user user

سوند ادرار در منزل

نصب سوند در منزل از دیگر خدمات همراه طب میباشد که پرستار تمامی کار مربوط به سوند اعم از وصل و تعویض و کشیدن سوند را در منزل تهران انجام میدهد.

مزایای سوند ادرار

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

 سوند ادرار

امروزه کلیه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل انجام میشوند. برای تحقق این هدف ، موسساتی از وزارت بهداشت مجوزگرفته اند تا متخصصان و پرستاران با تجربه را جهت ارائه خدمات درمانی ازجمله ؛ وصل سوند در منزل یا تعویض سوند در منزل و کشیدن سوند در منزل آن برای بیماران ساکن در تهران یا سایر نقاط کشور اعزام کنند.

دسترسی به متخصص مورد نظرتان با کلیک بر خدمات درمان در منزل همراه طب

وصل سوند ادرار در منزل

سوند ادراری چیست ؟

سوند ادراری یک لوله بلند و باریک است که توسط پزشک یا پرستار مجرب از قسمت مجاری ادرار وارد مثانه می شود. هدف از وصل سوند ادراری در زنان و مردان ، تخلیه ادرار از بدن در مواردی است که شخص به دلایلی نمی تواند ادرار خود را به طور طبیعی تخلیه کند؛ مثلاً برای درمان بیماری هایی مانند فشار خون بالا ، تکرر ادراری ، سوختگی های جدی و یا پس از عمل جراحی پس اگر نیاز به کشیدن سوند در منزل یا وصل سوند در منزل را دارید در خدمت شما عزیزان هستیم .

ویژگی های نصب سوند در منزل همراه طب

شناخت ویژگی های موسسه ارائه دهنده خدمات میتواند شما را در انتخاب درست یاری کند. برای شناخت بهتره همراه طب و خدمات نصب سوند در منزل با ما همراه باشید.

مجوز رسمی از وزارت بهداشت

تمامی فعالیت های این مرکز با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران بوده و مطابق با ابلاغیه های آن ارائه میگردد.

شبانه روزی و 24 ساعته بودن

هر لحظه که نیاز به وصل سوند در منزل شبانه روزی داشتید یا خواستید آن را تعویض کنید با همراه طب تماس بگیرید.

نصب سوند بانوان و آقایان

مهم است که یک موسسه خدمات پرستاری بتواند در هر لحظه که شما اراده کنید، پرستاران خانم را برای نصب سوند بانوان در منزل اعزام کند.

فعالیت در سراسر تهران

به دلیل اهمیت بالای سرعت رسیدن پزشک یا پرستار بر بالین بیمار، شرکت همراه طب در سراسر تهران پایگاه هایی را ایجاد نموده است.

رسیدگی به شکایات

میزان تخلف واقعی در هنگام وصل کردن سوند ادراری در منزل وقتی کاهش می یابد که بخش نظارت بر پزشکان وپرستاران در تمام مدت پاسخگو باشد.

دریافت سایر خدمات

نه تنها وصل سوند در منزل تهران انجام میشود بلکه می توانید از سایر  خدمات پرستاری همچون تزریق سرم در منزل یا تزریقات در منزل استفاده کنید.

کشیدن سوند در منزل

مزایای نصب سوند در منزل تهران

شاید دانستن فواید و مزایای نصب سوند در منزل تهران به شما کمک کند تا ازمراجعه چندین باره به پزشکان و عوض کردن متخصصان متعدد نجات پیدا کنید. وصل سوند در منزل تهران را به دلایل زیر انجام دهید:

نبود عفونت بیمارستانی

عفونت های بیمارستانی از جمله عواملی هستند که بیماران را از حضور در بیمارستانها برحذرمی دارند با نصب کردن سوند ادراری در منزل از این عفونت ها دور خواهید بود.

فرار از کرونا

جلوگیری از ابتلا به کرونا یا سایر بیماری های تنفسی مسری از دیگر علل مفید بودن دریافت خدمات وصل کردن یا تعویض سوند در منزل است.

صحت و سلامتی پایدار

انتقال بیماران حتی اگر با آمبولانس خصوصی صورت گیرد باز هم باعث خستگی و درد و رنج بیمار نسبت به موقعی که در خانه استراحت می کند ، میشود. با نصب سوند در منزل ، استراحت بیشتر و بهبودی زودتر خواهید داشت.

کیفیت و احترام بیشتر

کیفیت خدمات درمانی ارائه شده در منزل تهران همیشه بیشتر از مراکز درمانی است دلیل این امر می تواند سیستم تک بیماری و حفظ روحیه بیمار ، آرامش داشتن و عدم استرس بیمار باشد. وصل سوند در منزل تهران برای شما عزت بیشتری را به ارمغان می آورد.

آینده نگری

بیماری های مزمن در اثر عواملی که به طور مداوم و ذره ذره وارد بدن میشوند، به وجود می آیند. آب آلوده به مواد شیمیایی با درصد کم ، هوای آلوده با دود ماشین ها ، خاک آلوده به سموم و... اگر بتوانید این عوامل را کنترل کنید یقینا عمر طولانی تری خواهید داشت. دریافت خدمات وصل سوند و کشیدن سوند در منزل ، شما را از هوای آلوده که یکی از این فاکتورهاست دور نگه میدارد.

برای استفاده از خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل  کلیک کنید.

هزینه سونداژ در منزل 

برای تعیین هزینه سونداژ در منزل ، باید به عوامل متعددی توجه کرد. نکاتی که برای محاسبه قیمت وصل سوند در منزل تهران باید در نظر گرفت شامل موارد زیر است:

محل زندگی : تعرفه نصب سوند در منزل تهران در مناطق مختلف با توجه به قیمت خدمات پزشکی ، اجاره تجهیزات و هزینه مسیر اعزام پزشک و پرستار ممکن است متفاوت باشد.

نوع سونداژ : تعیین نرخ وصل کردن سوند ادراری در خانه تهران بسته به انواع مختلف سونداژ ممکن است متفاوت باشد، به عنوان مثال سونداژ از شکم نسبت به مجاری ادرار ،هزینه بیشتری را دارد.

تجهیزات لازم : هزینه های سونداژ در خانه شامل هزینه های تجهیزات و مصارف پزشکی لازم برای انجام سونداژ هستند. نوع سوند استفاده شده ( دائمی یا یکبار مصرف ، فولی یا سیلیکونی) در قیمت نصب یا تعویض سوند در منزل موثر است.

تجربه پزشک : هزینه سونداژ در منزل تهران ممکن است برای پزشکانی که تجربه بیشتری در انجام این فرآیند دارند، بیشتر باشد.

شبانه روزی بودن : هزینه وصل یا تعویض سوند در خانه در ساعات بعد از نیمه شب ، بیشتر از روز است. راضی کردن پزشک برای اعزام در ساعات شبانه دشوار است.

با توجه به عوامل مختلفی که باید در نظر گرفت، هزینه سونداژ در منزل تهران بسیار متفاوت است و نمی توان به طور دقیقی یک هزینه ثابت برای آن تعیین کرد. برای محاسبه هزینه وصل سوند و تعویض سوند در منزل، بهتر است با کارشناسان همراه طب صحبت کنید و از آنها درباره هزینه های مربوط به این فرآیند اطلاعات بیشتری بگیرید.

اگر دنبال یک جای تمیز و مطمئن برای انجام تست پاپ اسمیر در منزل هستید بی شک ما به شما همراه طب را معرفی میکنیم.

تعویض سوند ادرار در منزل

چه نکاتی برای استفاده از سوند ادراری اهمیت دارد ؟

نکاتی که درباره انجام وصل سوند در منزل یا تعویض سوند در منزل و یا کشیدن سوند در منزل برای بیمار و اطرافیانش اهمیت دارد عبارتند از :  

قبل از هر گونه اقدام جهت سونداژ به خصوص تعویض سوند ادراری در منزل و یا تعویض لوله ها باید دست های خود را با آب و صابون بشویید ، زیرا اگر دستانتان به طور کامل پاکیزه نباشد احتمال ورود میکروب و ایجاد عفونت در بدن بیمار حین انجام خدمات تعويض سوند ادرار در منزل  وجود دارد .

وصل و کشیدن سوند ادراری عملی تخصصی می باشد که نیاز به مهارت و آموزش های لازم دارد ، بنابراین توصیه می شود هیچگاه خودتان برای کشیدن سوند ادراری در منزل اقدام نکنید و بیمار خود را به خطر نیندازید ؛ همراه طب به شما عزیزان توصیه میکند از پرستاران مجرب و قابل اعتماد برای کشیدن سوند ادراری در منزل بهره مند شوید تا ایمن بمانید.

اگر از سوند ادراری در منزل استفاده می کنید باید هر دو هفته یک بار تعویض کنید ( این زمان تقریبی بوده و با توجه به نوع سوند ادراری در منزل، زمان تعویض متغیر است)، بهتر است همزمان با تعویض سوند ادراری در منزل، کیسه ادرار بیمار نیز تعویض گردد تا از ایجاد عفونت جلوگیری شود

بهتر است بیماری که از سوند ادراری در منزل استفاده می کند، از تخت خواب با پایه های بلند و استاندارد استفاده نماید، زیرا کیسه ادراری که به سوند ادراری وصل است، باید در قسمت پایین تخت و زیر سطح بیمار قرار گیرد

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید