شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
رادیولوژی

انجام خدمات رادیولوژی در منزل بصورت شبانه روزی همراه با بهترین دستگاه و با هزینه و تعرفه کم در مرکز همراه طب انجام میشود.

رادیولوژی در منزل با پیشرفته ترین تجهیزات 

گاهی مراجعه به بیمارستان یا مرکز تصویر برداری برای انجام رادیولوژی ، بسیار زمان بر و دشوار است . در این شرایط ، انجام رادیولوژی در منزل با پیشرفته ترین  و با کیفیت ترین تجهیزات توسط پزشکان با تجربه ، بهترین انتخاب است . شرکت خدمات بهداشتی درمانی در منزل همراه طب، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، آماده ارائه خدمات پزشکی و پرستاری  به صورت 24 ساعته و با کادر آقا و خانم ، با بهترین تجهیزات و کیفیت به شما عزیزان در خانه خودتان است

 

رادیولوژی چیست ؟ 

رادیولوژی نوعی علم پزشکی است که برای تصویر برداری داخلی از اشعه ایکس و گاما و سایر اشعه های الکترومغناطیسی استفاده می شود . رادیولوژی ابزاری است که به عنوان یکی از تکنیک های تشخیص پزشکی شناخته می شود ؛ بنابراین هدف از تصویر برداری رادیولوژیک ، تشخیص مشکلات داخلی ، جلوگیری از صدمه و درد بیشتر توسط پزشک است . معمولا رایولوژی در منزل یا مراکز تصویر برداری برای تشخیص بیماری های ارگان های داخلی مانند ریه ها ، قلب ، مغز ، استخوان ها ، کلیه و کبد با تجهیزات پیشرفته و طیف وسیعی از تکنیک ها برای تصویر برداری استفاده می شود.

رادیولوژی در منزل

مزایای انجام رادیولوژی در خانه

 اخیراً با پیشرفت تکنولوژی بیماران می‌ توانند به جای مراجعه به بیمارستان یا مراکز تصویربرداری ، به راحتی از خدمات رادیولوژی در خانه استفاده کنند . از مزایای رادیولوژی عبارتند از :  

1 . برخلاف مراجعه به بیمارستان و مراکز تصویربرداری ، بیماران می‌ توانند در منزل خود به راحتی از خدمات تصویربرداری رادیولوژی در منزل تهران استفاده کنند .

2 . با تصویربرداری پزشکی در منزل ، بیماران می‌ توانند زمان خود را بهتر تنظیم کنند  ، نیازی به انتظار در صف برای رادیولوژی ندارند و می توانند بیشتر وقت خود را صرف استراحت برای تسریع روند بهبودی کنند .

3 . رادیولوژی پرتابل در منزل تهران موجب حفظ بیمار از آلاینده های مضر موجود در هوا ، آلودگی های صوتی ، میکروب ها و عفونت های موجود در فضای بیمارستان می شود .

4 . بسیاری از بیماران نمی ‌پسندند جهت عکس برداری تشخیصی به مراکز تصویربرداری مراجعه کنند ، زیرا این امر ممکن است حریم شخصی آنها را نقض کند . با تصویربرداری در منزل ، این مشکل حل می ‌شود .

5 . انجام رادیولوژی در منزل ، باعث صرفه جویی هزینه ها نسبت به مراجعه به بیمارستان می شود .

6 . معمولا انتقال بیمار به بیمارستان یا مراکز تصویر برداری در حالی که درد می کشد امر دشواری است ، خدمات رادیوگرافی در منزل این امکان را فراهم کرده که بدون جابه جایی بیمار ، آزمایشات لازم را فراهم کرده است.

 

وظایف پزشک برای انجام رادیوگرافی در منزل 

باید توجه داشت که انجام رادیولوژی در منزل با دستگاه ‌های مناسب و تحت نظارت پزشک مجرب صورت می‌ گیرد ، پزشک برای انجام رادیولوژی در خانه باید به وظایف زیر توجه کند :

بررسی سابقه و علائم بیمار

انتخاب نوع دستگاه رادیولوژی مناسب برای انجام آزمایش

تهیه و تنظیم دستگاه رادیولوژی به درستی

انجام آزمایش رادیولوژی در منزل تهران با دقت و صحت بالا

تفسیر تصاویر رادیولوژی ( ریه ، زانو ، کمر، سینوس و...) و تشخیص بیماری

تهیه گزارش نتایج آزمایش و ارائه آن به بیمار و دیگر پزشکان مرتبط

رعایت نکات بهداشتی و ایمنی هنگام انجام آزمایش رادیولوژی در منزل.

 

رادیولوژی در منزل شبانه روزی همراه طب 

هنگام استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل تهران ، انتخاب موسسه معتبر و کارامد دارای اهمیت ویژه ای می باشد . رادیولوژی در منزل همراه طب علاوه بر داشتن متخصصین حرفه ای و دلسوز جهت ویزیت پزشک متخصص در منزل ،  کادری با تجربه برای انجام تصویر برداری رادیولوژیک در خانه در اختیارتان قرار می دهد . همچین شما می توانید انجام ساکشن در منزل را از ما بخواهید.

 

 انواع رادیولولوژی در منزل 

رادیولوژی اورژانسی 

رادیولوژی قلب و عروق 

رادیولوژی ریه ها 

تصویر برداری از سر و گردن 

رادیولوژی کودکان 

مامو گرافی ( رادیولوژی از سینه ها ) 

رادیولوژی مغز و سیستم عصبی ( نورورادیولوژی ) 

رادیولوژی اسکلتی عضلانی 

رادیولوژی ادراری تناسلی 

علاوه بر انجام رادیولوژی در منزل ، شما می توانید دارو های تزریقی خود را با خدمات تزریقات در منزل موسسه همراه طب دریافت کنید 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران