شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

اعزام پزشک ، همراه با دستگاه نوار قلب در منزل

 

شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب ، امکان گرفتن نوار قلب در خانه تهران توسط متخصص قلب را ، مهیا نموده است. اگر نسخه حاوی آزمایش نوار قلب دارید یا فکر می کنید نیاز به ویزیت و انجام نوار قلب برای شما وجود دارد؛ از خدمات ویزیت متخصص در منزل استفاده کنید. یعنی با شماره تلفن های موجود در بالای صفحه تماس بگیرید. شرایط بیمار و نوع خدمات درخواستی را بیان کنید تا در کمتر از 45 دقیقه ، اعزام متخصص همراه با دستگاه نوار قلب در منزل صورت پذیرد.

گرفتن نوار قلب در منزل

اهمیت خدمات گرفتن از همراه طب

بیایید با خصوصیات موسسه همراه طب آشنا شویم تا بتوانید تصمیم بجایی بگیرید. زیرا درمان را باید با یک متخصص خوب شروع کرد. وگرنه شما هر بار باید مسیر رفته را برگشته از نو شروع کنید. در حالیکه ؛ ما بیشتر از یک بار زندگی نمی کنیم که بخواهیم آن را صرف رفتن از این دکتر به آن دکتر کنیم.

 

آیا انجام نوار قلب در منزل تهران شبانه روزی است؟

بله . در هر لحظه که اراده کنید، دکتر متخصص به همراه دستگاه نوار قلب به منزل تان فرستاده می شود. حتی در مواقعی مثل تعطیلات نوروز که اکثر پزشکان متخصص در تعطیلات هستند؛ این شرکت می تواند نیاز شما به انجام نوار قلب در منزل شبانه روزی را برطرف کند.

 

آیا متخصص خانم برای گرفتن نوار قلب در خانه اعزام میشود؟

نه تنها گرفتن نوار قلب در منزل تهران به صورت شبانه روزی با متخصص خانم و آقا انجام میشود، بلکه به سایر متخصصان از گرایش های مختلف نیز دسترسی دارید مثلا حتی می توانید درخواست ویزیت دکتر عصب شناس کودکان و.. را مطرح کنید.

نوار قلب در منزل

انواع نوار قلب 

انواع‌ مختلفی از نوار قلب وجود دارند که می توانند در خانه بیماران انجام شوند. در زیر به شرح آنها پرداخته ایم :

الکتروکاردیوگرام استاندارد : در این نوع نوار قلب ، فعالیت قلب در یک بازه زمانی کوتاه ثبت می‌ شود و برای ثبت آن از الکترودهایی که روی سینه و عضلات بازو و پاها قرار می‌ گیرند، استفاده می ‌شود.

نوار قلب هولتر : این نوع نوار قلب در منزل تهران ، جهت ثبت فعالیت قلب در 24 یا 48 ساعت یا بیشتر استفاده می‌ شود. برای ثبت اطلاعات ، الکترودها روی سینه قرار داده می ‌شوند و دستگاهی که به بدن بسته شده است اطلاعات را ثبت می ‌کند.

تست تحمل : در این نوع از نوار قلب ، فعالیت قلب در طول ورزش ‌های استقامتی یا فعالیت‌ های جسمی ثبت می‌ شود. الکترودها روی سینه و عضلات بازو و پاها چسبانده شده و همزمان با تحمل، فعالیت قلب در یک نوار قلب در منزل ثبت می ‌شود.

نوار رویداداین نوع نوار قلب در منزل ، برای ثبت فعالیت قلب در طول مدت زمان بیشتری استفاده می‌ شود. الکترودها روی سینه قرار داده شده و دستگاهی که به بدن بسته شده است، در صورت حساسیت به برخی علائم مانند درد قلبی ، فعالیت قلب را ثبت می کند.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران