شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

نوار مغز

گرفتن و انجام نوار مغز در محیط منزل از دیگر خدمات همراه طب میباشد که با دستگاهیی بسیار عالی و بصورت شبانه روزی و با قیمت کم انجام میدهد.

انجام نوار مغز در منزل

اگر والدینی هستید که کودک شما از اختلالات خواب رنج می برد یا نشانه هایی از صرع را در او مشاهده می کنید ، حتی سالمندی دارید که مشکوک به آلزایمر است، برای تشخیص علت ناراحتی او و آگاهی از روند درمان به انجام نوار مغز نیازمند خواهید بود. مرکز خدمات درمان در منزل همراه طب آماده است تا برای کشف و درمان بیماری های مرتبط با مغز ، بهترین متخصص مغز و اعصاب تهران را همراه با تجهیزات عکسبرداری جهت معاینه و ثبت نوار مغز در منزل اعزام کند. بدون هیچ گونه حرکتی ، استخوان های خود را به حالت قبل از شکستگی شان برگردان : انجام رادیولوژی در منزل

نوار مغز در منزل

برای گرفتن نوار مغز در منزل چه چیزهایی لازم است؟

برای انجام نوار مغز در منزل باید تجویز متخصص را داشته باشید اگر نسخه ای ندارید می توانید توسط متخصص مغز و  اعصاب ویزیت شده و بعد ، نوار مغز برای شما گرفته شود. لوازم لازم برای انجام نوار مغز در خانه که توسط شرکت همراه طب ارسال می شوند عبارتند از :

 • دستگاه نوار مغز _ در شکل و اندازه های مختلف وجود دارد.
 • محلول ژل _ اتصال الکترودها به پوست سر را آسان تر می کند.
 • الکترودها _ از فلزات طلا و نقره ساخته شده اند.
 • تکنسین مجرب یا متخصص _ سالها برای خوانش تصاویر عکسبرداری و نوار مغز آموزش دیده است.

برای دریافت سایر خدمات همراه طب تماس بگیرید : خدمات سونوگرافی در منزل

نوار مغز یا EEG چیست ؟

برای ثبت فعالیت الکتریکی مغز از یک آزمایش پزشکی به نام نوار مغز یا الکتروانسفالوگرافی (EEG) استفاده می شود که هدف از انجام آن ، شناسایی و مدیریت طیف گسترده ای از اختلالات مغزی است.

نحوه و مدت زمان ثبت نوار مغز در منزل

مدت زمان انجام نوار مغز 30 دقیقه می باشد . البته مدت زمان معاینه شدن توسط متخصص را ، باید سوای این زمان در نظر بگیرید. نحوه ثبت نوار مغز در خانه به شرح زیر است:

 • ابتدا بیمار در حالت درازکش بر روی تخت قرار می گیرد.
 • محل اتصال الکترودها به محلول ژل آغشته می شود.
 • متخصص ، الکترودها را به کف پوست سر متصل می کند.
 • الکترود ها فعالیت الکتریکی مغز را به دستگاه نوار مغز منتقل می کنند.
 • می توان از نوار مغز ثبت شده اسکن گرفت یا به شکل سی دی درآورد.
 • متخصص ، نتایج تست نوار مغز در منزل برای برای بیمار شرح می دهد.

برای پاکسازی ریه در بیماران ریوی به خدمات ساکشن در منزل نیاز خواهید داشت.

آیا برای ثبت نوار مغز باید موهایتان را کوتاه کنید؟

باید گفت پاسخ این پرسش به نظر متخصص بستگی دارد ممکن است قبا از انجام نوار مغز در منزل از شما خواسته شود که موهایتان را کوتاه کنید یا آن را بشویید.

انجام نوار مغز دردناک است ؟

این آزمایش را می توان یک تست پزشکی ایمن و بدون درد دانست. البته باید انتظار کمی سوزش در محل اتصال الکترودها به کف سر را داشته باشید. 

دریافت بدون نوبت و ملاقات با متخصص در کمتر از یک ساعت : فیزیوتراپی در منزل

هزینه انجام نوار مغز در خانه

هزینه انجام نوار مغز در منزل معمولاً شامل هزینه استفاده از دستگاه نوار مغز، الکترودها و خدمات تکنسین نوار مغز است که برای هر فرد می تواند متفاوت باشد. لذا در هنگام درخواست انجام نوار مغز در خانه خود باید شرایط بیمار را ذکر کرده تا بتوان با در نظر گرفتن این شرایط ، یک برآورد قیمت دقیق صورت گیرد. درخواست دهید : انجام شبانه روزی و بدون نوبت نوار قلب در منزل

 

نکات لازم قبل از انجام نوار مغز

برای نتیجه گیری بهتر و انجام بدون مشکل آزمایش نوار مغز در منزل سعی کنید تا نکات زیر را قبل از ورود متخصص یا تکنسین رعایت کنید :

 • لباس راحتی بپوشید تا استرس کمتری برای انجام نوار مغز در منزل داشته باشید.هر چه اضطراب کمتر باشد ، فعالیت الکتریکی ثبت شده توسط دستگاه به حالت روزمره مغز شما نزدیک تر است.
 • موهایتان را شسته یا کوتاه کنید. این امر می تواند به اتصال سریعتر الکترودها به پوست کمک کند. در نتیجه زمان کمتری از شما گرفته می شود.
 • برخی از داروها در روند ثبت نوار مغز در خانه ، تداخل ایجاد می کنند. هنگام تماس با همراه طب سعی کنید نام داروهای مصرفی بیمار را اطلاع دهید تا قبل از گرفتن نوار مغز در منزل از اثرات و درصد خطا آگاه شوید.

بهترین متخصص را برای کودک خود انتخاب کن : خدمات ختنه کودک در منزل

 

گرفتن نوار مغز در خانه برای کدام بیماری ها صورت می گیرد؟

برای تشخیص و بررسی روند بهبود بیماری های زیر ممکن است که تست نوار مغز در منزل انجام شود : 

 • تشنج یا صرع
 •   آلزایمر در مراحل اولیه
 • آسیب مغزی ( سکته مغزی یا ضربه به سر )
 • اختلالات خواب مانند آپنه خواب

آیا انجام نوار مغز در منزل عوارض دارد ؟ 

فرایند آزمایش نوار مغز در منزل مانند مراکز درمانی انجام می‌ شود و کاملاً بی ‌خطر است ، زیرا هیچ گونه اشعه یا دارویی در انجام آن دخالت ندارد . از این روش تشخیصی به ‌عنوان یک تست ایمن یاد می ‌شود ، چون غیر تهاجمی بوده و درد ندارد . همانطور که پیش تر گفتیم معمولاً فرایند گرفتن نوار مغز در منزل در حضور پزشک یا پرسنل مجرب و متخصص انجام می ‌شود و فرد بیمار هیچ‌ گونه درد یا احساسی را در حین آزمایش متوجه نخواهد شد

اما به طور کلی ، ممکن است هر فرد به دلیل شرایط جسمانی یا بیماری زمینه‌ ای خود ، در حین انجام تست دچار مشکلاتی مانند : چشم درد یا سردرد به‌ خاطر نور چشمک‌ زن شوند ، که این موارد نیز بسیار نادر هستند

به‌ خاطر حضور پزشک در زمان انجام نوار مغز در منزل و همچنین گفتگو و بررسی ‌های قبل از تست ، در صورت بروز هر مشکلی ، اقدامات فوری توسط پزشک متخصص انجام خواهد شد . پس جای نگرانی وجود ندارد و با خیال راحت درباره انتخاب خدمات نوار مغز در منزل همراه طب تصميم گرفته و با ما تماس بگیرید .

دریافت خدمات نوار مغز در منزل (ای ای جی) برای چه کسانی ممنوع است ؟

تاکنون هیچ اطلاعیه ای که بگوید نوار مغز در منزل برای برخی افراد ممنوع است ، اعلام نشده . بنابراین همه افراد با هر شرایط جسمی , عقلی و سنی می‌ توانند درخواست تست نوار مغز در منزل بدهند . اما توصیه شده که حتماً این تست نزد پزشک و زیر نظر متخصصین نوار مغز انجام شود تا در هنگام بروز مشکل ، امکان انجام اقدام مورد نیاز ، وجود داشته باشد . ما در همراه طب مجرب ترین متخصصان تهران را جهت ارائه خدمات نوار مغز در منزل به منزل شما سلامت جو های گرامی اعزام می کنیم ، پس برای دریافت این خدمات نیازی به تعلل نیست .

آیا انجام نوار مغز در منزل برای زنان بارداری خطر دارد ؟

خیر ؛ در دستگاه الکتروانسفالوگرافی (ای ای جی) که فعالیت مغز را ثبت می ‌کند و یا به عبارت دیگر نوار مغز می‌ گیرد ، هیچ ‌گونه اشعه‌ ای وجود ندارد و نیاز نیست بیمار برای انجام این تست دارویی را مصرف کند . به همین دلیل ، انجام آزمایش نوار مغز در منزل یا مراکز بهداشتی درمانی هیچ مشکلی را برای زن باردار و جنین ایجاد نمی ‌کند و کاملاً بی ‌خطر است

چه کسی برای ارائه خدمات نوار مغز در منزل اعزام می‌ شود ؟ 

یک پزشک متخصص یا یک تکنسین نوار مغز برای ارائه خدمات نوار مغز در منزل و کمک به بیمار، به منزل او اعزام می شود . این فرد متخصص و آموزش دیده تمامی سوالات لازم را از بیمار پرسیده و با در نظر گرفتن همه جوانب و شرایط ، انجام تست نوار مغز در منزل را شروع می کند . شما می‌ توانید برای انجام نوار مغز به مطب متخصص مغز و اعصاب نیز مراجعه کنید اما همه ما از مشکلات مراجعه به مطب پزشکان آگاهیم . به همین دلیل همراه طب در صدد این مشکل بر آمده و شما عزیزان میتوانید با درخواست نوار مغز در منزل این تست را با متخصصین مجرب همراه طب ، در آرامش منزل خود انجام دهید 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران