شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
فصد خون

انجام خدمات فصد خون در منزل شما با بهترین پرستاران و بصورت شبانه روزی اگر نیاز به فصد خون داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 فصد خون در منزل 

دیگر نیازی به مراجعه به مراکز فصد خون در تهران ندارید. زیرا می توانید در خانه بمانید و درخواست انجام فصد خون در منزل را داشته باشید. البته ، قبل از تصمیم به اقدام برای انجام فصد خون در منزل تهران ، بهتر است با زمان مناسب انجام آن ، چگونگی روش انجام ، انواع ، بهترین زمان و محل مناسب آن ، فواید و مزایایی یا خطرات فصد نابه هنگام آشنا شوید. در این مقاله ما علاوه آنچه گفته شد ، به شما اطلاعاتی از شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب ارائه می دهیم تا بتوانید با خاطری جمع تماس گرفته و درخواست اعزام پزشک در منزل  یا پرستار را برای انجام فصد خون در خانه خودتان کنید

 

فصد خون در منزل

بررسی اجمالی درباره اینکه فصد خون چیست ؟

فصد خون به معنای رگ زنی ( در گذشته ) یا همان خونگیری با سرنگ ( امروزه ) از محل های مخصوص می باشد. اطبا در گذشته معتقد بودند که هر رگ انسان مسئول تغذیه و بیماری قسمت خاصی از بدن است و با زدن نیشتر به رگ مخصوص ، بیماری از اندام مد نظر رخت برمی بندد. برای همین ، فصد خون در منزل از رگهای مختلف مانند دست راست ، دست چپ ، رگ پا و.. انجام می شود.

رژیم درمانی و تغذیه در منزل را با خواص فصد خون ترکیب کن.

 چرا فصد خون در منزل همراه طب

شرکت همراه طب قادر است شما در تمام مراحل پیشگیری ، درمان و پسا بهبودی از طریق اعزام انواع متخصص و پرستار یا تجهیزات پزشکی همراهی کند. همراه طب ، خدمات درمانی است که همیشه همراه شماست. زیرا :

 • سابقه چندین ساله ( بالای 20 سال ) در ارائه خدمات فصد خون در منزل دارد.
 • اقدامات  و خدمات همراه طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت است و در استان های تهران ، قزوین ، مشهد ، کرج ، کرمانشاه و... ارائه می شود.
 • بهترین پزشکان و پرستاران را برای انجام فصد خون به خدمت گرفته است.
 • توان پشتیبانی همه جانبه و کامل برای جبران هرگونه کاستی در خدمات رسانی را داراست.
 • فصد خون در منزل را به صورت شبانه روزی  در هفت روز هفته ( حتی در تعطیلات) انجام خواهید داد.
 • بانوان می توانند برای انجام فصد خون در منزل با متخصصان خانم درخواست دهند.
 • ابراز و لوازم استفاده شده در خدمات فصد خون در خانه از بهترین های بازار هستند
 • بعد از تماس با همراه طب ، در کمترین زمان ( کمتر از 1 ساعت) متخصص در منزل شماست.

در کنار فصد خون می توان به انجام دیالیز در منزل نیز فکر کرد

انجام فصد خون در خانه برای چی خوبه ؟

شما برای تحقق اهداف زیر می توانید درخواست انجام فصد خون در خانه تهران ، کرج یا سایر استان ها از طریق شرکت تخصصی همراه طب را بدهید :

 • فصد خون برای درمان کبد چرب 
 • فصد خون برای جوش صورت
 • فصد خون برای لاغری
 • فصد خون برای کاهش واریس
 • فصد خون برای درمان نقرس 
 • فصد خون برای دیسک کمر یا سیاتیک
 • درمان میگرن با انجام فصد خون در منزل

محل های انجام فصد خون در منزل

بر اساس تجارب پزشکان طب سنتی ، محل های مختلفی برای انجام فصد در بدن وجود دارد که به تفصیل به معرفی هر کدام از آنها می پردازیم که عبارتند از

فصد دست راست

برای درمان بیماری های موجود در کبد ، دیافراگم و ریه می توانید فصد دست راست را انجام دهید. مخصوصا در بیماری کرونا دلتا که ریه آسیب می بیند؛ می توان انجام فصد خون در منزل را برای بهبود ریه درخواست کرد.

فصد دست چپ 

درمان بیماری های مربوط به هر اندام مرکزی که سمت چپ بدن قرار می گیرد با فصد سمت چب خواهد بود. مثلا بیماری های قلبی یا مشکلات طحال را می توان با استفاده از فصد دست چپ درمان نمود.

فصد پا 

واریس یکی از شایع ترین مشکلات پا است. با انجام فصد خون در منزل می توانید از شدت واریس کم کرده و با اقدامات ترکیبی ( ورزش _ حجامت _ مصرف دارو و.. ) ، آن را به طور کامل برطرف کنید. به یاد داشته باشید که بیماری ( چه درد سیاتیک باشد چه درد دیسک کمر یا واریس ) به مرور زمان ایجاد شده ؛ پس برای درمان قطعی با فصد پا ، باید زمان و علت ایجاد را در نظر بگیرید.

 

بهترین زمان انجام فصد خون در منزل  

در صورتی که قصد انجام فصد خون در منزل خود را دارید، بهتر است به زمان مناسب آن بیندیشید. زیرا بهترین زمان برای فصد خون در فصل بهار و قبل از ظهر می باشد. 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران