شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
بخیه

در صورت نیاز به یک پرستار برای زدن بخیه برای زخم و یا کشیدن بخیه در منزل مرکز ما بهترین نیرو و مجرب ترین آن را بصورت شبانه روزی برای شما به منزلتان ارسال کند.

زدن بخیه و کشیدن بخیه در منزل

وقتی سخن از بخیه زدن یا کشیدن بخیه در منزل باشد باید مزایای انجام آن را سنجید سپس ، تصمیم سنجیده گرفت. اگر کمی فکر کنید ، متوجه می شوید که امکان عفونی شدن زخم در مراکز درمانی و بیمارستانها در مقایسه با خانه بیشتر است. هرچه روند بهبود زخم با مشکل مواجه شود ، احتمال اینکه جای آن باقی بماند نیز افزایش می یابد. برای بستن زخم خود می توانید  با شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب تماس گرفته و تقاضای خود ، مبنی بر زدن بخیه منگنه ای و.. یا تعویض پانسمان بخیه در منزل یا حتی کشیدن آن در خانه را مطرح کنید.

زدن بخیه در منزل

هزینه کشیدن بخیه در منزل

اگر در ساعات شبانه برای بخیه زدن در منزل یا کشیدن آن تماس گرفته باشید ، باید بدانید که محاسبه هزینه زدن یا کشیدن بخیه در منزل ، نسبت به روز کمی افزایشی است. حتی اینکه خواستار ارائه خدمات در روز های تعطیل باشید نیز می تواند در قیمت بخیه زدن 1402 موثر باشد. همچنین اعزام پزشک متخصص برای ویزیت در منزل یا ارسال پرستار ماهر از دیگر عوامل مهم و اثر گذار در تعیین تعرفه زدن بخیه در خانه می باشد. بنابراین ، بدون دانستن اینکه شما چه چه می خواهید یا شرایط بیمار چگونه است نمی توان هزینه مقطوعی رو اعلام کرد

روش کشیدن بخیه در منزل

مدیریت ترس و استرس ، کلید آموزش روش کشیدن بخیه در منزل است. اگر بخیه شما در جایی است که به وضوح نمی توانید آن را ببینید بهتر است از فرد دیگری کمک بگیرید. در کل طریقه کشیدن بخیه در خانه به شرح زیر است :

  • ابتدا باید از نبود علائم عفونت در محل بخیه ، اطمینان حاصل کنید.
  • علائم عفونت شامل :قرمزی دور نخ بخیه ، سوزش ، خارش و تورم می باشد.
  • در صورت وجود عفونت ، باید پزشک خود را مطلع کرده و داروهای آنتی بیوتیک را طبق دستور پزشک مصرف نمایید.
  • در صورت نبود عفونت ، نخ بخیه را با موچین به سمت بالا بکشید.
  • از قیچی یا ناخن گیر تمیز برای بریدن یک طرف نخ بخیه در منزل استفاده کنید.
  • نخ بخیه باقی مانده را با موچین به بیرون بکشید.
  • تمام بخیه ها را به همین روش از بدن خود جدا کنید در آخر می توانید محل بخیه ها را ضدعفونی کنید.

استفاده از خدمات آزمایش در منزل به بررسی نبود عامل کزاز در زخم تان کمک می کند

چند روز بعد از زدن بخیه میتوان استحمام کرد ؟

48 ساعت بعد از بخیه زدن در منزل ، امکان خیس خوردگی محل بخیه وجود دارد. البته توجه داشته باشید که حتما بعد از خیس شدن ، آن را بلافاصله خشک کرده و از خشک کردن با دستمال کاغذی خودداری کنید. حمام های طولانی یا استفاده از سونا ، جکوزی یا استخر را تا دو هفته کنار بگذارید.

همراه طب امکان ارسال تجهیزات پیشرفته برای انجام اکو قلب در منزل را دارد.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران