شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
متخصص قلب

اگر بیماری قلبی دارید و توانایی بیرون رفتن ار خانه را ندارید و نمیتوانید به مطب پزشک برای ویزیت بروید ما برای شما ویزیت متخصص قلب در منزل را توسط بهترین پزشک داریم.

ویزیت متخصص قلب در منزل تهران

بیماران قلبی در مقایسه با بیمارانی که از سایر امراض رنج می برند؛ از فرصت کوتاهی برای دریافت خدمات درمانی برخوردارند. دو عضو حیاتی بدن ، یعنی مغز و قلب ، هر دو تحت تاثیر عملکرد قلب بوده و در صورت بروز مشکلی مثل سکته قلبی ، زمان کوتاهی برای احیای خود خواهند داشت. ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل به صورت شبانه روزی به دلیل اینکه زمان رسیدن پزشک به بالین بیمار قلبی را به حداقل می رساند، بهترین گزینه برای حفظ جان او میباشد.

شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب 

بیایید تا با آگاهی از مشخصات منحصر به فرد شرکت خدمات پزشکی همراه ، به فرصت عالی که با درخواست ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل به دست می آورید ، بیشتر بیاندیشید. همراه طب را با ویژگی های زیر بشناسید :

داشتن مجوز قانونی از وزارت بهداشت

انجام هرگونه خدمات درمانی همچون : ویزیت دکتر قلب در منزل به دلیل اینکه به طور مستقیم با سلامت عمومی جامعه مرتبط است ؛ باید با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت همراه باشد.

همراه داشتن تجهیزات پزشکی کامل 

شرکت همراه طب قادر است تا همراه پزشک ، کلیه تجهیزات پزشکی ( برای انجام اکو ، نوار قلب ، سونوگرافی ، نوار مغز ، تست خواب ، نوار عضله  و رادیولوژی در منزل ) را برای اجاره یا استفاده بیماران به منزل متقاضیان ارسال کند

دسترسی به بهترین متخصص قلب وعروق

انتخاب بهترین متخصص قلب و عروق در تهران از بین هزاران پزشک قلب و ویزیت شدن توسط  او ، نیازمند آگاهی و دسترسی به اطلاعات جامع از سوابق پزشکی ، اخلاق مداری ، قانون مندی ، حُسن شهرت و توان تشخیصی اوست.

 

ویزیت متخصص قلب در منزل

سوال از متخصص قلب و عروق یا پشتیبانی رایگان

مادامی که از خدمات ویزیت متخصص قلب در منزل همراه طب استفاده کنید. برای پرسیدن سوال از متخصص قلب و عروق یا دریافت پشتیبانی مشکلی نخواهید داشت.

اگه سرگیجه داری می توانی ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل نیز امتحان کنی

قیمت ویزیت متخصص قلب و عروق

تشخیص دقیق مشکل قلبی بدون تصویر برداری یا انجام نوار قلب و اکو قلب میسر نیست. لذا برای محاسبه قیمت ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل ، اگر متخصص اعزامی به همراه خود ، تجهیزات اکو و نوار قلب را داشته باشد، هزینه ویزیت متخصص در منزل + هزینه استفاده از دستگاه ها در نظر گرفته می شود. البته با یک حساب سرانگشتی خودتان متوجه می شوید که برآورد هزینه ویزیت دکتر قلب در خانه در مقایسه با هزینه هایی که از لحظه خروج از منزل از هزینه آمبولانس خصوصی گرفته تا ویزیت متخصص و استفاده از تجهیزات عکسبرداری متحمل می شوید ، زیاد نیست. تعرفه ویزیت متخصص قلب در منزل منصفانه خواهد بود.

متخصص قلب و عروق کیست ؟

کسی که بعد از گذراندن 7 ساله پزشکی عمومی و دوره 2 ساله پزشک داخلی به گرفتن تخصص در  رشته متخصص قلب و عروق پرداخته است و می تواند کلیه بیماری های مربوط به قلب و عروق را شناسایی و درمان کند. امیدواریم پاسخ پرسش خود مبنی بر متخصص قلب و عروق کیست ؟ را دریافت کرده باشید.

به درمان یبوست پیشرونده با انجام تنقیه در منزل فکر کنید!

 

آیا ویزیت متخصص قلب در منزل برای اطفال نیز وجود می آورد ؟

درمان بیماری های اطفال نیازمند گرایش خاص خود است. مثلا متخصص قلب بزرگسالان نمی تواند در زمینه درمان بیماری های قلبی کودکان فعالیت نماید. اما نگران نباشید که موسسه همراه طب ، انواع متخصص قلب و عروق خوب با گرایش کودکان و بزرگسالان را در اختیار داشته و با درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل در دسترس شما قرار می دهد.

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران