شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

سونوگرافی در منزل تهران

همگان از اهمیت انجام سونوگرافی در منزل تهران و نحوه درخواست آن تا حدودی آگاهی داریم. اما آنچه که ما را در انتخاب یک موسسه برای ارائه خدمات پزشکی در منزل مجاب می کند ؛ داشتن اطلاعات کامل از چگونگی انجام آن ، انواع سونوگرافی در دسترس ، سرعت اعزام تجهیزات به خانه ، مقرون به صرفه بودن ، در اختیار داشتن تکنسین های خانم ، شبانه روزی بودن ، فعال بودن در روز های تعطیل و سایر شرایط مورد نظر بیمار در شهر تهران می باشد.

 

 

 

ما در اینجا به هر آنچه که شما باید از سونوگرافی در تهران بدانید پرداخته ایم. امیدواریم پس از خواندن این مقاله به این نتیجه برسید که موسسه خدمات درمان در منزل همراه طب  را برای اعزام متخصصان تیز بین و انجام سونوگرافی در منزل تهران انتخاب کنید. باشد که مورد رضایت شما قرار گیرد و انجام سونوگرافی در منزل تهران را به تکنسین های حرفه ای این مرکز شبانه روزی بسپارید

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل همراه طب

 به دنبال لیست مراکز سونوگرافی شبانه روزی تهران یا شرکت های خدمات پرستاری هستید؟ نظرتان را به مرکز خدمات پزشکی در منزلهمراه طب جلب می کنیم زیرا که گام های موثری در این رابطه برداشته و با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت ؛ اقدام به گزینش بهترین تکنسین ها در خوانش تصاویر سونوگرافی نموده است. کسانی که از نظر دارا بودن مدارک تحصیلی معتبر ، سابقه کاری طولانی مدت در بیمارستان های مطرح پایتخت ، داشتن تراز علمی بالا ، رعایت موازین قانونی ، اخلاقی ، پزشکی سرآمد هستند و برای ارائه خدمات سونوگرافی شبانه روزی در تهران آماده اند. شب باشد یا روز تفاوتی ندارد ، سونوگرافی رنگی بخواهید یا سونوگرافی آنومالی فرقی نمی کند هر نوع سونوگرافی در هر ساعتی از روز ( حتی روزهای تعطیل ) در هر کجای تهران باشید ما 24 ساعته پوشش داده و به منزل تان می فرستیم. 

چرا سونوگرافی در منزل ؟

نیاز مردم ، پاسخی به چرایی سونوگرافی در منزل تهران است. زیرا که سختی جابه جایی ، امکان آلوده شدن به عفونت های بیمارستانی ، بحث بیماری های تنفسی واگیردار مثل کرونا و غیره مخترعان را بر آن داشت تا دستگاه های سونوگرافی را سبک و قابل حمل بسازند. هم  قدرت تشخیصی آن را بالا ببرند هم برای مصرف عموم مردم حتی معلولان و بستری شدگان در منزل کارآمد باشد. تا به امروز برای انجام سونوگرافی باید به بیمارستان های مجهز و مراکز درمانی بزرگ می رفتید اما اکنون روش نوینی در کشور ما ایران در حال اجراست و آن ارائه خدمات سونوگرافی در منزل تهران می باشد

.مزایای سونوگرافی در منزل تهران

از مزایای درخواست سونوگرافی در منزل تهران می توان ؛ بهره مندی از تجارب موسسات فعال در حوزه درمان در منزل در سنجش مهارت تکنسین ها و سپردن کار به کاردان در انتخاب افراد مجرب را نام برد. دیگر مزایای استفاده از سونوگرافی در خانه تهران موارد زیر است.

  • از جدیدترین و دقیق ترین دستگاه های سونوگرافی استفاده می کنید. 
  • سونوگرافی به صورت شبانه روزی برای بیماران انجام خواهد شد.
  • خدمات همزمان مثل وصل سوند ادرار در منزل  و..در دسترس متقاضیان می باشد.

قیمت یا تعرفه خدمات سونوگرافی در منزل 

در رابطه با هزینه سونوگرافی در منزل تهران باید در نظر داشته باشید که انجام سونوگرافی بدون ویزیت پزشک ممکن نیست. پس هنگام اعلام تعرفه سونوگرافی در منزل ، نرخ ویزیت متخصص در منزل از قبل محاسبه شده است.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران