آزمایش چکاپ کامل در منزل با 10 درصد تخفیف + نمونه گیری رایگان
user user

استخدام بهترین پرستار کودک در منزل ( ساعتی _ روزانه _ تمام وقت )

اگر نیاز داشتید یک نفر از کودکتان در منزل نگهداری کند و آن شخص مطمئن باشد میتواند از مرکز همراه طب بخواهید تا بهترین نیرو را برای شما ارسال کند.

مزایای استخدام پرستار کودک

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

استخدام پرستار کودک

همگان بر اهمیت جنبه تربیتی و توجه به روان کودک در کنار حفظ سلامت جسمی او واقفیم. سپردن پیشینه زندگی کودک و روزهایی که قرار است در آینده ، بخشی از خاطرات او را بسازند به هر کسی ممکن نیست. یافتن افراد مطمئن که دارای سلامت اخلاقی بوده و مسلط به علوم تربیتی و روانشناختی کودکان هستند ، را از طریق شرکت های نگهداری و پرستاری از کودک در منزل همچون همراه طب ( با سابقه بیش از 20 سال ) دنبال کنید. مراقبت از کودک در منزل ، نیاز به صبر و تحمل زیاد و توانایی کنترل از طریق محبت و فن بیان بالا دارد. شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب آماده است تا افرادی را که از هر نظر ( قانونی _ اخلاقی _ مهارت برقراری ارتباط با کودک ) تایید شده اند ، برای ارائه خدمات پرستار کودک در منزل اعزام کند.

 

پرستار کودک در منزل

 

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1402

بسته به اینکه منظور شما از استخدام پرستار کودک در خانه تان برای چه مدت زمانی ( ساعتی _ نیمه وقت _ تمام وقت و روزانه _ شبانه روزی ) است، قیمت پرستار کودک در منزل در سال 1402 متفاوت خواهد بود. طبیعتا هرچه پرستار یا مراقب ، زمان بیشتری را برای نگهداری از کودک یا نوزاد در خانه صرف کند؛ هزینه تمام شده برای متقاضیان بیشتر خواهد بود. بر اساس نرخ وزارت کار، حداقل و حداکثر تعرفه پرستار کودک در منزل به ترتیب 8.5 تا بالای 15 میلیون می باشد. از دیگر مولفه های تاثیر گذار در حقوق پرستار کودک در منزل سال 1402 می توان به تعداد فعالیت های پرستار( اینکه بدون انجام امروز منزل باشد یا انجام امور خانه  با پرستار باشد ) اشاره کرد. 

نکته : سعی کنید تمامی نیاز های خود را در متن و مفاد قرارداد استخدام پرستار کودک در منزل تهران و کرج بگنجانید تا شبه ای در آینده برای درگیری های حقوقی وجود نداشته باشد که شامل : میزان ساعات کاری ، هزینه استخدام پرستار ، نوع فعالیت پرستار ، نحوه انجام کارها و.. می باشد.

جدیدترین متد پزشکی برای احیای جوانی پوست : با انجام  پی آر پی در منزل 

 

وظایف پرستار کودک در منزل تهران 

سن کودک در تعیین وظایف پرستار کودک منزل موثر است. مثلا نگهداری از نوزاد ، نیاز به آشنایی با نحوه تعویض پوشک ، خواباندن او و.. دارد درحالیکه کودکان بالای دوسال ، نیازهای متفاوت تری مثل : پر کردن اوقات فراغت و آموزش با بازی های متناسب هر سن را دارند. البته شرایط جسمی کودک نیز باید مد نظر قرار گیرد مثلا پرستاری از کودکان دارای معلولیت ، موجب تغییر و افزایش وظایف پرستار کودک در منزل تهران و کرج میشود. شما می توانید انجام کارهای زیر را در رابطه با پرستاری از کودک در منزل تهران از پرستار استخدام شده توقع داشته باشید:

کودکان اکثرا همه چیز را با گذاشتن در دهان خود یاد می گیرند. طبیعتا بیشتر از دیگران در معرض بیماری های عفونی و مرتبط با میکروارگانیسم ها هستند. ویزیت متخصص عفونی در منزل را برای مواقع ضروری به یاد داشته باشید.

 

نگهداری و مراقبت از کودک

کودکان همیشه بی محابا به دنبال کشف و شناخت محیط اطراف خود هستند بدون اینکه از خطرات پیش رو آگاه باشند. مثلا تصوری که نوزاد از آتش دارد با یک فرد بالغ یکسان نیست. نگهداری و مراقبت از کودک برای حفظ جان او در اولویت وظایف پرستار کودک در منزل تهران قرار دارد.

 

استحمام و نظافت شخصی کودک

کارهایی از قبیل : حمام کردن ، گرفتن ناخن ها ، مسواک زدن ، شستشوی صورت و دست ها ، تعویض پوشک ، دستشویی بردن و.. از جمله وظایف پرستار کودک در منزل می باشد. برای کاهش نگرانی خود می توانید سایر اقدامات نظافتی را نیز در متن قرارداد استخدام پرستار کودک در منزل بگنجانید.

 

آموزش کودک با بازی 

در گذشته شروع آموزش کودکان از 7 سال بود اما امروزه از طریق بازی کردن ، مهارت های اجتماعی ، فردی و خانوادگی کودک را افزایش می دهند. گذراندن اوقات فراغت با بازی و آموزش ، توسط پرستار کودک در منزل ، ضمن اینکه خاطرات خوبی را برای کودک رقم می زند؛ در داشتن آینده ای روشن او نیز موثر است.

دلیل گوشه گیری و کارهای عجیب کودک خود را بشناس : با ویزیت روانپزشک در منزل

 

انجام امور خانه 

اهمیت نیاز به پرستار کودک در منزل در انجام امور خانه مثل : تهیه غذای کودک ، آماده سازی شیر خشک برای نوزاد ، مرتب کردن تخت خواب کودک ، مراقب وعده های غذایی یا دارویی کودک بودن ، خوراندن غذا و دارو به کودک و.. نیز به وضوح قابل رویت می باشد.

 

چرا پرستار کودک در منزل همراه طب 

اگر از مزایای به خدمت گیری پرستار کودک در منزل از طریق همراه طب آگاه شوید؛ شاید بتوانید بهترین تصمیم را برای گذشته و آینده کودک خود بگیرید.

همراه طب با اخذ مجوز از وزارت بهداشت ، اقدام به استخدام پرستار جهت ارائه خدمات پرستاری از کودک در منزل نموده است.
پرستاران اعزامی از چندین کانال گزینشی برای تایید صلاحیت عبور کرده اند. در واقع با اعتماد به همراه طب ، نگهداری از کودک در منزل را به افراد حرفه ای و آموزش دیده سپرده اید.
پشتیبانی و رسیدگی به شکایات از مزیت های شرکت همراه طب است . در حالیکه استفاده از پرستاران شخصی برای مراقبت از کودک در منزل می تواند کمی خطرساز شود.
سهولت در تماس و دسترسی آنی و 24 ساعته به مرکز و پرستار مورد نظر از مزایای استفاده از شرکت همراه طب به عنوان مرجع می باشد.
پرستاران آقا و خانم در خدمت شما خواهند بود. مهم نیست کجای تهران یا چه روزی ( ایام تعطیل و غیرتعطیل ) باشید. زیرا خدمات پرستار کودک در منزل در طول 365 روز سال و شبانه روزی است.

در صورتی که کودکتان بیمار شود می توانید آزمایش در منزل را درخواست کنید.

 

استخدام پرستار کودک در منزل

 

مناطق دریافت کننده خدمات پرستاری از کودک در منزل تهران

والدین، ممکن است در برخی اوقات نتوانند به طور مداوم نظارت بر کودکان خود داشته باشند. پرستار کودک می تواند با نظارت بر کودکان و جلوگیری از وقوع حوادث، امنیت و حفاظت فیزیکی آنها را تأمین کند. در هر منطقه ای از تهران یا کرج که زندگی می کنید ، می توانید درخواست استخدام پرستار کودک در منزل تهران و کرج را داشته باشید. مناطق زیر تحت پوشش همراه طب هستند: 

  • پرستار کودک در منزل شرق تهران
  • پرستار کودک در منزل شمال تهران
  • پرستار کودک در منزل اسلامشهر
  • پرستار کودک در منزل غرب تهران
  • پرستار کودک در منزل جنوب تهران

 

 

درخواست خود را ثبت کنید


‌نظرات کاربران


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید