user user

اکو قلب در منزل

اکو قلب در منزل یکی از بهترین خدمات مجموعه همراه طب میباشد که با بهترین دستگاه اکو قلب ، برای تمامی افراد حتی جنین با قیمت کم انجام میشود.

مزایای گرفتن اکو قلب

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

گرفتن اکو قلب

اگر تبحر تشخیصی و مهارت خوانش تصویربرداری اکو قلب توسط متخصص مجرب یا سرعت اعزام پزشک به خانه برای شما اهمیت دارد؛ می توانید روی مسئولیت پذیری همراه طب حساب کنید. این مرکز خدمات درمان در منزل در تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن، بهترین متخصصین خانم و آقا را به همراه تجهیزات برای گرفتن اکو قلب در منزل تان ارسال نماید

اینجا وارد شوید وصل کردن سوند در منزل

اکو قلب در منزل 

اهمیت انجام اکو قلب در خانه 

بیماران قلبی با علائم تنگی نفس و درد قفسه سینه مواجه می شوند. همین نشانه ها توان رانندگی از آنان را سلب می کند. ضمن اینکه تنفس هوای آلوده شهری برای این بیماران سم محسوب میشود. دیگر نیازی به مراجعه به مراکز اکو قلب تهران ندارید زیرا با انجام اکو قلب در خانه با مشکلات اینچنینی مواجه نمی شوید. سایر مزایای گرفتن اکو قلب در منزل عبارتند از :

درمان وقتی مشکل می شود که همزمان با بیماری های قلبی به امراض تنفسی مثل کرونا مبتلا شوید. با خدمات گیری از مرکز اکو قلب شبانه روزی در منزل از ابتلا به بیماری های مسری دور هستید.

اگر در بیمارستان معاینه شوید باید یک زمانی را برای انجام اکو قلب در داخل بیمارستان یا خارج از آن اختصاص دهید. با انجام اکو قلب در خانه تهران ، زمان بین معاینه و انجام اکو به حد اقل می رسد در نتیجه، تشخیص و درمان سریعتر است.

با انجام اکو قلب  شبانه روزی در منزل ، کیفیت بالاتری از خدمات درمانی را تجربه می کنید.

اینجا بخوانید سرم تراپی در منزل در اسرع وقت

نحوه انجام اکو قلب شبانه روزی در تهران

متخصص قلب قبل از انجام اکو قلب شبانه روزی در تهران ، باید به صورت کامل بیمار را معاینه کند تا بتواند نیازهای خاص بیمار را در نظر بگیرد و نتیجه ی دقیقی از تست اکو قلب بدست آورد.

پزشک باید سابقه بیماری های قبلی ، سابقه خانوادگی ، داروهای مصرفی بیمار ، وضعیت فعلی بیماری قلبی و شدت علائم را قبل از انجام اکو قلب در خانه بررسی کند.

متخصص ممکن است همچنین یک معاینه فیزیکی از بیمار انجام دهد که شامل بررسی ضربان قلب ، فشار خون ، تنفس و درجه حرارت بدن می شود. این معاینات کمک می کند تا پزشک برای انجام تست اکو قلب در منزل ، بهترین روش را انتخاب کند و بیمار را با نتایج تست آشنا سازد.

اکنون نوبت به توضیح دادن نحوه انجام آزمایش اکو قلب در خانه و مراحلی که باید طی شود به بیمار می رسد.

سپس ، با استفاده از دستگاه اکو قلب در منزل ، دکتر متخصص تصاویری از قلب و عروق بیمار تهیه می کند. این تصاویر، نشان دهنده ی ساختار و عملکرد قلب هستند و می توانند به تشخیص مسائل قلبی کمک کنند.

پس از تهیه تصاویر اکو قلب شبانه روزی در تهران ، پزشک متخصص باید آن ها را تفسیر کند. این شامل بررسی شکل و اندازه ی قلب، عملکرد دریچه ها و جریان خون در قلب است.

پزشک باید نتایج تست اکو قلب را به بیمار توضیح دهد و در صورت نیاز، اقدامات درمانی را شرح دهد.

پس از انجام تست اکو قلب در منزل ، دکتر باید نتایج را در سوابق پزشکی بیمار ثبت کند تا در مراجعات بعدی، بتواند از آن ها استفاده کند.

دیگر خدمات همراه طب : سونوگرافی در منزل

با انجام اکوی قلب چه اطلاعاتی بدست می آورید؟

دستگاه اکو قلب در منزل می تواند اطلاعات مختلفی را نشان دهد که به شرح زیر است :

وضعیت عضلات و ساختار قلب : دستگاه اکوکاردیوگرافی تصاویری از قلب شما را به نمایش می گذارد، که می تواند اطلاعاتی در مورد ساختار و عملکرد عضلات قلب شما را ارائه دهد.

جریان خون : این دستگاه می تواند جریان خون در داخل قلب و عروق شما را نشان دهد. این اطلاعات به پزشک شما کمک می کند تا مشکلات خونریزی ، آسیب شریانی و سایر مشکلات را تشخیص دهد.

فشار خون : با اکو قلب شبانه روزی در تهران می توان فشار خون شما را نیز اندازه گیری کرد.

اکو قلب شبانه روزی تهران

تهران بزرگ ، جمعیت زیادی را در محلات و مناطق خود گنجانده است. احتیاج این جمعیت به اکو قلب شبانه روزی تهران قابل چشم پوشی نیست. موسسات و مراکز زیادی در این زمینه فعال نیستند. یعنی مراکز اکو قلب تهران وجود دارد اما همه آنها قادر به ارائه اکو قلب شبانه روزی به ویژه در منزل نیستند. همراه طب توانسته این خلا را پر کرده و خدمات اکو قلب در منزل تهران را به صورت 24 ساعته ارائه دهد.

اکو قلب در منزل

آیا اکو قلب خطرناک است ؟

در دستگاه اکو قلب ، امواج صوتی برای تصویربرداری از قلب استفاده می شود و به طور کلی آن را یک روش ایمن در نظر می گیرند. با این حال، در پاسخ به 

آیا اکو قلب خطرناک است ؟ باید گفت : همه فرآیندهای پزشکی ممکن است عوارض جانبی داشته باشند، اما خطرات احتمالی مربوط به دستگاه اکو قلب در مقایسه با تصویربرداری های دیگری کمتر است. در هر صورت، پزشک شما می تواند شما را در مورد خطرات و گرفتن اکو قلب در منزل یا مراکز درمانی آگاه کند.

با همراه طب در دسترس شماست صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک 

مراقبت های بعد از اکو قلب 

بعد از انجام اکوکاردیوگرافی یا همان اکو قلب در منزل تهران ، برخی اقدامات و مراقبتها باید انجام شود. مراقبت های اکو قلب در خانه شامل موارد زیر است :

  1. خوابیدن به مدت حداقل ۳۰ دقیقه پس از انجام تست
  2. نوشیدن مقدار زیادی آب برای کمک به خروج ماده نمایشی از بدن
  3. عدم مصرف قهوه، چای و محصولات با کافئین قبل از انجام تست
  4. اطلاع رسانی به پزشک در صورت بروز علائم نامطلوب مانند تنگی نفس ، سرگیجه و درد قفسه سینه
  5. مراقبت از پوست برای جلوگیری از ایجاد التهاب و یا خارش در ناحیه ای که تست انجام شده است

همچنین، پس از انجام تست اکو قلب در خانه تهران ، نتایج و گزارش اکوکاردیوگرافی توسط پزشک شما بررسی می شود و در صورت نیاز، توصیه های لازم جهت درمان شرایط قلبی بیمار یا مراقبت های بعد از اکو قلب داده می شود.

آیا اکو قلب در منزل ساکنین سراسر تهران انجام میشود؟

بله در هر منطقه ای از تهران باشید شرق یا غرب ، شمال یا جنوب از رفتن به مراکز اکو قلب تهران بی نیاز هستید و این متخصص است که به بالین شما می آید.

اکو قلب

هزینه گرفتن اکو قلب در منزل

قبل از انجام اکو قلب در منزل تهران ، شما باید توسط متخصص قلب ویزیت شوید. پس تعرفه ویزیت + استفاده از دستگاه اکو قلب در خانه = با هزینه گرفتن اکو قلب در منزل تهران

تعیین پایه قیمت خدمات درمانی مخصوصا گرفتن اکو قلب در خانه بیمار با وزارت بهداشت است و ما با توجه به شرایط بیمار و نوع خدمات مورد نیاز ، آن را به صورت مجموع اعلام می کنیم.

اگر داروی تزریقی دارید ، با خدمات تزریقات در منزل در خدمات شما هستیم.

 

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید