user user

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

مزایای گرفتن نوار قلب

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

گرفتن نوار قلب

شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب ، امکان گرفتن نوار قلب در خانه تهران توسط متخصص قلب را ، مهیا نموده است. اگر نسخه حاوی آزمایش نوار قلب دارید یا فکر می کنید نیاز به ویزیت و انجام نوار قلب برای شما وجود دارد؛ از خدمات ویزیت در منزل استفاده کنید. یعنی با شماره تلفن های موجود در بالای صفحه تماس بگیرید. شرایط بیمار و نوع خدمات درخواستی را بیان کنید تا در کمتر از 45 دقیقه ، اعزام متخصص همراه با دستگاه نوار قلب در منزل صورت پذیرد.اگر نیاز به خدمات نوار قلب داشتید ما همیشه در لحظه و هر ساعت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

نوار قلب در منزل

اهمیت خدمات گرفتن از همراه طب

بیایید با خصوصیات موسسه همراه طب آشنا شویم تا بتوانید تصمیم بجایی بگیرید. زیرا درمان را باید با یک متخصص خوب شروع کرد. وگرنه شما هر بار باید مسیر رفته را برگشته از نو شروع کنید. در حالیکه ؛ ما بیشتر از یک بار زندگی نمی کنیم که بخواهیم آن را صرف رفتن از این دکتر به آن دکتر کنیم.

فعالیت های همراه طب قانونی است؟

همراه طب توانسته کلیه مراحل اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت ( با وجود دست اندازی ها ) را سالها پیش طی کند و با تمام توان در خدمات رسانی به هموطنان در زمینه خدمات پزشکی علی الخصوص انجام نوار قلب در منزل تهران فعال باشد.

آیا انجام نوار قلب در منزل تهران شبانه روزی است؟

بله . در هر لحظه که اراده کنید، دکتر متخصص به همراه دستگاه نوار قلب به منزل تان فرستاده می شود. حتی در مواقعی مثل تعطیلات نوروز که اکثر پزشکان متخصص در تعطیلات هستند؛ این شرکت می تواند نیاز شما به انجام نوار قلب در منزل شبانه روزی را برطرف کند.

آیا متخصص خانم برای گرفتن نوار قلب در خانه اعزام میشود؟

نه تنها گرفتن نوار قلب در منزل تهران به صورت شبانه روزی با متخصص خانم و آقا انجام میشود، بلکه به سایر متخصصان از گرایش های مختلف نیز دسترسی دارید مثلا حتی می توانید درخواست ویزیت دکتر عصب شناس کودکان و.. را مطرح کنید.

زمان ، عامل حیاتی در بیماری های قلبی

هرچه زمان رسیدن پزشک به بالین بیمار و انجام آزمایشات تشخیصی کوتاه تر باشد، آسیب وارده به قلب و بدن بیمار کمتر خواهد بود. با گرفتن نوار قلب در منزل تهران ، زمان رسیدن پزشک به بالین بیمار و زمان بین معاینه تا انجام نوار قلب به حداقل می رسد. بالاترین سرعت اعزام را با همراه طب خواهید داشت.

آیا امکان شکایت از نحوه ارائه خدمات وجود دارد؟

اگر موسسه ای امکان پشتیبانی و رسیدگی به شکایات نداشته باشد یعنی توانایی جلب رضایت متقاضی را نداشته و اهمیتی برای آن قائل نیست. مرکز همراه طب ، تمام جوانب را برای خدمات نوار قلب در منزل تهران در نظر گرفته است و آن را در کل مراحل پشتیبانی می کند.

مرکز علاوه بر نوار قلب خدمات اکو قلب در منزل هم انجام میدهد .

نوار قلب

چرا گرفتن نوار قلب در خانه بهتر است؟

عمر طولانی ترهوای آلوده ، ترافیک ، صداهای ناهنجار و.. از عوامل ایجاد بیماری های مزمن تنفسی و قلبی است. با گرفتن نوار قلب در منزل از این عوامل دور خواهید بود.

احترام بیشتر ، سلامتی سریعتر : وقتی در خانه معاینه می شوید ،عزت و احترام بیشتری دریافت می کنید. تخصصی تر درمان می شوید. پس در نتیجه ؛ با نوار قلب در منزل بازیابی سلامتی سریعتر اتفاق می افتد.

صرفه جویی در وقت : با گرفتن نوار قلب در خانه تهران ، نیازی به انتظار در صف در بیمارستان و یا دیدار با پزشک نیست که ممکن است وقت زیادی را از شما بگیرد.

خستگی کمتر ، استراحت بیشتر : جابجایی در سطح شهر برای افراد سالم با خستگی همراه است حال آنکه مریض یا فرد کم توان باشی این خستگی با شدت بیشتری خواهد بود اگر از خدمات نوار قلب در منزل استفاده کنید خستگی کمتری هم خواهید داشت.

عفونت کمتر ، سلامت بیشتر : شیوع کرونا و برخی دیگر از بیماری های واگیردار و عفونی در بیمارستان ها بیشتر است. با گرفتن نوار قلب در منزل تهران  سالم تر بمانید.

انواع نوار قلب 

الکتروکاردیوگرام استاندارد : در این نوع نوار قلب ، فعالیت قلب در یک بازه زمانی کوتاه ثبت می شود و برای ثبت آن از الکترودهایی که روی سینه و عضلات بازو و پاها قرار می گیرند، استفاده می شود.

نوار قلب هولتر : این نوع نوار قلب در منزل تهران ، جهت ثبت فعالیت قلب در 24 یا 48 ساعت یا بیشتر استفاده می شود. برای ثبت اطلاعات ، الکترودها روی سینه قرار داده می شوند و دستگاهی که به بدن بسته شده است اطلاعات را ثبت می کند.

تست تحمل : در این نوع از نوار قلب ، فعالیت قلب در طول ورزش های استقامتی یا فعالیت های جسمی ثبت می شود. الکترودها روی سینه و عضلات بازو و پاها چسبانده شده و همزمان با تحمل، فعالیت قلب در یک نوار قلب در منزل ثبت می شود..

نوار رویداد این نوع نوار قلب در منزل ، برای ثبت فعالیت قلب در طول مدت زمان بیشتری استفاده می شود. الکترودها روی سینه قرار داده شده و دستگاهی که به بدن بسته شده است، در صورت حساسیت به برخی علائم مانند درد قلبی ، فعالیت قلب را ثبت می کند.

هزینه گرفتن نوار قلب در منزل تهران

در ابتدا بگوییم هزینه انجام نوار قلب در منزل تهران ، فقط مربوط به آوردن دستگاه نوار قلب به منزل تان نیست بلکه باید توسط پزشک ویزیت شوید. لذا هزینه ویزیت هم محاسبه می شود. قیمت گرفتن نوار قلب در خانه متاثر از زمان ارائه خدمات ( شبانه روزی ) ، مسافت طی شده ی پزشک ، لوازم مورد نیاز معاینه و.. می باشد. در صورتی که می خواهید از تعرفه دقیق خدمات نوار قلب در منزل همراه طب آگاه شوید، تماس بگیرید.

برای گرفتن خدمات : تزریقات در منزل 

برای چه بیماری هایی نوار قلب در منزل انجام می شود؟

نوار قلب یا الکتروکاردیوگرام برای تشخیص برخی از بیماری های قلبی مانند نارسایی قلب ، آریتمی قلبی ، افرادی که دچار درد قفسه سینه هستند ، فردی که فشار خون بالا دارد، در صورت شکایت از ضربان قلب غیرطبیعی و یا تغییر در نبض قلب استفاده می شود. متخصص ، بیمار را در منزل با استفاده از یک دستگاه نوار قلب مورد معاینه قرار می دهد.

در کدام مناطق تهران به نوار قلب در منزل دسترسی دارید؟

تمامی مناطقی که در تهران هستند میتوانند نوار قلب در منزل را همراه با بهترین پزشک قلب دریافت کنند.در هرجای تهران که هستید مرکز ما آماده خدمت رسانی به شما هست.

در خدمات نوار قلب در منزل ، امواج ترسیم شده روی نوار قلب چه چیزی را به ما نشان می دهد ؟

سلول های عصبی و ماهیچه ای ما با استفاده از سیگنال های الکتریکی و شیمیایی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند . این سیگنالها توسط گروهی از سلولها در دهلیز راست قلب به نام گره سینوسی دهلیزی ارسال میشوند و بهعنوان تکانههای الکتریکی کوچک از طریق بافت عضله قلب پخش میشوند . این عمل باعث می شود که ابتدا دهلیز ها و سپس بطن های قلب منقبض شوند . نحوه انتشار این سیگنال ها در نوار قلب در منزل از طریق قلب را می توان روی سطح پوست نیز اندازه گیری کرد .در ارائه نوار قلب در منزل ، الکترود های متصل شده به بدن این تغییرات در سیگنال های الکتریکی قلب را در نواحی مختلف پوست اندازه گیری کرده و آنها را به صورت نمودار ترسیم می کند . نمودار به دست آمده ، نوار قلب یا الکتروکاردیوگرام نامیده می شود .

ما همراه با نوار قلب ویزیت متخصص قلب در منزل هم داریم.

نوار قلب سالم 

نوار قلب سالم نوار قلبی است که یک پزشک متخصص قلب و عروق در آن نشانه هایی از مشکلات و بیماری قلبی نیابد . به طور کلی نوار قلب در منزل نموداری از ولتاژ در مقابل زمان فعالیت الکتریکی قلب است که با استفاده از الکترود های قرار گرفته شده روی پوست نمایش داده می شود . نوار قلب سالم از آن جایی اهمیت دارد که می تواند بیانگر سالم و طبیعی بودن عملکرد قلب باشد .

نوار قلب مشکل دار

نوار قلب مشکل دار که به عنوان نوار قلب نامنظم نیز شناخته می ‌شود ، هنگامی اتفاق می‌ افتد که نتایج تست نوار قلب در منزل شامل الگو ‌ها ، نتایج یا موارد غیر عادی باشد که نشان دهنده وجود ناهنجاری‌ های قلبی می ‌باشد . پزشک در صورت مشاهده امواج غیر عادی در نوار قلب مشکل دارد برای بررسی دقیق تر ممکن است نیاز به اکو قلب داشته باشد

چگونه برای تست نوار قلب در منزل آماده شویم ؟ 

هیچ آمادگی خاصی برای انجام تست نوار قلب در منزل لازم نیست

فقط قبل از انجام نوار قلب در منزل موردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در مورد هر گونه دارو و مکملی که مصرف می کنید به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بگویید . زیرا ممکن است داروی های مصرفی شما بر نتایج  نوار قلب در منزل تاثیر بگذارید .

قبل از انجام تست نوار قلب در منزل ممکن است از شما خواسته شود که لباس های راحت به تن کنید

در صورت وجود مو در قسمت ‌هایی از بدنتان که الکترود ها در آن قرار می‌ گیرند ، ممکن است پزشک قبل از انجام تست نوار قلب در منزل درخواست کند که موهای آن قسمت را شیو کنید تا الکتور ها را راحت تر متصل کند

برای انجام تست نوار قلب در منزل از شما خواسته می‌ شود روی تخت یا روی مبل دراز بکشید و در حین گرفتن نوار قلب در منزل ساکت و بی حرکت بمانید

گرفتن نوار قلب در منزل

نحوه گرفتن نوار قلب در منزل

برای گرفتن نوار قلب در منزل ، بیمار باید روی تخت یا مبل داز بکشد و بخش بالایی از لباس‌ های خود را برای چسباندن الکترودها (لید ها) کنار بزنید .

در مرحله بعدی شخصی که اقدام به گرفتن نوار قلب در منزل می ‌کند ، الکترود یا به عبارت دیگر لید های کوچکی را به پوست شما می چسباند تا فعالیت الکتریکی قلب سنجیده شود . الکترود ها در سه نقطه مختلف بر روی سینه ، دست‌ ها و پا ها قرار می ‌گیرند .

الکترود ها به دستگاه الکتروکاردیوگراف متصل می ‌شوند و دستگاه نوار قلب شروع به ضبط فعالیت الکتریکی قلب می ‌کند . در طول ضبط نوار قلب در منزل ، باید سکوت کامل حفظ شود تا نتایج دقیق‌ تر و صحیح تری ارائه شود .

 پس از پایان فرآیند ضبط ، الکترود ها از پوست بیمار برداشته شده و نتایج برای خواندن نوار قلب در منزل به پزشک ارجاع داده می‌ شوند .

گرفتن نوار قلب در منزل خطرناک است ؟ 

گرفتن نوار قلب در منزل مانند انجام آن در مراکز درمانی یک روش بی خطر است . خطر برق گرفتگی در طول تست نوار قلب در منزل وجود ندارد زیرا الکترود های استفاده شده الکتریسیته تولید نمی کنند . الکترود ها فقط فعالیت الکتریکی قلب را ثبت می کنند .

هنگام برداشتن الکترود ها ممکن است ناراحتی جزئی داشته باشید ، زیرا چسب  لید ها پوست را میکشد . در برخی افراد بعد از گرفتن نوار قلب در منزل در جایی که لکه ها قرار داده شده اند ، راش خفیف ، موقت و کوتاه مدتی ایجاد می شود.

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید