شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
ساکشن ریه

انجام خدمات ساکشن ریه در منزل بصورت شبانه روزی توسط پرستار مجرب و ارسال پرستاردرسریعترین زمان ممکن و با رعایت کامل بهداشت توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

ساکشن در منزل 

 

گاهی انسداد راه تنفسی ، میتواند با جان یک انسان بازی کند . در چنین شرایطی ، انجام ساکشن در منزل با پیشرفته ترین تجهیزات ، بهترین راه استشرکت خدمات بهداشتی درمانی همراه طب ، اماده ارائه  این خدمات با بهترین تجهیزات و بهترین پزشکان به شما عزیزان می باشد .

 

ساکشن چیست ؟

ساکشن به معنی جداسازی است . به مکش یک جسم با استفاده از دستگاه های مخصوص ، ساکشن می گویند . ساکشن یک روش درمانی است که برای پاکسازی انجام می شود

ساکشن تراپی در هر جایی مانند

بیمارستان ، درمانگاه خانه ی بیمار یا به عبارت دیگر ساکشن بیمار در منزل و آمبولانس ها امکان پذیر است.

 

چه زمانی به ساکشن در خانه نیاز است ؟

مایعاتی مانند ترشحات تنفسی که در عملکرد بدن اختلال ایجاد می کند ، یا ترشحات حین جراحی که مانع عملکرد مناسب جراح می شوند باید حذف شود ؛ که در این مواقع از دستگاهی به نام ساکشن برای پاکسازی در خانه استفاده می شود.

در صورت نیاز به تزریقات در خانه کلیک کنید : تزریقات در منزل 

ساکشن ریه در منزل

انواع ساکشن حلق و ریه در خانه 

برای خارج کردن ترشحات راه تنفسی ، چهار راه  وجود دارد؛ 

عبارت اند از

ساکشن دهانی ـ هنگامی ساکشن دهانی مورد استفاده قرار میگیرد که بیمار نتواند از طریق سرفه ترشحات ریه خود را خارج کند ، یا دچار آسپیراسیون (عدم توانایی در بلعیدن ) شود. برای ساکشن دهانی بیمار در منزل ، از یک لوله پلاستیکی نسبتا سخت که دسته ای برای مکش دارد استفاده می کنند .

ساکشن بینی ـ زمانی ساکشن بینی مفید است که ترشحات بینی باعث انسداد راه بینی شده باشد یا ترشحات داخل بینی زیاد باشد . برای انجام ساکشن در منزل از طریق بینی ، یک لوله نازک را داخل سوراخ بینی وارد می کنند و با مکش آن ترشحات را خارج می کند

ساکشن حلق ( نازوفارنکس و حنجره ) از ساکشن حلق در منزل وقتی استفاده می شود که ترشحات ، پشت گلو جمع شده باشند و باعث ناتوانی بیمار در سرفه یا بلعیدن شوند.برای انجام ساکشن حلق ، یک لوله پلاستیکی انعطاف پذیر و نازک را از طریق دهان یا بینی به پشت گلو و حلق میفرستند.  

ساکشن عمیق ـ این روش زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که روش های دیگر ترشحات را خارج نکرده و بیمار احساس خفگی می کند . ساکشن عمیق با استفاده از راه هوایی مصنوعی مانند لوله تراکئوستومی انجام می شود ؛ انجام این نوع از ساکشن تراپی در منزل در شرایط اضطراری انجام می گیرد و ترشحات از اعماق مجاری تنفسی بیمار خارج می شود.

 

 قیمت ساکشن در منزل تهران 

هزینه ساکشن تراپی در منزل مانند سایر خدمات ، با توجه به ابلاغیه وزارت بهداشت لحاظ می شود ؛ البته عوامل متعددی در تعرفه انجام ساکشن در منزل می تواند موثر باشد . هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است ، بنابراین قیمت تمامی خدمات پرستاری در سال 1402 در همه مناطق تهران منصفانه خواهد بود.

مرکز همراه طب خدمات دیگری همچون تزریق سرم در منزل ، نوار قلب در منزل ، اکوقلب در منزل ، ویزیت پزشک در منزل و…… نیز دارد.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران