شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
گرفتن اکو قلب

انجام خدمات اکو قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب در منزل در تمامی نقاط تهران بصورت شبانه روزی واعزام در سریع ترین حالت ممکن توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

اکو قلب در منزل 

 

اگر تبحر تشخیصی و مهارت خوانش تصویربرداری اکو قلب توسط متخصص مجرب یا سرعت اعزام پزشک به خانه برای شما اهمیت دارد؛ می توانید روی مسئولیت پذیری همراه طب حساب کنید. این مرکز خدمات درمان در منزل در تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن، بهترین متخصصین خانم و آقا را به همراه تجهیزات برای گرفتن اکو قلب در منزل تان ارسال نماید

اینجا وارد شویدوصل کردن سوند در منزل توسط پرستاران بیمارستانی

 

اهمیت انجام اکو قلب در خانه 

بیماران قلبی با علائم تنگی نفس و درد قفسه سینه مواجه می شوند. همین نشانه ها توان رانندگی از آنان را سلب می کند. ضمن اینکه تنفس هوای آلوده شهری برای این بیماران سم محسوب میشود. دیگر نیازی به مراجعه به مراکز اکو قلب تهران ندارید زیرا با انجام اکو قلب در خانه با مشکلات اینچنینی مواجه نمی شوید. سایر مزایای گرفتن اکو قلب در منزل عبارتند از :

درمان وقتی مشکل می شود که همزمان با بیماری های قلبی به امراض تنفسی مثل کرونا مبتلا شوید. با خدمات گیری از مرکز اکو قلب شبانه روزی در منزل از ابتلا به بیماری های مسری دور هستید.

اگر در بیمارستان معاینه شوید باید یک زمانی را برای انجام اکو قلب در داخل بیمارستان یا خارج از آن اختصاص دهید. با انجام اکو قلب در خانه تهران ، زمان بین معاینه و انجام اکو به حد اقل می رسد در نتیجه، تشخیص و درمان سریعتر است.

با انجام اکو قلب  شبانه روزی در منزل ، کیفیت بالاتری از خدمات درمانی را تجربه می کنید.

اینجا بخوانیدسرم تراپی در منزل در اسرع وقت

اکو قلب در منزل

نحوه انجام اکو قلب شبانه روزی در تهران

متخصص قلب قبل از انجام اکو قلب شبانه روزی در تهران ، باید به صورت کامل بیمار را معاینه کند تا بتواند نیازهای خاص بیمار را در نظر بگیرد و نتیجه‌ ی دقیقی از تست اکو قلب بدست آورد.

پزشک باید سابقه بیماری های قبلی ، سابقه خانوادگی ، داروهای مصرفی بیمار ، وضعیت فعلی بیماری قلبی و شدت علائم را قبل از انجام اکو قلب در خانه بررسی کند.

متخصص ممکن است همچنین یک معاینه فیزیکی از بیمار انجام دهد که شامل بررسی ضربان قلب ، فشار خون ، تنفس و درجه حرارت بدن می ‌شود. این معاینات کمک می‌ کند تا پزشک برای انجام تست اکو قلب در منزل ، بهترین روش را انتخاب کند و بیمار را با نتایج تست آشنا سازد.

اکنون نوبت به توضیح دادن نحوه انجام آزمایش اکو قلب در خانه و مراحلی که باید طی شود به بیمار می رسد.

سپس ، با استفاده از دستگاه اکو قلب در منزل ، دکتر متخصص تصاویری از قلب و عروق بیمار تهیه می ‌کند. این تصاویر، نشان دهنده‌ ی ساختار و عملکرد قلب هستند و می‌ توانند به تشخیص مسائل قلبی کمک کنند.

پس از تهیه تصاویر اکو قلب شبانه روزی در تهران ، پزشک متخصص باید آن ‌ها را تفسیر کند. این شامل بررسی شکل و اندازه ‌ی قلب، عملکرد دریچه ها و جریان خون در قلب است.

پزشک باید نتایج تست اکو قلب را به بیمار توضیح دهد و در صورت نیاز، اقدامات درمانی را شرح دهد.

پس از انجام تست اکو قلب در منزل ، دکتر باید نتایج را در سوابق پزشکی بیمار ثبت کند تا در مراجعات بعدی، بتواند از آن‌ ها استفاده کند.

دیگر خدمات همراه طب : سونوگرافی در منزل

 

هزینه گرفتن اکو قلب در منزل

قبل از انجام اکو قلب در منزل تهران ، شما باید توسط متخصص قلب ویزیت شوید. پس تعرفه ویزیت + استفاده از دستگاه اکو قلب در خانه = با هزینه گرفتن اکو قلب در منزل تهران

تعیین پایه قیمت خدمات درمانی مخصوصا گرفتن اکو قلب در خانه بیمار با وزارت بهداشت است و ما با توجه به شرایط بیمار و نوع خدمات مورد نیاز ، آن را به صورت مجموع اعلام می کنیم.

اگر داروی تزریقی دارید ، با خدمات تزریقات در منزل در خدمات شما هستیم.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران