user user

پرستاری در منزل شرق تهران

پرستار در منزل شرق تهران از خدمات همراه طب میباشد که که تمامی افرادی که در شرق تهران زندگی میکنند میتوانند از مجموعه ما پرستار استخدام کنند.

مزایای استخدام پرستار شرق تهران

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

استخدام پرستار شرق تهران

ما در همراه طب به افراد ساکن در شرق تهران کمک میکنیم تا به دور از مشکلات رایج جامعه مانند مشغله زیاد افراد و کمبود وقت ، ترافیک ، آلودگی و ... در منزل خود به خدمات با کیفیت پرستاری در منزل شرق تهران  دسترسی داشته باشند . پرستاران ما به چند دسته تقسیم می شوندپرستار سالمند در منزل ، پرستار کودک در منزل ، پرستار سیار جهت انجام تزریقات و تزریق سرم در منزل و سایر خدمات درمانی و پرستاری ، پرستار پرایوت در منزل ، پرستار بیمار آی سیو در منزل ، پرستار خصوصی در منزل ، پرستار مراقبتی در منزل ، پرستار سی سی یو در منزل . خدمات ما علاوه بر اعزام پرستار مراقب در منزل شرق تهران ،  شامل تمامی خدمات پرستاری و انجام کلیه امور درمانی مثل تزریقات در منزل ، سرم تراپی ، پانسمان ، فیزیوتراپی ، اکو قلب ، نوار قلب ، نوار مغز ، ساکشن ریه در منزل ، حجامت ، فصد خون ، ماساژ درمانی ، تغذیه درمانی ، تنقیه ، بخیه زدن و کشیدن بخیه ، در محیط آرام و شرایط کم استرستر منزل شما شرق نشینان عزیز نیز میباشد . همچنین لازم به ذکر است که همراه طب اماده ارائه خدمات آزمایشگاهی و تست پاپ اسمیر در منزل است

پرستار در منزل شرق تهران .

چگونه برای خدمات پرستار در منزل شرق تهران به همراه طب اعتماد کنیم ؟

مجوز رسمی 

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود را زیر نظر این نهاد آغاز کند .

پاسخگویی 24 ساعته 

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی ، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است ، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز پرسنل متخصص موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران در محل مورد نظر شما حاضر می شود .

دارای کادر آقا و خانم 

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه همراه طب در اختیار داشتن کادر آقا و خانم بوده است و به دلیل مسائل عرفی و شرعی که در مردان یا زنان وجود دارد ، با توجه به جنسیت بیمار ، پرستاران آقا یا خانم به منزل بیمار اعزام می شوند

پرستاران آموزش دیده و حرفه ای 

پرستاران همراه طب آموزش های لازم را در خصوص نگهداری ، مراقبت و پرستاری از بیماران ، کودکان ، سالمندان و ... را دیده اند و به امور و وظایف خود آشنایی کامل دارند .

سابقه کار

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید .

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران ، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود .

چه زمانی به پرستار در منزل شرق تهران نیاز است ؟   

نیاز به پرستار در منزل شرق تهران می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . برخی از دلایل رایج عبارتند از

عدم وقت کافی جهت نگهداری از سالمند یا کودک : امروزه افراد به دلیل مشغله های زیاد شکل دیگری را برای مراقبت از عزیزان سالخورده یا فرزندان خود انتخاب می کنند . این جایگزین بهره گیری از خدمات پرستار در منزل شرق تهران است که خدمات مراقبتی و درمانی را به شرق نشینان ارائه می دهند

بیماری یا ناتوانی : اگر فردی به دلیل بیماری یا ناتوانی ، توان انجام کارهای روزمره خود مانند حمام کردن ، لباس پوشیدن ، غذا خوردن یا راه رفتن را نداشته باشد ، به پرستار در منزل نیاز دارد

جراحی : پس از جراحی ، ممکن است فرد نیاز به کمک برای کارهایی مانند راه رفتن ، حمام کردن و تغذیه داشته باشد . در چنین مواقعی پرستار در منزل بهترین گزینه است

شوک عاطفی : اگر فردی دچار شوک عاطفی مانند مرگ یکی از عزیزان ، شده باشد ، ممکن است به کمک یک پرستار در منزل برای رسیدگی به امور روزانه خود نیاز داشته باشد . در ادامه چند مورد از عواملی که ممکن است به پرستار در منزل شرق تهران نیاز داشته باشد را ذکر کرده ایم : مشکل در تحرک یا تعادل مشکل در کنترل ادرار یا مدفوع مشکل در تفکر یا حافظه افسردگی یا اضطراب اعتیاد به مواد مخدر یا الکل با ثبت درخواست حجامت در منزل ، پاکسازی خون خود از هرگونه آلودگی را به پرستاران مجرب همراه طب بسپارید .

وظایف پرستار در منزل شرق تهران

وظایف پرستار در منزل شرق تهران بسته به نیازهای فرد تحت مراقبت ، متفاوت است. برخی از وظایف رایج پرستار در منزل عبارتند از :

رسیدگی به امور شخصی بیمار 

پرستار باید در امور شخصی مانند حمام کردن ، لباس پوشیدن ، غذا خوردن ، راه رفتن و در توالت رفتن به بیمار یاری رساند .

رسیدگی به امور درمانی 

پرستار باید به امور درمانی بیمار مانند اندازه گیری فشار خون ، قند خون و دمای بدن ، دادن داروها ، تزریقات ، تعویض پانسمان ، ساکشن تراپی اقدامات حرکتی جهت جلوگیری از زخم بستر و مانند اینها رسیدگی کند و بر وضعیت سلامتی فرد نظارت مستمر داشته باشد .

رسیدگی به امور خانه

پرستار مراقب بیمار باید روزانه برخی اقدامات مانند نظافت ، پخت و پز و خرید را جهت پایش و مراقبت از منزل بیمار انجام دهد  و به امور روزمره خانه رسیدگی کند .

حمایت عاطفی

پرستار وظایفی مانند گوش دادن به نگرانی های بیمار ، دلداری دادن به او ارائه آرامش و حمایت عاطفی را بر عهده دارد .

پرستاری در منزل شرق تهران

مزایای خدمات پرستاری در منزل شرق تهران 

استفاده از خدمات پرستاری در منزل شرق تهران مزایای زیادی برای فرد به همراه  دارد . برخی از مزایای اصلی عبارتند از : افزایش کیفیت زندگی تسریع در روند بهبودی کاهش خطر بستری شدن در بیمارستان کاهش هزینه ها خدمات همزمان افزایش استقلال کاهش ابتلا به عفونت های بیمارستانی کمک به خانواده ها یکی دیگر از مزایای خدمات پرستار در منزل شرق تهران ، ارائه خدمات همزمان است . به طوری که در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانید در کنار خدمات پرستاری ، از خدمات ویزیت در منزل نیز بهره مند شوید و پزشکان متخصص و فوق تخصص را به بالین بیمار خود بیاورید .

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید