پی آر پی در منزل

انجام خدمات پی آر پی در منزل توسط بهترین پزشک در منزل مانند پی آر پی مو،صورت،چشم،زانو،تخمدان توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

مزایای پی آر پی

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

collaborative

 

دلایل مختلفی برای ریزش مو وجود دارد. از اختلالات تیروئیدی گرفته تا مشکلات روده ای مثل بیماری کرون می توانند از عوامل بروز این اتفاق باشد. اما همه آنها با اثر بر فولیکول مو و از بین بردن آن ، باعث ریختن موهای شما می شوند. با انجام پی آر پی مو در خانه ، ریشه و فولیکول مو را تقویت کرده و ریزش مو با هر علتی که باشد را درمان کنید. ضمن اینکه موهای شاداب تر ، ضخیم تر و دلربا تری خواهید داشت. در صورت نیاز به خدمات پی آرپی در منزل برای درمان و بهبود مو ، صورت ، زانو ، تخمدان ، زیر چشم و.. با ما تماس بگیرید. البته برای درمان قطعی و عدم بازگشت ریزش مو بهتر است ریشه بیماری را یافته و آن را علاج کنید

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب سعی نموده دسترسی به انواع پزشکان و متخصصان را با ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل برای شما آسان کند.

پی آر پی در منزل

پی آرپی مو چیست ؟

پی آر پی مخفف پلاکت ریچ پلاسما است که به انگلیسی Platelet-Rich Plasma نوشته می شوددر توضیح این روش باید ابتدا درباره پلاسما و پلاکت ها بیشتر بدانید

در پاسخ به اینکه پی آر پی چیست ؟ باید بگوییم : خون انسان از گلبول های سفید ، قرمز و پلاکت تشکیل شده که در درون مایعی به نام پلاسما حرکت می کنند. دانشمندان دریافته اند که با استخراج گلبول های قرمز و سفید از درون پلاسما و غنی کردن آن با پلاکت می توان یک محلول فوق العاده قوی برای تقویت مو بدست آورد. پس روش پی آر پی ، یک محلول پلاسمای پر پلاکت را با تزریق در اختیار ریشه مو قرار می دهد.

مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل را به پرستاران و پزشکان شرکت همراه طب بسپارید.

نحوه انجام پی آر پی مو در منزل

، شامل استخراج و تزریق پلاسمای غنی از پلاکت خون به فولیکول های مویی است که می تواند به رشد و تقویت موها کمک کند. در زیر، نحوه انجام پی آر پی در منزل را برای شما شرح می دهیم :

جمع آوری پلاسما : در ابتدا، یک نمونه خون از خودتان گرفته می شود. معمولاً این نمونه خون از ناحیه ای مانند بازوی شما جمع آوری می شود. سپس، نمونه خون درون لوله ای قرار می گیرد که حاوی ماده ضد انجماد است.

جداسازی پلاسمای غنی از پلاکت: لوله حاوی نمونه خون در دستگاه سانتریفیوژ قرار می گیرد تا پلاسما از بخش های دیگر خون جدا شود. سانتریفیوژ با سرعت زیاد چرخانده می شود، که منجر به جدا سازی لایه های مختلف خون و پلاسما می شود.

تزریق پلاسما : پس از جداسازی پلاسما  در مرکز پی آر پی در تهران ، پزشک مربوطه آمپولی را با پلاسمای غنی از پلاکت پر می کند. سپس آن را به ناحیه ای از پوست سر که قبلا مشخص کرده تزریق می کند.

تزریق در فولیکول های مویی : پس از تزریق PRP در ناحیه مورد نظر، پزشک با استفاده از سوزن نازک ، پلاسما را به صورت تزریقی در فولیکول های مویی تزریق می کند. این کار به فعال سازی فولیکول های مویی کمک کرده و رشد موها را تحریک می کند.

تکرار پی آر پی مو در خانه : بسته به شرایط شخصی و توصیه پزشک ، ممکن است نیاز به تکرار پی آر پی در منزل باشد. اغلب، این فرآیند به صورت دوره های تکرار شده در فواصل زمانی مشخص انجام می شود.

در صورت نیاز کلیک کنید : وصل سوند در منزل شبانه روزی و با پرستاران مجرب در کل طول سال

فواید انجام پی آر پی 

درمان پی آر پی در منزل می تواند با تزریق مستقیم در پوست سر به کاهش ریزش موها و بهبود شرایط موجود کمک کند. برخی از فواید مهم تزریق PRP  در مو عبارتند از:

تقویت رشد مو : عوامل رشد موجود در پی آر پی می توانند فرآیند رشد مو را تحریک کنند و باعث تقویت ریشه ها و بهبود سلامت موها شوند. این موجب می شود موها قوی تر، ضخیم تر و سالم تر به نظر برسند.

کاهش ریزش مو : انجام پی آر پی مو در منزل می تواند فرآیند ریزش مو را کاهش داده و از موقعیت تاخیری مانند ضعف و شکستگی موها جلوگیری کند. این به موها کمک می کند تا برای مدت زمان بیشتری حفظ شوند و بهبود یابند.

افزایش ضخامت مو : انجام پی ار پی مو در خانه  می تواند باعث افزایش قطر و ضخامت هر مو شود. این تغییرات در ساختار مو باعث می شود موها پرتراکم تر به نظر برسند و احساس ضخامت و حجم بیشتری داشته باشند.

بازسازی موهای ضعیف : در صورتی که موها آسیب دیده و ضعیف شده باشند. پی آر پی مو در منزل می تواند بهبود آنها را تسریع کند. عوامل رشد موجود در PRP  پی آر پی می توانند فرآیند بازسازی و تجدید سلولی را تحریک کنند و موها را به حالت قبلی قوی و سالم بازگردانند.

عملکرد طبیعی : یکی از فواید و مزایای انجام پی آر پی مو در خانه این است که از منابع خود بدن برای درمان استفاده می کند، بنابراین خطر عوارض جانبی ناشی از مواد شیمیایی یا عوامل خارجی مینیمال است. همچنین، PRP با فرآیندهای طبیعی بدن هماهنگی دارد و احتمالاً باعث تراز و تعادل بهتر در آنها می شود.

آیا درباره نحوه و فواید انجام تنقیه در منزل چیزی می دانید ؟

 پی آر پی

انواع پی آر پی 

استفاده از پلاسمای پر پلاکت یا همان پی آر پی در منزل ، فقط مختص به مو ها نیست بلکه می توان از آن برای بهبود و درمان سایر اندام ها نیز استفاده کرد. در زیر به سایر کاربرد ها و انواع پی آر پی اشاره می کنیم :

  • پی آر پی برای لک صورت
  • پی آر پی زیر چشم 
  • پی آر پی زانو 
  • پی آر پی تخمدان

برای انجام هرگونه آزمایش و نمونه گیری در منزل با ما تماس بگیرید : آزمایش در منزل

ویژگی های موسسه همراه طب برای ارائه خدمات پی آر پی در منزل 

یکی از مراکز پی آر پی در تهران ، همراه طب است . انجام پی آر پی در منزل تهران ، نیاز به مهارت یک متخصص ، داشتن تجهیزات پیشرفته و توانایی کار با این تجهیزات دارد. موسسه همراه طب علاوه بر این موارد، سعی نموده سایر دغدغه های متقاضیان را شناسایی کرده و در جهت رفع آنها گام بردارد. ویژگی های این موسسه که می توانید با توجه به آنها به این شرکت خدمات پرستاری و پزشکی اعتماد کنید ، عبارتند از :

  • دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است.
  • به صورت 24 ساعته و در طول کل سال می توانید برای اعزام پزشک و پرستار به منزل خود اقدام کنید.
  • خدمات پی آر پی مو در خانه به صورت کامل پشتیبانی میشود.
  • متخصصان و پرستاران آقا و خانم بنا به درخواست شما اعزام می شوند.
  • سرعت اعزام متخصص به دلیل داشتن چندین شعبه در سطح شهر تهران بسیار بالاست.

ازدیگر خدمات همراه طب : ساکشن ریه در منزل با اعزام نیرو و تجهیزات

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید