شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

وصل سوند در منزل

امروزه کلیه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل انجام میشوند. برای تحقق این هدف ، موسساتی از وزارت بهداشت مجوزگرفته اند تا متخصصان و پرستاران با تجربه را جهت ارائه خدمات درمانی ازجمله ؛ وصل سوند در منزل یا تعویض آن برای بیماران ساکن در تهران یا سایر نقاط کشور اعزام کنند.

دسترسی به متخصص مورد نظرتان با کلیک برخدمات درمان در منزل همراه طب
 

سوند ادراری چیست ؟

سوند ادراری یک لوله بلند و باریک است که توسط پزشک یا پرستار مجرب از قسمت مجاری ادرار وارد مثانه می شود. هدف از وصل سوند ادراری در زنان و مردان ، تخلیه ادرار از بدن در مواردی است که شخص به دلایلی نمی ‌تواند ادرار خود را به طور طبیعی تخلیه کند؛ مثلاً برای درمان بیماری‌ هایی مانند فشار خون بالا ، تکرر ادراری ، سوختگی‌ های جدی و یا پس از عمل جراحی

ویژگی های نصب سوند در منزل همراه طب

شناخت ویژگی های موسسه ارائه دهنده خدمات میتواند شما را در انتخاب درست یاری کند. برای شناخت بهتره همراه طب و خدمات نصب سوند در منزل با ما همراه باشید.

 

مجوز رسمی از وزارت بهداشت

تمامی فعالیت های این مرکز با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران بوده و مطابق با ابلاغیه های آن ارائه میگردد.

شبانه روزی و 24 ساعته بودن

هر لحظه که نیاز به وصل سوند در منزل شبانه روزی داشتید یا خواستید آن را تعویض کنید با همراه طب تماس بگیرید.

نصب سوند بانوان و آقایان

مهم است که یک موسسه خدمات پرستاری بتواند در هر لحظه که شما اراده کنید، پرستاران خانم را برای نصب سوند بانوان در منزل اعزام کند.

فعالیت در سراسر تهران

به دلیل اهمیت بالای سرعت رسیدن پزشک یا پرستار بر بالین بیمار، شرکت همراه طب در سراسر تهران پایگاه هایی را ایجاد نموده است.

رسیدگی به شکایات

میزان تخلف واقعی در هنگام وصل کردن سوند ادراری در منزل وقتی کاهش می یابد که بخش نظارت بر پزشکان وپرستاران در تمام مدت پاسخگو باشد.

دریافت سایر خدمات

نه تنها وصل سوند در منزل تهران انجام میشود بلکه می توانید از سایر  خدمات پرستاری همچون تزریق سرم یا تزریقات در منزل استفاده کنید.

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران