user user

ویزیت متخصص عفونی در منزل

یکی دیگر از خدمات مجموعه همراه طب دکتر متخصص عفونی در منزل میباشد اگر نیاز به متخصص عفونی در منزل داشتید مرکزما در خدمت شما عزیزان میباشد.

مزایای متخصص عفونی

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

متخصص عفونی

 

شما با تقاضای ویزیت متخصص عفونی در منزل از طریق شرکت تخصصی همراه طب از هرگونه مراجعه به مراکز درمانی بی نیاز می شوید زیرا از لحظه ویزیت متخصص عفونی  تا درمان قطعی با انواع خدمات در کنار شما هستیم. مثلا می توانید همزمان با ویزیت شدن از خدمات آزمایش در منزل جهت نمونه گیری خون یا ادرار و ارسال نمونه به آزمایشگاه معتبر یا  تفسیر دقیق و سریع آن استفاده کنید.

 

ویزیت متخصص عفونی در منزل

 

متخصص عفونی کیست ؟

هر بیماری که عامل ایجاد آن ، میکروارگانیسم ها ( ویروس ، باکتری ، قارچ ، تک یاخته و..) باشد باید توسط دکتر عفونی تشخیص و تحت درمان قرار گیرد. این پزشکان ، علاوه بر گذراندن دوره پزشک عمومی به یک دوره تخصصی نیز احتیاج دارند. نتیجه سالها تلاش و تجربه این پزشکان با یک تماس چند دقیقه ای در اختیار شما قرار می گیرد. ایده متخصص عفونی آنلاین و تلفنی یا اعزام به منزل سالهاست که امتحان خود را با موفقیت سپری کرده است.


بهترین راه برای یافتن دکتر عفونی خوب کدام است ؟

 بهترین متخصص عفونی را می توان از روی قابلیت ها و حسن شهرتش شناخت. اما پیدا کردن و رزرو ویزیت بدون نوبت  پزشک متخصص یا فوق تخصص عفونی در منزل یا مراکز درمانی زمانبر بوده و گاهی از خارج از حیطه توان و اختیارات بیمار می باشد. از این رو می توان از تخصص و اعتبار موسسات ارائه دهنده خدمات درمان در منزل استفاده کرد. زیرا بهترین متخصص عفونی تهران را با توجه به عملکرد ، پیشینه ، کار به بیمه ها ، داشتن روابط گسترده با سایر پزشکان متخصص ، دلسوز و اخلاق مدار بودن ، داشتن گرایش کودکان و بزرگسالان و.. را از بین متخصصان پایتخت گزینش می کنند.

 

مراحل ویزیت دکتر عفونی در منزل

بعد از تماس شما و اعزام پزشک  برای متخصص عفونی در منزل ، یکسری اقدامات هست که پزشک باید انجام دهد از جمله :

معاینه 

 پزشک عفونی به همراه خود کیف پزشکی داشته و با استفاده از ابزار داخل آن به معاینه بیمار از نظر تنفس ، صدای قلب ، دمای بدن علائم عفونت و... می پردازد.

 

تشخیص اولیه 

 سپس ، متخصص عفونی بر اساس معاینات انجام گرفته شروع به نوشتن نسخه دارویی یا عکسبرداری برای تشخیص تکمیلی می کند.

لازم به ذکر است  که همزمان می توانید از خدمات رادیولوژی یا سونوگرافی درمنزل  استفاده کنید.

 

تشخیص قطعی 

 در صورتی که با نسخه دارویی درمان شوید نیازی به اقدامات بعدی نیست. اما اگر عکسبرداری داشته اید باید نتایج آن توسط دکتر عفونی برای تشخیص قطعی ارزیابی شود.

 

درمان بیمار 

 درمان ها متناسب با پیشرفت بیماری توسط پزشک عفونی در منزل تعیین می شوند . گاهی ، باید به  تزریق سرم در منزل ودریافت یک آنتی بیوتیک بسنده کرد. در حالی که ممکن است بسته به شرایط ؛ درمان های تهاجمی تر نیز مد نظر متخصص عفونی قرار گیرند.

 

چرا ویزیت پزشک عفونی در منزل همراه طب ؟

با اخذ مجوز رسمی ، کلیه فعالیت های درمانی از جمله ارائه ویزیت متخصص عفونی در منزل قانونی می باشد.

تماس شما می تواند در هر ساعت از شبانه روز و در طول 365 روز سال به ویزیت متخصص عفونی در منزل منجر شود.

همراه طب توان اعزام متخصص عفونی کودکان باشد یا بزرگسالان ، متخصص عفونی زن باشد یا مرد ، متخصص باشد یا فوق تخصص یا حتی پروفسور را به خانه تان دارد.

هرگونه شکایت یا ایجاد خلل در خدمات رسانی به متقاضیان بلافاصله پیگیری و پشتیبانی میشود منوط به اینکه بیماران گزارش دهند.

از آنجایی که همراه طب دارای نیرو انسانی و مراکز گسترده در تهران می باشد . پس ، منطقه ای که بیمار زندگی می کند نمی تواند مانعی برای رسیدن سریع پزشک متخصص عفونی به منزل او باشد.

 

متخصص عفونی

 

هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل

مشخص کردن هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل ، کاملا به شرایط و احتیاجات بیمار وابسته است. یعنی اینکه چه زمانی ( ایام تعطیل _ بعد از نیمه شب و.. ) تماس می گیرد ؛ در تعیین قیمت ویزیت دکتر عفونی در منزل موثر است. استفاده از خدمات همزمان نیز می تواند یکی از علل تغییر تعرفه ویزیت پزشک عفونی در خانه باشد. برای اطلاع از نرخ دقیق آن با خطوط تلفنی درج شده در سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان در رابطه با ویزیت متخصص عفونی در منزل را دریافت کنید. البته شایان ذکر است که هدف اصلی همراه طب، بهبود بیمارن و رضایت آنها از فرآیند درمان است. به همین دلیل کلیه هزینه ها مطابق با تعرفه اعلام شده توسط وزارت بهداشت کشور از بیماران دریافت خواهد شد.


چگونه تشخیص دهیم به کدام متخصص نیاز داریم؟

گاهی تخصص یک یا چندین متخصص برای درمان نیاز است. به طور مثال در موضوع کرونا دلتا که توسط یک ویروس گسترش می یافت و ریه ها را درگیر میکرد؛ متخصص عفونی یا ویزیت متخصص ریه در منزل به یک اندازه اهمیت داشت. اگر به اندام هایی که تحت تاثیر میکروارگانیسم ها قرار گرفته اند یا علائم بیماری که دارید توجه کنید؛ راحت تر می تواند نوع متخصص مورد نیاز خود را تشخیص دهید


مناطق تحت پوشش ویزیت متخصص عفونی در منزل تهران

با توجه به اینکه ترافیک یا صف رزرو نوبت ، یک معضل اساسی در هدر رفت زمان است و زمان ، یک عامل تعیین کننده در درمان محسوب می شود، اگر بتوان آن را به هر طریقی دور زد یک گام رو به جلو خواهد بود. با استفاده از ویزیت متخصص عفونی در منزل ؛ مدیریت زمان دست شما خواهد بود. همراه طب نیز با اداره چندین شعبه در سراسر تهران ( به دلیل کاهش فاصله زمانی رسیدن پزشک به منزل بیمار ) به تحقق این هدف کمک کرده است و میتواند بهترین متخصص عفونی را به منزل شما ارسال کند . 


نحوه ویزیت فوق تخصص عفونی در منزل

برقراری ارتباط با متخصص عفونی در منزل ، فقط به یک گوشی همراه نیاز دارد. شما در طی تماس می توانید اطلاعات بیمار را رد و بدل کرده و از هزینه و نحوه ویزیت متخصص یا فوق تخصص عفونی و امکانات ارائه شده آگاهی یابید. البته کلیه خدمات در دسترس بیمار در بالای سایت و قسمت خدمات نوشته شده است. بعد از دانستن هزینه و ارسال آدرس خود بر طبق دستورالعمل های کارشناسان ، تا ویزیت متخصص عفونی در منزل کمتر از 1 ساعت فاصله دارید.

دیگر خدمات همراه طب : انجام دیالیز در منزل با تجهیزات و تکنسین مجرب

 

ویزیت متخصص عفونی در منزل

 

تشخیص ودرمان کدام بیماری ها به ویزیت متخصص عفونی در منزل نیاز دارد؟

وقتی علت بیماری شما یک عامل عفونی ( انواع میکروارگانسیم ) تشخیص داده شود ، شما برای از بین بردن و درمان قطعی آن به ویزیت متخصص عفونی در منزل نیز خواهید داشت. برای مثال :

 

زگیل تناسلی 

 توسط ویروس hpv یا همان پاپیلومای انسانی ایجاد می شود که برای تشخیص و درمان آن به مهارت ویزیت متخصص عفونی نیاز است.

 

هپاتیت 

از جمله بیماری هایی است که توسط ویروس هپاتیت به وجود می آید . خطرناکترین نوع آن هپاتیت D  است که ترکیبی از دو ویروس می باشد. در صورتی که بعد از سفر به به مناطق حاره ، علائم بیماری داشتید برای معاینه و ویزیت متخصص عفونی در منزل اقدام کنید.

 

تب خال 

توسط ویروس هرپس سیمپلکس اغلب در ناحیه لبها و دهان موجب تاول  می شود. ویزیت پزشک عفونی در منزل جهت مشاوره یا درمان ، یک راه حل برای مبتلایان است.

 

سقط جنین 

 یکی از عوامل میکروبی به نام توکسوپلاسماگونودی در بارداری اول باعث سقط جنین می شود . البته برای تشخیص بهتر ، نیاز است که آزمایش مربوطه طی ویزیت متخصص عفونی در منزل نوشته شده و تفسیر متخصص عفونی شود.


در صورت بروز چه مشکلاتی به ویزیت متخصص عفونی در منزل نیاز داریم؟

 

سردرد شدید با تب

 تب معمولا از نشانه های اولیه وجود عفونت در بدن می باشد، حال اگر سردرد نیز به آن اضافه شود خطرناک می شود و باید هرچه زودتر توسط متخصص عفونی معاینه شوید. در چنین شرایطی خدمات ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل به کمکتان میاید.

 

حمله حیوانات

در صورتی که یک حیوان، انسان را گاز بگیرد باید سریعا با متخصص عفونی تماس حاصل کنید. که استفاده از ویزیت متخصص عفونی در منزل یکی از سریع ترین راه های دسترسی به پزشک متخصص عفونی است.

 

مشکلات تنفسی مزمن

 اگر مشکلات تنفسی مزمن مانند سرفه های طولانی مدت دارید و با مراجعه به پزشک عمومی معالجه نشده ‌اید، ممکن بیماری شما ناشی از وجود یک میکروارگانیسم باشد که در این صورت ویزیت متخصص عفونی در منزل به کارتان می اید. .

 

تب بی علت یا طولانی مدت

 تب مزمن یا بی علت ممکن است ناشی از بیماری‌ های عفونی باشد و در صورت بروز آن باید به متخصص عفونی مراجعه کرد.

 

تورم

 اگر در قسمتی از بدنتان تورمی دارید که از یک عفونت منشا می گیرد جهت درخواست ویزیت متخصص عفونی در منزل با ما تماس بگیرید.


در صورت بروز چه علائمی جهت درخواست ویزیت متخصص عفونی در منزل اقدام کنیم؟

هر بیماری عفونی علائم خاص خود را دارد با این حال علائم و نشانه های زیر در تمام بیماری های عفونی مشترک است که بهتر است در صورت مشاهده جهت دریافت خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل اقدام کرده و توسط یک متخصص عفونی ویزیت شوید:

تب

خستگی

اسهال

درد های عضلانی

سرفه

بدن شما پر از باکتری، عوامل بیماری‌ زا، قارچ و ویروس است که این موارد معمولا هیچ آسیبی به شما نمی‌ رسانند. اما بعضی اوقات میکروارگانیسم‌ ها می‌ توانند سبب بیماری شوند. در صورت نیاز به ویزیت متخصص عفونی در منزل و یا مشاوره با کارشناسان مجموعه همراه طب جهت درخواست ویزیت متخصص عفونی در منزل، از طریق شماره های درج شده در ابتدای صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

 نحوه بر قراری ارتباط پزشک با بیمار در ویزیت متخصص عفونی در منزل

وقتی پزشک متخصص عفونی برای ویزیت به منزل بیمار می رود  برای برقراری ارتباط موثر با بیمار باید نکات زیر را رعایت کند:

 

 ارائه اطلاعات کافی 

 هنگام ارائه خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل پزشک باید به بیمار اطلاعات کاملی درباره اینکه چه بیماری وجود دارد، عوامل و عوارض آن بیماری چیست، چه پیشنهادی برای درمان دارد را ارائه دهد.

 

استفاده از زبان ساده

 پزشک هنگام ویزیت متخصص عفونی در منزل باید از زبان ساده و قابل درک برای توضیحات خود در رابطه با بیماری و درمان آن استفاده کند تا بیمار بتواند تصمیمات بهتری در خصوص درمان بیماری خود بگیرد؛ لذا در این صورت ممکن است درمان بیماری با روند مناسب تر و سریع تری پیش رود.

 

ترغیب به پیگیری

 پزشک بعد از اتمام ویزیت متخصص عفونی در منزل باید بیمار را از پیامد های بیماری با خبر کرده و او را تشویق کند که برای درمان خود پیگیر باشد و به توصیه ها عمل کند.

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید