user user

فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در منزل از دیگر خدمات همراه طب میباشد که با بیمه در شهر تهران با هزینه مناسب با دستگاه بسیار خوب در منزل ارائه داده میشود

مزایای فیزیوتراپی

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

فیزیوتراپی

شاید بتوان گفت که انجام فیزیوتراپی در منزل تهران با فیزیوتراپیست های خانم و آقا به دلیل دخیل بودن در درمان مشکلاتی مثل دیسک کمر ، دیسک گردن یا اثر گذار بودن در امر توانبخشی در بیمارانی که دچار سکته مغزی شده اند یا با ضعف عضلات مواجه بوده ند؛ یکی از متداول ترین خدمات درمان در منزل است که توسط بیماران تقاضا می شود. همراه طب ، بهترین فیزیوتراپ های تهران ( زن _ مرد ) را با توجه به سابقه و حسن شهرتشان ، داشتن رزومه پربار و مدارک دانشگاهی  معتبر ، رعایت اخلاق و اصول پزشکی ، تیزبینی و مهارت تشخیصی مثال زدنی و..  برای انجام فیزیوتراپی در خانه بیمار گرد هم آورده است.

 

فیزیوتراپی در منزل با بیمه یا خیر !

نمی توان انتظار داشت که همه شرکت های بیمه ای ، قادر به کاهش هزینه فیزیوتراپی در منزل یا مراکز درمانی در تهران باشند. میزان چتر حمایتی بیمه ها با یکدیگر متفاوت است. در صورتی که خواستار اطلاع از وضعیت انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه خود هستید ، با شماره تلفن های داخل سایت تماس گرفته و نوع بیمه و میزان کاهش قیمت فیزیوتراپی در خانه را از کارشناسان همراه طب جویا شوید.

آیا می دانستید که همراه طب می تواند علاوه بر ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ، اقدام به ارسال تجهیزات عکسبرداری مانند اکو قلب در منزل   نماید؟

فیزیوتراپی در منزل

 

فیزیوتراپی در خانه برای چه کسانی انجام میشود؟

بیماری ها و مشکلات سلامتی مختص گروه سنی یا جنسیت خاصی نیست. به طور مثال ، اتفاقی که منجر به پارگی تاندون شود ؛ بزرگ و کوچک یا زن و مرد نمی شناسد. لذا در هریک از گروه های زیر هستید ، می توانید به انواع فیزیوتراپی در منزل دسترسی داشته باشید :

 

فیزیوتراپی برای زنان

لمس بدن زنان با اینکه توسط پزشک فیزیوتراپی انجام میشود ، مشکل شرعی ندارد. اما داده های آماری نشان می دهد که بانوان با حیای ایران زمین ترجیح می دهند ؛ فیزیوتراپی در منزل توسط خانم برایشان انجام شود. بهترین فیزیوتراپ های خانوم تهران در خدمت همراه طب هستند. لطفا در هنگام تماس برای انجام فیزیوتراپی در خانه توسط خانم ، وضعیت جسمانی متقاضی ( احتمال باردار بودن یا نبودن ) را در نظر داشته باشید.

 

فیزیوتراپی مردان

برخی از معضلات سلامتی ، فقط مربوط به آقایان هستند و مردان را وادار به یافتن فیزیوتراپ مرد می کنند. همراه طب به عنوان بهترین مرکز فیزیوتراپی تهران ، مجربترین فیزیوتراپیست ها را همراه با کاربردی ترین تجهیزات فیزیوتراپی به منزل شما اعزام می کند.

 

فیزیوتراپی سالمندان در منزل

سالمندان بیش از دیگران به تقویت عضلات و بهبود سیستم عصبی خود نیاز دارند. ارائه خدمات تزریقات در منزل  یا فیزیوتراپی سالمندان یا در منزل از دیگر فعالیت های شرکت تخصصی همراه طب می باشد.

.به صورت کلی خدمات فیزیوتراپی در منزل همراه طب شامل حال تمامی افراد از هر قشر و طبقه اجتماعی اعم از کودکان، سالمندان ، معلولین ذهنی ، معلولین جسمی ، بیماران خاص و لاعلاج ومیشود. بنابراین خدمات فیزیوتراپی در منزل هیچ محدودیتی ندارد.

 

چگونه برای خدمات فیزیوتراپی در منزل به همراه طب اعتماد کنیم؟

مجوز رسمی

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل را زیر نظر این نهاد آغاز کند

پاسخگویی 24 ساعته

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز متخصصان موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل در محل مورد نظر شما حاضر می شود

تجهیزات پیشرفته

مرکز همراه طب بهترین، بهداشتی ترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات را جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل به کار می گیرد.

سابقه کار

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید

پشتیبانی کامل 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

 

انواع فیزیوتراپی در منزل

ابزار ، روش ها و سبک های مختلفی برای انواع فیزیوتراپی وجود دارد که شامل :

 • ماساژ تراپی 
 • اولتراسوند درمانی
 • بوبات تراپی
 • شاک ویو تراپی
 • وجتا درمانی
 • روش PNF
 • ورزش درمانی
 • بانداژ تراپی
 • فیزیو کینزی تراپی

مراحل انجام گواهی فوت در منزل را اینجا بخوان .

 

مزایای استفاده از فیزیوتراپی در منزل تهران

زمانی که به دلیل تحلیل عضلات یا آسیب دیدگی اعصاب و مفاصل ، قادر به تحرک و رفتن به بیمارستان یا مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی در سطح تهران نیستید؛ انجام فیزیوتراپی در منزل است که به داد شما می رسد. در نگاه اول ، شاید قیمت فیزیوتراپی در خانه بالا به نظر برسد. اما اگر دقیق بررسی کنید می بینید که هزینه جابجایی با آمبولانس خصوصی حذف شده و نرخ انجام آن در هر دو جا تا حدودی برابر است. سایر مزایای خدمات فیزیوتراپی در خانه عبارتند از :

 • فیزیوتراپی در منزل میتواند کمک به افراد دارای بیماری های مزمن قلبی و تنفسی داشته باشد.
 • دور ماندن از بیماریهای مسری و عفونتهای بیمارستانی
 • جلوگیری از افتادن و شکستگی ناشی از جابجایی بیمار
 •  بهبودی سریعتر بیمار به دلیل استراحت بیشتر در خانه
 • دریافت راهنمایی های جایگزین فیزیوتراپی در منزل توسط مشاور 

دریافت راهنمایی های جایگزین فیزیوتراپی در منزل توسط مشاور .

فیزیوتراپی در منزل

 

کدام فیزیوتراپی ها در منزل انجام می شوند ؟

بسته به اینکه کدام استخوان یا مفصل آسیب دیده ، شما می توانید حین تماس با همراه طب درخواست انجام فیزیوتراپی در منزل تهران را برای اندام مد نظر خود را بدهید. همراه طب آمادگی دارد تا انواع را فیزیوتراپی را برای بررسی مشکلات حرکتی در اعضای زیر به صورت شبانه روزی انجام دهد.:

فیزیوتراپی زانو در منزل

اهمیتِ داشتن زانوی سالم بر هیچ کسی پوشیده نیست افرادی که دارای مشکلاتی مثل : آرتروز زانو ، تعویض مفصل زانو و پارگی رباط صلیبی هستند ، می توانند برای اعزام متخصص فیزیوتراپیست و تجهیزات مورد نیاز برای فیزیوتراپی زانو در منزل درخواست دهند.

فیزیوتراپی در منزل با لیزر

لیزر درمانی یکی از روش های درمانی جدید در فیزیوتراپی در منزل برای کمک به تسکین و کنترل درد عضلانی و سیستم عصبی است.

لیزر درمانی با تحریک سلول های بافت هدف، التهاب را کاهش می دهد و با مسدود کردن سیگنال های درد در سیستم عصبی به کاهش درد کمک می کند که یک نوع فیزیوتراپی میباشد . به طور کلی از لیزر درمانی که یک روش موثر و غیر تهاجمی است برای کاهش درد و التهاب و ترمیم بافت آسیب دیده برای فزیوتراپی در منزل استفاده می شود.

فیزیوتراپیست های ما در فیزیوتراپی در منزل از جدید ترین لیزرها برای درمان آسیب های اسکلتی عضلانی از جمله انواع آرتریت، کمر درد، زانو درد و غیره استفاده می کنند.

 

هدف از آموزش و انجام فیزیوتراپی در منزل چیست ؟

پزشکان ، برای تحقق اهداف زیر به تجویز فیزیوتراپی در منزل برای بیماران روی می آورند

 •  فیزیوتراپی در منزل برای بهبود سکته مغزی
 • فیزیوتراپی در منزل برای دیسک گردن
 • فیزیوتراپی  در منزل برای دیسک کمر
 • فیزیوتراپی در منزل برای مچ دست و پا
 • فیزیوتراپی در منزل برای درد های مفصلی و زانو

 

چه کسی برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل اعزام می‌ شود ؟ 

یک فیزیوتراپیست متخصص برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و کمک به بیمار، به منزل او اعزام می شود.

در واقع بعد از ثبت درخواست فیزیوتراپی در منزل از همراه طب، افراد متخصص و آموزش دیده به همراه تمامی تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز در منزل شما حاضر شده و تمامی سوالات لازم را از بیمار پرسیده و با در نظر گرفتن همه جوانب و شرایط، انجام فیزیوتراپی در منزل را شروع می کند.

شما می‌ توانید برای انجام فیزیوتراپی به کلینیک های فیزیوتراپی نیز مراجعه کنید، اما تمامی کسانی که به فیزیوتراپی مراجعه می کنند از درد عضلانی رنج می برند و مسلما مراجعه به مراکز توانبخشی برایشان دشوار است. به همین دلیل همراه طب در صدد این مشکل بر آمده و شما عزیزان می توانید با درخواست فیزیوتراپی در منزل این عمل را با فیزیوتراپیست های مجرب همراه طب ، در آرامش منزل خود انجام دهید.

 

هزینه فیزیوتراپی در منزل تهران

اگر برای اولین بار است که قصد استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران را دارید و کنجکاو هستید که بدانید هزینه انجام فیزیوتراپی در خانه تان چقدر خواهد بود؟ باید توجه داشته باشید که فیزیوتراپی ، مجموعه ای از تمرینات در کنار استفاده از تجهیزات مخصوص است که برای هر عضو بدن به گونه ای متفاوت طراحی شده اند. مطمئنا ، وسایل و دستگاه های لازم جهت انجام فیزیوتراپی در منزل برای سکته مغزی در مقایسه با ترمیم پارگی تاندن زانو یا مچ پا ؛ تفاوت فاحشی در نوع ابزار و قیمت فیزیوتراپی در منزل تهران خواهد داشت. پس ، شرایط و نیازهای بیمار ، اصلی ترین شاخص در تعیین تعرفه فیزیوتراپی در منزل 1402 می باشد. تعداد جلسات و مدت زمان حضور فیزیوتراپ در خانه ، شبانه روزی بودن خدمات دهی ، درخواست خدمات فیزیوتراپی در ایام تعطیل ، مسافت طی شده توسط فیزیوتراپیست ، نوع و محل فیزیوتراپی از جمله مواردی هستند که در نرخ فیزیوتراپی در منزل را بالا و پایین می کنند.

عملکرد قلب خود را باویزیت متخصص قلب در منزل  چک کن!

 

انتقال تجهیزات به خانه در خدمات فیزیوتراپی در منزل

مرکز همراه طب از به ‌روزترین تجهیزات پزشکی، نه تنها در قالب دستگاه ‌های روتین فیزیوتراپی، بلکه در موارد لازم از سایر دستگاه‌ های پیشرفته مثل لیزرپرتوان، ویبراتور و یا دستگاه سی پی ام جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل و توان ‌بخشی در منزل کمک می گیرد. ما در همراه طب آماده اعزام فیزیوتراپیست های مجرب به علاوه دستگاه های مورد نیاز جهت خدمات فیزیوتراپی در منزل هستیم، تا شما سلامت جو های عزیز با هر درد و مشکلی که دارید در خانه بمانید و جهت تسریع روند بهبودی خود بیشتر استراحت کنید.

به طور کلی فیزیوتراپی در منزل با پیشرفته ترین تجهیزات از خدمات ویژه و در دسترس این مرکز است که به شما عزیزان تعلق می ‌گیرد.

 

فیزیوتراپی در منزل با لیزر

لیزر درمانی یکی از روش های درمانی جدید در فیزیوتراپی در منزل برای کمک به تسکین و کنترل درد عضلانی و سیستم عصبی است.

لیزر درمانی با تحریک سلول های بافت هدف، التهاب را کاهش می دهد و با مسدود کردن سیگنال های درد در سیستم عصبی به کاهش درد کمک می کند که یک نوع فیزیوتراپی میباشد . به طور کلی از لیزر درمانی که یک روش موثر و غیر تهاجمی است برای کاهش درد و التهاب و ترمیم بافت آسیب دیده برای فزیوتراپی در منزل استفاده می شود.

فیزیوتراپیست های ما در فیزیوتراپی در منزل از جدید ترین لیزرها برای درمان آسیب های اسکلتی عضلانی از جمله انواع آرتریت، کمر درد، زانو درد و غیره استفاده می کنند.

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید