شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
حجامت

انجام خدمات حجامت در منزل در تمامی نقاط تهران و انجام برای تمامی افراد همراه با بهترین و باتجربه ترین پرستار در منزل شما انجام میشود.

 انجام حجامت در منزل چیست ؟

انجام حجامت به دلیل اینکه ترکیبات خون را به حد تعادل می رساند برای درمان بسیاری از امراض توسط پزشکان طب سنتی توصیه می شود. حجامت باعث رفع مشکلات تنفسی ، بهبود بیماری های پوستی ، کاهش خطر فشار خون یا دیابت و چربی ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، درمان بیماری های قلب و عروق ، بیماری های استخوان و مفاصل ، رفع مشکلات کلیوی و مزاجی ، بهبود اختلالات عصبی خواهد شد.

برای یافتن دلیل بیماری  خود به خدمات  آزمایش در منزل اعتماد کنید.

حجامت در منزل

آنچه اینجا مطالعه می کنید !

با مطالعه این مقاله ، اطلاعاتی درباره : بهترین زمان حجامت ، حجامت در شب یا روز ، فصل و ساعت مناسب حجامت ، انواع حجامت در طب سنتی یا اسلامی ، بهترین مرکز حجامت تهران ، قیمت حجامت در منزل ، نقاط حجامت در بدن ، حجامت در دوران بارداری ، شیردهی یا پریودی ، حجامت در ماه رمضان یا شرایط قمر در عقرب ، معرفی مراکز و مناطق اعزام نیرو برای انجام حجامت در منزل و.. بدست می آورید.

با فواید و مزایای انجام فصد خون در منزل آشنا شوید.

 

قیمت حجامت در منزل

برای بررسی قیمت حجامت در منزل تهران باید بدانید که هزینه رفت و برگشت حجامت کار به منزل متقاضی ، قیمت مواد استفاده شده در حین انجام حجامت در خانه ، ساعت حضور کارشناس در منزل ( ایام تعطیل _ شبانه روزی ) و.. به صورت مجموع برآورد شده و بعد از تماس شما و شنیدن شرایط تان اعلام می گردد. تعرفه پایه هر خدمات از جمله هزینه حجامت در منزل تهران توسط وزارت بهداشت به موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل ابلاغ شده که بعد از محاسبه به متقاضی گفته میشود.

 

ویژگی های خدمات حجامت در منزل همراه طب 

همراه طب به عنوان یک شرکت خصوصی و تخصصی اقدام به ارائه خدمات درمانی همچون : اعزام متخصص ، پرستار و تجهیزات پزشکی یا حتی دستگاه های تصویر برداری به منزل هموطنان ساکن سراسر ایران از جمله تهران و کرج ، مشهد ، قزوین ، کرمانشاه و.. نموده است. قابلیت های منحصر به فرد این شرکت که می توانید بر مبنای آنها به خدمات حجامت در منزل اعتماد کنید عبارتند از :

شبانه روزی و در 7 روز هفته

امکان تماس و پاسخگویی 24 ساعته در طول کل سال برای متقاضیان انجام حجامت در منزل وجود دارد.

حجامت در منزل توسط خانم

انجام حجامت در منزل توسط خانم برای بانوان ایران زمین از اهمیت بالایی برخوردار است که با همراه طب تحقق یافته است.

لوازم استریل و افراد خبره

بهترین لوازم و حجامت کاران تهران ( چه مرد _چه زن ) برای ارائه خدمات حجامت توسط افراد کاردان گزینش شده اند.

سریعترین اعزام و پشتیبانی کامل

در کمترین زمان می توانید حجامت کار را در منزل خود ملاقات کرده و از پشتیبانی کامل همراه طب برخوردار شوید.

اعزام پرستار یا متخصص برای وصل سوند معده در منزل نیز از طریق همراه طب امکانپذیر است

 

بهترین زمان و فصل برای حجامت در فصل بهار

برای انجام حجامت در منزل بهتر است با بهترین فصل و زمان برای حجامت در فصل بهار ، تابستان ، پاییز یا زمستان آشنا شوید. در فصل بهار و قبل از ظهر به خاطر داشته باشید که انجام حجامت را به تعویق نیندازید زیرا همان گونه که فصل رویش و هرس طبیعت است؛ فصل زنده شدن ارگانهای بدن و حذف مواد زائد آن نیز هست.

حجامت در روز های قمر در عقرب 

باید ها و نباید هایی درباره انجام حجامت در برخی از روز ها وجود دارد مثلا طب اسلامی ، انجام آن در روز های قمر در عقرب را منع نموده است. تقویم های خاصی وجود دارد که روز های قمر در عقرب را مشخص نموده است بهتر است از آن ها کمک بگیرید.

به بهترین متخصص تهران وصل شوویزیت متخصص عفونی در منزل

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران