شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
زردی نوزاد

اگر نوزادتان هنگام به دنیا آمدن زردی داشت و نمیخواستید که در بیمارستان نگهش دارید ما میتوانیم بهترین و مجرب ترین پزشک را به منزل شما ارسال کنیم.

درمان زردی نوزاد در منزل 

سریع ترین راه درمان زردی نوزاد در خانه

در این مقاله علاوه بر توضیح درباره سریعترین راه درمان زردی نوزاد در خانه با استفاده از مواد غذایی به معرفی راه حل های پزشکی مدرن ،مثل استفاده از دستگاه فتوتراپی یا لامپ های مهتابی و.. می پردازیم. شما میتوانید به صورت 24 ساعته یا شبانه روزی برای درمان زردی نوزاد در منزل خود با شرکت خدمات پزشکی همراه طب تماس گرفته و درخواست اعزام پرستار یا ارسال دستگاه فتوتراپی ( مخصوص درمان زردی نوزاد ) را در طول تمام سال داشته باشید. سراسر تهران و کرج تحت پوشش این مرکز هستند.

درمان زردی نوزاد در منزل

لزوم درمان زردی نوزاد در خانه

برای درمان درمان زردی نوزاد ، دو راه حل پیش روی شماست :

اول . اینکه نوزاد را داخل دستگاه زردی نوزاد در بیمارستان قرار دهید.

دوم . از طریق شرکت های پرستاری ، دستگاه زردی نوزاد را اجاره کرده و در منزل از نوزاد مراقبت کنید.

طبیعتا مراقبت و نگهداری از نوزاد برای مادر در خانه به مراتب ، راحت تر از بیمارستان خواهد بود. ضمن اینکه هرچه تعداد دفعات شیردهی بیشتر باشد ؛ خروج بیلی روبین ( عامل زردی نوزاد ) از طریق ادرار سریعتر اتفاق می افتد که پاکسازی خون و بازگشت رنگ نرمال پوست و چشم ها را به دنبال دارد. پس همزمان با مصرف برخی غذاها توسط مادر یا برخی داروهای گیاهی توسط نوزاد باید اقدامات مراقبتی نیز برای درمان زردی نوزاد در خانه در نظر گرفته شود.

اینجا بخوانید : انجام فصد خون در منزل برای بیماران مبتلا به غلظت خون 

دلیل اعتماد به همراه طب برای درمان زردی نوزاد درخانه

برای اینکه یک شرکت را برای خدمات دهی به خودتان انتخاب نمایید لازم است که از خصوصیات و نحوه خدمات رسانی آن به طور کامل آگاه شوید. همراه طب را با ویژگی های زیر خواهید شناخت :

  • فعالیت های این مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی ، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و کاملا قانونی است.
  • دارای به روزترین تجهیزات است و آموزش والدین برای استفاده آسان از دستگاه زردی نوزاد را برعهده دارد.
  • اعزام نیرو ، تجهیزات و دستگاه زردی نوزاد در کمتر از یک ساعت ( کمترین معطلی ) اتفاق می افتد.
  • پاسخگویی تمام وقت و 24 ساعته ( شبانه روزی و در تمام روزهای سال اعم از تعطیلات ) خواهد بود.
  • سرویس دهی عالی و پشتیبانی کامل ، در صورت بروز مشکل در حین ارائه خدمات درمان زردی نوزاد در خانه

تنگی نفس نوزاد خود را با بهترین متخصص تهران در میان بگذارویزیت متخصص قلب در منزل

درمان زردی نوزاد در طب سنتی و اسلامی

روش هایی که برای درمان زردی نوزاد در منزل در ادامه توضیح می دهیم مربوط به طب سنتی و اسلامی است و اغلب باید توسط مادر پیگیری شود. پاسخ این سوال که برای درمان زردی نوزاد چی بخوریم در زیر آمده است:

درمان زردی نوزاد با انار

تغذیه مادر برای درمان زردی نوزاد در منزل ، چه قبل از زایمان چه بعد تولد ، حرف اول را می زند. مصرف انار برای مادر و نوزاد در درمان زردی توسط طب سنتی بسیار توصیه شده است. مادر می تواند روزانه یک انار کامل را بخورد. درحالیکه میزان آن برای نوزاد در حد له کردن چند دانه انار و خوراندن آب انار به اوست برای درمان زردی نوزاد مادر چی بخوره ؟ یکی از پاسخ ها انار است.

درمان زردی نوزاد با ترنجبین

ترنجبین به شکل گلوله های شیری رنگ با اندازه های تقریبا مشابه عدس تا نخود است. مصرف ترنجبین را غالبا برای نوزادان توصیه می کنند تا مادر. برای درمان زردی نوزاد در منزل با ترنجبین کافیست یک قاشق از ترنجبین را در یک لیوان فنجان آب جوش حل کرده و از صافی رد کنید. سپس ، داخل شیشه شیر ریخته و به نوزاد بخورانید.

امتحان کنید : انجام حجامت در منزل برای واریس و ...

درمان زردی نوزاد با لیموشیرین

در ابتدا بگوییم بهترین راه درمان زردی نوزاد در منزل ، استفاده از دستگاه فتوتراپی است و سایر روش هایی همچون مصرف لیمو شیرین ، نقش مکمل داشته و از طریق افزایش میزان ادرار نوزاد یا شیر مادر می توانند غلظت بیلی روبین خون نوزاد را کم کرده و درمان زردی نوزاد موثر باشند. نکته مهم درباره درمان زردی نوزاد با لیمو شیرین این است که این ماده غذایی فقط میتواند از افزایش مقدار زردی در روزهای آینده جلوگیری کند و سبب کاهش میزان زردی در نوزاد نمی شود

درمان زردی نوزاد با عرق کاسنی

یکی از راه های درمان زردی نوزاد در منزل که توسط طب سنتی پیگیری می شود ؛ استفاده از حمام عرق کاسنی برای نوزاد است. در این گونه مواقع برای درمان زردی نوزاد چه باید کرد ؟ کافیست یک الی دو لیوان از عرق کاسنی را در یک لگن آب ولرم بریزید نوزاد را به مدت 10 دقیقه در داخل آن گذاشته و ماساژ دهید. دقت کنید که چشمها و گوش های نوزاد را محافظت کنید.

بهترین درمان زردی نوزاد با شیرخشت

برای درمان زردی نوزاد چه بخوریم ؟ جواب شما می تواند شیر خشت باشد که در طب اسلامی به وفور به آن اشاره شده است. مادر و نوزاد هر دو می توانند از این ماده برای کاهش زردی نوزاد استفاده کنند. لازم است یک قاشق غذاخوری از شیر خشت را درون یک لیوان آب جوش ریخته و حل نمایید. سپس آن را از صافی عبور دهید. برای مصرف نوزاد ، آن را درون شیشه شیر بریزید

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران