آزمایش چکاپ کامل در منزل با 10 درصد تخفیف + نمونه گیری رایگان
user user

کاردرمانی در منزل

افراد ناتوان جسمی ، حرکتی یا دارای اختلال رفتاری و روانی می توانند بصورت 24 ساعته برای دریافت خدمات کاردرمانی در منزل با همراه طب در تماس باشند تا انواع متخصص و تجهیزات را در خانه خود دریافت کنند.

مزایای کاردرمانی بزرگسالان

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

کاردرمانی بزرگسالان

  منظور از کاردرمانی در منزل ، این است که بتوانیم به برخی از افراد برای رسیدن به سطحی از توانایی کمک کنیم تا در انجام کارهای روزمره خود دچار مشکل نشوند و بتوانند به تنهایی نیازهای جسمانی ، تفریحی و اجتماعی خود را برطرف سازند. مشکل هر بیمار با دیگری متفاوت بوده؛ بنابراین متخصص متفاوت و روش های درمانی مختلفی را می طلبد. شرکت درمان در منزل همراه طب با داشتن انواع متخصص ؛ از فیزیوتراپیست گرفته تا روان درمانگر و روانشناس یا حتی متخصص طب فیزیکی به افراد متقاضی خدمات کاردرمانی در منزل  به صورت 24 ساعته خدمات رسانی می کند.

 

 کاردرمانی در منزل

 

آیا متخصص اعزامی برای کار درمانی در منزل تهران ، لوازم لازم را دارد؟

هنگامی که شما برای دریافت خدمات کاردرمانی در منزل تهران تماس می گیرید؛ یقینا اطلاعاتی از بیمار ، مثل : نوع مشکل ، نوع متخصص درخواستی ، پرونده پزشکی و.. را به کارشناسان همراه طب ارائه می دهید. کارشناسان بسته به نوع بیماری و درمان مدد نظر ، با متخصص ، هماهنگی های لازم را انجام می دهند. نگران نباشید ، متخصص اعزامی ، کلیه لوازم و تجهیزات لازم برای تشخیص نوع مشکل ، میزان پیشرفت و انجام کار درمانی در منزل تهران را به همراه خود دارد. می توان همراه با کاردرمانی ، درخواست انجام تزریق سرم در منزل یا تزریقات در منزل را نیز نمود.

 

چه کسانی به کاردرمانی در منزل نیاز دارند؟

هر فردی که نتواند به طور معمول ، کارهای روزانه خود را انجام دهد به کاردرمانی در منزل تهران نیاز خواهد داشت. برخی از افراد ، مشکلات روحی و روانی دارند . برخی دیگر از مشکلات ژنتیکی رنج می برند یا حتی بیماری هایی که منشا عصبی و عضلانی  دارند می توانند اهرم فشاری برای درخواست کاردرمانی در خانه باشند. گروه های زیر را در نظر بگیرید:

افراد مبتلا به اوتیسم و اختلالات مشابه
افراد دارای اختلالات رفتاری
بیماران عقب مانده ذهنی
کاردرمانی در نوزادان دارای مشکل حرکتی
کودکان دارای بیش فعالی
سالمندان و افراد مسن ( به دلیل تحلیل رفتن عضلات یا مغز )

ما همراه با اعزام متخصص ، تجهیزات پیشرفته عکسبرداری را نیز می فرستیم : انجام رادیولوژی در منزل

 

آیا کاردرمانی در منزل برای کودکان انجام می شود؟

همراه طب آماده است تا برای کلیه افراد در گروه های سنی مختلف از جمله : کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان ، سالمندان با هر جنسیتی اعم از خانم و آقا ، خدمات کاردرمانی در منزل تهران را به صورت شبانه روزی ارائه دهد. ما به تفاوت نیازهای کاردرمانی کودک با سابیر گروه های سِنی واقفیم . لذا نگران نباشید زیرا که خدمات ارائه شده ، متناسب با سن بیمار خواهد بود.

 کاردرمانی

 

هدف استفاده از خدمات کاردرمانی در تهران

تا زمانی که از فواید کاردرمانی خبر نداشته باشیم ، تصمیم گیری درست برای ما امکان پذیر نیست. در ادامه  از مزایای استفاده از خدمات کاردرمانی در منزل یا مراکز درمانی تهران مطلع می شوید که عبارتند از :

بهبود عملکرد و تقویت حافظه ، تمرکز و توجه فرد در تمام زمینه ها
بهبود بخشیدن به مهارت های فردی در رابطه با انجام فعالیت های روزمره زندگی
افزایش سطح سلامت عمومی جامعه
افزایش درک حسی و تعامل اجتماعی ( هوش اجتماعی به ویژه در بیماران دارای اوتیسم )
بالا بردن احساس استقلال و عزت نفس در عملکرد روزانه

با تجهیزات پیشرفته در منزل ویزیت شو : ویزیت متخصص داخلی در منزل 

 

فواید درخواست کاردرمانی در منزل تهران

برای استفاده از خدمات کاردرمانی می توان به دو طریقه عمل نمود که عبارتند از :

رفتن به مراکز و کلینیک های ارائه دهنده خدمات کاردرمانی در تهران
تماس با شرکت های ارائه دهنده خدمات کاردرمانی در منزل تهران

هنگامی که درخواست اعزام نیرو برای دریافت خدمات کاردرمانی در منزل تهران را می دهید؛ می توانید با تکیه بر موارد زیر از صحت عمل خود اطمینان حاصل کنید :

تماس بیماران و سالمندان را با آلاینده های هوا را به حداقل رسانده اید که در نتیجه ، ریه و قلبشان برای مدت طولانی تری سالم خواهد ماند.
کیفیت تجهیزات و برخورد پرسنل اعزام شده برای انجام کار درمانی در خانه تهران بسیار بالاتر از سایر مراکز است.
همزمان می توانید سایر خدمات درمانی مثل : نوار قلب ، اکو ، نوار مغز و سونوگرافی در منزل  را در محل مد نظر خود دریافت کنید.
درد سر عبور از ترافیک یا داشتن همراه ( به خصوص برای سالمندان تنها ) را نخواهید داشت.
مدیریت زمان و هزینه به انتخاب شما خواهد بود. زیرا در کمتر از یک ساعت ( پاسخگویی 24 ساعته و اعزام فوری ) متخصص به همراه تجهیزات به منزل شما برای انجام کاردرمانی در منزل تهران خواهد رسید.
بیماریهای واگیردار به ویژه در فصل های سر سال را پشت سر می گذارید.

با سایر خدمات همراه طب آشنا شوید: ویزیت متخصص قلب در منزل

 کاردرمانی در منزل

 

هزینه کاردرمانی در خانه تهران

نیاز درمانی هر فرد در رابطه با کاردرمانی با دیگری متفاوت است. برای مثال تعداد جلسات و نوع درمان مد نظر برای بیمار اوتیسم بسیار متفاوت تر از بیمار دارای دیستروفی عضلانی است. با توجه به این نکته می توان گفت که هزینه های خدمات کاردرمانی در منزل برای هر بیمار با دیگری متفاوت است. لذا خواهشمندیم در هنگام تماس ، بعد از ارائه اطلاعات بیمار ، منتظر برآورد هزینه کاردرمانی در خانه تهران برای مورد خاص خود توسط کارشناسان همراه طب باشید.

 

درخواست خود را ثبت کنید


‌نظرات کاربران


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید