شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
تنقیه (انما)

انجام خدمات انما یا تنقیه در منزل بصورت شبانه روزی با نیروی مجرب و رعایت کامل موارد بهداشتی توسط نیرو ارسالی در مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب میباشد.

خدمات تنقیه در منزل با دقت بالا و در سریعترین زمان

همراه طب یک شرکت خدمات تخصصی درمانی در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت است که اعزام پزشک متخصص و پرستار با تجربه برای انجام خدمات تنقیه در منزل را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در کل 365 روز سال با کادر درمان خانم و آقا در سراسر پایتخت ( شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران ) برعهده دارد

تنقیه در منزل

انما در پزشکی چیست ؟

قبل از پراداختن  به ویژگی های خدمات تنقیه در منزل تهران به تعریفی از آن میپردازیم . در پزشکی ، انما یک روش پاکسازی روده است که با تزریق مایع به داخل رکتوم و سپس خروج آن به همراه مدفوع، انجام می‌ شود. البته تعریف تنقیه در نظر عموم با پاسخ انما در پزشکی چیست؟ کمی متفاوت است

هدف از انما یا تنقیه چیست ؟

 تنقیه یا انما به انگلیسی ( enema(  به معنی حذف سموم و مواد زائد از بدن است. هدف اصلی انجام انما یا تنقیه در منزل یا بیمارستان ، بهبود عملکرد و فعالیت اعضای بدن ، کاهش التهاب ‌ها و افزایش سطح انرژی و روحیه است. فرایندهای مختلفی برای تنقیه بدن وجود دارد که بستگی به نوع سموم و مواد زائد موجود در بدن و نیز شرایط فرد دارد. برخی از روش ‌های تنقیه در طب سنتی یا پزشکی مدرن شامل : مصرف مکمل‌ های گیاهی ، خوردن مواد غذایی خاص ، جوشاندن چای ، تغییر در رژیم غذایی ، ورزش و تمرینات بدنی منظم ، ماساژ و یا مصرف داروهای شیمیایی می ‌باشد. با این حال ، برخی از روش‌ های تنقیه بدن ممکن است باعث عوارض جانبی و مشکلات بالینی شود ، بنابراین قبل از اقدام به هرگونه تنقیه در منزل بایستی با پزشک معالج خود مشورت کنید. توجه به پاسخ انما یا تنقیه چیست ؟ می تواند به انتخاب بهتر شما بیانجامد.

محلول تنقیه چیست ؟

محلول تنقیه ، یک محلول آبی است که به طور معمول از طریق دست وارد روده بزرگ می ‌شود. این محلول شامل موادی نظیر آب، الکل، سدیم بیکربنات، سدیم فسفات و گلیسرین است. محلول انما برای تسهیل در خلط و خروج مدفوع، کاهش التهاب در داخل روده ، افزایش حجم مدفوع و تسکین درد و تحریک استفاده می ‌شود. همچنین تنقیه در منزل تهران ، برای پاکسازی روده قبل از برخی از روش ‌های تصویربرداری مانند کولونوسکوپی، مورد استفاده قرار می ‌گیرد

قبل از پاکسازی روده کودک با تنقیه در منزل ، لطفاً با پزشک اطفال مشورت کنید. یا ویزیت متخصص در منزل را امتحان کنید . در کل ، تنقیه کودک در خانه با دستورالعمل زیر صورت می گیرد

قبل از شروع انما در منزل تهران ، اطمینان حاصل کنید که همه وسایل مورد نیاز را در دسترس دارید. شامل : پوشک یا دستمال مرطوب ، حوله، روغن نباتی ، آب گرم ، لوسیون پوست‌ ، صابون نرم

کودک را بر روی شست‌ های خود بگذارید و با استفاده از لوسیون پوست یا صابون نرم، کودک را تمیز کنید.

 

روغن نباتی را روی طرف پهلوی کودک بریزید و به آرامی و با حرکت‌ های دایره ‌ای در جهت عقربه ‌های ساعت، با دست خود کمی فشار دهید تا روده‌ های کودک شروع به حرکت کنند. حرکت روده ها موجب نتیجه گیری بهتر از تنقیه کودک در منزل میشود.

تنقیه در منزل تهران را در دمای اتاق انجام دهید. آب باید گرم باشد دقت کنید تا داغ نباشد. همچنین، اطمینان حاصل کنید که محلول تنقیه ، صحیح و قابل استفاده است.

با استفاده از پوشک یا دستمال مرطوب، مدفوع را از روی پوست کودک پاک کنید.

پس از پاکسازی مدفوع، کودک را با حوله پاک و خشک بپوشانید.

در طول روز، به کودک غذاهایی با فیبر بالا بدهید، مانند سبزیجات ، میوه‌ ها و غلات کامل . همچنین، حتماً به او مایعات کافی بدهید تا جلوی تبخیر مایعات از بدنش را بگیرید.

در صورتی که کودک درد شکم ، استفراغ، تب یا علائم دیگر دارد، نیاز است که به پزشک خود مراجعه کنید.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران