شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
رژیم درمانی و مشاور تغذیه

انجام خدمات مشاوره برای لاغری و چاقی در منزل توسط بهترین پزشک و متخصص ها و ارائه بهترین رژیم درمانی برای شما در مرکز همراه طب انجام میشود.

رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل 

داشتن رژیم غذایی نادرست علاوه بر افزایش وزن و مشکلات پوستی ، باعث خستگی ، بی حالی و بروز انواع بیماری ها می شود . از زمانی که تکنولوژی و صنعت پیشرفت کرده است ، سبک تغذیه ما انسانها با تغییرات زیادی رو به رو شده و تحرکات تقریبا از زندگی مان حذف شدند . این دو عامل بدن را برای ابتلا به انواع بیماری ها آماده می کند و به همین دلیل است که امروزه تا این حد بیماری ها افزایش پیدا کرده و سن ابتلا به بیماری ها کاهش یافته است . در این شرایط رژیم درمانی به ما کمک می کند که مواد غذایی متفاوتی را به بدن خود برسانیم  ، در جهت تقویت سیستم ایمنی حرکت کنیم و از خودمان در برابر انواع بیماری ها حفاظت کنیم . رژیم درمانی یک اصطلاح گسترده برای تغییر یا اتخاذ یک رژیم غذایی برای پیشگیری یا درمان یک بیماری یا صرفا برای ارتقای سلامت مطلوب است . شما هموطنان گرامی می توانید برای دریافت رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل با اطمینان کامل به موسسه خدمات درمانی در منزل همراه طب اعتماد کنید ؛ زیرا موسسه ما با ارائه. خدمات درمان در منزل  جهت حفظ سلامتی شما بهترین دکتر تغذیه تهران را در اختیار شما قرار می دهد

رژیم درمانی از چه اهمیتی برخوردار است ؟

رژیم درمانی از طریق برنامه های متعادل غذایی برای تقویت سلامت بدن ، حفظ آرامش روانی با کنترل استرس و اضطراب و پیشگیری به ابتلا به بیماری ها یا کمک به درمان آنها تلاش می کند . معمولاً تمامی افراد ، مواد مغذی مورد نیاز بدنشان را از طریق مصرف غذا هایی که در روز استفاده می ‌کنند ، تأمین می‌ کنند. اما مطلوب است که در طول زندگی شرایطی نظیر استرس ، ناراحتی ،  بیماری و … به وجود می‌ آید که مانع از جذب مواد مورد نیاز بدن می‌ شود. در این شرایط معمولاً رژیم درمانی به این افراد کمک می کند تا در مسیر دستیابی به سلامت بدنی و تناسب ‌اندام گام بردارند .

در واقع ، رژیم درمانی باعث می ‌شود که فضای خالی ایجاد شده توسط شرایط به وجود آمده خیلی سریع احیا شود . بنابراین رعایت رژیم درمانی مناسب ، تاثیر بسیار زیادی در بهبود کیفیت زندگی افراد ، نوع زندگی و شرایطشان دارد. این رژیم باعث می‌ شود علاوه بر رفع نیازهای غذایی، نیازهای عاطفی و روانی فرد بهبود یابد. این مسئله در نهایت  باعث تندرستی و شادابی فرد می شود.

نکته مهم دیگر ، نقش تغذیه در پیشگیری از بیماری‌ ها به ویژه بیماری های گسترده عصر جدید است ، بیماری هایی مانند انواع سرطان ، دیابت ، فشار خون چربی خون ، نقرس ، افسردگی ، مشکلات خاص گوارشی و میگرن . از اصلی‌ ترین اصول رژیم‌ درمانی ، پیشگیری و نیز کمک به درمان بیماری‌ ها است.

برای مثال ، مصرف غذا های حاوی الیاف با پیشگیری از سرطان روده ارتباط دارد. همچنین مصرف زیاد چربی در ایجاد مشکلات حاد قلبی و عروقی و بعضی سرطان‌ ها مؤثر است.

رژیم درمانی و مشاور تغذیه در منزل

 

پزشک متخصص تغذیه برای رژیم درمانی چه اقداماتی باید انجام دهد ؟

برای ارائه رژیم درمانی در منزل ، مشاور تغذیه باید به دقت به نیازها و وضعیت شما توجه کند و بر اساس آن یک برنامه تغذیه مناسب برای شما تهیه کند. برخی از اقداماتی که یک مشاور تغذیه باید انجام دهد عبارتند :

مشاهده وضعیت سلامت شمامشاور تغذیه باید به دقت وضعیت سلامت شما ، بیماری‌ هایی که دارید و داروهایی که مصرف می‌ کنید را بررسی کند . همچنین ، آزمایشات پزشکی شما را بررسی می کند تا بتواند برنامه تغذیه را به شکلی طراحی کند که نیازها و کمبود های شما را برطرف کند.

تعیین هدفمشاور تغذیه باید با شما در مورد هدف‌ هایتان صحبت کند و برنامه تغذیه را بر اساس آن‌ ها طراحی کند . برخی از هدف ‌های معمول شامل کاهش وزن ، افزایش وزن ، بهبود روند هضمی ، کاهش سطح قند خون و چربی خون و ... می باشد.

ارائه مشاوره تغذیهبر اساس وضعیت شما ، مشاور تغذیه باید یک برنامه تغذیه مناسب برای شما تهیه کند . این برنامه شامل میزان کالری مورد نیاز شما ، نوع غذا هایی که باید مصرف کنید ، میزان مصرف ماکرونوتریئنت‌ها (کربوهیدرات، پروتئین و چربی) و میزان مواد معدنی و ویتامین‌ هایی که باید دریافت کنید را شامل می‌ شود. همچنین ، مشاور تغذیه باید به شما توصیه‌ هایی درباره روش‌ های آماده سازی غذا ، مواد غذایی مجاز و ممنوع و نکات مربوط به تغذیه صحیح ارائه دهد.

پیگیری و ارزیابیپس از شروع برنامه تغذیه ، مشاور تغذیه باید به صورت منظم با شما تماس بگیرد و پیشرفت شما را پیگیری کند. در صورت لزوم ، برنامه تغذیه را تعدیل کند و فرآیند را ادامه دهد.

اگر نیاز به سرم تراپی دارید ، همراه طب شما را از مراجعه به مراکز درمانی بی نیاز کرده است . فقط با یک تماس می توانید از خدمات تزریقات در منزل ما بهره مند شوید. 

پزشک متخصص تغذیه چگونه رژیم درمانی را انجام می دهد ؟

پزشک متخصص تغذیه یک برنامه غذایی شخصی با توجه به شرایط بیمار ایجاد می کند تا رژیم غذایی را با سبک زندگی و سلامت بیمار تطبیق دهد. در رژیم درمانی غذاهایی که باعث آسیب می شوند حذف می شوند ، در حالی که  شامل غذاهایی می شود که می توانند بیماری های فرد را درمان کند یا بدن را در برابر بیماری هایی که آن شخص را تهدید میکند مقاوم کرده و از ابتلا به آنها پیشگیری کنند.

شما عزیزان می توانید انواع تست های پزشکی و آزمایشات خود را با درخواست آزمایش در منزل از ما بخواهید

مزایای رژیم درمانی 

مهم ترین مزیت ها و فواید رژیم درمانی شامل موارد زیر است :

  • کاهش وزن و ثبات در وزن
  • داشتن پوست سالم
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • بهبود بیماری هایی که در اثر اضافه وزن و چاقی ظاهر شده اند
  • جلوگیری از افتادگی پوست در اثر کاهش وزن
  • افزایش اعتماد به نفس و کسب آرامش
  • افزایش کیفیت زندگی و حرکت به سمت یک زندگی سالم

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران