user user

متخصص داخلی

خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل در تهران توسط بهترین پزشک های منطقه بصورت شبانه روزی و قیمت کم در مرکز همراه طب انجام می شود.

مزایای متخصص داخلی

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

 متخصص داخلی

آیا مایل هستید که وقت و هزینه تان را مدیریت کنید؟ همزمان از آسیب های محیطی دور بمانید یا اینکه نیازی به گشتن در سطح شهر برای یافتن مراکز باز و ارائه دهنده خدمات در حوزه درمان نداشته باشید. ویزیت متخصص داخلی در منزل ؛ گزینه ای است که همه این نیازهای شما را برطرف ساخته و رضایت مندی تان را در پی خواهد داشت.

دو راه حل پیش روی شماست به پزشک عمومی مراجعه کنید یا بعد از انجام آزمایشات به دکتر داخلی ارجاع داده شوید. زیرا پزشکان داخلی ، تبحر بالایی در درمان همه بیماری های بزرگسالان دارند.

متخصص داخلی در منزل پزشک متخصصی است که در تشخیص و درمان بیماری های داخلی افراد در منزل تخصص دارد.این بیماری می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • بیماری قلبی عروقی
 • بیماری های ریوی
 • بیماری های گوارشی
 • بیماری های کلیوی
 • بیماری های عصبی
 • بیمناری های غدد درون ریز
 • بیماری های خونی 
 • بیماری های عفونی 

ویزیت متخصص داخلی در منزل

 

لزوم ویزیت متخصص داخلی در منزل

بیایید قبل از پرداختن به لزوم ویزیت متخصص داخلی در منزل با حوزه عملکردی آنها آشنا شویم.

بسته به نوع بیماری و شدت آن به این پزشکان نیاز پیدا خواهید کرد که با درخواست ویزیت پزشک داخلی در منزل از همراه طب ، در خدمت شما خواهند بود. نیازهای اصلی برای استفاده از خدمات ویزیت حضوری متخصص داخلی در منزل عبارتند از:

 • نیاز به تشخیص دقیق بیماری : دسترسی به متخصص مربوطه امکان تشخیص دقیق بیماری را مهیا می سازد.

 

 • کاهش استرس : درمان در محیط خانه همراه با حضور عزیزان بیمار در کنار مهارت دکتر داخلی در آرام سازی جو به کاهش اضطراب کمک می کند.

 

 • انتقال تجهیزات پزشکی : گاهی برای تشخیص و درمان بیماری ، نیاز به استفاده از تجهیزاتی همچون رادیولوژی،سونوگرافی در منزل دارید که همراه با پزشک اعزامی به محل بیمار منتقل می شوند.

 

 • کمک به افراد کم توان حرکتی : برخی از بیماران قادر به حرکت نبوده و نیاز به ویزیت پزشک در منزل به صورت حضوری دارند.

 

تفاوت ویزیت متخصص داخلی در خانه با مراکز درمانی 

شاید بارها به مراکز درمانی دولتی یا خصوصی مراجعه کرده باشید. حتی اگر تمام امکانات در یک بیمارستان موجود باشد، بازهم باید بیمار در بخش های متعدد بیمارستان تردد کند یا سوار ویلچر شود و خود را به اتاق عکسبرداری و.. برساند. اما در هنگام ویزیت متخصص داخلی در منزل ، بیمار در یک جا ساکن است و این پزشک و تجهیزات پزشکی هستند که به بالین بیمار می آیند. یافتن دارو یا آزمایشگاه معتبر از دیگر مشکلات بیماران در مراکز درمان است. درحالیکه پزشکان یا حتی پرستاران ما ( جهت تزریق سرم در منزل یا انجام سایر خدمات درمانی در منزل) به دلیل اینکه در هنگام تماس از نوع بیماری شما آگاه می شوند داروی مورد نظر را همراه خود دارند و در صورت نیاز برای بیمار در هنگام ویزیت دکتر داخلی در منزل تجویز خواهند کرد. البته هزینه تامین داروها جداگانه حساب می شود. برای آسایش و راحتی والدین و بیماران خود ، خدمات ویزیت پزشک داخلی در منزل را انتخاب کنید.

 

مزایای ویزیت پزشک داخلی در خانه 

استفاده از خدمات ویزیت حضوری پزشک داخلی در خانه بیمار دارای مزایای بسیاری است. برخی از دلایل عمده شامل

 • راحتی و آسایش : برای بیمارانی که ناتوان بوده یا قابل حمل نیستند، ویزیت دکتر داخلی در منزل بهتر از مراجعه به مطب پزشک است.
 • صرفه جویی در زمان : استفاده از ویزیت دکتر سیار می تواند موجب صرفه جویی در زمان شود؛ زیرا با وجود ترافیک های سنگین ، مراجعه به مطب پزشک ممکن است زمانبر باشد و این امر میتواند باعث تأخیر در درمان شود.
 • راحتی در پیگیری درمان : برای بعضی از بیماران، به دلیل وجود مشکلات جسمی یا ذهنی، مراجعه به مطب پزشک کار سختی است. با ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران ، این بیماران می توانند به راحتی درمان خود را پیگیری کنند.
 • مراقبت بهتر : با ویزیت بیمار توسط متخصص در منزل ، پزشک می تواند بهترین مراقبت را برای بیمار انجام دهد، زیرا او به محیط زندگی بیمار نزدیکتر است و می تواند شرایط واقعی بیمار را بهتر بررسی کند.
 • افزایش تعامل : ویزیت حضوری پزشک داخلی در خانه می تواند تعامل بیشتری بین پزشک و بیمار ایجاد کند، زیرا در محیط آرام و آشنای منزل بیمار، بیمار با اطمینان بیشتری به پزشک خود گزارش می دهد و پزشک هم با تمرکز بیشتری معالجه می کند.
 • کاهش خطر عفونت : با استفاده از خدمات ویزیت دکتر داخلی در خانه ، بیمار ممکن است کمتر در معرض عفونت های بیمارستانی یا بیماری های مسری مثل کرونا باشد و خطر انتقال بیماری های عفونی کاهش یابد.

 

چرا انتخاب ویزیت دکتر داخلی در منزل همراه طب ؟

آگاهی از این خصوصیات و میزان گستردگی خدمات رسانی آن به شما کمک می کند تا تصمیم درستی درمورد انتخاب یک مرکز پزشکی برای درخواست ویزیت متخصص داخلی در خانه بگیرید.

 • تمامی فعالیت های همراه طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت است.
 • به پزشک متخصص خانم و آقا با هر گرایشی دسترسی خواهید داشت.
 • امکان اجاره دادن تمام تجهیزات پزشکی و ارسال لوازم تصویربرداری به منزل بیماران وجود دارد.
 • ویزیت شبانه روزی و 24 ساعته حتی در تعطیلات با همراه طب امکانپذیر است.
 • اعزام پزشک به منزل در سریعترین زمان و تمام مناطق تهران و البرز

 

پزشک داخلی کیست ؟ 

با ویزیت پزشک داخلی در منزل ، شما می توانید در زمینه ارزیابی و درمان بیماریهای مختلف ، تشخیص بیماری ها ، پیشگیری از بیماریهای قابل پیشگیری ، مشاوره بهداشتی ، تجویز دارو و پیگیری نتایج آزمایشات بالینی به اعتماد کنید. این پزشکان ، همچنین مسئول ارجاع بیماران به متخصصان مختلف در صورت لزوم هستند. او می تواند روش های پیشگیری از بیماری را به بیماران یادآوری کند و اطلاعات لازم درباره سلامتی و بهداشت را با آنها به اشتراک بگذارد. به طور کلی متخصص داخلی در منزل تهران ، مراقبت های پایه سلامتی را در زمینه پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری های مختلف ارائه می دهد.

قیمت ویزیت پزشک داخلی در منزل

می خواهید بدانید قیمت ویزیت پزشک داخلی در منزل تهران برای شما چقدر تمام می شود؟ ساعت حضور پزشک در منزل و مدت زمان آن از مولفه های تاثیرگذار در هزینه ویزیت دکتر داخلی در خانه می باشد. استفاده از تجهیزات عکسبرداری نیز موجب افزایش قیمت تمام شده ویزیت پزشک داخلی در منزل تهران می شودپس برای اطلاع دقیق از تعرفه حضور پزشک در منزل تان باید اطلاعات کاملی از بیماری و نوع پزشک درخواستی خود ارائه دهید تا برآورد هزینه صورت گیرد. پزشکان در مرکز خدمات پزشکی همراه طب به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند با ما همراه باشید.

 

با ویزیت دکتر داخلی در خانه ، کدام بیماری ها درمان می شود؟

پزشکان داخلی در خانه می توانند برای بیماری های مختلف مانند : بیماری های قلبی، بیماری های تنفسی ، بیماری های گوارشی ، بیماری های کلیوی و بسیاری از بیماری های دیگر درمان ارائه دهند. علاوه بر این، آنها ممکن است به بیماران با بیماری های مزمن کمک کنند و مشاوره در خصوص سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری ها را نیز ارائه دهند.

فشار خون 

فشار خون جزو دسته ای از بیماری ها است که نشانه ویژه ای ندارد فقط فرد بیمار باید از معرض عوامل خطر مانند استرس و اضطراب و بیماریهای از قبیل حمله قلبی و سکته دور باشد . فشار خون از جمله بیماری هایی است که در ویزیت متخصص داخلی قابل درمان است .

 چربی خون بالا 

چربی خون شامل دو نوع است : کلسترول و تری گلیسیرید 

تری گلیسیرید ها زمانی شکل می گیرند که بدن کالری بیش از حد دریافت کرده و آنها را مصرف نکند . تری گلیسیرید در برخی مواد غذایی مانند لبنیات پر چرب ، فروکتوز ، الکل ، گوشت قرمز  وجود دارد ؛ بنابراین مصرف بیش از حد این مواد باعث افزایش تری گلیسیرید در خون می شود .

بدن برای حفظ ساختار هر سلول در بدن به کلسترول  نیاز دارد که به طور طبیعی کبد وظیفه تولید و تنظیم این نوع لیپید را دارد . با مصرف برخی غذاها یا به به طور ژنتیکی کلسترول خون افزایش میابد

به طور کلی چربی خون بالا از جمعه بیماری هایی است که در ویزیت متخصص داخلی در منزل قابل درمان است .

بیماری های عفونی  

بیماری های عفونی انواع و اشکال مختلفی دارند که معمولا خود را با التهاب در آن ناحیه و تب نشان می دهند .

 برای مثال شایع ترین عفونت ها برای سالمندان و بیمارانی که از سوند ادراری استفاده می کنند ، عفونت کلیه و عفونت ادراری است که متخصص داخلی در منزل ، بیمار شما را ویزیت کرده و با توجه به علائم بیمار آزمایشاتی اعم از آزمایش خون و آزمایش ادرار را تجویز می کند تا با اطمینان کامل از نوع بیماری پروسه درمان را کامل کند.

 تیروئید 

غده تیروئید در جلوی گردن و اطراف نای قرار دارد ، شکل این غده شبیه به پروانه بوده و یکی از غده های مهم بدن است که وظیفه کنترل متابولیسم ها را بر عهده دارد . بیماری تیروئید از جمله بیماری های ارثی و اکتسابی است ، که همه افراد و در هر گروه سنی ، ممکن است در معرض این بیماری قرار گیرند ، انواع بیماری تیروئید در ویزیت متخصص داخلی در منزل همراه طب قابل درمان است . از انواع این بیماری می توان کم کاری و پرکاری تیروئید را نام برد که هر کدام بیماری های مختلفی را در بر می گیرند.

اگر نیاز به ویزیت متخصص د اخلی داشتید مرکز ما در هرساعت از شبانه روز اعزام نیرو و پزشک را به منزل دارد.

دیابت 

دیابت نوعی بیماری متابولیکی است که مربوط به متابولیسم بدن می‌ شود و یکی از شایع ترین بیماری های غدد به شمار می آید که نیاز به ویزیت توسط متخصص داخلی را دارد . بیماری دیابت در پی کمبود انسولین در خون ( نوعی هورمون که از پانکراس ترشح می‌ شود و تنظیم قند خون را بر عهده دارد ) به وجود می آید و با سطح قند خون بالا همراه است . سطح بالای گلوکز خون که به آن هیپوگلیسمی نیز می ‌گویند ، می ‌تواند منجر به مشکلات جدی در سلامت انسان شود ، به همین دلیل باید اقدامات فوری جهت درمان آن انجام داد . در صورتی که علائم بیماری دیابت را دارید هر چه سریع ‌تر جهت درخواست خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل اقدام کنید.

بیماری های کبدی

 بیماری های کبدی می توانند از مشکلات مختلفی در بدن منشاع بگیرند. متخصص داخلی در منزل مهارت و اطلاعات لازم جهت تشخیص و درمان بیماری ‌های کبدی را دارا می باشد.

بیماری های کلیوی

علاوه بر همه موارد ذکر شده، متخصص داخلی در منزل می تواند به تشخیص و درمان مشکلات مربوط به کلیه‌ ها نیز بپردازد.

 

نحوه اعزام و پرداخت هزینه ویزیت متخصص داخلی در منزل

نحوه آشنایی شما با همراه طب چگونه است؟ اینکه از سایر خدمات آن استفاده کرده اید و اپلیکیشن این مرکز را نصب نموده اید یا از طریق سایت همراه طب اقدام به درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل نموده اید؟ 

گام اول: ثبت درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت یا از طریق اپلیکیشن.

گام دوم. ارائه اطلاعات بیمار به کارشناسان همراه طب می باشد زیرا دوز دارو یا تجهیزاتی که باید همراه دکتر داخلی در منزل باشد؛ بدون دانستن سن و وزن بیمار، نوع یا مرحله بیماری امکانپذیر نیست.

گام سوم. بعد از ارائه اطلاعات توسط شما، کارشناسان با توجه به ضوابط در نظر گرفته توسط وزارت اطلاعات، هزینه ویزیت متخصص داخلی در منزل را محاسبه کرده و به توافق طرفین می رسد.

گام چهارم.ارسال موقعیت مکانی بیمار. از آنجایی که ممکن است متخصص داخلی در پیدا کردن محل مورد نظر به دلیل تغییر نام خیابان ها، دقیق نبودن آدرس نوشتاری یا پیچیدگی های مسیر به مشکل بر بخورد بهتر است تا موقعیت مکانی و محل بیمار را  برای اینکه ویزیت متخصص داخلی در منزل به موقع باشد؛ از طریق اپلیکیشن های در دسترس به شماره های مختص همراه طب ارسال نمایید.

گام پنجم. هماهنگی با نزدیک ترین متخصص. همراه طب شعب زیادی در سطح کلانشهر تهران دارد. بسته به اینکه خانه بیمار کجا باشد، باید پزشک متخصص داخلی از نزدیکترین مرکز به خانه بیماران اعزام شود تا سرعت دریافت خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل به بالاترین حد برسد.

گام ششم. حضور و ویزیت متخصص داخلی در منزل با معاینه فیزیکی بیمار و انجام اقدامات درمانی همراه است. 

گام هفتم. پرداخت هزینه ها. ممکن است بسته به اینکه شما در طی ویزیت متخصص داخلی در منزل، درخواست دیگری داشته باشید؛ قیمت توافق شده اولیه افزایش یابد. متخصص داخلی در منزل، اقدامات درمانی اضافی صورت گرفته و هزینه های مرتبط با آن را با شما چک کرده و شما باید هزینه ها را به حساب موسسه همراه طب واریز نمایید.

گام هشتم. پشتیبان گیری. بنا به هر دلیلی در زمان ویزیت متخصص داخلی در منزل با مشکل روبرو شده اید یا از نحوه برخورد یا هزینه ها گلایه دارید، می توانید با علت نارضایتی خود را در اپلیکیشن همراه طب نوشته و ارسال نمایید یا با شماره های این مرکز تماس گرفته و نارضایتی خود را به کارشناسان اعلام کنید تا اقدامات متناسب با نوع مشکل به وجود آمده صورت گیرد. هدف ما جلب رضایت بیماران، ارتقای کیفیت و سطح خدمات رسانی به ویژه ویزیت متخصص داخلی در منزل می باشد.

 

در صورت بروز چه علائمی باید برای درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل اقدام کنیم ؟ 

در صورت بروز یک یا چند علائم ذکر شده باید به متخصص داخلی مراجعه کنید و یا از خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل بهره بگیرید :  

 تب 

 درد عضلانی 

درد شکمی

 خستگی مفرط 

 کمبود انرژی 

میگرن و سردرد های مزمن

درد قفسه سینه

احساس سرما و استخوان‌ های شکننده

دیابت

مشکلات گوارشی 

فشار خون بالا

علائم دیابت مانند تکرر ادرار ، احساس تشنگی شدید ، خشکی دهان ، تاخیر در بهبود زخم ها و...

علائم تیروئید کم کار مانند افزایش وزن ، یبوست ، خشکی پوست ، گواتر ، ضعف عضلانی ، درد عضلات و مفاصل و...

علائم تیروئید پر کار مانند افزایش اشتها ، کاهش وزن ، تعریق بیش از حد ، تپش قلب ، ریزش مو، اختلالات روانی و...

درد قفسه سینه و هر درد در ناحیه بازوی چپ به همراه تهوع ، تعریق و تنفس‌ های کوتاه و سخت

علائم یائسگی مانند گرگرفتگی ، تعریق شبانه ، تغییر در خلق ‌و خو ، عفونت ‌های ادراری 

اگر زمانی از این علائم هارا در بدن خود مشاهده کنید به یک مخصص داخلی مراجعه کنید و یا با مرکز ما تماس گرفته تا از خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل ما استفاده کنید .

ویزیت متخصص داخلی در منزل

 

ویزیت متخصص داخلی در منزل شامل چه خدماتی است ؟

خدماتی که بیمار در ویزیت متخصص داخلی در منزل دریافت می ‌کنند شامل اقداماتی همچون انجام معاینه تخصصی ، تشخیص صحیح بیماری ، تجویز دارو ، نوشتن آزمایشات مورد نیاز ، اقدامات اولیه جهت بهبودی بیمار می باشد

در خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل ممکن است که با توجه به علائم و معاینات انجام شده ، به تجویز آزمایشات و بررسی های تکمیلی برای تشخیص دقیق بیماری و اقداماتی جهت درمان نیاز باشد . این موارد شامل

تجویز برخی آزمایشات پزشکی در منزل برای بیماران.

انجام رادیولوژی در منزل جهت تشخیص و بررسی وضعیت ساختار داخلی بدن .

تجویز سونوگرافی در منزل با توجه به وضعیت بیمار.

انجام فیزیوتراپی در منزل توسط فیزیوتراپیست مجرب.

وصل سوند ادراری در منزل برای بیمارانی که مشکلات کلیوی و اورولوژی دارند .

وصل سوند معده یا همان گاواژ برای بیمارانی که مشکل بلع دارند.

 

آیا کیفیت معاینه در خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل و مطب متخصص داخلی تفاوت دارد ؟ 

کیفیت معایناتی که در مطب متخصصان داخلی صورت می گیرد تفاوتی با ویزیت متخصص داخلی در منزل بیمار نخواهد داشت . حتی خدمات درمانی در منزل به دلیل تجمع تمرکز بر روی یک بیمار کامل تر و دقیق تر خواهد بود ، بنابراین با این تعریف می ‌توان گفت که کیفیت معاینه و ارائه خدمات در ویزیت متخصص داخلی در منزل بهتر از ویزیت در مطب پزشک است .

 

وظایف دکتر متخصص داخلی در منزل چیست؟

بعد از حضور و ویزیت متخصص داخلی در منزل شما می توانید انتظار انجام اقداماتی نظیر: معاینات فیزیکی ( در هر بیماری متفاوت است)، بررسی روند پیشرفت یا پسرفت بیماری و درمان های قبلی صورت گرفته، آگاهی از جواب آزمایشات و عکسبرداری های قبلی یا نوشتن آزمایش جدید، تعیین یا تغییر دارو، آموزش اطرافیان بیمار در خصوص نحوه مصرف داروها ( باید و نبایدهای تداخل دارویی، تغییرات سبک زندگی، تاثیر مسافرت_ ورزش_ استحمام _رژیم غذایی بر روند درمان) را از پزشک داخلی داشته باشید.

 

ویزیت متخصص داخلی در منزل به صورت شبانه روزی

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که درد خاصی را در طول شب یا به طور ناگهانی در نقاط مختلف بدن تجربه کرده باشید و به دلیل عدم دسترسی به مراکز درمانی در ساعات غیر اداری یا روزهای تعطیل، نتوانید به مراکز درمانی مراجعه کنید. همراه طب با خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل خود در صدد حمایت از بیمارانی که به هر دلیلی از مراجعه به مراکز درمانی خودداری می کنند بر آمده است.

درد در طول شب و یا وجود ناتوانی برای مراجعه به مراکز درمانی، ممکن است باعث وخیم تر شدن بیماری شده و یا حتی در برخی موارد جان بیمار را به خطر بیندازد. با درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل و اعزام متخصص داخلی به خانه بیمار، این امکان فراهم می شود تا درمان در تمامی ساعات شبانه روز در منزل خود بیمارانجام شود. هدف از ارائه خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل، تضمین سلامتی شماست.

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید