شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
استخدام پرستار کودک

اگر نیاز داشتید یک نفر از کودکتان در منزل نگهداری کند و آن شخص مطمئن باشد میتواند از مرکز همراه طب بخواهید تا بهترین نیرو را برای شما ارسال کند.

استخدام بهترین پرستار کودک در منزل ( ساعتی _ روزانه _ تمام وقت )

همگان بر اهمیت جنبه تربیتی و توجه به روان کودک در کنار حفظ سلامت جسمی او واقفیم. سپردن پیشینه زندگی کودک و روزهایی که قرار است در آینده ، بخشی از خاطرات او را بسازند به هر کسی ممکن نیست. یافتن افراد مطمئن که دارای سلامت اخلاقی بوده و مسلط به علوم تربیتی و روانشناختی کودکان هستند ، را از طریق شرکت های نگهداری و پرستاری از کودک در منزل همچون همراه طب ( با سابقه بیش از 20 سال ) دنبال کنید. مراقبت از کودک در منزل ، نیاز به صبر و تحمل زیاد و توانایی کنترل از طریق محبت و فن بیان بالا داردشرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب آماده است تا افرادی را که از هر نظر ( قانونی _ اخلاقی _ مهارت برقراری ارتباط با کودک ) تایید شده اند ، برای ارائه خدمات پرستار کودک در منزل اعزام کند.

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1402

بسته به اینکه منظور شما از استخدام پرستار کودک در خانه تان برای چه مدت زمانی ( ساعتی _ نیمه وقت _ تمام وقت و روزانه _ شبانه روزی ) است، قیمت پرستار کودک در منزل در سال 1402 متفاوت خواهد بود. طبیعتا هرچه پرستار یا مراقب ، زمان بیشتری را برای نگهداری از کودک یا نوزاد در خانه صرف کند؛ هزینه تمام شده برای متقاضیان بیشتر خواهد بود. بر اساس نرخ وزارت کار، حداقل و حداکثر تعرفه پرستار کودک در منزل به ترتیب 8.5 تا بالای 15 میلیون می باشد. از دیگر مولفه های تاثیر گذار در حقوق پرستار کودک در منزل سال 1402 می توان به تعداد فعالیت های پرستار( اینکه بدون انجام امروز منزل باشد یا انجام امور خانه  با پرستار باشد ) اشاره کرد

نکته : سعی کنید تمامی نیاز های خود را در متن و مفاد قرارداد استخدام پرستار کودک در منزل تهران و کرج بگنجانید تا شبه ای در آینده برای درگیری های حقوقی وجود نداشته باشد که شامل : میزان ساعات کاری ، هزینه استخدام پرستار ، نوع فعالیت پرستار ، نحوه انجام کارها و.. می باشد.

جدیدترین متد پزشکی برای احیای جوانی پوست : با انجام  پی آر پی در منزل 

پرستاری کودک در منزل

وظایف پرستار کودک در منزل تهران 

سن کودک در تعیین وظایف پرستار کودک منزل موثر است. مثلا نگهداری از نوزاد ، نیاز به آشنایی با نحوه تعویض پوشک ، خواباندن او و.. دارد درحالیکه کودکان بالای دوسال ، نیازهای متفاوت تری مثل : پر کردن اوقات فراغت و آموزش با بازی های متناسب هر سن را دارند. البته شرایط جسمی کودک نیز باید مد نظر قرار گیرد مثلا پرستاری از کودکان دارای معلولیت ، موجب تغییر و افزایش وظایف پرستار کودک در منزل تهران و کرج میشود. شما می توانید انجام کارهای زیر را در رابطه با پرستاری از کودک در منزل تهران از پرستار استخدام شده توقع داشته باشید:

کودکان اکثرا همه چیز را با گذاشتن در دهان خود یاد می گیرند. طبیعتا بیشتر از دیگران در معرض بیماری های عفونی و مرتبط با میکروارگانیسم ها هستندویزیت متخصص عفونی در منزل را برای مواقع ضروری به یاد داشته باشید.

نگهداری و مراقبت از کودک

کودکان همیشه بی محابا به دنبال کشف و شناخت محیط اطراف خود هستند بدون اینکه از خطرات پیش رو آگاه باشند. مثلا تصوری که نوزاد از آتش دارد با یک فرد بالغ یکسان نیست. نگهداری و مراقبت از کودک برای حفظ جان او در اولویت وظایف پرستار کودک در منزل تهران قرار دارد.

استحمام و نظافت شخصی کودک

کارهایی از قبیل : حمام کردن ، گرفتن ناخن ها ، مسواک زدن ، شستشوی صورت و دست ها ، تعویض پوشک ، دستشویی بردن و.. از جمله وظایف پرستار کودک در منزل می باشد. برای کاهش نگرانی خود می توانید سایر اقدامات نظافتی را نیز در متن قرارداد استخدام پرستار کودک در منزل بگنجانید.

آموزش کودک با بازی 

در گذشته شروع آموزش کودکان از 7 سال بود اما امروزه از طریق بازی کردن ، مهارت های اجتماعی ، فردی و خانوادگی کودک را افزایش می دهند. گذراندن اوقات فراغت با بازی و آموزش ، توسط پرستار کودک در منزل ، ضمن اینکه خاطرات خوبی را برای کودک رقم می زند؛ در داشتن آینده ای روشن او نیز موثر است.

دلیل گوشه گیری و کارهای عجیب کودک خود را بشناس : با ویزیت روانپزشک در منزل

انجام امور خانه 

اهمیت نیاز به پرستار کودک در منزل در انجام امور خانه مثل : تهیه غذای کودک ، آماده سازی شیر خشک برای نوزاد ، مرتب کردن تخت خواب کودک ، مراقب وعده های غذایی یا دارویی کودک بودن ، خوراندن غذا و دارو به کودک و.. نیز به وضوح قابل رویت می باشد.

چرا پرستار کودک در منزل همراه طب 

اگر از مزایای به خدمت گیری پرستار کودک در منزل از طریق همراه طب آگاه شوید؛ شاید بتوانید بهترین تصمیم را برای گذشته و آینده کودک خود بگیرید.

  • همراه طب با اخذ مجوز از وزارت بهداشت ، اقدام به استخدام پرستار جهت ارائه خدمات پرستاری از کودک در منزل نموده است.
  • پرستاران اعزامی از چندین کانال گزینشی برای تایید صلاحیت عبور کرده اند. در واقع با اعتماد به همراه طب ، نگهداری از کودک در منزل را به افراد حرفه ای و آموزش دیده سپرده اید.
  • پشتیبانی و رسیدگی به شکایات از مزیت های شرکت همراه طب است . در حالیکه استفاده از پرستاران شخصی برای مراقبت از کودک در منزل می تواند کمی خطرساز شود.
  • سهولت در تماس و دسترسی آنی و 24 ساعته به مرکز و پرستار مورد نظر از مزایای استفاده از شرکت همراه طب به عنوان مرجع می باشد.
  • پرستاران آقا و خانم در خدمت شما خواهند بود. مهم نیست کجای تهران یا چه روزی ( ایام تعطیل و غیرتعطیل ) باشید. زیرا خدمات پرستار کودک در منزل در طول 365 روز سال و شبانه روزی است.

در صورتی که کودکتان بیمار شود می توانید آزمایش در منزل را درخواست کنید.

مناطق دریافت کننده خدمات پرستاری از کودک در منزل تهران

والدین، ممکن است در برخی اوقات نتوانند به طور مداوم نظارت بر کودکان خود داشته باشند. پرستار کودک می تواند با نظارت بر کودکان و جلوگیری از وقوع حوادث، امنیت و حفاظت فیزیکی آنها را تأمین کند. در هر منطقه ای از تهران یا کرج که زندگی می کنید ، می توانید درخواست استخدام پرستار کودک در منزل تهران و کرج را داشته باشید. مناطق زیر تحت پوشش همراه طب هستند

  • پرستار کودک در منزل شرق تهران
  • پرستار کودک در منزل شمال تهران
  • پرستار کودک در منزل اسلامشهر
  • پرستار کودک در منزل غرب تهران
  • پرستار کودک در منزل جنوب تهران

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران