user user

حجامت در منزل

انجام حجامت در منزل برای تمامی افراد هم توسط خانم ونیروی آقا با هزینه و قیمت مناسب در تهران انجام میشود.

مزایای حجامت

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

حجامت

انجام حجامت به دلیل اینکه ترکیبات خون را به حد تعادل می رساند برای درمان بسیاری از امراض توسط پزشکان طب سنتی توصیه می شود. حجامت باعث رفع مشکلات تنفسی ، بهبود بیماری های پوستی ، کاهش خطر فشار خون یا دیابت و چربی ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، درمان بیماری های قلب و عروق ، بیماری های استخوان و مفاصل ، رفع مشکلات کلیوی و مزاجی ، بهبود اختلالات عصبی خواهد شد.

برای یافتن دلیل بیماری  خود به خدمات  آزمایش در منزل اعتماد کنید.

آنچه اینجا مطالعه می کنید !

با مطالعه این مقاله ، اطلاعاتی درباره : بهترین زمان حجامت ، حجامت در شب یا روز ، فصل و ساعت مناسب حجامت ، انواع حجامت در طب سنتی یا اسلامی ، بهترین مرکز حجامت تهران ، قیمت حجامت در منزل ، نقاط حجامت در بدن ، حجامت در دوران بارداری ، شیردهی یا پریودی ، حجامت در ماه رمضان یا شرایط قمر در عقرب ، معرفی مراکز و مناطق اعزام نیرو برای انجام حجامت در منزل و.. بدست می آورید.

با فواید و مزایای انجام فصد خون در منزل آشنا شوید.

 حجامت در منزل

قیمت حجامت در منزل

برای بررسی قیمت حجامت در منزل تهران باید بدانید که هزینه رفت و برگشت حجامت کار به منزل متقاضی ، قیمت مواد استفاده شده در حین انجام حجامت در خانه ، ساعت حضور کارشناس در منزل ( ایام تعطیل _ شبانه روزی ) و.. به صورت مجموع برآورد شده و بعد از تماس شما و شنیدن شرایط تان اعلام می گردد. تعرفه پایه هر خدمات از جمله هزینه حجامت در منزل تهران توسط وزارت بهداشت به موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل ابلاغ شده که بعد از محاسبه به متقاضی گفته میشود.

 

ویژگی های خدمات حجامت در منزل همراه طب

همراه طب به عنوان یک شرکت خصوصی و تخصصی اقدام به ارائه خدمات درمانی همچون : اعزام متخصص ، پرستار و تجهیزات پزشکی یا حتی دستگاه های تصویر برداری به منزل هموطنان ساکن سراسر ایران از جمله تهران و کرج ، مشهد ، قزوین ، کرمانشاه و.. نموده است. قابلیت های منحصر به فرد این شرکت که می توانید بر مبنای آنها به خدمات حجامت در منزل اعتماد کنید عبارتند از :

شبانه روزی و در 7 روز هفته

امکان تماس و پاسخگویی 24 ساعته در طول کل سال برای متقاضیان انجام حجامت در منزل وجود دارد.

حجامت در منزل توسط خانم

انجام حجامت در منزل توسط خانم برای بانوان ایران زمین از اهمیت بالایی برخوردار است که با همراه طب تحقق یافته است.

لوازم استریل و افراد خبره

بهترین لوازم و حجامت کاران تهران ( چه مرد _چه زن ) برای ارائه خدمات حجامت توسط افراد کاردان گزینش شده اند.

سریعترین اعزام و پشتیبانی کامل

در کمترین زمان می توانید حجامت کار را در منزل خود ملاقات کرده و از پشتیبانی کامل همراه طب برخوردار شوید.

اعزام پرستار یا متخصص برای وصل سوند معده در منزل نیز از طریق همراه طب امکانپذیر است

 

بهترین زمان و فصل برای حجامت در فصل بهار

برای انجام حجامت در منزل بهتر است با بهترین فصل و زمان برای حجامت در فصل بهار ، تابستان ، پاییز یا زمستان آشنا شوید. در فصل بهار و قبل از ظهر به خاطر داشته باشید که انجام حجامت را به تعویق نیندازید زیرا همان گونه که فصل رویش و هرس طبیعت است؛ فصل زنده شدن ارگانهای بدن و حذف مواد زائد آن نیز هست.

حجامت در روز های قمر در عقرب 

باید ها و نباید هایی درباره انجام حجامت در برخی از روز ها وجود دارد مثلا طب اسلامی ، انجام آن در روز های قمر در عقرب را منع نموده است. تقویم های خاصی وجود دارد که روز های قمر در عقرب را مشخص نموده است بهتر است از آن ها کمک بگیرید.

به بهترین متخصص تهران وصل شو ویزیت متخصص عفونی در منزل

حجامت در ماه رمضان 

قوای جسمی انسان در طول روز های ماه رمضان تحلیل می روند ؛ از این رو، انجام حجامت در ماه رمضان توصیه نمی شود. تقاضای اعزام پرستار و انجام حجامت در منزل در ماه رمضان بهتر است به شب موکول شود.

کلیک کنید : خدمات رادیولوژی در منزل 

حجامت در چه روزهایی خوب است ؟

روز هایی که برای حجامت در منزل مناسب هستند عبارتند از: 3 شنبه و پنج شنبه . در پاسخ به اینکه در چه روز هایی خوب است ؟ باید بگوییم که بجز چهار شنبه و جمعه یا روز های قمر در عقرب یا دوران پریودی و بارداری یا شیردهی در باقی ایام ، مشکلی برای انجام این کار نخواهید داشت.

انواع حجامت در طب اسلامی

بسته به اینکه اولین حجامت شما باشد یا فاصله بین دو حجامت شما چقدر باشد یا اینکه هدف شما از انجام آن چه باشد ؛ انواع مختلفی برای آن وجود دارد و هر نقطه از بدن بیانگر نوع خاصی از حجامت در منزل است. انواع حجامت در طب اسلامی و سنتی عبارتند از :

حجامت عام

کسانی که برای اولین بار حجامت در منزل را تقاضا می کنند، باید بدانند که بدون اینکه حجامت عام را انجام دهند، حق انجام حجامت در سایر نقاط بدن را نخواهد داشت . حجامت عام در پشت انسان کمی پایین تر از گردن و نسبتا مرکز آن است . البته بسته به تشخیص حجامت کار، چندین لیوان همزمان هم در پشت انسان قرار داده می شود. حتما بین دو حجامت عام ؛ باید وقفه 40 روز وجود داشته باشد. سعی کنید بیش از دوبار در سال ، حجامت انجام ندهید.

حجامت خاص

بعد از انجام حجامت عام و سپری شدن زمان 15 روزه می توانید از حجامت خاص استفاده کنید. زیرا هر اندامی می تواند به طور جداگانه حجامت شوند. مثلا ، پرستار برای درمان و بهبود واریس از حجامت ورید پا بهره می گیرد. مرکز ما هرگونه حجامت در منزل را انجام میدهد.