user user

متخصص زنان

مرکز همراه طب میتواند بهترین متخصص زنان را در بهترین و کمترین زمان به منزل شما بفرستد پزشکی که به منزل شما ارسال میشود مجرب ترین پزشک میباشد.

مزایای متخصص زنان

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

متخصص زنان

معاینه توسط پزشک زنان و زایمان برای محافظت از سلامت زنان یا برای روشن شدن مشکلات بسیار مهم است. در اصل ، حتی اگر مشکلی نباشد ، باید سالی یکبار به دکتر زنان مراجعه کرد ، این کار با تشخیص و درمان زود هنگام بیماری هایی که ممکن است بعداً مشکلات جدی برای زنان ایجاد کند ، موجب بهبود کیفیت زندگی خواهد شد. بسیاری از بیماری ها و مشکلات زنان که عوارض جبران نا پذیری به همراه دارند اگر به موقع تشخیص داده شوند و تحت درمان قرار گرند خطری برای آنها نخواهد داشت . امروزه به دلیل مشغله های بسیاری که برای افراد وجود دارد ، استفاده از خدمات درمانی در منزل جایگزین خیلی خوبی برای مراجعه به مراکز درمانی است . شما هموطنان گرامی می توانید با آرامش خاطر بدون نیاز به خروج از خانه ، از خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل با بهترین متخصصان زنان و زایمان و نازایی تهران بهرمند شوید . همچنین لازم به ذکر است که همراه طب برای ویزیت متخصص زنان ، متخصصان باتجربه و حاذقی را به همراه مدرن ترین تجهیزات به منزل شما اعزام می کند پس نیازی به نگرانی نیست و با آرامش خاطر میتوانید به ما اعتماد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با اپراتور های موسسه همراه طب فقط کافیست با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس بگیرید.

موسسه خدمات سلامتی در منزل همراه طب از ارائه دهندگان بهترین و با کیفیت ترین خدمات درمانی با اعزام بهترین متخصصان و پزشکان پایتخت به محل مورد نظر شما ( خانه ، محل کار و ...) می باشد.

ویزیت متخصص زنان در منزل

 

متخصص زنان کیست ؟

متخصص زنان و زایمان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی به مدت ۴ سال به صورت تخصصی با بیماری های زنان آشنا می شود ؛ مهارت های تئوری و عملی را به دست آورده و در نهایت پس از سپری کردن دوره دستیاری ، یک جراح زنان و پزشک درمانگر خواهد شد. این متخصصان ، پس از گذراندن دوره تخصصی به دنبال افزایش علم و توان خود در یک مقطع فوق تخصصی هستند تا بتوانند هم به عنوان پزشک زنان و زایمان و هم به عنوان یک فوق تخصص زنان و زایمان در حوزه مربوط به خود فعالیت کنند. دسته بندی فعالیت متخصص زنان و زایمان با توجه به نوع فلوشیپ آن ها در زمینه های: انکولوژی زنان ، نازایی و باروری ، پریناتولوژی ، اختلالات کف لگن در زنان ، لاپاراسکوپی متفاوت می شود.

دکتر زنان و زایمان و نازایی با انجام غربالگری بیماری های مختلف ، مراجعین خود را در زمینه کمک به بارداری یا جلوگیری از بارداری راهنمایی کرده و مشکلات ناحیه تناسلی و دستگاه تولید مثل را درمان می کند. از آنجایی که مراجعه به پزشک زنان به معنی معاینه خصوصی ترین بخش بدن است ، بنابراین توصیه می شود ، به پزشکی مراجعه کنید که کاملاً با او احساس راحتی می کنید و در حین معاینه آرامش دارید.

موسسه همراه طب یک موسسه خدمات درمانی در منزل معتبر با کادری مجرب بوده که جهت ارائه خدمات پزشکی ، پرستاری و مراقبتی در منزل به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی شما سلامت جوهای عزیز خواهد بود.

 

حیطه عملکرد دکتر زنان 

تشخیص و درمان بیماری های دستگاه تناسلی و پستان زنان

مراقبت و پیگیری قبل ، حین و بعد از زایمان

دسترسی به خدمات بخیه در منزل با پرسنل حاذق و آموزش دیده فقط با یک تماس

 

چه زمانی باید به متخصص زنان مراجعه کرد ؟

از دوره نوجوانی تا میانسالی مشکلات مختص زنان احتمال وقوع دارند . هر گاه حالات زیر را داشتید فقط با یک تماس می توانید از خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل بهرمند شوید

قاعدگی درد ناک 

اختلالات قاعدگی 

سرطان های مربوط به دستگاه تولید مثلی زنانه 

عفونت واژن 

عفونت ادرار 

نزدیکی دردناک 

اختلال عملکرد جنسی 

اختلالت هورمونی 

تبخال و زگیل تناسلی 

بیماری های مقاربتی 

کیست تخمدان 

یائسگی 

مراقبت های دوران بارداری 

معاینات بعد از جراحی یا زایمان 

درد شکم یا گرفتگی عضلات شکم 

تغییرات نامتعارف سینه

سوزش یا خارش در اندام تناسلی  

هیسترکتومی 

اکلامپسی 

پره اکلامپسی 

بیماری های رحم ، دهانه رحم ، لوله های فالوپ 

بیماری های التهابی لگن 

چکاپ دوره ای 

در صورت نیاز به ویزیت شدن توسط بهترین متخصص اطفال تهران کلیک کنید : ویزیت متخصص اطفال در منزل

متخصص زنان

 

پزشک در ارائه خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل چه وظایفی دارد ؟

متخصصین زنان و زایمان در ارائه خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل ، طیف وسیعی از بیماری ها و مشکلاتی که زنان جوان و سالمند را تحتتاثیر قرار میدهند را بررسی و درمان میکنند . همچنین آنها بر مراقبت از سلامت باروری زنان ، بارداری و زایمان آنها تمرکز و نظارت دارند.

 

تست های تشخیصی برای بیماری های زنان

تست پاپ اسمیر

این تست به عنوان بهترین آزمایش برای تشخیص سرطان دهانه رحم شناخته می شود و برای شناسایی عفونت های ویروسی مثل زگیل تناسلی کاربرد دارد

کولپوسکوپی

اگر جواب تست پاپ اسمیر غیر معمول باشد در اقدام بعدی ، متخصص از دستگاه کولپوسکوپ جهت مشاهده دهانه رحم ، دهانه واژن و داخل واژن استفاده می کند.

هیدروسکوپی

هیدروسکوپ دستگاهی است که برای بررسی رحم طراحی شده است. بهترین دکتر زنان تهران آن را از طریق واژن وارد رحم کرده و داخل رحم را به طور مستقیم می بیند.

بیوپسی آندومتر

 در بیوپسی آندومتر( نمونه برداری از آستر رحم)  یک نمونه از بافت آندومتر رحم با مکش خارج شده سپس به آزمایشگاه فرستاده می شود.

سونوگرافی

هنگام ویزیت متخصص زنان در خانه با استفاده از امواج اولتراسوند سعی می کند زمان تقریبی زایمان و سلامت جنین را بررسی کند.

 

مزایای ویزیت متخصص زنان در منزل

دریافت خدمات درمانی ، زمانی نتیجه بهتری می دهد که راه های مختلف رسیدن به این خدمات توسط بیمار یا اطرافیان او بررسی گشته و از بین چندین راه ، بهترین و کم خطرترین آن را انتخاب نمود. اکنون به بیان مزایای استفاده از خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل می پردازیم که عبارتند از:

درمان ایمن 

 بررسی رحم و تخمدان ها باید در محیطی عاری از میکروارگانیسم ها و عوامل عفونی صورت گیرد. در مطب یا مراکز درانی ، تعدد مراجعه کنندگان ، احتمال وجود عوامل بیماری زا را افزایش می دهد در حالی که استفاده از ویزیت متخصص زنان در منزل ، امکان آلوده شدن را به حداقل می رساند

متخصص زنان در منزل

 

هزینه ویزیت متخصص زنان در منزل 

تعرفه ویزیت متخصص زنان در منزل همراه طب مانند سایر خدمات برگرفته از ابلاغیه وزارت بهداشت و درمان کشور در سال 1402 تعیین می شود . اما لازم به ذکر است که عوامل متعددی مانند نوع خدمات ارائه شده ، ایام تعطیلات ، مسافت طی شده و ساعتی از شبانه روز که خدمات دریافت می کنید در قیمت گذاری ویزیت متخصص زنان در منزل تاثیر گذار خواهد بود . همچنین در صورت نیاز استفاده از سایر خدمات مانند تزریقات ، استفاده از تجهیزات و دارو ها هزینه جداگانه دارد . برای اطلاع دقیق تر از هزینه ویزیت متخصص زنان در منزل و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان موسسه همراه طب با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس بگیرید .

 

نحوه دریافت ویزیت متخصص زنان در منزل

کسانی که در تهران و شهرستان های آن یا در سایر استان های مجاور ساکن هستند، برای اعزام 24 ساعته و ویزیت متخصص زنان در منزل باید گام های زیر را دنبال کنند:

گام اول. ثبت درخواست از طریق اپلیکیشن همراه طب یا تماس با شماره تلفن های این شرکت در خصوص ویزیت متخصص زنان در منزل.

گام دوم. به اشتراک گذاری اطلاعات بیمار با کارشناسان. همراه داشتن تجهیزات و ابزار تشخیصی در گرو داشتن اطلاعات اولیه، قبل از ویزیت متخصص زنان در منزل است.

گام سوم. توافق بر سر مسائل مشترک مانند: نحوه و محل حضور دکتر زنان، انجام سونوگرافی یا تست های تشخیصی، هزینه ویزیت متخصص زنان در منزل و..

گام چهارم. ارسال آدرس و موقعیت مکانی (لوکیشن) بیمار از طریق اپلیکیشن های در دسترس برای یافتن سریع محل و جلوگیری از اتلاف وقت بیمار.

گام پنجم. حضور متخصص زنان و زایمان در منزل و انجام اقدامات درمانی از قبیل: معاینه کردن، تعیین یا تغییر دارو، نوشتن نسخه حاوی آزمایشات پزشکی و عکسبرداری های تشخیصی یا انجام آزمایشات خاص.

گام ششم. اطلاع از روند درمان های قبلی (در صورتی که جلسه چندم ویزیت متخصص زنان در منزل باشد) و آموزش دادن به بیمار در رابطه با رژیم غذایی بیمار، ورزش کردن، استحمام یا تغییر سبک زندگی.

گام هفتم. تسویه حساب بیمار با موسسه. متخصص زنان، مجموعه اقدامات انجام گرفته را با توافق اولیه تطبیق داده و هزینه نهایی را به اطلاع بیمار جهت واریز به شرکت می رساند.

گام هشتم. تحویل برگه حاوی اطلاعات ویزیت متخصص زنان در منزل به بیمار برای ارائه به شرکت های بیمه ( در صورت درخواست بیمار)

 

آیا ویزیت متخصص زنان در منزل شبانه روزی است؟

کلیه اقدامات درمانی از قبیل خدمات پزشکی یا پرستاری که در منزل ارائه می شوند با پاسخگویی 24 ساعته کارشناسان همراه هستند تا بتوانند به صورت شبانه روزی، متخصصین یا پرستاران را به خانه بیماران اعزام کنند. تداوم خدمات رسانی به ویژه برای ویزیت متخصص زنان در منزل حتی لحظه ای متوقف نمی شود به طوری که بدون وقفه بوده و در 365 روز سال در دسترس است. وجود روزهای تعطیل رسمی یا شیفت بندی، هرگز مانعی برای ویزیت متخصص زنان در خانه شما نیست.

 

مراقبت های بارداری توسط متخصص زنان و زایمان در منزل

برخی از مادران باردار به دلیل شرایطی که دارند به تشخیص پزشک متخصص زنان و زایمان مجبور به استراحت مطلق در منزل هستند. همراه طب برای چنین بانوانی این امکان را فراهم کرده تا با خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل، در خانه بمانند و توسط مجرب ترین متخصصان تهران به صورت دوره ای ویزیت شوند.

علاوه بر همه موارد ذکر شده، پزشک متخصص زنان هنگام ارائه خدمات ویزیت متخصص زنان در منزل می تواند نکاتی را به مادران جوان گوش زد کرده و به انها با توصیه های خود کمک کند تا بارداری و زایمان راحت تری داشته باشند.

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید