شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
متخصص عفونی

اگر نیاز به متخصص عفونی داشتید میتوانید و توانایی بیرون رفتن و مطب رفتن را نداشتید مرکز همراه طب میتواند بهترین پزشک و متخصص را در سریع ترین زمان برای شما اعزام کند.

ویزیت بهترین متخصص عفونی در منزل در کمتر از یک ساعت

شما با تقاضای ویزیت متخصص عفونی در منزل از طریق شرکت تخصصی همراه طب از هرگونه مراجعه به مراکز درمانی بی نیاز می شوید زیرا از لحظه ویزیت تا درمان قطعی با انواع خدمات در کنار شما هستیم. مثلا می توانید همزمان با ویزیت شدن از خدمات آزمایش در منزل جهت نمونه گیری خون یا ادرار و ارسال نمونه به آزمایشگاه معتبر یا  تفسیر دقیق و سریع آن استفاده کنید.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی کیست ؟

هر بیماری که عامل ایجاد آن ، میکروارگانیسم ها ( ویروس ، باکتری ، قارچ ، تک یاخته و..) باشد باید توسط دکتر عفونی تشخیص و تحت درمان قرار گیرد. این پزشکان ، علاوه بر گذراندن دوره پزشک عمومی به یک دوره تخصصی نیز احتیاج دارند. نتیجه سالها تلاش و تجربه این پزشکان با یک تماس چند دقیقه ای در اختیار شما قرار می گیرد. ایده متخصص عفونی آنلاین و تلفنی یا اعزام به منزل سالهاست که امتحان خود را با موفقیت سپری کرده است.

بهترین راه برای یافتن دکتر عفونی خوب کدام است ؟

 بهترین متخصص عفونی را می توان از روی قابلیت ها و حسن شهرتش شناخت. اما پیدا کردن و رزرو ویزیت بدون نوبت  پزشک متخصص یا فوق تخصص عفونی در منزل یا مراکز درمانی زمانبر بوده و گاهی از خارج از حیطه توان و اختیارات بیمار می باشد. از این رو می توان از تخصص و اعتبار موسسات ارائه دهنده خدمات درمان در منزل استفاده کرد. زیرا بهترین متخصص عفونی تهران را با توجه به عملکرد ، پیشینه ، کار به بیمه ها ، داشتن روابط گسترده با سایر پزشکان متخصص ، دلسوز و اخلاق مدار بودن ، داشتن گرایش کودکان و بزرگسالان و.. را از بین متخصصان پایتخت گزینش می کنند.

مراحل ویزیت دکتر عفونی در منزل

بعد از تماس شما و اعزام پزشک  برای متخصص عفونی در منزل ، یکسری اقدامات هست که پزشک باید انجام دهد از جمله :

معاینهپزشک به همراه خود کیف پزشکی داشته و با استفاده از ابزار داخل آن به معاینه بیمار از نظر تنفس ، صدای قلب ، دمای بدن علائم عفونت و... می پردازد.

تشخیص اولیه : سپس ، پزشک بر اساس معاینات انجام گرفته شروع به نوشتن نسخه دارویی یا عکسبرداری برای تشخیص تکمیلی می کند.

لازم به ذکر است  که همزمان می توانید از خدمات رادیولوژی یا سونوگرافی در خانه استفاده کنید.

تشخیص قطعی : در صورتی که با نسخه دارویی درمان شوید نیازی به اقدامات بعدی نیست. اما اگر عکسبرداری داشته اید باید نتایج آن توسط دکتر عفونی برای تشخیص قطعی ارزیابی شود.

درمان بیمار : درمان ها متناسب با پیشرفت بیماری توسط پزشک عفونی در منزل تعیین می شوند . گاهی ، باید به تزریق سرم در منزل و دریافت یک آنتی بیوتیک بسنده کرد. در حالی که ممکن است بسته به شرایط ؛ درمان های تهاجمی تر نیز مد نظر متخصص عفونی قرار گیرند.

چرا ویزیت پزشک عفونی در منزل همراه طب ؟

با اخذ مجوز رسمی ، کلیه فعالیت های درمانی از جمله ارائه ویزیت متخصص عفونی در منزل قانونی می باشد.

تماس شما می تواند در هر ساعت از شبانه روز و در طول 365 روز سال به ویزیت متخصص عفونی در منزل منجر شود.

همراه طب توان اعزام متخصص عفونی کودکان باشد یا بزرگسالان ، متخصص عفونی زن باشد یا مرد ، متخصص باشد یا فوق تخصص یا حتی پروفسور را به خانه تان دارد.

هرگونه شکایت یا ایجاد خلل در خدمات رسانی به متقاضیان بلافاصله پیگیری و پشتیبانی میشود منوط به اینکه بیماران گزارش دهند.

از آنجایی که همراه طب دارای نیرو انسانی و مراکز گسترده در تهران می باشد . پس ، منطقه ای که بیمار زندگی می کند نمی تواند مانعی برای رسیدن سریع پزشک متخصص عفونی به منزل او باشد.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران