user user

متخصص قلب

از دیگر خدمات موسسه همراه طب ویزیت متخصص قلب در منزل است اگر بیماری قلبی دارید توانایی بیرون رفتن ندارید ما در خدمت شما عزیزان هستیم.

مزایای متخصص قلب

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

متخصص قلب

ویزیت متخصص قلب در منزل تهران

بیماران قلبی در مقایسه با بیمارانی که از سایر امراض رنج می برند؛ از فرصت کوتاهی برای دریافت خدمات درمانی برخوردارند. دو عضو حیاتی بدن ، یعنی مغز و قلب ، هر دو تحت تاثیر عملکرد قلب بوده و در صورت بروز مشکلی مثل سکته قلبی ، زمان کوتاهی برای احیای خود خواهند داشت. ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل به صورت شبانه روزی به دلیل اینکه زمان رسیدن پزشک به بالین بیمار قلبی را به حداقل می رساند، بهترین گزینه برای حفظ جان او میباشد.

ویزیت متخصص قلب در منزل

 

شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب 

بیایید تا با آگاهی از مشخصات منحصر به فرد شرکت خدمات پزشکی همراه ، به فرصت عالی که با درخواست ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل به دست می آورید ، بیشتر بیاندیشید. همراه طب را با ویژگی های زیر بشناسید :

داشتن مجوز قانونی از وزارت بهداشت

انجام هرگونه خدمات درمانی همچون : ویزیت دکتر قلب در منزل به دلیل اینکه به طور مستقیم با سلامت عمومی جامعه مرتبط است ؛ باید با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت همراه باشد.

همراه داشتن تجهیزات پزشکی کامل 

شرکت همراه طب قادر است تا همراه پزشک ، کلیه تجهیزات پزشکی ( برای انجام اکو ، نوار قلب ، سونوگرافی ، نوار مغز ، تست خواب ، نوار عضله  و رادیولوژی در منزل ) را برای اجاره یا استفاده بیماران به منزل متقاضیان ارسال کند

دسترسی به بهترین متخصص قلب وعروق

انتخاب بهترین متخصص قلب و عروق در تهران از بین هزاران پزشک قلب و ویزیت شدن توسط  او ، نیازمند آگاهی و دسترسی به اطلاعات جامع از سوابق پزشکی ، اخلاق مداری ، قانون مندی ، حُسن شهرت و توان تشخیصی اوست.

حضور شبانه روزی متخصص قلب و عروق

یافتن متخصص قلب و عروق خوب در روز های عادی با معطل شدن زیاد در صف های رزرو نوبت همراه است. در حالیکه ویزیت دکتر قلب در ساعات شبانه یا روز های تعطیل با همراه طب امکان پذیر است.

ویزیت شدن با آقا و خانم دکتر متخصص قلب و عروق

آسودگی زنان ایرانی با ویزیت شدن توسط خانم دکتر متخصص قلب و عروق بر کسی پوشیده نیست. با همراه طب ، بهترین دکتر قلب و عروق (چه آقا، چه خانوم) را در منزل خودتان ملاقات خواهید کرد.

سوال از متخصص قلب و عروق یا پشتیبانی رایگان

مادامی که از خدمات ویزیت متخصص قلب در منزل همراه طب استفاده کنید. برای پرسیدن سوال از متخصص قلب و عروق یا دریافت پشتیبانی مشکلی نخواهید داشت.

اگه سرگیجه داری می توانی ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل نیز امتحان کنی

سابقه کار 

کمتر از یک دهه است که مرکز همراه طب فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات ویزیت متخصص قلب در منزل آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید . اطمینان داشته باشید که متخصصان قلب همراه طب در حیطه کاری خود جزء بهترین پزشکان تهران می باشند و سابقه کاری بالایی دارند .  

متخصص قلب

 

قیمت ویزیت متخصص قلب و عروق

تشخیص دقیق مشکل قلبی بدون تصویر برداری یا انجام نوار قلب و اکو قلب میسر نیست. لذا برای محاسبه قیمت ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل ، اگر متخصص اعزامی به همراه خود ، تجهیزات اکو و نوار قلب را داشته باشد، هزینه ویزیت پزشک در منزل + هزینه استفاده از دستگاه ها در نظر گرفته می شود. البته با یک حساب سرانگشتی خودتان متوجه می شوید که برآورد هزینه ویزیت دکتر قلب در خانه در مقایسه با هزینه هایی که از لحظه خروج از منزل از هزینه آمبولانس خصوصی گرفته تا ویزیت متخصص و استفاده از تجهیزات عکسبرداری متحمل می شوید ، زیاد نیست. تعرفه ویزیت متخصص قلب در منزل منصفانه خواهد بود.

 

متخصص قلب و عروق کیست ؟

متخصص قلب و عروق کسی است که بعد از گذراندن 7 ساله پزشکی عمومی و دوره 2 ساله پزشک داخلی به گرفتن تخصص در  رشته متخصص قلب و عروق پرداخته است و می تواند کلیه بیماری های مربوط به قلب و عروق را شناسایی و درمان کند. امیدواریم پاسخ پرسش خود مبنی بر متخصص قلب و عروق کیست ؟ را دریافت کرده باشید.

به درمان یبوست پیشرونده با انجام تنقیه در منزل فکر کنید!

 

نحوه ویزیت متخصص قلب و عروق تهران

ساده ترین روش و نحوه ویزیت متخصص قلب و عروق تهران در مقابل شماست . کافیست تا با شماره های داخل این سایت تماس گرفته و مشکل بیمار خود را مطرح کنید. نوع درخواست و شرایط مد نظرتان را ذکر کرده و تمایل خود برای اعزام و ویزیت متخصص قلب در منزل اعلام نمایید. برآورده هزینه انجام شده و از شما خواسته می شود تا موقعیت مکانی بیمار را برای یافتن نزدیک ترین نیرو از شعب همراه طب ارسال کنید. سپس ، طبق نیازهای شما متخصص قلب و عروق ، همراه با تجهیزات تشخیصی در کمتر از یک ساعت به خانه تان خواهد رسید.

 

آیا ویزیت متخصص قلب در منزل برای اطفال نیز وجود می آورد ؟

درمان بیماری های اطفال نیازمند گرایش خاص خود است. مثلا متخصص قلب بزرگسالان نمی تواند در زمینه درمان بیماری های قلبی کودکان فعالیت نماید. اما نگران نباشید که موسسه همراه طب ، انواع متخصص قلب و عروق خوب با گرایش کودکان و بزرگسالان را در اختیار داشته و با درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل در دسترس شما قرار می دهد.

یکی از بهترین خدمات مرکز همراه طبپانسمان زخم در منزل 

 

ساکن کدام محلات ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل را دریافت می کنند؟

  • متخصص قلب و عروق اسلامشهر
  • جراح و متخصص قلب و عروق در کرج
  • متخصص قلب و عروق در نازی اباد
  • متخصص قلب و عروق جنت آباد جنوبی
  • متخصص قلب و عروق در اسلامشهر
  • متخصص قلب و عروق در تهران
  • متخصص قلب و عروق شهر قدس
  • متخصص قلب و عروق در صادقیه
  • متخصص قلب و عروق در شهریار
  • متخصص قلب و عروق شهرری

 

ویزیت متخصص یا فوق تخصص قلب در منزل ؟

علم انتها ندارد . پزشکان می توانند تا مرحله پروفسور قلب و عروق تحصیل کرده و شهرت خوبی بدست آورند. یافتن و درخواست ویزیت دکتر قلب به شما امکان دسترسی به فوق تخصص ، متخصص و پروفسور قلب را در منزل تان می دهد.

پس در صورت نیاز به ویزیت متخصص قلب در منزل با ما در تماس باشید.

ویزیت متخصص قلب در منزل

 

برای درمان کدام بیماری ها به ویزیت متخصص قلب در منزل نیاز دارید؟

گاهی یک سرگیجه ساده، نشانه ای از وضعیت غیر معمول قلب است که با ویزیت متخصص قلب در منزل به سادگی قابل تشخیص خواهد بود.

رایج ترین بیماری هایی که برای تشخیص و درمان به مهارت دکتر متخصص قلب و عروق در خانه نیاز دارند، عبارتند از:

نقص مادرزادی قلب در نوزاد

کبود شدن لب ها یا پوست، خستگی زود هنگام یا تنفس سریع در زمان شیر خوردن نوزاد، داشتن ورم در پاها یا اطراف چشم و شکم، بالا بودن ضربان قلب نوزاد از جمله علائمی است که شما را به وجود بیماری قلبی مادرزادی در نوزاد و ویزیت متخصص قلب در منزل راهنمایی می کنند. معاینه  شدن توسط دکتر متخصص قلب در خانه می تواند به تشخیص مواردی همچون: سوراخ بودن دیواره قلب، نقص در دریچه های قلب ، سفت بودن دریچه ریوی و..  اشاره کند. 

بیماری عروق کرونر

درد قفسه سینه و نفس نفس زدن از مهم ترین علائم بیماری عروق کرونر است که به خاطر گرفتگی، باریک یا مسدود شدن رگ های تغذیه کننده قلب به وجود می آید. قبل از اینکه این علائم، تبدیل به حمله قلبی شوند؛ بهتر است تا درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل تهران نمایید.

نارسایی قلبی

هرگاه قلب شما توانایی لازم و قدرت کافی برای پمپاژ خون به سراسر بدن را از دست بدهد؛ به نارسایی قلبی مبتلا شده اید که با ویزیت متخصص قلب در منزل باید تشخیص و درمان شود. داشتن علائمی مانند: تنگی نفس حتی در حالت درازکش، افزایش وزن سریع در اثر تجمع مایعات در بدن، داشتن سرفه یا خس خس به همراه خلط، ضربان قلب نامنظم یا سریع، خستگی و.. را در زمان ویزیت پزشک متخصص قلب و عروق در منزل با او در میان بگذارید. نارسایی قلب می تواند در اثر فشار خون بالا ، گرفتگی عروق کرونر، نقص در دریچه های قلب و.. ایجاد شده باشد. 

آریتمی قلبی

به ضربان نامنظم و غیر طبیعی قلب گفته میشود که ممکن است در اثر قرار گیری در شرایطی مثل: ابتلا به بیماری کم کاری یا پرکاری تیروئید، استرس عاطفی، حمله پانیک، عوارض جانبی دارو، داشتن سن بالای 60 سال و.. به وجود آید. با مشاهده علائمی مانند: تنگی نفس، سرگیجه، غش، سرگیجه به فکر ویزیت متخصص قلب در منزل باشید.

مشکلات دریچه های قلب

قلب انسان از 4 قسمت ( دو دهلیز _ دو بطن ) تشکیل شده است که با دریچه هایی معینی از هم جدا می شوند. هرگاه اختلالی در عملکرد یا ساختار این دریچه ها ایجاد شود، فرد با مشکلات دریچه های قلب روبرو خواهد شد. در اینگونه مواقع، فقط ویزیت متخصص قلب در منزل یا مراکز درمانی جوابگوست. یکی از علائم شناخته شده برای بیماری دریچه های قلب، وجود عفونت در قفسه سینه است. عدم درمان یا اهمیت ندادن به ویزیت متخصص قلب در منزل یا بیمارستان می تواند منجر به نارسایی قلبی و سایر مشکلات شود.

کاردیومیو تراپی

از آن به عنوان بزرگ شدن عضله قلب یا ضعیف شدن این عضله یاد می شود. داشتن سابقه سکته قلبی یا ابتلا به تنگی عروق کرونر می تواند دلیلی برای ایجاد وضعیت کاردیومیو تراپی باشد. ویزیت متخصص قلب در منزل ممکن است در مراحل اولیه به دلیل نبود علائم واضح، ضروری به نظر نرسد اما با بدتر شدن وضعیت و مشاهده نشانه هایی مانند:  خستگی (حتی پس از استراحت)، سرفه کردن در حالت درازکش، غش ، سرگیجه، تنگی نفس، درد قفسه سینه ( حتی بعد از خوردن غذا) و..  حتما به ویزیت متخصص قلب در منزل نیاز پیدا خواهید کرد.

 

پزشک متخصص قلب در منزل برای درمان بیماری های قلبی از چه روش هایی استفاده می کند؟

 پزشک هنگام ارائه خدمات ویزیت متخصص قلب در منزل می تواند بیماری های قلبی را با ترکیبی از تغییرات سبک زندگی، دارو ها و در برخی موارد تجویز جراحی، درمان کند.

تغییر سبک زندگی

در واقع با انجام تغییراتی ساده در سبک زندگی، می توان خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش داد. مثلا ترک سیگار بعد از حمله قلبی به سرعت می تواند خطر ابتلا مجدد به آن را در آینده کاهش دهد. از دیگر تغییرات در سبک زندگی در ویزیت متخصص قلب در منزل می توان به تغذیه سالم و انجام تمرینات ورزشی منظم  که باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی در آینده می شود، اشاره کرد.

تجویز دارو

دارو های مختلفی وجود دارد که با هدف های مختلف با توجه به مشکل قلب برای درمان بیماری های قلبی استفاده می شود. پزشکان هنگام ویزیت متخصص قلب در منزل با توجه به نوع بیماری، ممکن است دارو های زیر را تجویز کنند:

دارو های رقیق کننده خون مانند: آسپرین، پراسوگرل، کلوپیدوگرل و ...

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید