user user

تزریق سرم در منزل شمال تهران

اگرد در مناطق شمالی تهران هستید و احتیاج به تزریق سرم دارید با همراه طب تماس بگیرید.

مزایای تزریق سرم شمال تهران

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

تزریق سرم شمال تهران

 در دنیای امروزی که به سرعت در حال رشد و پیشرفت است، اکثر افراد تمایل دارند که سلامت خود را نادیده بگیرند و با بهانه کمبود وقت به بیمارستان مراجعه نکنند و کار های درمانی به خصوص تزریقات و تزریق سرم را به تعویق بیندازند. همراه طب با خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران، تضمین می کند که با دریافت این خدمات در آسایش خانه خود روند درمان بیماری های خود و اعضای خوانوادهتان را زیر نظر پزشکان و پرستاران واجد شرایط این مرکز به بهترین شکن ممکن تکمیل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای مشاوره رایگان با کارشناسان همراه طب، با شماره تلفن های اسن مرکز تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز درباره خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران را دریافت کنید.

با آزمایش‌ در منزل از سلامت عمومی بدن خود آگاه شوید و از بیماری ها جلوتر بمانید.

 تزریق سرم در منزل شمال تهران

چگونه برای تزریق سرم در منزل شمال تهران به همراه طب اعتماد کنیم ؟

مجوز رسمی 

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود را جهت تزریق سرم در منزل شمال تهران زیر نظر این نهاد آغاز کند.

پاسخگویی 24 ساعته 

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز پرسنل متخصص موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت تزریق سرم در منزل شمال تهران در محل مورد نظر شما حاضر می شود.

دارای کادر آقا و خانم 

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه همراه طب در اختیار داشتن کادر آقا و خانم بوده است و به دلیل مسائل عرفی و شرعی که در مردان یا زنان وجود دارد، با توجه به جنسیت بیمار، پرستاران آقا یا خانم جهت انجام تزریق سرم در منزل شمال تهران به منزل بیمار اعزام می شوند.

سابقه کار 

 کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را در رابطه با خدمات تزریق سرم در منزل شرق تهران جلب نماید.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هر گونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران، آن را به کارشناسان همراه طب گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

کلیک کنید: تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی و اعزام فوری

سرم چیست؟

سرم‌ ها مایعاتی هستند که بسته به نیاز بیمار می ‌توانند ترکیبات مختلفی داشته باشند. این مایعات معمولاً شامل آب، الکترولیت ‌ها (مانند سدیم، پتاسیم و کلرید) و گاهی اوقات قند ها (مانند گلوکز) هستند.

موارد استفاده از تزریق سرم در منزل شمال تهران

سرم‌ درمانی برای طیف گسترده ای از شرایط پزشکی استفاده می‌ شود، مانند:

هیدراتاسیون: در شرایطی مانند کم آبی شدید بدن یا از دست دادن مایعات ناشی از استفراغ و اسهال، سرم‌ های ایزوتونیک در خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران، برای جبران کمبود مایعات و هیدراتاسیون بدن به کار می ‌روند.

تغذیه: پرستاران در مواردی که بیمار قادر به خوردن یا هضم غذا نیست، هنگام ارائه خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران، از سرم‌ هایی که حاوی مواد مغذی هستند، مانند گلوکز و آمینو اسید ها برای تأمین نیازهای تغذیه‌ ای بیمار استفاده می ‌کنند.

دارورسانی: برای اطمینان از رسیدن دوز دقیق و مداوم دارو به بیمار، بسیاری از داروها از طریق سرم تجویز می‌ شوند. در تزریق سرم در منزل شمال تهران از این روش برای دارو هایی که نیاز به کنترل دقیق دارند یا نمی‌ توان آن‌ ها را از طریق دهان مصرف کرد، به کار برده می شود.

با همراه طب تصویر برداری تخصصی را به منزل ببرید: سونوگرافی در منزل

تزریق سرم تقویتی در منزل شمال تهران

تزریق سرم در منزل شمال تهران گاهی با هدف تزریق سرم تقویتی انجام می‌ شود که می ‌تواند شامل سرم قندی (تامین انرژی کافی بیمار)، سرم نمکی (برای بالا بردن فشار خون)، سرم قندی نمکی (برای تامین مایعات بدن و جبران آب از دست رفته)، سرم نرمال سالین، سرم رینگر لاکتات (برای جبران مایعات از دست رفته بدن بعد از جراحی)، سرم مانیتول (مناسب بیماران دچار سوختگی، بیماری‌ های قلبی، مشکلات کلیوی و فشارخون) و سرم هماکسل (برای درمان خونریزی، اسهال و استفراغ شدید و سوختگی کاربرد دارد) باشد. البته به تمام سرم های ذکر شده ویتامین سی و ب کمپلکس نیز اضافه می شود.

بر این اساس تمامی افرادی که ساکن شمال تهران هستند و به تزریق سرم نیاز دارند و به هر دلیلی نمی ‌توانند به درمانگاه یا بیمارستان مراجعه کنند، می ‌توانند از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران همراه طب که به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل) با حاذق پرستاران شمال تهران ارائه می شود، بهرمند شوند. با استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران، بیماران در محیط امن خانه که از نظر بهداشتی معمولا به دور از آلودگی های شیمیایی و میکروبی است، به روند درمان خود ادامه دهند.

وارد شوید: برقراری ارتباط با کارشناسان همراه طب برای اعزام پزشک جهت صدور گواهی فوت در منزل

سرم در منزل شمال تهران

مزایای بهره گیری از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران

بهره‌ گیری از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران فواید و مزایای زیادی دارد. قبل از اینکه به مراحل درخواست تزریق سرم در منزل شمال تهران بپردازیم، بهتر است شما را با برخی مزایای آن اشنا کنیم:

دسترسی به پرستار در هر ساعت از شبانه‌ روز

برای دریافت خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران از همراه طب هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و شما می‌ توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به سرم تراپی داشتید، حتی در روز های تعطیل سال، جهت دریافت هر گونه خدمات پرستاری به خصوص تزریق سرم در منزل شمال تهران اقدام کنید.

عدم اشغال فضای اضافی

یکی دیگر از مزایای تزریق سرم در منزل شمال تهران، عدم نیاز به اشغال تخت‌ های بیمارستانی است. به عبارتی ساده‌ تر با دریافت خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران، به بیماران دیگر فرصت دریافت خدمات اورژانسی و بهره ‌مندی از امکانات و تجهیزات بیمارستانی در وضعیت اضطراری را می ‌دهید.

عدم نیاز به ترک منزل

بهره گیری از خدمات سرم تراپی در منزل شمال تهران در اکثر موارد مانع از حضور فیزیکی شما و ترک بی ‌مورد منزل و ماندن در ترافیک بالای شمال تهران می‌ شود. زیرا ما در همراه طب علاوه بر خدمات پرستاری، اماده ارائه تمامی خدمات پرشکی و درمانی در منزل شمال تهران با تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز هستیم. 

بی قراری های بی مورد کودک خود را جدی بگیرید: ویزیت متخصص اطفال در منزل

نحوه درخواست تزریق سرم در منزل شمال تهران

ثبت درخواست تزریق سرم در منزل شمال تهران از همراه طب عملی آسان و فارق از هر گونه سختی و مشکل می باشد. جهت در خواست پرستار از همراه طب برای تزریق سرم در منزل شمال تهران، طبق مراحل زیر عمل کنید:

در مرحله اول از طریق شماره تماس هایی که در ابتدای صفحه درج شده است با مرکز همراه طب تماس بگیرید.

سپس نیاز خود را برای پرستار جهت وصل سرم در منزل شمال تهران به اپراتور های موسسه بیان کنید.

بعد از توافق بر سر هزینه های تزریق سرم در منزل شمال تهران با اپراتورها، از شما خاسته می ‌شود تا آدرس دقیق یا لوکیشن منزل خود را به اپلیکیشن های مورد نظر برای آنها ارسال کنید.

بعد از تکمیل ثبت درخواست، پرستاران مجرب و قابل اعتماد همراه طب در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران با تجهیزات کامل و با کیفیت به خانه یا محل مورد نظر شما اعزام می‌ شوند.

پزشکان و پرستاران متخصص مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آمادگی دارند مطابق نیاز های شما و با تعیین وقت مناسب در منزلتان حضور پیدا کنند.

 مراحل ثبت درخواست سرم تراپی در منزل شمال تهران به همین شیوه ای که گفتیم انجام می شود و تنها کافی است در هر ساعت از شبانه روز که نیازمند خدمات درمان زخم بستر در منزل هستید با ما تماس بگیرید. توجه کنید که تنها سختی استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران فقط یک تماس است!

کاربردی ترین خدمات برای بیماران ریوی، ساکشن ریه در منزل است.

تزریق سرم در منزل شمال تهران برای چه افرادی کاربردی تر است؟

مشخص است که همه افراد ساکن در شمال تهران از نوزادان تا سالمندان در هر شرایطی می توانند از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران بهره ببرند. اما خدماتی درمانی در منزل برای برخی از اقشار جامعه با کاربرد و مزایای بیشتری نسبت به سایرین همراه است. این اقشار عبارتند از: 

وصل سرم در منزل شمال تهران برای سالمندان

سالمندان با رسیدن به سن کهنسالی دچار ضعف عمومی بدن می شوند. مصرف دارو و مشکلات سلامتی در سالمندان نسبت به افراد دیگر بیشتر است و بعضی از دارو ها را می توان با تزریق داخل سرم به آن ها رساند. افراد مسنی که به دستگاه های پزشکی متصل هستند یا شرایط ویژه ای دارند از لحاظ روحی حساس تر نیز می باشند. به همین دلیل سرم تراپی در منزل شرق تهران برای افراد سالمند بهترین جایگیزین برای مراجعه مراکز درمانی بوده و با توجه و رعایت تمامی این نکات انجام می شود.

 سرم تراپی در منزل شمال تهران برای بانوان

بسیاری از خانم ها در شرایط مختلف نیازمند تزریق سرم به بدنشان می باشند. مثلا یکی از این شرایط زمان بارداری می باشد که خانم های باردار نیازمند سرم تقویتی می باشند، ما توصیه می کنیم به جای مراجعه به مراکز درمانی جهت تزریق سرم، از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران بهره ببرند تا سلامت خود و جنینشان با خروج از خانه و مراجعه به مراکز درمانی به خصوص اماکن پز ازدحام به خطر نیوفتد. معمولا اکثر بانوان تمایل دارند که تزریقات مورد نیازشان توسط پرستار خانم انجام شود. همراه طب با خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران این امکان را برای شمال نشینان فراهم کرده تا با درخواست شما پرستار اقا یا خانم به منزلتان اعزام شود.

تزریق سرم در منزل شمال تهران برای افراد معلول و کم توان

 هیچ کس از گزند بیماری در امان نیست و معلولان نیز مانند سایرین دچار بیماری خواهند شد. از جمله افراد ساکن درشمال تهران که ممکن است به تزریق سرم در منزل شمال تهران نیاز داشته باشند، افراد معلول و کم توان جسمی می باشند. هر کس در هر سطح از سلامتی که باشد باید به خدمات درمانی اولیه از جمله سرم تراپی یا همان تزریق سرم در منزل شمال تهران دسترسی داشته باشد که با همراه طب این امر در دسترس خواهد بود.

وصل سرم در منزل شمال تهران کودکان

از انجایی که کودکان از تزریقات واهمه دارند، تزریق سرم در منزل شمال تهران برای کودکان باید با رعایت اصول خاصی انجام شود زیرا شرایط بدنی مانند سخت بودن رگ گیری از کودک یا دوز متناسب با وزن و رگ ها باعث می شود نحوه برخورد پرستار با کودک در حین وصل یا تزریق سرم در منزلشمال تهران نسبت به سایر افراد متفاوت باشد.

تمامی درد های خود را با آمپول کتورولاک تسکین دهید.

سرم تراپی در منزل شمال تهران

مناطق دریافت کننده خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران

بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران یعنی همراه طب آماده است تا کلیه خدمات تزریقاتی اععم  سرم تراپی در منزل را به ساکنان شمال تهران شامل مناطقی مثل تجریش، جردن، الهیه، زعفرانیه، نیاوران، ونک، درکه، قلهک، جماران، لویزان، اقدسیه، محمودیه، فرمانیه، مینی سیتی، دروس، هروی، ولنجک، کامرانیه، داودیه، اوین، سوهانک، حسین آباد، مبارک آباد، آجودانیه، درازشیب، ظفر، ازگل، زرگنده و ... با بهترین و مجرب ترین تکنسین ها و پرستاران به صورت 24 ساعته ارائه دهد.

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید