شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

استخدام پرستار شرق تهران

پرستار در منزل شرق تهران از خدمات همراه طب میباشد که که تمامی افرادی که در شرق تهران زندگی میکنند میتوانند از مجموعه ما پرستار استخدام کنند.

پرستاری در منزل شرق تهران 

ما در همراه طب به افراد ساکن در شرق تهران کمک می‌ کنیم تا به دور از مشکلات رایج جامعه مانند مشغله زیاد افراد و کمبود وقت ، ترافیک ، آلودگی و ... در منزل خود به خدمات با کیفیت پرستاری در منزل شرق تهران  دسترسی داشته باشند . پرستاران ما به چند دسته تقسیم می شوند : پرستار سالمند در منزل ، پرستار کودک در منزل ، پرستار سیار جهت انجام تزریقات و تزریق سرم در منزل و سایر خدمات درمانی و پرستاری ، پرستار پرایوت در منزل ، پرستار بیمار آی سیو در منزل ، پرستار خصوصی در منزل ، پرستار مراقبتی در منزل ، پرستار سی سی یو در منزل . خدمات ما علاوه بر اعزام پرستار مراقب در منزل شرق تهران ،  شامل تمامی خدمات پرستاری و انجام کلیه امور درمانی مثل تزریقات در منزل ، سرم تراپی ، پانسمان ، فیزیوتراپی ، اکو قلب ، نوار قلب ، نوار مغز ، ساکشن در منزل ، حجامت ، فصد خون ، ماساژ درمانی ، تغذیه درمانی ، تنقیه ، بخیه زدن و کشیدن بخیه ، در محیط آرام و شرایط کم استرس‌ تر منزل شما شرق نشینان عزیز نیز می‌ باشد . همچنین لازم به ذکر است که همراه طب اماده ارائه خدمات آزمایشگاهی و تست پاپ اسمیر در منزل است .

پرستاری در منزل شرق تهران

چگونه برای خدمات پرستار در منزل شرق تهران به همراه طب اعتماد کنیم ؟

مجوز رسمی 

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود را زیر نظر این نهاد آغاز کند .

پاسخگویی 24 ساعته 

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی ، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است ، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز پرسنل متخصص موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران در محل مورد نظر شما حاضر می شود .

دارای کادر آقا و خانم 

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه همراه طب در اختیار داشتن کادر آقا و خانم بوده است و به دلیل مسائل عرفی و شرعی که در مردان یا زنان وجود دارد ، با توجه به جنسیت بیمار ، پرستاران آقا یا خانم به منزل بیمار اعزام می شوند

پرستاران آموزش دیده و حرفه ای 

پرستاران همراه طب آموزش های لازم را در خصوص نگهداری ، مراقبت و پرستاری از بیماران ، کودکان ، سالمندان و ... را دیده اند و به امور و وظایف خود آشنایی کامل دارند .

سابقه کار

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید .

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران ، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود .

چه زمانی به پرستار در منزل شرق تهران نیاز است ؟   

نیاز به پرستار در منزل شرق تهران می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . برخی از دلایل رایج عبارتند از : 

عدم وقت کافی جهت نگهداری از سالمند یا کودک : امروزه افراد به دلیل مشغله های زیاد شکل دیگری را برای مراقبت از عزیزان سالخورده یا فرزندان خود انتخاب می کنند . این جایگزین بهره گیری از خدمات پرستار در منزل شرق تهران است که خدمات مراقبتی و درمانی را به شرق نشینان ارائه می ‌دهند . 

بیماری یا ناتوانی : اگر فردی به دلیل بیماری یا ناتوانی ، توان انجام کارهای روزمره خود مانند حمام کردن ، لباس پوشیدن ، غذا خوردن یا راه رفتن را نداشته باشد ، به پرستار در منزل نیاز دارد . 

جراحی : پس از جراحی ، ممکن است فرد نیاز به کمک برای کارهایی مانند راه رفتن ، حمام کردن و تغذیه داشته باشد . در چنین مواقعی پرستار در منزل بهترین گزینه است . 

شوک عاطفی : اگر فردی دچار شوک عاطفی مانند مرگ یکی از عزیزان ، شده باشد ، ممکن است به کمک یک پرستار در منزل برای رسیدگی به امور روزانه خود نیاز داشته باشد . در ادامه چند مورد از عواملی که ممکن است به پرستار در منزل شرق تهران نیاز داشته باشد را ذکر کرده ایم : مشکل در تحرک یا تعادل مشکل در کنترل ادرار یا مدفوع مشکل در تفکر یا حافظه افسردگی یا اضطراب اعتیاد به مواد مخدر یا الکل با ثبت درخواست حجامت در منزل ، پاکسازی خون خود از هرگونه آلودگی را به پرستاران مجرب همراه طب بسپارید .

وظایف پرستار در منزل شرق تهران

وظایف پرستار در منزل شرق تهران بسته به نیازهای فرد تحت مراقبت ، متفاوت است. برخی از وظایف رایج پرستار در منزل عبارتند از :

رسیدگی به امور شخصی بیمار 

پرستار باید در امور شخصی مانند حمام کردن ، لباس پوشیدن ، غذا خوردن ، راه رفتن و در توالت رفتن به بیمار یاری رساند .

رسیدگی به امور درمانی 

پرستار باید به امور درمانی بیمار مانند اندازه گیری فشار خون ، قند خون و دمای بدن ، دادن داروها ، تزریقات ، تعویض پانسمان ، ساکشن تراپی اقدامات حرکتی جهت جلوگیری از زخم بستر و مانند اینها رسیدگی کند و بر وضعیت سلامتی فرد نظارت مستمر داشته باشد .

رسیدگی به امور خانه

پرستار مراقب بیمار باید روزانه برخی اقدامات مانند نظافت ، پخت و پز و خرید را جهت پایش و مراقبت از منزل بیمار انجام دهد  و به امور روزمره خانه رسیدگی کند .

حمایت عاطفی

پرستار وظایفی مانند گوش دادن به نگرانی های بیمار ، دلداری دادن به او ارائه آرامش و حمایت عاطفی را بر عهده دارد .

پرستار در منزل شرق تهران

مزایای خدمات پرستاری در منزل شرق تهران 

استفاده از خدمات پرستاری در منزل شرق تهران مزایای زیادی برای فرد به همراه  دارد . برخی از مزایای اصلی عبارتند از : افزایش کیفیت زندگی تسریع در روند بهبودی کاهش خطر بستری شدن در بیمارستان کاهش هزینه ها خدمات همزمان افزایش استقلال کاهش ابتلا به عفونت های بیمارستانی کمک به خانواده ها یکی دیگر از مزایای خدمات پرستار در منزل شرق تهران ، ارائه خدمات همزمان است . به طوری که در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانید در کنار خدمات پرستاری ، از خدمات ویزیت در منزل نیز بهره مند شوید و پزشکان متخصص و فوق تخصص را به بالین بیمار خود بیاورید .

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران