user user

آزمایش جنوب تهران

اگر در جنوب تهران هستید و احتیاج به نمونه گیری و آزمایش در منزل دارید همراه طب در همه جای تهران نیرو برای نمونه گیری دارد.

مزایای آزمایش جنوب تهران

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

آزمایش جنوب تهران

آزمايش در منزل، پديده اي نوين است كه با توجه به پیشرفت روز افزون در علم پزشكي به امري بديهي تبديل شده است. چنانچه به هر دليلي نمي توانيد براي انجام آزمايش و نمونه گيري های خود به آزمایشگاه مراجعه نماييد ولي مي بايست آزمایشتان را حتما انجام دهيد، مي توانيد آزمايش در منزل جنوب تهران را از همراه طب درخواست کنید.  

با خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران كه ما به شما ارائه مي دهيم، مي توانيد با خيالي آسوده و بدون هيچ گونه نگراني آزمايش و نمونه گيري خود را انجام دهید. در ادامه این متن با ما همراه باشید تا با خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران بیشتر آشنا شوید

کلیک کنید: تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی و اعزام فوری

آزمایش در منزل جنوب تهران

چگونه برای خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران به همراه طب اعتماد کنیم؟

مجوز رسمی

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود جهت ارائه خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران را زیر نظر این نهاد آغاز کند

پاسخگویی 24 ساعته

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز متخصصان موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران در محل مورد نظر شما حاضر می شود

تجهیزات پیشرفته

مرکز همراه طب بهترین، بهداشتی ترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات را جهت ارائه خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران به کار می گیرد.

سابقه کار

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را در خصوص آزمایش در منزل جنوب تهران جلب نماید

پشتیبانی کامل 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران ، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

وارد شوید: برقراری ارتباط با کارشناسان همراه طب جهت اعزام متخصص برای ویزیت متخصص قلب در منزل

استفاده از خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران چه مزایایی به همراه دارد؟

استفاده از آزمایش در منزل جنوب تهران مزایای زیادی دارد. در ادامه به بررسی برخی از این مزایا اشاره می‌ پردازیم:

راحتی و سهولت: یکی از مهم ترین مزایای انجام آزمایش در منزل جنوب تهران عدم نیاز به مراجعه حضوری به مراکز آزمایشگاهی است. مخصوصا برای سالمندان و افرادی که توانایی حرکتی محدودی دارند، این قضیه اهمیت بیشتری پیدا می کند بنابراین آزمایش در منزل جنوب تهران برای افرادی با ناتوانی جسمی کاربرد و مزایای فراوانی خواهد داشت. به طور کلی اعزام تکنسین های آزمایشگاهی برای انجام آزمایش در منزل جنوب تهران کمک فراوانی به بیماران و خانواده ها می کند.

صرفه‌ جویی در زمان: از جمله مزایای استفاده از خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران، می توان به صرفه‌ جویی در وقت افراد اشاره کرد. با استفاده از این خدمات، دیگر نیازی به رفتن به مراکز آزمایشگاهی نیست و بدون قرارگرفتن در صف انتظار، می‌ توانید آزمایش خون یا نمونه برداری های مورد نظر خود را به سرعت و در محیط خانه انجام دهید.

حفظ سلامتی: تقریبا همه ما تجربه درگیری به بیماری های ویروسی مانند آنفولانزا و کرونا از طریق انتقال از کسانی که درگیر این بیماری بوده اند را داریم. بنابراین واضح است که در مراکز درمانی امکان سرایت بیماری های مختلف وجود دارد، یکی از بهترین گزینه ها استفاده از خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران است. با توجه به توضیحات پیش، یکی از مزایای مهم استفاده از خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف  می باشد.

دسترسی: یکی دیگر از بارزترین مزایای خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران ، رهایی از طی مسافت طولانی در شهر بزرگی چون تهران است. در برخی مواقع حتی ممکن است افراد به دلیل سختی رفت و آمد از انجام آزمایش منصرف شوند، اما با خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران دیگر نیازی نیست تا خود را برای انجام آزمایش به دردسر بیندازیم، از مترو استفاده نماییم و یا نگران معطل شدن در ترافیک باشیم و زمان زیادی را صرف رفت و آمد به آزمایشگاه کنیم. ( تنها سختی استفاده از خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران فقط یک تماس است!)

  احساس امنیت: بسیاری از افراد از حضور در اماکن درمانی و بیمارستان ها و دیدن سرنگ و سایر ابزار آزمایشگاه ترس و واهمه دارند. از طرف دیگر ممکن است بعضی از افراد بعد از نمونه گیری خون نیاز به استراحت و آرامش منزل داشته باشند. همراه طب با ارائه خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران این امکان را برا شما فراهم می کند تا نمونه گیری در شرایطی که در آن احساس امنیت و آرامش می کنید انجام شود. شما می توانید شرایط مورد نظرتان را برای خود مهیا کرده و پس از پایان نمونه گیری به اختیار خود استراحت کنید و یا به ادامه فعالیت های روزانه خود بپردازید

عدم تجربه ترافیک: همه ما از ترافیک های سنگین کلانشهر تهران آگاهیم. گاهی ممکن است برای شما رفتن به آزمایشگاه به دلیل ترافیک شهری و نداشتن زمان کافی یکی از معضلاتی باشد که از انجام آزمایش منصرف شده باشید. اما امروز با پیشرفت خدمات ‌رسانی و خدمت نوین همراه طب در هر ساعتی از شبانه روز می توانید خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران مورد نظرتان را در منزل و یا حتی در محل کار دریافت کنید

دریافت بدون نوبت و ملاقات با فیزیوتراپیست در منزل در کمترین از یک ساعت: فیزیوتراپی در منزل

نمونه گیری خون در منزل

هزینه آزمایش در منزل جنوب تهران چقدر است؟

 تعرفه آزمایش در منزل جنوب تهران مطابق با تعرفه مصوب وزارت بهداشت و درمان کشور محاسبه می ‌شود. اما میزان تعرفه آزمایش در منزل جنوب تهران  با توجه به عوامل مختلفی از جمله آزمایشی که پزشک برایتان تجویز کرده و یا نوع آزمایشی که قصد انجام آن را دارید تعیین می شود. همچنین ممکن است آزمایش درخواستی شما شامل نمونه گیری مدفوع و ادرار باشد. بنابراین در ابتدا باید موارد ذکر شده مشخص گردد تا قیمت دقیق خدمات آزمایش در منزل جنوب تهران بیان شود. شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از ریز هزینه های آزمایش در منزل جنوب تهران، به صورت شبانه روزی با اپراتور های مرکز همراه طب در ارتباط باشید.

برای پاکسازی ریه در بیماران ریوی به خدمات ساکشن ریه در منزل نیاز خواهید داشت

آیا تفاوتی بین آزمایش حضوری و منزل وجود دارد؟

انجام آزمایش در منزل جنوب تهران به اندازه آزمایش هایی که حضوری در کلینیک پزشکی، آزمایشگاه و یا بیمارستان انجام می دهید دقیق است. تمام پرسنل نمونه گیری در منزل جنوب تهران با تجربه بوده و مجهز به تمام وسایل مورد نیاز برای نمونه گیری هستند. اگر دستورالعمل های راهنمای انجام آزمایش خود را به طور صحیح انجام دهید، همان نتایجی را دریافت میکنید که انجام آزمایش حضوری در آزمایشگاه به شما می دهد. بنابراین هیچ تفاوتی در نتیجه آزمایش در منزل جنوب تهران و آزمایشگاه نخواهد بود، حتی ممکن است نتیجه آزمایش در منزل جنوب تهران به دلیل خصوصی بودن دقیق تر باشد.  

از دیگر خدمات همراه طب می توان به تنقیه در منزل اشاره کرد.

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید