شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

ویزیت پزشک غرب تهران

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران از خدمات همراه طب میباشد که ساکنین در محله های غرب تهران میتوانند تمام خدمات پزشکی در غرب تهران را دریافت کنند.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران (اعزام فوری پزشکان مجرب متخصص و فوق تخصص به منزل)

رشد جمعیت و کاهش ظرفیت بیمارستان‌ های غرب تهران باعث کم شدن توجه پزشکان و پرستاران به بیماران شده است. به‌ همین ‌دلیل ، جامعه پزشکی به فکر فراهم کردن امکاناتی به ‌منظور ویزیت پزشک غرب تهران یا ارائه خدمات مراقبتی پرستاران در منزل افتاده است . خوشبختانه مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل همراه طب در صدد این مسئله بر آمده و خدماتی مانند ویزیت پزشک در منزل غرب تهران را به صورت شبانه روزی و اعزام فوری با بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص تهران در اختیار شما غرب نشینان گرامی قرار داده است . در ضمن پس از مشخص شدن برنامه درمانی خود پی ویزیت پزشک در منزل غرب تهران می ‌توانید از حضور پرستاران مجرب این مرکز در منزل برای انجام خدمات تخصصی مانند انواع تزریقات ، پانسمان ، درمان زخم ، کنترل درد ، انواع تصویربرداری ها مانند سونوگرافی ، گرفتن نوار قلب ، فیزیوتراپی و دهها خدمات پرستاری دیگر بهره‌ مند شوید . جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره های ما در تماس باشید و مشاوره های لازم را از اپراتور های موسسه جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران دریافت کنید . هدف همراه طب و کادر مجرب جلب رضایت هموطنان نیازمند به خدمات درمانی اعم از ویزیت در منزل است تا بیماران در کوتاه ترین زمان با حال عمومی خوب به آغوش خانواده بازگردند .

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

چگونه برای خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران به همراه طب اعتماد کنیم؟

مجوز رسمی

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود را زیر نظر این نهاد آغاز کند.

پاسخگویی 24 ساعته

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی ، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است ، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز متخصصان موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران در محل مورد نظر شما حاضر می شود.

تجهیزات پیشرفته

مرکز همراه طب بهترین ، بهداشتی ترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات را جهت ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران به کار می گیرد.

سابقه کار

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید .

پشتیبانی کامل 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران ، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود. در صورت نیاز به ویزیت شدن توسط بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران کلیک کنید : ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

مزایای خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

بهره‌ گیری از خدمات  ویزیت پزشک در منزل غرب تهران فواید و مزایای فراوانی به همراه دارد . قبل از اینکه بخواهید ویزیت دکتر در منزل غرب تهران را درخواست کنید ، بهتر است با برخی از مزایای آن آشنا شوید : 

دسترسی به پزشک در هر ساعت از شبانه‌ روز : برای مراجعه به مطب پزشکان فقط در ساعاتی مشخص از روز را می توانید به این امر اختصاص دهید ، اما برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد . شما می‌ توانید در هر ساعت از شبانه روز که بیماری به سراغتان آمد ، حتی در روز های تعطیل جهت دریافت هرگونه خدمت تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل غرب تهران اقدام کنید .

 عدم نیاز به نوبت ‌گیری و حضور در صف انتظار : یکی از مهم ‌ترین مزایای ویزیت دکتر در منزل غرب تهران ، رسیدگی سریع و در زمان مقرر توسط پزشک مربوطه است . پزشک در زمان اختصاص داده شده به شما در منزل حضور پیدا می ‌کند و بلافاصله خدمات پزشکی خود را ارائه می‌ دهد . 

تمرکز بالا و بهتر پزشک متخصص در درمان : پزشکی که به طور اختصاصی در منزل شما حضور پیدا می‌ کند ، تمرکز و توجه بیشتری به بیمار خواهد داشت . زیرا دیگر مانند درمانگاه و بیمارستان سر او شلوغ نیست ، بلکه در منزل شما حضور دارد و به طور دقیق وضعیت سلامتی بیمار را بررسی و ارزیابی می ‌کند . 

عدم اشغال فضای اضافی : یکی دیگر از مزایای ویزیت پزشک در منزل غرب تهران ، عدم نیاز به اشغال تخت‌ های بیمارستانی است . به عبارتی ساده‌ تر با دریافت خدمات پزشکی در منزل غرب تهران ، به بیماران دیگر فرصت دریافت خدمات اورژانسی و بهره ‌مندی از امکانات و تجهیزات بیمارستانی در وضعیت اضطراری را می ‌دهید .

 عدم نیاز به ترک منزل : بهره گیری از خدمات ویزیت دکتر در منزل غرب تهران در اکثر موارد مانع از حضور فیزیکی شما و ترک بی ‌مورد منزل و ماندن در ترافیک بالای غرب تهران می‌ شود . زیرا ما در همراه طب علاوه بر خدمات پزشکی ، آماده ارائه تمامی خدمات پرستاری و درمانی در منزل غرب تهران هستیم .

ویزیت در منزل غرب تهران

چه موقع به ویزیت پزشک در منزل غرب تهران نیاز داریم ؟

تمامی افراد که دچار هرگونه علائمی از درد و بیماری داخلی یا خارجی هستند ، می‌ توانند نیاز به خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران داشته باشند . علائمی همچون سرماخوردگی ، وجود چرک و سوزش گلو ، حالت تهوع ، اسهال و استفراغ ، سرگیجه و بی حالی ، تب ، سردرد شدید ، درد ممتد در هر ناحیه از بدن ، تنگی نفس و غیره . اما برخی از گروه‌ های سنی و قشر خاصی از بیماران با توجه به شرایط جسمانی ، نیاز بیشتری به استفاده از این خدمات دارند . گروه‌ هایی مانند : خانم‌ های باردار کودکان سالمندان بیماران اعصاب و روان افراد دارای معلولیت حرکتی افراد مبتلا به بیماری ‌های مزمن و عفونی بیماران قلبی عروقی با مشکلات تنفسی حاد افرادی که به تازگی عمل جراحی انجام داده اند و یا در بستر بیماری هستند. 

کلیک کنید : کشیدن سوند ادراری در منزل توسط افراد متخصص ( به صورت شبانه روزی و اعزام فوری )

هزینه ویزیت پزشک در منزل غرب تهران  

اکثر افراد به دنبال یک عدد مقطوع برای خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران هستند ، در حالی که احتیاجات بیماران و شرایط آنها یکسان نیست که هزینه یکسانی برای آنها بیان شود . البته قیمت پایه ای برای هر خدمات از جمله هزینه ویزیت پزشک در منزل توسط وزارت بهداشت و درمان کشور به موسسات ابلاغ شده که در صورت بیان شرایط از سوی متقاضیان و استفاده از تجهیزات و خدمات دیگر امکان تغییر و افزایش وجود دارد . همچنین نوع متخصصی که درخواست می کنید نیز از مولفه های اثر گذار در تغییر هزینه ویزیت پزشک در منزل غرب تهران میباشد . برای کسب اطلاع دقیق تر از هزینه ویزیت پزشک در منزل غرب تهران و دریافت مشاوره از اپراتور های همراه طب می توانید با شماره های درج شده در ابتدای صفحه در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید .

مناطق دریافت کننده خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران 

بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران یعنی همراه طب آماده است تا کلیه خدمات پزشکی اعم از ویزیت انواع متخصص ها جهت تشخیص و درمان بیماری های مختلف در منزل را به ساکنان غرب تهران شامل مناطقی مثل  پونک ، صادقیه ، ستارخان ، جنت آباد ، شهران ، گیشا ، چیتگر ، اکباتان ، فردوس ، مرزداران ، شهرک آزادی ، حصارک ، بهاران ، شهرک پرواز ، شهر زیبا ، آریا شهر ، فرحزاد ، جیحون ، طرشت ، شهرک گلستان ، شاهین و ... با بهترین و مجرب ترین تکنسین های غرب تهران به صورت 24 ساعته ارائه دهد. ما باور داریم که هر فرد حق دارد تا حد امکان به بهترین خدمات پزشکی و پرستاری در منزل دسترسی داشته باشد. با همراه طب ، سلامت شما در دستان ماست . همچنین شما میتوانید نوار قلب در منزل به صورت فوری را از ما درخواست کنید .  

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران