پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل و پرستار در منزل تهران را از موسسه همراه طب با قیمت پرستار مناسب و درخواست اعزام پرستار سریع را از ما بخواهید.

مزایای استخدام پرستار

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

collaborative

در فرایند کاهش ظرفیت بیمارستان ها ، رشد مداوم جمعیت و افزایش ابتلا به بیماری های مختلف ، پرستاران در بیمارستان ها مجبور هستند که بیش از به بیماران زیادی رسیدگی کنند و این امر موجب کاهش توجه پرستاران به بیماران می شود . به همین دلیل این مسئله باعث شد که موسسه خدمات درمانی در منزل همراه طب به فکر فراهم کردن شرایطی برای حضور پرستار در منزل بیافتد . به این ترتیب همه افراد به خصوص بیماران ، سالمندان ، کودکان ، معلولین ، افراد آسیب دیده و یا در حالت کما  ، خانم های باردار و ... می توانند با آرامش خاطر در منزل خود به دور از آلودگی های های بیمارستانی از  خدمات پرستار در منزل شامل مراقبت و نگهداری از بیمار ، چکاپ کامل ، ارائه برنامه درمانی ، سرم تراپی ، تزریقات ، سونداژ ، درمان زخم و... بهرمند شوند.

پرستار در منزل

 خدمات پرستاری در منزل تهران شامل طیف گسترده ای از خدمات مراقبتی و پرستاری برای افراد سالمند، کودکان و بیماران است. این خدمات می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • پرستاری از سالمندان: این خدمات شامل کمک به سالمندان در انجام کارهای روزمره مانند حمام کردن، لباس پوشیدن، غذا خوردن و نظافت شخصی است. همچنین می تواند شامل کمک به سالمندان در مدیریت بیماری های مزمن یا توانبخشی باشد.
  • پرستاری از کودکان: این خدمات شامل کمک به والدین در مراقبت از کودکان خردسال یا کودکانی با نیازهای ویژه است. همچنین می تواند شامل کمک به کودکان در انجام کارهای مدرسه یا فعالیت های بعد از مدرسه باشد.
  • پرستاری از بیماران: این خدمات شامل کمک به بیماران در دوران نقاهت پس از عمل جراحی یا بیماری است. همچنین می تواند شامل کمک به بیماران در مدیریت بیماری های مزمن یا مراقبت های ویژه باشد.

چرا پرستار در منزل همراه طب ؟

پرستارانی که با مجوز جهت ارائه خدمات پرستار در منزل به منازل شما اعزام می شوند مزیت های زیادی نسبت به سایر پرستارانی که به صورت شخصی فعالیت می کنند دارند . این مزایا عبارتند از :   

خدمات پرستاری ساعتی ، روزانه و شبانه روزی 

شما می توانید با توجه به نیاز خود از خدمات پرستاری در منزل به صورت ساعتی ، روزانه یا حتی شبانه روزی بهره مند شوید .

خدمات با کیفیت و تخصصی

پرستارانی که به منزل شما اعزام می شوند در رابطه با ارتباط گرفتن و نحوه برخورد آموزش دیده اند ، این افراد می توانند با فرزندان دلبند شما ارتباط عاطفی داشته باشند تا کودک احساس کمبود محبت نکند . از این رو انجام کار های انها نه صرفا از روی انجام وظیفه بلکه توام با عشق و محبت خواهر بود .   

موسسه رسمی و دارای مجوز وزارت بهداشت 

موسسه خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود را زیر نظر این نهاد آغاز کند .

نظارت مستمر بر روند انجام کار

برای افزایش سطح کیفی خدمات و جلب رضایت مشتریان عزیز ، عملکرد کلیه کارکنان تیم پرستاری و مراقبتی ما به صورت مستمر نظارت و برسی می شود  

پرستاران آموزش دیده و حرفه ای 

پرستاران همراه طب آموزش های لازم را در خصوص نگهداری ، مراقبت و پرستاری از بیماران ، کودکان ، سالمندان و ... را دیده اند و به امور و وظایف خود آشنایی کامل دارند .  

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد 

کلیه مراقبان و پرستاران این مرکز از بین افراد با تجربه و متعهد انتخاب شده اند.

پشتیبانی کامل 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام استفاده از خدمات پرستار در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

(مرکز درمان در منزل علاوه بر اینکه خدمات پرستاری در منزل را ارائه میدهد خدمات دیگری چون سرم تراپی در منزل را هم ارائه میدهد.)

پاسخگویی 24 ساعته در 7 روز هفته 

شما می توانید جهت مشاوره و یا مطرح کردن موضوعات خود به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل با کارشناسان ما تماس بگیرید .

دستمزد پرستار با توجه به تعرفه های رسمی 

با توجه به اینکه این مرکز تحت نظارت مراجعه ذیصلاح می باشد ، دستمزد ها بر اساس تعرفه مجاز ابلاغیه وزارت بهداشت و درمان کشور و به صورت توافق طرفین مشخص می گردد.

پرستار بیمار در منزل 

اگر بیمار نیاز به تجهیزات و بررسی های مداوم درمانی و مراقبتی نداشته باشد شما می توانید از بیمار مراقبت کنید در غیر این صورت توصیه ما به شما این است تا مرکز درمانی همراه طب تماس گرفته و خدمات مراقبت از بیمار در منزل را درخواست کنید تا با جدید ترین تجهیزات و بهترین پرستاران برای شما انجام گیرد.

هنگامی که از مرکز درمانی و پرستاری درخواست پرستار بیمار در منزل می کنید باید از همه نظر قابل اعتماد باشد تا بتوانید با خیال آسوده خانه و وسایل و از همه مهم تر بیمار را به او بسپارید.اما فقط قابل اعتماد بودن مهم نبوده و ملاک نیست  بلکه پرستار مورد نظر باید دارای دانش و مهارت های لازم در زمینه کاری  خود باشد و همچنین از تمامی بیماری ها اطلاعات داشته باشد تا در مواقع ضروری بهترین عمل را انجام دهد.

مراقبت از بیمار می تواند  صورت شبانه روزی و تمام وقت و یا پاره وقت در ساعات مشخصی از روز انجام گیرد. این موضوع با توجه به نظر پزشک و همچنین درخواست خانواده تعیین می گردد.

دسترسی به خدمات اکو قلب در منزل با یک کلیک

 پرستاری در منزل

چه خدماتی برای پرستاری از بیمار در منزل ارائه می شود ؟ 

خدماتی که برای پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل ارائه می شود شامل موارد زیر است

برنامه مراقبتی روزانه تنظیم می شود

وضعیت بهداشت فردی بیمار تحت نظر است

نظارت بر تغذیه بیمار و انجام توصیه های تغذیه ای با توجه به نوع بیماری افراد

انجام تخصصی انواع تزریقات در منزل

سرم تراپی ( در صورت نیاز ) 

انجام تغذیه بیمار با گاواژ یا روش تغذیه وریدی ( سوند معده )

مراقبت از سوند ادراری بیمار و انجام سونداژ

مراقبت تخصصی از زخم و بخیه بیمار 

تعویض پانسمان زخم 

مراقبت از زخم های دیابتی

پیشگیری از زخم بستر و مراقبت از زخم بستر

تحت نظر داشتن مصرف داروها

کمک به تغییر پوزیشن بیمار برای جلوگیری از زخم بستر

کمک به حرکت و جابجا شدن  بیمار و آموزش های لازم جهت چگونگی شروع حرکت و استفاده از عضلات

مدیریت و کاهش درد بیمار

توجه به بهداشت روان بیمار

ارائه توصیه های لازم در جهت انجام اصلاحات مربوط به محیط فیزیکی بیمار و کنترل صدمات فیزیکی

تنقیه ، ساکشن

درمان سوختگی

 سونوگرافی ، رادیوگرافی ،  ماموگرافی 

نمونه گیری جهت آزمایش

انجام انواع تست ها 

نوار قلب ، اکو قلب 

نوار عصب عضله 

نوار مغز

صدور گواهی فوت

 ام آرآی

 

اگر نیاز به ویزیت شدن توسط بهترین متخصص داخلی تهران را دارید کلیک کنید : ویزیت متخصص داخلی در منزل

استخدام پرستار در منزل

 

خدمات پرستاری در منزل میتواند گزینه مناسبی برای افراد با شرایط پزشکی مزمن، افرادی که به تازگی از بیمارستان مرخص شدهاند، یا افرادی که به دلایل دیگری نیاز به مراقبت دارند. این خدمات میتواند به حفظ استقلال، کاهش هزینهها، و افزایش کیفیت زندگی بیمار یا سالمند کمک کند.

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید