شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
متخصص داخلی

خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل در تمامی نقاط تهران توسط بهترین پزشک های منطقه بصورت شبانه روزی و تعرفه کم در مرکز همراه طب انجام می شود.

ویزیت متخصص داخلی در منزل

آیا مایل هستید که وقت و هزینه تان را مدیریت کنید؟ همزمان از آسیب های محیطی دور بمانید یا اینکه نیازی به گشتن در سطح شهر برای یافتن مراکز باز و ارائه دهنده خدمات در حوزه درمان نداشته باشید. ویزیت متخصص داخلی در منزل ؛ گزینه ای است که همه این نیازهای شما را برطرف ساخته و رضایت مندی تان را در پی خواهد داشت.

دو راه حل پیش روی شماست به پزشک عمومی مراجعه کنید یا بعد از انجام آزمایشات به دکتر داخلی ارجاع داده شوید. زیرا پزشکان داخلی ، تبحر بالایی در درمان همه بیماری های بزرگسالان دارند.

 

متخصص داخلی در منزل پزشک متخصصی است که در تشخیص و درمان بیماری های داخلی افراد در منزل تخصص دارد.این بیماری می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • بیماری قلبی عروقی
 • بیماری های ریوی
 • بیماری های گوارشی
 • بیماری های کلیوی
 • بیماری های عصبی
 • بیمناری های غدد درون ریز
 • بیماری های خونی 
 • بیماری های عفونی 

 

 

ویزیت متخصص داخلی در منزل

 

 

لزوم ویزیت متخصص داخلی در منزل

بیایید قبل از پرداختن به لزوم ویزیت متخصص داخلی در منزل با حوزه عملکردی آنها آشنا شویم.

بسته به نوع بیماری و شدت آن به این پزشکان نیاز پیدا خواهید کرد که با درخواست ویزیت پزشک داخلی در منزل از همراه طب ، در خدمت شما خواهند بود. نیازهای اصلی برای استفاده از خدمات ویزیت حضوری متخصص داخلی در منزل عبارتند از:

 • نیاز به تشخیص دقیق بیماری : دسترسی به متخصص مربوطه امکان تشخیص دقیق بیماری را مهیا می سازد. 

 • کاهش استرس : درمان در محیط خانه همراه با حضور عزیزان بیمار در کنار مهارت دکتر داخلی در آرام سازی جو به کاهش اضطراب کمک می کند. 

 • انتقال تجهیزات پزشکی : گاهی برای تشخیص و درمان بیماری ، نیاز به استفاده از تجهیزاتی همچون رادیولوژی،سونوگرافی در منزل دارید که همراه با پزشک اعزامی به محل بیمار منتقل می شوند. 

 • کمک به افراد کم توان حرکتی : برخی از بیماران قادر به حرکت نبوده و نیاز به ویزیت پزشک در منزل به صورت حضوری دارند.

 

تفاوت ویزیت متخصص داخلی در خانه با مراکز درمانی 

شاید بارها به مراکز درمانی دولتی یا خصوصی مراجعه کرده باشید. حتی اگر تمام امکانات در یک بیمارستان موجود باشد، بازهم باید بیمار در بخش های متعدد بیمارستان تردد کند یا سوار ویلچر شود و خود را به اتاق عکسبرداری و.. برساند. اما در هنگام ویزیت متخصص داخلی در منزل ، بیمار در یک جا ساکن است و این پزشک و تجهیزات پزشکی هستند که به بالین بیمار می آیند. یافتن دارو یا آزمایشگاه معتبر از دیگر مشکلات بیماران در مراکز درمان است. درحالیکه پزشکان یا حتی پرستاران ما ( جهت تزریق سرم در منزل یا انجام سایر خدمات درمانی در منزل) به دلیل اینکه در هنگام تماس از نوع بیماری شما آگاه می شوند داروی مورد نظر را همراه خود دارند و در صورت نیاز برای بیمار در هنگام ویزیت دکتر داخلی در منزل تجویز خواهند کرد. البته هزینه تامین داروها جداگانه حساب می شود. برای آسایش و راحتی والدین و بیماران خود ، خدمات ویزیت پزشک داخلی در منزل را انتخاب کنید.

 

قیمت ویزیت پزشک داخلی در منزل

می خواهید بدانید قیمت ویزیت پزشک داخلی در منزل تهران برای شما چقدر تمام می شود؟ ساعت حضور پزشک در منزل و مدت زمان آن از مولفه های تاثیرگذار در هزینه ویزیت دکتر داخلی در خانه می باشد. استفاده از تجهیزات عکسبرداری نیز موجب افزایش قیمت تمام شده ویزیت پزشک داخلی در منزل تهران می شودپس برای اطلاع دقیق از تعرفه حضور پزشک در منزل تان باید اطلاعات کاملی از بیماری و نوع پزشک درخواستی خود ارائه دهید تا برآورد هزینه صورت گیرد. پزشکان در مرکز خدمات پزشکی همراه طب به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند با ما همراه باشید.

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران