شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
ختنه کودک

انجام خدمات ختنه در منزل توسط بهترین پزشک با تمامی روش های موجود و بهترین تکنیک بدون درد در منزل شما انجام می شود.

ختنه در منزل

ختنه کردن ، با اینکه در ظاهر یک جراحی ساده است اما به دلیل تاثیر در مسائل زناشویی دارای جایگاه ویژه ای در روابط اجتماعی و امتداد نسل فرد می باشد. بهترین دکتر ختنه در تهران را می توان از طریق موسسه خدمات درمانی در منزل همراه طب پیدا کرد. بدین ترتیب که با شماره های مندرج در این سایت تماس گرفته و برای انجام ختنه در منزل ، درخواست اعزام پزشک به منزل تان را مطرح می کنید.

ختنه کودک در منزل

همراه طب را به چه خواهید شناخت ؟

  • یک موسسه معتبر با سابقه بالای 20 سال که با اخذ مجوز از وزارت بهداشت فعالیت میکند.
  • دسترسی به متخصص برای انجام ختنه در منزل به صورت شبانه روزی و در 7 روز هفته
  • اعزام پزشک متخصص خوب در کمتر از یک ساعت همراه با جدیدترین تجهیزات ختنه 
  • حمایت کامل از متقاضی برای برطرف کردن مشکلات و نارضایتی های به وجود آمده در حین ارائه خدمات ختنه در منزل
  • دسترسی به سایر خدمات درمانی مثل نصب سوند معده در منزل یا انجام آزمایش در منزل و..

 

هزینه یا قیمت ختنه در تهران 

نحوه انجام ختنه ، سن فرد ختنه کننده ( بزرگسال _ کودک ) ، روش ختنه ( لیزر _ حلقه _ روش سنتی _ کلیپس نقره ای ) ، زمان انجام ( شبانه یا در روز ) ، مدت زمان حضور در خانه و مسافت طی شده توسط پزشک ، هزینه ویزیت متخصص یا ابزار به کار برد شده و.. از عوامل تعیین کننده قیمت ختنه در تهران هستند. بدون اطلاع از شرایط متقاضی یا درخواست او نمی اوان هزینه ختنه 1402 در منزل تهران را به طور دقیق و مقطوع بیان کرد. میتوانید برای اطلاع از تعرفه ختنه در خانه با ما تماس گرفته و شرایط خود را ذکر کنید.

اینجا بخوانید : آگاهی از نوع و نحوه انجام سایر خدمات پرستاری در منزل 

 

چه نوع ختنه ای مناسب فرزند شماست؟

روش های متعددی برای انجام ختنه در منزل یا مراکز درمانی دولتی و خصوصی وجود دارد . آگاهی از انواع روش های ختنه ممکن است راهنمایی خوبی برای انتخاب شما در بهترین روش ختنه نوزاد باشد که در زیر به معرفی آنها پرداخته ایم از جمله :

ختنه با حلقه 

این روش از نظر وزارت بهداشت برای نوزادان و شیرخواران زیر 6 ماه به عنوان بهترین روش ختنه کودک شناخته شده است که در آن ، حلقه را دور آلت تناسلی کودکان قرار داده و پوست اضافی روی حلقه قرار می گیرد سپس با بستن نخ سعی می شود از رسیدن خون به قسمت بالایی جلوگیری شود. در واقع، پوست اضافی بین حلقه و نخ قرار دارد. دوره بهبودی 7-10 روز میباشد. پس ، ختنه به روش حلقه تا 6 ماهگی در منزل امکانپذیر است.

ختنه با لیزر

در این روش از ختنه نوزاد در منزل سعی می شود تا بافت ریز پوست اضافی آلت تناسلی کودک با لیزر سوزانده شود. اگر می خواهید بدانید که ختنه با لیزر بهتره یا حلقه ؟ بهتر است به سن نوزاد و عوارض آن از جمله ایجاد سیاهی در محل ختنه دقت کنید. البته توجه داشته باشید که ختنه با لیزر نیز ممکن است به انجام بخیه و پانسمان بعد از ختنه نیاز داشته باشد. دوره بهبودی نیز به عملکرد بدن کودک بستگی داشته واز 2 تا 7 روز متفاوت می باشد.

ختنه با دستگاه کلیپس نقره ای

روشی با بی حسی موضعی است که سریع با خونریزی کم قلمداد می شود اما دارای عوارض زیاد و شدید می باشد که توسط وزارت بهداشت نیز منسوخ دانسته شده است. بنابراین توصیه می شود انتخاب ختنه در منزل به روش کلیپس نقره ای حتما با صلاحدید پزشک متخصص باشد. زیرا دوره نقاهت طولانی داشته و از نظر زیبایی نتیجه ضعیفی را در پی خواهد داشت.

ختنه به روش سنتی

بریدن پوست اضافی آلت تناسلی با قیچی و برگرداندن لبه قیچی شده به داخل و بخیه زدن آن ، اتفاقی است که در ختنه به روش سنتی می افتد. از آنجایی که این روش برای کودکان و نوزادان بالای 1 سال توصیه می شود می توان گفت که بهترین روش ختنه کودک ۶ساله نیز خواهد بود.

درمان بیماری های قلبی و ویزیت بهترین متخصص در کمتر از یک ساعت با ویزیت متخصص قلب در منزل

 

مراقبت های بعد از ختنه در منزل چیست ؟

سن کودک می تواند در میزان و نوع مراقبت از کودک ختنه شده اثر گذار باشد. به طور مثال ، جلوگیری از ابتلای نوزاد به عفونت در کودکان وابسته به پوشک ، سخت تر کودکانی است که قادر به تکلم و انجام اجابت مزاج در توالت هستند. همچنین کودکان بالای 5 ماه که توانایی غلت زدن یا راه رفتن را دارند نسبت به نوزادان کوچکتر با مشکلات بیشتری مواجه اند. برای جلوگیری از این مشکلات میتوانید از دستورالعمل های زیر پیروی کرده و مراقبت های بعد از انجام ختنه کودکان در منزل ( لیزر _ حلقه _ روش سنتی _ کلیپس نقره ای ) را برای نتیجه گیری بهتر به ترتیب دنبال کنید:

حفظ سلامت کودکعفونت کردن بعد از ختنه نوزاد در منزل از موارد دلهره آور برای مادران است. برای جلوگیری از آن می توان : پوشک نوزاد را زود به زود عوض کرد، از آب ولرم و صابون برای هر بار شستشوی بعد از مدفوع کردن استفاده نمود. از قرار دادن دستمال اضافی داخل پوشک خودداری کرد. اگر پزشک ، پماد خاصی را برای پانسمان ختنه نوزاد تجویز کرده، بهتر است که طبق دستورالعمل استعمال نمود

جلوگیری از عفونت به روش خانگی . می توانید با استفاده از کمی آب و زرد چوبه ، خمیری درست کرده و به محل متورم شده بمالید زیرا زردچوبه یک عفونت کش طبیعی است

 

کاهش درد نوزاد . بستن دو تا پوشک روی هم به دلیل اینکه فاصله پاهای کودک را زیاد کرده و از برخورد آن ها کم می کند در کاهش درد نوزاد موثر خواهد بود. درصورتی که نوزادتان بیش از حد بی قرار است میتوانید با پزشک درباره مصرف شربت استامینوفن و دوز قابل استفاده آن   مشورت نمایید. کودک خود را در حین راه رفتن با گرفتن دستش همراهی کنید زیرا آرام راه رفتن شما به کنترل بیشتر او و کاهش درد بر اثر فعالیت زیاد کودک کمک می کند.

حمام کردن بعد از دو روز . اجازه استحمام کودک را 2 روز بعد از انجام ختنه در منزل خواهید داشتحدالامکان ، زمان آن را کوتاه کرده و از ابزار نرم استفاده نمایید. هرگز از دستمال کاغذی برای خشک کردن محل بخیه استفاده نکنید

علائم کودک را چک کنید. توجه به نبود علائمی همچون : تب ، قرمزی ، تورم و خروج مایع چرکی که نشانگر عفونت هستند؛ بسیار مهم استقرمزی ادامه دار بیش از 5 روز ، خونریزی قطع نشده ، بوی بد ادرار ، پوسته پوسته شدن محل ختنه در خانه ، عدم توانایی ادرار کردن ،و عوارض اینچنینی را جدی گرفته و به پزشک اطلاع دهید

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران