شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
متخصص زنان

مرکز همراه طب میتواند بهترین متخصص زنان را در بهترین و کمترین زمان به منزل شما بفرستد پزشکی که به منزل شما ارسال میشود مجرب ترین پزشک میباشد.

ویزیت متخصص زنان در منزل 

متخصص زنان کیست ؟

متخصص زنان و زایمان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی به مدت ۴ سال به صورت تخصصی با بیماری های زنان آشنا می شود ؛ مهارت های تئوری و عملی را به دست آورده و در نهایت پس از سپری کردن دوره دستیاری ، یک جراح زنان و پزشک درمانگر خواهد شد. این متخصصان ، پس از گذراندن دوره تخصصی به دنبال افزایش علم و توان خود در یک مقطع فوق تخصصی هستند تا بتوانند هم به عنوان پزشک زنان و زایمان و هم به عنوان یک فوق تخصص زنان و زایمان در حوزه مربوط به خود فعالیت کنند. دسته‌ بندی فعالیت متخصص زنان و زایمان با توجه به نوع فلوشیپ آن‌ ها در زمینه ‌های: انکولوژی زنان ، نازایی و باروری ، پریناتولوژی ، اختلالات کف لگن در زنان ، لاپاراسکوپی متفاوت می شود.

دکتر زنان و زایمان و نازایی با انجام غربالگری بیماری های مختلف ، مراجعین خود را در زمینه کمک به بارداری یا جلوگیری از بارداری راهنمایی کرده و مشکلات ناحیه تناسلی و دستگاه تولید مثل را درمان می کند. از آنجایی که مراجعه به پزشک زنان به معنی معاینه خصوصی ترین بخش بدن است ، بنابراین توصیه می شود ، به پزشکی مراجعه کنید که کاملاً با او احساس راحتی می کنید و در حین معاینه آرامش دارید.

موسسه همراه طب یک موسسه خدمات درمانی در منزل معتبر با کادری مجرب بوده که جهت ارائه خدمات پزشکی ، پرستاری و مراقبتی در منزل به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی شما سلامت جوهای عزیز خواهد بود.

ویزیت متخصص زنان در منزل

حیطه عملکرد دکتر زنان 

تشخیص و درمان بیماری های دستگاه تناسلی و پستان زنان

مراقبت و پیگیری قبل ، حین و بعد از زایمان

دسترسی به خدمات بخیه در منزل با پرسنل حاذق و آموزش دیده فقط با یک تماس

 

چه زمانی باید به متخصص زنان مراجعه کرد ؟

از دوره نوجوانی تا میانسالی مشکلات مختص زنان احتمال وقوع دارند . هر گاه حالات زیر را داشتید فقط با یک تماس می توانید از خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل بهرمند شوید

قاعدگی درد ناک 

اختلالات قاعدگی 

سرطان های مربوط به دستگاه تولید مثلی زنانه 

عفونت واژن 

عفونت ادرار 

نزدیکی دردناک 

اختلال عملکرد جنسی 

اختلالت هورمونی 

تبخال و زگیل تناسلی 

بیماری های مقاربتی 

کیست تخمدان 

یائسگی 

مراقبت های دوران بارداری 

معاینات بعد از جراحی یا زایمان 

درد شکم یا گرفتگی عضلات شکم 

تغییرات نامتعارف سینه

سوزش یا خارش در اندام تناسلی  

هیسترکتومی 

اکلامپسی 

پره اکلامپسی 

بیماری های رحم ، دهانه رحم ، لوله های فالوپ 

بیماری های التهابی لگن 

چکاپ دوره ای 

در صورت نیاز به ویزیت شدن توسط بهترین متخصص اطفال تهران کلیک کنید : ویزیت متخصص اطفال در منزل

 

تست های تشخیصی برای بیماری های زنان 

تست پاپ اسمیر

این تست به عنوان بهترین آزمایش برای تشخیص سرطان دهانه رحم شناخته می شود و برای شناسایی عفونت های ویروسی مثل زگیل تناسلی کاربرد دارد

کولپوسکوپی

اگر جواب تست پاپ اسمیر غیر معمول باشد در اقدام بعدی ، متخصص از دستگاه کولپوسکوپ جهت مشاهده دهانه رحم ، دهانه واژن و داخل واژن استفاده می کند.

هیدروسکوپی

هیدروسکوپ دستگاهی است که برای بررسی رحم طراحی شده است. بهترین دکتر زنان تهران آن را از طریق واژن وارد رحم کرده و داخل رحم را به طور مستقیم می بیند.

بیوپسی آندومتر

 در بیوپسی آندومتر( نمونه برداری از آستر رحم)  یک نمونه از بافت آندومتر رحم با مکش خارج شده سپس به آزمایشگاه فرستاده می شود.

سونوگرافی

هنگام ویزیت متخصص زنان در خانه با استفاده از امواج اولتراسوند سعی می کند زمان تقریبی زایمان و سلامت جنین را بررسی کند.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران