آزمایش چکاپ کامل در منزل با 10 درصد تخفیف + نمونه گیری رایگان
user user

سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

مزایای سونوگرافی

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

سونوگرافی

همگان از اهمیت انجام سونوگرافی در منزل تهران و نحوه درخواست آن تا حدودی آگاهی داریم. اما آنچه که ما را در انتخاب یک موسسه برای ارائه خدمات پزشکی در منزل مجاب می کند ؛ داشتن اطلاعات کامل از چگونگی انجام آن ، انواع سونوگرافی در دسترس ، سرعت اعزام تجهیزات به خانه ، مقرون به صرفه بودن ، در اختیار داشتن تکنسین های خانم ، شبانه روزی بودن ، فعال بودن در روز های تعطیل و سایر شرایط مورد نظر بیمار در شهر تهران می باشد.

ما در اینجا به هر آنچه که شما باید از سونوگرافی در تهران بدانید پرداخته ایم. امیدواریم پس از خواندن این مقاله به این نتیجه برسید که موسسه خدمات درمان در منزل همراه طب   را برای اعزام متخصصان تیز بین و انجام سونوگرافی در منزل تهران انتخاب کنید. باشد که مورد رضایت شما قرار گیرد و انجام سونوگرافی در منزل تهران را به تکنسین های حرفه ای این مرکز شبانه روزی بسپارید.

 

سونوگرافی در منزل

 

سونوگرافی در منزل همراه طب

 به دنبال لیست مراکز سونوگرافی شبانه روزی تهران یا شرکت های خدمات پرستاری هستید؟ نظرتان را به مرکز خدمات پزشکی در منزل همراه طب جلب می کنیم زیرا که گام های موثری در این رابطه برداشته و با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت ؛ اقدام به گزینش بهترین تکنسین ها در خوانش تصاویر سونوگرافی نموده است. کسانی که از نظر دارا بودن مدارک تحصیلی معتبر ، سابقه کاری طولانی مدت در بیمارستان های مطرح پایتخت ، داشتن تراز علمی بالا ، رعایت موازین قانونی ، اخلاقی ، پزشکی سرآمد هستند و برای ارائه خدمات سونوگرافی شبانه روزی در تهران آماده اند. شب باشد یا روز تفاوتی ندارد ، سونوگرافی رنگی بخواهید یا سونوگرافی آنومالی فرقی نمی کند هر نوع سونوگرافی در هر ساعتی از روز ( حتی روزهای تعطیل ) در هر کجای تهران باشید ما 24 ساعته پوشش داده و به منزل تان می فرستیم. 

 

سونوگرافی چیست ؟ 

سونوگرافی یک تصویر برداری تشخیصی است که با استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا ، ساختار بدن را مورد بررسی قرار داده و از آن عکس تهیه می‌ کن . تصویر برداری از اعضای داخلی بدن توسط دستگاهی به نام سونوگرام انجام شده و با استفاده از وسیله دیگری به نام ترانسفورماتور امواج فراصوتی به‌ صورت تصویر نمایان می‌ شوند .

از سونوگرافی (اولتراسوند) برای ارزیابی سایز ، شکل و چگالی بافت ‌های بدن استفاده می ‌شود و یک روش کاربردی برای تشخیص انواع بیماری ‌ها است . همچنین سونوگرافی می‌تواند قسمت‌ هایی از بدن را که در حال حرکت هستند مانند ضربان قلب یا جریان خون در رگ های خونی را نشان دهد .

دو دسته اصلی سونوگرافی وجود دارد : سونوگرافی بارداری و سونوگرافی تشخیصی .

سونوگرافی بارداری برای بررسی جنین استفاده می‌ شود . این آزمایش می ‌تواند اطلاعاتی در مورد وزن ، رشد ، جنسیت ، تکوین و سلامت کلی نوزاد ارائه دهد .

سونوگرافی تشخیصی .برای مشاهده و ارائه اطلاعات در مورد سایر قسمت های داخلی بدن استفاده می‌ شود . قسمت‌ هایی نظیر قلب ، رگ ‌های خونی ، کبد ، مثانه ، کلیه‌ ها ، طحال ، کیسه صفرا ، رحم و تخمدان ها .

 

تماس با ما

 

چگونه برای خدمات سونوگرافی در منزل به همراه طب اعتماد کنیم ؟

 

مجوز رسمی

 

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود جهت ارائه خدمات سونوگرافی در منزل را زیر نظر این نهاد آغاز کند .

 

پاسخگویی 24 ساعته

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی ، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است ، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز متخصصان موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات سونوگرافی در منزل در محل مورد نظر شما حاضر می شود .

 

تجهیزات پیشرفته

مرکز همراه طب بهترین ، بهداشتی ترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات را جهت ارائه خدمات  سونوگرافی در منزل به کار می گیرد .

 

سابقه کار

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید پس با اطمینان خاطر از ما خدمات سونوگرافی در منزل را بگیرید  .

 

چرا سونوگرافی در منزل ؟

نیاز مردم ، پاسخی به چرایی سونوگرافی در منزل تهران است. زیرا که سختی جابه جایی ، امکان آلوده شدن به عفونت های بیمارستانی ، بحث بیماری های تنفسی واگیردار مثل کرونا و غیره مخترعان را بر آن داشت تا دستگاه های سونوگرافی را سبک و قابل حمل بسازند. هم  قدرت تشخیصی آن را بالا ببرند هم برای مصرف عموم مردم حتی معلولان و بستری شدگان در منزل کارآمد باشد. تا به امروز برای انجام سونوگرافی باید به بیمارستان های مجهز و مراکز درمانی بزرگ می رفتید اما اکنون روش نوینی در کشور ما ایران در حال اجراست و آن ارائه خدمات سونوگرافی در منزل تهران می باشد.

 

مزایای سونوگرافی در منزل تهران

از مزایای درخواست سونوگرافی در منزل تهران می توان ؛ بهره مندی از تجارب موسسات فعال در حوزه درمان در منزل در سنجش مهارت تکنسین ها و سپردن کار به کاردان در انتخاب افراد مجرب را نام برد. دیگر مزایای استفاده از سونوگرافی در خانه تهران موارد زیر است.

 • از جدیدترین و دقیق ترین دستگاه های سونوگرافی استفاده می کنید.
 • سونوگرافی به صورت شبانه روزی برای بیماران انجام خواهد شد.
 • خدمات همزمان مثل وصل سوند ادرار در منزل  و...در دسترس متقاضیان می باشد.
 • از ابتلا به بیماریهای تنفسی ، قلبی و یا مسری در درمان هستید.
 • از ماندن در ترافیک های سنگین و خستگی تردد را خبری نیست.
 • موجب صرفه جویی در زمان شده و مدت استراحت بالا می رود.
 • درمان در محیط امن خانه و با حفظ روحیه بیمار دنبال می شود.
 • تمرکز پزشک یا تکنسین به دلیل تک بیمار بودن بالا خواهد بود.

 

قیمت یا تعرفه خدمات سونوگرافی در منزل

در رابطه با هزینه سونوگرافی در منزل تهران باید در نظر داشته باشید که انجام سونوگرافی بدون ویزیت پزشک ممکن نیست. پس هنگام اعلام تعرفه سونوگرافی در منزل ، نرخ ویزیت در منزل از قبل محاسبه شده است.

اصولا ارائه یک قیمت مقطوع برای انجام خدمات سونوگرافی ؛ بدون شنیدن شرایط متقاضی امری غیر عقلانی است زیرا نوع سونوگرافی درخواستی ، کیفیت دستگاه مورد استفاده ، مدت زمان حضور تکنسین در منزل ، مسافت طی شده ، شبانه روزی بودن ، استفاده از سایر خدمات بر روی تعرفه سونوگرافی در منزل تهران اثر گذارند.

 قیمت سونوگرافی در خانه تهران بعد از در نظر گرفتن تمام شرایط ذکر شده به بیماران ابلاغ میگردد. البته وزارت بهداشت یک قیمت پایه برای هر شرایطی ( مثل ویزیت متخصص یا زمان حضور و... ) در نظر گرفته  و به موسسات خدمات درمانی در منزل تهران اعلام کرده است. موسسات نیز هزینه ها را به صورت مجموع و منصفانه به متقاضیان می گویند.

 

سونوگرافی در خانه

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی
 2. وزن و توان حرکتی
 3. بیماری زمینه ای
 4. حساسیت دارویی
 5. سن و جنسیت بیمار 

 

 انواع سونوگرافی در منزل تهران

سونوگرافی در منزل تهران ؛ بسته به عضو هدف، هدف پزشک از انجام سونوگرافی و... انواع مختلفی دارد. دسترسی به تمام آنچه در ادامه مقاله از انواع سونوگرافی نام برده می شود با مرکز شبانه روزی همراه طب امکانپذیر است که شامل : 

 

سونوگرافی رحم و تخمدان

بانوان بنا به دلایل متعددی از قبیل : به هم ریختگی قاعدگی ، در بارداری برای تعیین جنسیت جنین ، تعیین نوع زایمان و سلامت جنین ، مشکلات یائسگی ، درد های شکمی ، حاملگی خارج از رحم به سونوگرافی رحم و تخمدان نیاز پیدا می کنند. طبیعتا دوست دارند با تکنسین خانم ، سونوگرافی در خانه برای تعیین جنسیت و غیره را انجام دهند.

 

سونوگرافی شکم و لگن

عکسبرداری تشخیصی از هر عضو حیاتی که داخل شکم و لگن ( بجز معده و روده ) باشد، تحت نام سونوگرافی شکم و لگن درخواست می شود . بیماری های موجود در کبد ، کیسه صفرا ، کلیه ها ، طحال ، پانکراس و عروق مرکزی با سونوگرافی در منزل تهران برای مردان و زنان قابل تشخیص است.

.سعی کنید شرایط و نحوه انجام آن را از پزشک بپرسید اما در اکثر مواقع ناشتا بودن به دلیل ایجاد اختلال در جواب عکسبرداری خصوصا در کبد چرب از شرایط انجام سونوگرافی شکمی در منزل است. ضمنا مصرف مواد غذایی نفخ دار تا 72 ساعت قبل منع دارد.

 

سونوگرافی واژینال در تهران

بررسی درون واژن خانم ها و حفره داخلی لگن از طریق سونوگرافی واژینال امکان پذیر است. در اختیار داشتن تکنسین مجرب خانم برای انجام خدمات سونوگرافی واژینال در منزل از مزیت های منحصر بفرد موسسه شبانه روزی همراه طب می باشد.

 اگر در جستجوی این پرسش هستید که این نوع از سونوگرافی در منزل تهران درد دارد؟ باید گفت : بهترین سونوگرافی واژینال در تهران را از طریق مرکز همراه طب دریافت خواهید کرد. جز درد مختصری که بانوان در هنگام ورود دستگاه به واژن حس می کنند، درد دیگری وجود ندارد.

با سونوگرافی واژینال درباره احتمال وجود بیماری هایی نظیر : ناباروری ، سرطان تخمدان و لوله رحم ، مشکلات  سقط ، شناخت انواع کیست ، قاعدگی نامنظم یا دردناک ، فیبروم ، جفت سرراهی و...اطلاعات جمع آوری می شود. انجام سونوگرافی واژینال در دختر مجرد یا در حال قاعدگی کاملا به نظر متخصص زنانبستگی دارد. در صورت صلاحدید پزشک انجام خواهد شد.

 

سونوگرافی داپلر تهران

اندازه گیری جریان و فشار خون را با سونوگرافی داپلر انجام می دهند. سونوگرافی داپلر دارای انواع : رنگی ، دوبلکس ، پاور داپلر ، موج مداوم و داپلر طیفی می باشد .اگر مایل به دریافت سونوگرافی در منزل تهران از نوع داپلر هستید با ما همراه شوید.

 زیرا یکی از انواع عکسبرداری است که توسط موسسه همراه طب پوشش داده می شود. هر جا عروق جریان داشته باشند می توان با سونوگرافی داپلر در آنجا جستجو کرد. از مواردی که این سونوگرافی برای آنها به کار می رود می توان به : شناسایی گرفتگی در عروق پا ، تشخیص چسبندگی جفت پس از زایمان یا سقط ، لخته شدن خون در اعضای مختلف مثل مغز و قلب ،  شناسایی بیماری های قلبی مادرزادی ، انسداد عروق ، مشکل در دریچه های قلب ، بیماری های جنین در هفته های مختلف اشاره کرد. با سونوگرافی در منزل تهران ؛ زمانتان در ترافیک سپری نخواهد شد.

 

سونوگرافی پروستات

این سونوگرافی مخصوص آقایان بوده و به بررسی اندازه پروستات و بیماری های مربوط به پروستات ( ناباروری در مردان ، سرطان و...) می پردازد. پروستات ، عضوی کوچک و حساس  به اندازه یک فندق بوده و در زیر مثانه قرار دارد. دخیل در امر باروری آقایان می باشد. بهترین متخصص برای معاینه و تجویز سونوگرافی در منزل تهران جهت تشخیص و درمان بیماری های پروستات ، پزشک اورولوژیست است.

 

 سونوگرافی nt

 از انواع ارائه شده در خدمات سونوگرافی در منزل تهران است که با هدف تشخیص سندروم داون و تریزومی 13_18 در جنین انجام می شود.

 در سونوگرافی nt که یکی از مراحل غربالگری سه ماه اول بارداری به شمار می رود؛ میزان مایع جمع شده پشت گردن جنین را اندازه گیری می کنند. اگر مایع جمع شده زیاد باشد نشان می دهد  که جنین به این اختلالات مبتلاست. زمان برای انجام آن مهم است و پزشکان زمان کلیدی را هفته 11 الی 13 بارداری می دانند.

 اگر سونوگرافی nt را قبلا انجام داده اید تفسیر آن را از وب سایت ها دنبال نکنید. متخصص با توجه به مجموع شرایط و آزمایشات ، تشخیص قطعی را به شما ارائه می دهد. 


 

سونوگرافی آنومالی

سونوگرافی آنومالی اسکن ، یکی از انواع سونوگرافی در منزل تهران است که جنبه کنترلی در رشد جنین دارد. هدف پزشکان از تجویز آن ، بررسی رشد جنین در قسمت های : قلب ، مغز ، نخاع ، صورت ، شکم ، کلیه ها ، استخوان ران پا ، استخوان جمجمه ، استخوان قفسه سینه در سه ماه دوم بارداری از هفته 18 تا 22 است. انجام این نوع از سونوگرافی در منزل تهران را به متخصصان مرکز همراه طب بسپارید. 

آیا در صدد دانستن نحوه انجام سونوگرافی آنومالی هستید؟ پر بودن مثانه یکی از شرایط انجام آن است و شاید تنها تفاوت آن با سایر سونوگرافی ها ، تحمل فشار بیشتر مادر برای ثبت جزئیات رشد جنین باشد.

آیا سونوگرافی آنومالی همان غربالگری است ؟ خیر این سونوگرافی در منزل تهران به عنوان غربالگری محسوب نمی شود و در آن احتمال ابتلا به بیماری هایی همچون : شکاف لب ، فتق ناف و دیافراگم ، تریزومی 13 ، تریزومی 18 ، مهره شکاف دار و ... در جنین بررسی می شود.

 

سونوگرافی سینه 

برای معاینه پستان ها می توان از سونوگرافی معمولی یا داپلر ( بررسی عروق سینه ) استفاده کرد. در خانم های جوان توصیه می شود به جای ماموگرافی از سونوگرافی سینه استفاده کنند. از این سونوگرافی در منزل تهران برای تشخیص نوع توده سرطانی ( خوش خیم ، بدخیم ) و محل آن استفاده می شود. آماده سازی خاصی برای انجام سونوگرافی پستان نیاز نیست.

 

سونوگرافی اسکلتی عضلانی

سونوگرافی موسکولواسکلتال Musculoskeletal  یا همان اسکلتی عضلانی یکی از انواع سونوگرافی در منزل تهران است که به بررسی علت درد های مزمن در اعصاب ، مفاصل و عضلات با تصویر برداری بودن خطر از آنها می پردازد تا مشکلاتی نظیر : گره خوردگی عصب ها ، آرتروز ، دیسک بین مهره ای ، سندروم کانال کارپ ، نوروپاتی محیطی ، کشیدگی تاندون ها ، فشار به عضلات و سایر مشکلات عصبی _ عضلانی را کشف کند.

 

سونوگرافی اسکروتوم

مشکلات ناباروری در مردان اغلب نیاز به سونوگرافی بیضه یا اسکروتوم دارد. در صورتی که به دنبال لیست مراکز سونوگرافی شبانه روزی تهران برای انجام این سونوگرافی در منزل هستید با ما تماس بگیرید تا بهترین متخصصان آقا را برای بررسی : واریکوسل ، آتروفی بیضه و... اعزام کنیم. 

 

سونوگرافی تیروئید

همانگونه که از نامش مشخص است به شناخت علت مشکلات تیروئید و پاراتیروئید در مردان و زنان می پردازد. بهترین اقدام ، استفاده از سونوگرافی داپلر رنگی است تا بتوان عروق داخلی این عضو را کنکاش کرد. انجام این نوع از سونوگرافی در منزل تهران را نیز می توانید از مرکز همراه طب بخواهید.

 

سونوگرافی کبد چرب

یکی از راه های سریع و مطمئن تشخیص کبد چرب، استفاده از سونوگرافی کبد است. نمونه نتایج سونوگرافی در منزل برای کبد چرب به چهار دسته از خفیف تا شدید که خطرناک است دسته بندی می شود.

امروزه بیمارستان ها و مراکز تصویر برداری جز شلوغ ترین مکان ها به شمار می روند که افراد زیادی در انتظار نوبت های طولانی و کسل کننده قرار می گیرند. افرادی که مشکلات کبدی دارند در بین این بیماران هستند که به دلیل سن بالا یا عود کردن بیماری، ممکن است انتظار در این صف ها برایشان کمی دشوار باشد. بهترین و آسان ترین راه برای این افراد، سونوگرافی در منزل است.

 

سونوگرافی جنین

سونوگرافی جنین یکی از انواع قابل ارائه در سونوگرافی در منزل است. این نوع سونوگرافی نوعی تصویربرداری است که از امواج صوتی برای دریافت تصاویر جنین در رحم استفاده می ‌کند. تصاویر به دست آمده از سونوگرافی جنین می ‌تواند به پزشک کمک کند تا رشد و نمو و سلامتی کودکتان را ارزیابی کرده و بارداری را کنترل کند. 


دیگر نیاز نیست مادران باردار برای سونوگرافی جنین به مراکز تصویر برداری مراجعه کنند و به زحمت بیافتند، زیرا امروزه خدمات سونوگرافی در منزل به امری معمول و در دسترس تبدیل شده است.

 

سونوگرافی در منزل

 

سونوگرافی کودکان _ خانم _ مردان

 

سونوگرافی خانم در تهران

شاید به جرات بتوان گفت: تعداد انگشت شماری از موسسات فعال در زمینه ارائه خدمات پزشکی در منزل در لیست مراکز سونوگرافی شبانه روزی تهران وجود دارند که دارای سونوگرافی زن هستند. سونوگرافی سینه ، واژینال ، رحم و تخمدان ، nt ، آنومالی و.. همگی برای زنان تجویز می شود. پس طبیعی است که بانوان در پی سونوگرافی خانم در تهران باشند. موسسه شبانه روزی همراه طب به عنوان یک مرکز خدمات پزشکی در تهران نیاز شما را از طریق سونوگرافی در منزل برطرف می کند. 

 

سونوگرافی کودکان تهران

کودکان تحرک زیادی دارند و اینکه بتوان مدتی آنها را بدون حرکت برای انجام سونوگرافی کودکان تهران نگه داشت، کار بسیار دشواری است. ضمن اینکه شناخت بیماری در اندام کوچک درون بدن آنها به مهارت خاصی نیاز دارد. همه اینا باعث می شود لزوم تسلط به علوم روانشناختی کودک و مهارت علمی در فردی که قرار است سونوگرافی در منزل تهران را برای نوزادان و کودکان انجام دهد ، حس شود. جبران برخی از اهمال کاری های پزشکان سخت است لذا بهترین فرد و موسسه را برای شناخت بیماری فرزندتان انتخاب کنید.

 

سونوگرافی توسط مرد

سونوگرافی دستگاه تناسلی مردان در جوانان و سالمندان ، نیاز به تکنسین آقا داشته و برای آسودگی خاطر بیمار بهتر است بهترین متخصص ، آن را انجام دهد اگر احتیاج به سونوگرافی در منزل داشتید ما در خدمتتان هستیم . البته تعداد متخصصین آقا نسبت به سونوگرافی خانم در تهران بالاست و در اینگونه موارد انتخاب از بین هزاران تکنسین باید صورت گیرد. به گزینش موسسات اعتماد کنید. در برخی از موارد ممکن است همزمان با سونوگرافی به سایر خدمات نیاز پیدا کنید روی ما حساب کنید. دیگر گرفتن وقت برای سونوگرافی مردانه در منزل تهران برای سالمندان ، بازنشستگان ، جوانان و نوجوانان  دغدغه محسوب نمی شود آن را به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه در نوبت صبح و عصر با دکتر مرد در اسرع وقت دریافت خواهید کرد.

 

سونوگرافی در منزل به چه اشکالی قابل انجام است ؟ 

سونوگرافی در منزل می تواند به اشکال زیر انجام شود :

دو بعدی : تصاویر دو بعدی با سونوگرافی در منزل ، تصاویر داخلی بدن را به صورت عکس و مسطح نشان می دهد .

سه بعدی : تصاویر سه بعدی با سونوگرافی در منزل به تصویر ما یک بعد دیگر اضافه می کند .

چهاربعدی  : در این نوع سونوگرافی در منزل تصاویر سه بعدی را با حرکت نشان می دهد و نتیجه مثل فیلم ارائه می شود .

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در رابطه با انجام سونوگرافی در منزل برای  مراحل بارداری و بیماری های دیگر و همچنین داشتن سوالات متداول در این رابطه می توانید با شماره های درج شده در ابتدای این صفحه تماس بگیرید ، و با کارشناسان مجموعه همراه طب در ارتباط باشید . 

با بهره‌گیری از خدمات سونوگرافی در منزل ، دیگر نیاز به مراجعه حضوری به مراکز تصویر برداری و بیمارستان ها ندارید . در هر شرایط و در هر ساعت از شبانه‌ روز که تمایل داشتید می توانید فقط با یک تماس با کارشناسان و متخصصان حرفه ای همراه طب ارتباط برقرار کرده و به راحتی درخواست خورد جهت دریافت خدمات سونوگرافی در منزل را ثبت کنید .

 

تماس با ما

 

سونوگرافی در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

سونوگرافی در منزل از مزایای زیادی برخوردار است و برای همه افراد با هر شرایط و هر قشری مناسب و کاربردی است. اما برخی از افراد هستند که خدمات سونوگرافی در منزل برایشاین کاربرد بیشتری نسبت به سایرین دارد. این اقشار عبارتند از:

سونوگرافی در منزل برای افرادی که رفت و آمد به مراکز تصویر برداری برایشان مشکل است و برای انجام این کار به سختی می افتند، مثل افراد مسن و برخی خانم‌ های باردار بهترین گزینه است.  

شلوغی و ترافیک شدید تهران، برخی افراد را از مراجعه به مراکز درمانی باز می دارد زیرا باعث بر هم خوردن آرامش و اتلاف زمان زیادی می شود، اما سونوگرافی در منزل این مشکلات را ندارد و تنها سختی آن، یک تماس است!

امروزه با ایجاد مراکز خدمات درمانی در منزل، افراد می‌ توانند تمامی امور درمانی و تصویر برداری  خود را در منزل انجام دهند. خدمات سونوگرافی در منزل برای افرادی که نمی خواهند به چنین مراکزی مراجعه کنند جایگزین بسیار مناسبی خواهد بود. 

ممکن است برخی افراد بر این باور باشند که انجام سونوگرافی در منزل ممکن است دقت کمتری داشته باشد، اما واقعیت این است که در بیمارستان‌ ها و مراکز تصویربرداری ممکن است به دلیل شلوغی اشتباهاتی رخ دهد. اما در خدمات سونوگرافی در منزل، با وجود دستگاه‌ های باکیفیت با دقت بالا و تکنسین های مجرب همراه طب این چنین نیست و تصویر برداری در خدمات سونوگرافی در منزل با دقت بسیار بالایی همراه است.

درخواست خود را ثبت کنید


‌نظرات کاربران


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید