد و حرکت بیمار

5ـ تهیه و تدارک اقلام پزشکی و دارویی لازم برای درمان بیمار

6ـ ارتباط با پزشک معالج بیمار و گزارش روند درمان به او

7ـ ارائه خدمات حمایتی و روانشناختی برای کاهش استرس و اضطراب بیمار و ارتقای کیفیت زندگی او

8ـ وصل سوند ادراری و سوند معده در صورت نیاز و تعویض انها 

9ـ ارائه آموزش به خانواده بیمار در مورد نحوه مراقبت بهینه از بیمار و نگهداری تجهیزات پزشکی

اگر نیازمند 

کلیک کنیددیالیز در منزل به صورت شبانه روزی و اعزام فوری .

تجهیزات مورد نیاز آی سی یو در منزل

تجهیزات آی سی یو برای نظارت بر سلامت بیماران و پشتیبانی از عملکرد های بدن آنها تا زمان بهبودی استفاده می شود. تجهیزاتی که ممکن است در آی سی یو استفاده شوند عبارتند از :

ونتیلاتوردستگاهی که به تنفس کمک می کند. یک لوله در دهان ، بینی یا از طریق یک بریدگی کوچک در گلو (تراکئوستومی) قرار می گیرد .

تجهیزات مانیتورینگبرای اندازه گیری عملکرد های مهم بدن مانند ضربان قلب ، فشار خون و سطح اکسیژن در خون استفاده می شود .

لوله ها و پمپ های ای ویلوله هایی که در ورید (به صورت داخل وریدی) برای تامین مایعات ، تغذیه و دارو وارد می شوند .  

لوله های تغذیهلوله هایی که در بینی ، از طریق یک بریدگی کوچک ایجاد شده در شکم یا در ورید در صورتی که فرد قادر به خوردن عادی نباشد،  قرار می گیرد .

درن ها و کاتترها : درن ها لوله هایی هستند که برای حذف هرگونه تجمع خون یا مایع از بدن استفاده می شوند. کاتترها لوله های نازکی هستند که برای تخلیه ادرار وارد مثانه می شوند.

اگر نیازمند ویزیت متخصص مغز و اعصاب هستید دیگر نیاز نیست به مراکز درمانی مراجعه کنید ، فقط با یک تماس می توانید از خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل همراه طب با بهترین متخصصان تهران بهرمند شوید .

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران