شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
فیزیوتراپی

انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط بهترین پزشک های منطقه و داشتن تجهیزات کامل و عالی و با کمترین تعرتعرفه ، در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

فیزیوتراپی در منزل تهران ( فیزیوتراپ خانم و آقا )

شاید بتوان گفت که انجام فیزیوتراپی در منزل تهران با فیزیوتراپیست های خانم و آقا به دلیل دخیل بودن در درمان مشکلاتی مثل دیسک کمر ، دیسک گردن یا اثر گذار بودن در امر توانبخشی در بیمارانی که دچار سکته مغزی شده اند یا با ضعف عضلات مواجه بوده ند؛ یکی از متداول ترین خدمات درمان در منزل است که توسط بیماران تقاضا می شود. همراه طب ، بهترین فیزیوتراپ های تهران ( زن _ مرد ) را با توجه به سابقه و حسن شهرتشان ، داشتن رزومه پربار و مدارک دانشگاهی  معتبر ، رعایت اخلاق و اصول پزشکی ، تیزبینی و مهارت تشخیصی مثال زدنی و..  برای انجام فیزیوتراپی در خانه بیمار گرد هم آورده است.

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل با بیمه یا خیر !

نمی توان انتظار داشت که همه شرکت های بیمه ای ، قادر به کاهش هزینه فیزیوتراپی در منزل یا مراکز درمانی در تهران باشند. میزان چتر حمایتی بیمه ها با یکدیگر متفاوت است. در صورتی که خواستار اطلاع از وضعیت انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه خود هستید ، با شماره تلفن های داخل سایت تماس گرفته و نوع بیمه و میزان کاهش قیمت فیزیوتراپی در خانه را از کارشناسان همراه طب جویا شوید.

آیا می دانستید که همراه طب می تواند علاوه بر ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ، اقدام به ارسال تجهیزات عکسبرداری مانند اکو قلب در منزل  نماید؟

فیزیوتراپی در خانه برای چه کسانی انجام میشود؟

بیماری ها و مشکلات سلامتی مختص گروه سنی یا جنسیت خاصی نیست. به طور مثال ، اتفاقی که منجر به پارگی تاندون شود ؛ بزرگ و کوچک یا زن و مرد نمی شناسد. لذا در هریک از گروه های زیر هستید ، می توانید به انواع فیزیوتراپی در منزل دسترسی داشته باشید :

 

فیزیوتراپی برای زنان

لمس بدن زنان با اینکه توسط پزشک ، مشکل شرعی ندارد. اما داده های آماری نشان می دهد که بانوان با حیای ایران زمین ترجیح می دهند ؛ فیزیوتراپی در منزل توسط خانم برایشان انجام شود. بهترین فیزیوتراپ های خانوم تهران در خدمت همراه طب هستند. لطفا در هنگام تماس برای انجام فیزیوتراپی در خانه توسط خانم ، وضعیت جسمانی متقاضی ( احتمال باردار بودن یا نبودن ) را در نظر داشته باشید.

 

فیزیوتراپی مردان

برخی از معضلات سلامتی ، فقط مربوط به آقایان هستند و مردان را وادار به یافتن فیزیوتراپ مرد می کنند. همراه طب به عنوان بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران ، مجربترین فیزیوتراپیست ها را همراه با کاربردی ترین تجهیزات فیزیوتراپی به منزل شما اعزام می کند.

 

فیزیوتراپی سالمندان در منزل

سالمندان بیش از دیگران به تقویت عضلات و بهبود سیستم عصبی خود نیاز دارند. ارائه خدمات تزریقات در منزل  یا فیزیوتراپی سالمندان یا در منزل از دیگر فعالیت های شرکت تخصصی همراه طب می باشد.

.

انواع فیزیوتراپی در منزل

ابزار ، روش ها و سبک های مختلفی برای انواع فیزیوتراپی وجود دارد که شامل :

 • ماساژ تراپی 
 • اولتراسوند درمانی
 • بوبات تراپی
 • شاک‌ ویو تراپی
 • وجتا درمانی
 • روش PNF
 • ورزش درمانی
 • بانداژ تراپی
 • فیزیو کینزی تراپی

مراحل انجام گواهی فوت در منزلرا اینجا بخوان !

مزایای استفاده از فیزیوتراپی در منزل تهران

زمانی که به دلیل تحلیل عضلات یا آسیب دیدگی اعصاب و مفاصل ، قادر به تحرک و رفتن به بیمارستان یا مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی در سطح تهران نیستید؛ انجام فیزیوتراپی در منزل است که به داد شما می رسد. در نگاه اول ، شاید قیمت فیزیوتراپی در خانه بالا به نظر برسد. اما اگر دقیق بررسی کنید می بینید که هزینه جابجایی با آمبولانس خصوصی حذف شده و نرخ انجام آن در هر دو جا تا حدودی برابر است. سایر مزایای خدمات فیزیوتراپی در خانه عبارتند از :

 • کمک به افراد دارای بیماری های مزمن قلبی و تنفسی
 • دور ماندن از بیماریهای مسری و عفونتهای بیمارستانی
 • جلوگیری از افتادن و شکستگی ناشی از جابجایی بیمار
 •  بهبودی سریعتر بیمار به دلیل استراحت بیشتر در خانه

دریافت راهنمایی های جایگزین فیزیوتراپی در منزل توسط مشاور .

 

هدف از آموزش و انجام فیزیوتراپی در منزل چیست ؟

پزشکان ، برای تحقق اهداف زیر به تجویز فیزیوتراپی در منزل برای بیماران روی می آورند

 •  فیزیوتراپی برای بهبود سکته مغزی
 • فیزیوتراپی برای دیسک گردن
 • فیزیوتراپی برای دیسک کمر

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران