شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
پی آر پی

انجام خدمات پی آر پی در منزل توسط بهترین پزشک در منزل مانند پی آر پی مو،صورت،چشم،زانو،تخمدان توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

پی آر پی مو در خانه با قدرت بالا

دلایل مختلفی برای ریزش مو وجود دارد. از اختلالات تیروئیدی گرفته تا مشکلات روده ای مثل بیماری کرون می توانند از عوامل بروز این اتفاق باشد. اما همه آنها با اثر بر فولیکول مو و از بین بردن آن ، باعث ریختن موهای شما می شوند. با انجام پی آر پی مو در خانه ، ریشه و فولیکول مو را تقویت کرده و ریزش مو با هر علتی که باشد را درمان کنید. ضمن اینکه موهای شاداب تر ، ضخیم تر و دلربا تری خواهید داشت. در صورت نیاز به خدمات پی آرپی در منزل برای درمان و بهبود مو ، صورت ، زانو ، تخمدان ، زیر چشم و.. با ما تماس بگیرید. البته برای درمان قطعی و عدم بازگشت ریزش مو بهتر است ریشه بیماری را یافته و آن را علاج کنید

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب سعی نموده دسترسی به انواع پزشکان و متخصصان را با ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل برای شما آسان کند.

پی آرپی مو چیست ؟

پی آر پی مخفف پلاکت ریچ پلاسما است که به انگلیسی Platelet-Rich Plasma نوشته می شوددر توضیح این روش باید ابتدا درباره پلاسما و پلاکت ها بیشتر بدانید

در پاسخ به اینکه پی آر پی چیست ؟ باید بگوییم : خون انسان از گلبول های سفید ، قرمز و پلاکت تشکیل شده که در درون مایعی به نام پلاسما حرکت می کنند. دانشمندان دریافته اند که با استخراج گلبول های قرمز و سفید از درون پلاسما و غنی کردن آن با پلاکت می توان یک محلول فوق العاده قوی برای تقویت مو بدست آورد. پس روش پی آر پی ، یک محلول پلاسمای پر پلاکت را با تزریق در اختیار ریشه مو قرار می دهد.

مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل را به پرستاران و پزشکان شرکت همراه طب بسپارید.

پی ار پی مو در منزل

نحوه انجام پی آر پی مو در منزل

، شامل استخراج و تزریق پلاسمای غنی از پلاکت خون به فولیکول‌ های مویی است که می‌ تواند به رشد و تقویت موها کمک کند. در زیر، نحوه انجام پی آر پی در منزل را برای شما شرح می ‌دهیم :

جمع ‌آوری پلاسما : در ابتدا، یک نمونه خون از خودتان گرفته می ‌شود. معمولاً این نمونه خون از ناحیه ‌ای مانند بازوی شما جمع ‌آوری می‌ شود. سپس، نمونه خون درون لوله ‌ای قرار می‌ گیرد که حاوی ماده ضد انجماد است.

جداسازی پلاسمای غنی از پلاکت: لوله حاوی نمونه خون در دستگاه سانتریفیوژ قرار می ‌گیرد تا پلاسما از بخش‌ های دیگر خون جدا شود. سانتریفیوژ با سرعت زیاد چرخانده می ‌شود، که منجر به جدا سازی لایه‌ های مختلف خون و پلاسما می ‌شود.

تزریق پلاسما : پس از جداسازی پلاسما  در مرکز پی آر پی در تهران ، پزشک مربوطه آمپولی را با پلاسمای غنی از پلاکت پر می‌ کند. سپس آن را به ناحیه ای از پوست سر که قبلا مشخص کرده تزریق می کند.

تزریق در فولیکول ‌های مویی : پس از تزریق PRP در ناحیه مورد نظر، پزشک با استفاده از سوزن نازک ، پلاسما را به صورت تزریقی در فولیکول‌ های مویی تزریق می ‌کند. این کار به فعال‌ سازی فولیکول‌ های مویی کمک کرده و رشد موها را تحریک می‌ کند.

تکرار پی آر پی مو در خانه : بسته به شرایط شخصی و توصیه پزشک ، ممکن است نیاز به تکرار پی آر پی در منزل باشد. اغلب، این فرآیند به صورت دوره‌ های تکرار شده در فواصل زمانی مشخص انجام می ‌شود.

در صورت نیاز کلیک کنید : وصل سوند در منزل شبانه روزی و با پرستاران مجرب در کل طول سال

فواید انجام پی آر پی 

درمان پی آر پی در منزل می‌ تواند با تزریق مستقیم در پوست سر به کاهش ریزش موها و بهبود شرایط موجود کمک کند. برخی از فواید مهم تزریق PRP  در مو عبارتند از:

تقویت رشد مو : عوامل رشد موجود در پی آر پی می‌ توانند فرآیند رشد مو را تحریک کنند و باعث تقویت ریشه ‌ها و بهبود سلامت موها شوند. این موجب می ‌شود موها قوی‌ تر، ضخیم ‌تر و سالم ‌تر به نظر برسند.

کاهش ریزش مو : انجام پی آر پی مو در منزل می ‌تواند فرآیند ریزش مو را کاهش داده و از موقعیت تاخیری مانند ضعف و شکستگی موها جلوگیری کند. این به موها کمک می‌ کند تا برای مدت زمان بیشتری حفظ شوند و بهبود یابند.

افزایش ضخامت مو : انجام پی ار پی مو در خانه  می ‌تواند باعث افزایش قطر و ضخامت هر مو شود. این تغییرات در ساختار مو باعث می‌ شود موها پرتراکم‌ تر به نظر برسند و احساس ضخامت و حجم بیشتری داشته باشند.

بازسازی موهای ضعیف : در صورتی که موها آسیب دیده و ضعیف شده باشند. پی آر پی مو در منزل می‌ تواند بهبود آنها را تسریع کند. عوامل رشد موجود در PRP  پی آر پی می ‌توانند فرآیند بازسازی و تجدید سلولی را تحریک کنند و موها را به حالت قبلی قوی و سالم بازگردانند.

عملکرد طبیعی : یکی از فواید و مزایای انجام پی آر پی مو در خانه این است که از منابع خود بدن برای درمان استفاده می‌ کند، بنابراین خطر عوارض جانبی ناشی از مواد شیمیایی یا عوامل خارجی مینیمال است. همچنین، PRP با فرآیندهای طبیعی بدن هماهنگی دارد و احتمالاً باعث تراز و تعادل بهتر در آنها می شود.

آیا درباره نحوه و فواید انجام تنقیه در منزل چیزی می دانید ؟

 

پی ار پی در منزل

انواع پی آر پی 

استفاده از پلاسمای پر پلاکت یا همان پی آر پی در منزل ، فقط مختص به مو ها نیست بلکه می توان از آن برای بهبود و درمان سایر اندام ها نیز استفاده کرد. در زیر به سایر کاربرد ها و انواع پی آر پی اشاره می کنیم :

  • پی آر پی برای لک صورت
  • پی آر پی زیر چشم 
  • پی آر پی زانو 
  • پی آر پی تخمدان

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران