شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

استخدام پرستار سالمند

پرستار سالمند را از مجموعه همراه طب با پرستار سالمند مرد و پرستار سالمند بیمار به صورت شبانه روزی و یا ساعتی و با پرستار سالمند سالم بگیرید.

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

سالمندی بخشی از زندگی انسان هاست که در آن ، انسان با بیماری های مزمن همچون : فشار خون ، چربی ، قند خون ، دیابت و.. دست و پنجه نرم میکند. یه لحظه فکر کنید که اگر سالمندی در تنهایی دچار حمله قلبی شود، چگونه توان هماهنگی با اورژانس یا رساندن خود به مراکز درمانی را خواهد داشت؟ زندگی در تنهایی و نداشتن همراه یا پرستار سالمند در منزل ، کم کم به معضلی فراگیر تبدیل شده است. خصوصا زمانیکه سالمند با مشکل حرکتی ( شکستگی استخوان ) یا فکری مثل آلزایمر مواجه است. همراه طب به عنوان یک مرکز خدمات درمان در منزل  بهترین پرستاران را برای نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل اعزام می کند.

پرستار سالمند در منزل

چرا شرکت پرستاری سالمند همراه طب

کافیست یه سرچ بزنید تا با نام تعداد بیشماری از موسسات نگهداری از سالمندان در سطح تهران آشنا شوید. یافتن بهترین شرکت پرستاری سالمند منوط به شناخت کامل این موسسات از نظر سابقه کار ، میزان رضایت متقاضیان و توجه آنان به نیازهای سالمندان ، اعزام شبانه روزی یا ارائه پرستار روزانه سالمند ، میزان پشتیبانی ، سرعت بالای اعزام ، مهارت عالی و تیزبینی پرستاران  و.. می باشد. ما در اینجا به معرفی قابلیت های شرکت پرستاری سالمند همراه طب می پردازیم که شامل :

سابقه کار و فعالیت قانونی

این مرکز خدمات درمانی در منزل ، دارای سابقه کار بالای 20 سال و مجوز رسمی از وزارت بهداشت است.

سریعترین اعزام به محل

همراه طب به دلیل داشتن شعب مختلف در سراسر تهران ، توان گسترده ای برای اعزام نیروهای باتجربه در اسرع وقت به محل مورد نظر شما دارد.

ارائه خدمات گسترده درمانی

همراه طب ، علاوه بر مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل به ارائه خدمات پرستاری همچون نصب سوند ادرار در منزل  :  ، ساکشن ریه و حلق ، تنقیه در منزل و.. پرداخته است.

توان پشتیبانی کامل 

متن قرارداد پرستار سالمند در منزل با توجه به درخواست های خانواده سالمندان نوشته میشود در صورت تخطی پرستار، امکان بازخواست وجود او دارد.

نگهداری شبانه روزی از سالمند

معمولا پرستار سالمند در منزل ساعتی ، روزانه ، تمام وقت و شبانه روزی خدمات رسانی می کند. همراه طب در تمام این موارد در کنار شماست.

پرستاران حرفه ای و آموزش دیده

آگاهی از میزان مهارت علمی و تخصصی پرستاران برای افراد عادی بسیار مشکل است. استفاده از تجارب شرکت پرستاری سالمند به شما در استخدام بهترین پرستار سالمند در منزل کمک می کند.

در کنارتان هستیم : خدمات مراقبت از بیمار آی سی یو

انواع پرستار سالمند در منزل تهران

بسته به وضعیت جسمانی سالمند ، سه نوع پرستار با وظایف مشخص برای مراقبت از سالمند در منزل وجود دارد. انواع پرستار سالمند در خانه عبارتند از :

  1. مراقب : تخصص علمی چندانی ندارد و صرفا مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل را بر عهده می گیرد.
  2. بهیار : دارای دانش اندک پرستاری است . علاوه بر نگهداری و مراقبت از سالمند ، قادر به گرفتن فشار و قند خون خواهد بود.
  3. پرستار :به علوم پرستاری تخصصی مسلط بوده و کمتر در حوزه مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل ورود می کند.
پرستار سالمند در منزل

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل

یادآوری زمان مصرف دارو ، تهیه غذا ، توجه به اوقات فراغت و.. نمونه هایی از  شرح وظایف پرستار سالمند در منزل می باشند. نوع و میزان وظایف پرستار سالمند با توان جسمی و ذهنی سالمندان رابطه مستقیم دارد. در صورتی که سالمند بتواند بدون کمک دیگران حرکت کند یا مشکلات مزمن سلامتی نداشته باشد ،  اقدامات لازم برای پرستاری از او در منزل نیز کاهش خواهند یافت. مهمترین وظایف پرستار سالمند در خانه عبارتند از :

مراقبت و نگهداری از سالمند

ضعف جسمانی سالمندان ؛ آنها را در معرض زمین خوردن های مکرر قرار می دهد. شاید بتوان گفت که مراقبت و نگهداری از جسم و روان سالمند ، مهم ترین وظیفه پرستار سالمند در منزل است. در واقع ، کلیه فعالیت ها برای رسیدن به این هدف تعبیه شده اند.

حمام کردن و نظافت شخصی سالمند

یکی از وظایفی که شما در نمونه قرارداد پرستار سالمند در منزل مشاهده می کنید ؛ توجه به استحمام و نظافت شخصی سالمند ( گرفتن ناخن ها _ کوتاه کردن موها ، جلوگیری از عرق سوز شدن _ مسائل مربوط به اجابت مزاج و..) در صورت است.

انجام امور خانه سالمند

برای انجام امور خانه سالمند شامل : تمیز کردن منزل ، پذیرایی از مهمان ها ، شستشوی لباس و ظروف ، مرتب کردن اتاق و تخت سالمند ، پخت و پز غذا متناسب با رژیم غذایی سالمند و.. بجای درخواست و نیاز پرستار سالمند در منزل از مراقب یا بهیار کمک بگیرید.

رسیدگی به مسائل مالی و ادراری سالمند

یکی از مهم ترین مفاد قرارداد پرستار سالمند در منزل ، مربوط به انجام امور مالی ( پرداخت قبوض ، شارژ ساختمان ، خرید کردن و.. ) است. حد و حدود آن باید به طور کامل مشخص شود تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری شده باشد.

انجام کارهای درمانی سالمند

یادآوری زمان دارو ها ، گرفتن فشار خون ، توجه به تغذیه سالمند ( از نظر نمک ، چربی ، حساسیت های دارویی و غذایی ) ، اندازه گیری قند خون و.. در زمره وظایف پرستار سالمند در منزل است.

توجه به اوقات فراغت سالمند

هر چه به سمت پیری می رویم احتمال رویارویی با پدیده ای به نام فراموشی یا آلزایمر افزایش می یابد. حل کردن جدول ، کتاب خوانی ، حل جورچین ، تردد سالمند در محیط های آشنا و تفریحی ، همکلامی با پرستار سالمند در منزل و.. می تواند ابتلا به آلزایمر را به تعویق بیاندازد.

کمک در ورزش و تندرستی سالمند

ورزش برای سلامت و تندرستی همه انسان ‌ها مفید بوده و این امر در دوران پیری از اهمیت بسزایی برخوردار است . به همین دلیل مراقب در ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل در صورت توانایی جسمی سالمند ، باید با توجه به تمام نکات ایمنی در ورزش سالمند او را به تحرک و ورزش تشویق کند تا سلامت بدنی و روحی سالمند تامین شده و از ایجاد زخم بستر و بیماری های این چنینی جلوگیری شود .

مزایای استخدام پرستار سالمند در منزل

همیشه امکان انتقال سالمندان به مراکز نگهداری وجود ندارد یا سالمند مد نظر برای ساعاتی خاص به مراقبت یا انجام کارهای درمانی نیازمند است. در اینگونه مراقع ، بهترین کار استخدام پرستار سالمند در منزل می باشد . این عمل علاوه بر آنچه که گفته شد ؛ دارای مزایایی است که بر می شماریم از جمله :

سالمند با محیط خانه انس بیشتری دارد. مخصوصا در سالمندانی که دچار فراموشی یا آلزایمر هستند، استخدام پرستار سالمند در منزل و یادآوری خاطرات مواجهه با افراد آشنا می تواند روند بیماری را کُند کند.

سالمند ، رسیدگی بیشتری را دریافت می کند. تمام تمرکز و توجه پرستار سالمند در منزل ، معطوف به یک سالمند خواهد بود. در نتیجه ، میزان رضایتمندی نیز بالا خواهد رفت. 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران