درمان زردی نوزاد در منزل

درمان زردی نوزاد در منزل از دیگر خدمات همراه طب میباشد که نیرو زردی نوزاد را تشخیص و با بهترین دستگاه اندازه گیری میکند.

مزایای زردی نوزاد

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

collaborative

در این خدمات علاوه بر توضیح درباره سریعترین راه درمان زردی نوزاد در خانه با استفاده از مواد غذایی به معرفی راه حل های پزشکی مدرن ،مثل استفاده از دستگاه فتوتراپی یا لامپ های مهتابی و.. می پردازیم. شما میتوانید به صورت 24 ساعته یا شبانه روزی برای درمان زردی نوزاد در منزل خود با شرکت خدمات پزشکی همراه طب تماس گرفته و درخواست اعزام پرستار یا ارسال دستگاه فتوتراپی ( مخصوص درمان زردی نوزاد ) را در طول تمام سال داشته باشید. سراسر تهران و کرج تحت پوشش این مرکز هستند.

درمان زردی نوزاد در منزل

لزوم درمان زردی نوزاد در خانه

برای درمان درمان زردی نوزاد ، دو راه حل پیش روی شماست :

اول . اینکه نوزاد را داخل دستگاه زردی نوزاد در بیمارستان قرار دهید.

دوم . از طریق شرکت های پرستاری ، دستگاه زردی نوزاد را اجاره کرده و در منزل از نوزاد مراقبت کنید.

طبیعتا مراقبت و نگهداری از نوزاد برای مادر در خانه به مراتب ، راحت تر از بیمارستان خواهد بود. ضمن اینکه هرچه تعداد دفعات شیردهی بیشتر باشد ؛ خروج بیلی روبین ( عامل زردی نوزاد ) از طریق ادرار سریعتر اتفاق می افتد که پاکسازی خون و بازگشت رنگ نرمال پوست و چشم ها را به دنبال دارد. پس همزمان با مصرف برخی غذاها توسط مادر یا برخی داروهای گیاهی توسط نوزاد باید اقدامات مراقبتی نیز برای درمان زردی نوزاد در خانه در نظر گرفته شود.

اینجا بخوانید : انجام فصد خون در منزل برای بیماران مبتلا به غلظت خون 

دلیل اعتماد به همراه طب برای درمان زردی نوزاد درخانه

برای اینکه یک شرکت را برای خدمات دهی به خودتان انتخاب نمایید لازم است که از خصوصیات و نحوه خدمات رسانی آن به طور کامل آگاه شوید. همراه طب را با ویژگی های زیر خواهید شناخت :

  • فعالیت های این مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی ، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و کاملا قانونی است.
  • دارای به روزترین تجهیزات است و آموزش والدین برای استفاده آسان از دستگاه زردی نوزاد را برعهده دارد.
  • اعزام نیرو ، تجهیزات و دستگاه زردی نوزاد در کمتر از یک ساعت ( کمترین معطلی ) اتفاق می افتد.
  • پاسخگویی تمام وقت و 24 ساعته ( شبانه روزی و در تمام روزهای سال اعم از تعطیلات ) خواهد بود.
  • سرویس دهی عالی و پشتیبانی کامل ، در صورت بروز مشکل در حین ارائه خدمات درمان زردی نوزاد در خانه

تنگی نفس نوزاد خود را با بهترین متخصص تهران در میان بگذار ویزیت متخصص قلب در منزل

درمان زردی نوزاد در طب سنتی و اسلامی

روش هایی که برای درمان زردی نوزاد در منزل در ادامه توضیح می دهیم مربوط به طب سنتی و اسلامی است و اغلب باید توسط مادر پیگیری شود. پاسخ این سوال که برای درمان زردی نوزاد چی بخوریم در زیر آمده است:

درمان زردی نوزاد با انار

تغذیه مادر برای درمان زردی نوزاد در منزل ، چه قبل از زایمان چه بعد تولد ، حرف اول را می زند. مصرف انار برای مادر و نوزاد در درمان زردی توسط طب سنتی بسیار توصیه شده است. مادر می تواند روزانه یک انار کامل را بخورد. درحالیکه میزان آن برای نوزاد در حد له کردن چند دانه انار و خوراندن آب انار به اوست برای درمان زردی نوزاد مادر چی بخوره ؟ یکی از پاسخ ها انار است.

درمان زردی نوزاد با ترنجبین

ترنجبین به شکل گلوله های شیری رنگ با اندازه های تقریبا مشابه عدس تا نخود است. مصرف ترنجبین را غالبا برای نوزادان توصیه می کنند تا مادر. برای درمان زردی نوزاد در منزل با ترنجبین کافیست یک قاشق از ترنجبین را در یک لیوان فنجان آب جوش حل کرده و از صافی رد کنید. سپس ، داخل شیشه شیر ریخته و به نوزاد بخورانید.

امتحان کنید : انجام حجامت در منزل برای واریس و ...

درمان زردی نوزاد با لیموشیرین

در ابتدا بگوییم بهترین راه درمان زردی نوزاد در منزل ، استفاده از دستگاه فتوتراپی است و سایر روش هایی همچون مصرف لیمو شیرین ، نقش مکمل داشته و از طریق افزایش میزان ادرار نوزاد یا شیر مادر می توانند غلظت بیلی روبین خون نوزاد را کم کرده و درمان زردی نوزاد موثر باشند. نکته مهم درباره درمان زردی نوزاد با لیمو شیرین این است که این ماده غذایی فقط میتواند از افزایش مقدار زردی در روزهای آینده جلوگیری کند و سبب کاهش میزان زردی در نوزاد نمی شود

درمان زردی نوزاد با عرق کاسنی

یکی از راه های درمان زردی نوزاد در منزل که توسط طب سنتی پیگیری می شود ؛ استفاده از حمام عرق کاسنی برای نوزاد است. در این گونه مواقع برای درمان زردی نوزاد چه باید کرد ؟ کافیست یک الی دو لیوان از عرق کاسنی را در یک لگن آب ولرم بریزید نوزاد را به مدت 10 دقیقه در داخل آن گذاشته و ماساژ دهید. دقت کنید که چشمها و گوش های نوزاد را محافظت کنید.

بهترین درمان زردی نوزاد با شیرخشت

برای درمان زردی نوزاد چه بخوریم ؟ جواب شما می تواند شیر خشت باشد که در طب اسلامی به وفور به آن اشاره شده است. مادر و نوزاد هر دو می توانند از این ماده برای کاهش زردی نوزاد استفاده کنند. لازم است یک قاشق غذاخوری از شیر خشت را درون یک لیوان آب جوش ریخته و حل نمایید. سپس آن را از صافی عبور دهید. برای مصرف نوزاد ، آن را درون شیشه شیر بریزید

درمان زردی نوزاد در منزل

هزینه درمان زردی نوزاد در منزل

از آنجایی که راه های درمان زردی نوزاد متفاوت است ؛ هزینه آن نیز متغیر می باشد. برای مثال اگر دستگاه فتوتراپی را اجاره کرده باشید تعداد روزهای استفاده از آن در خانه و طول درمان زردی نوزاد ، ملاک تعیین قیمت خواهد بود یا استخدام پرستار برای مراقبت یا آزمایش زردی نوزاد دارای تعرفه متفاوتی می باشد. پس ، برای آگاهی از قیمت یا هزینه درمان زردی نوزاد در منزل ، ابتدا باید نوع نیاز خود را مشخص کرده و بعد از تماس از کارشناسان همراه طب جویا شوید.

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید