user user

تزریقات در منزل شمال تهران

اگر ساکن مناطق شمال تهران هستید و احتیاج به تزریق هر نوع آمپولی داشتید با همراه طب تماس بگیرید.

مزایای تزریقات شمال تهران

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

تزریقات شمال تهران

یکی خدماتی که امروزه در شهرهای پرجمعیت به خصوص شمال تهران رایج شده است، انجام تزریقات در منزل شمال تهران می باشد. مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل همراه طب کلیه خدمات تزریقات آمپول، سرم و واکسن های دوره ای در منزل را به همشهریان ساکن در شمال تهران ارائه می ‌دهد. در این مطلب قصد داریم شما را با  نحوه ارائه خدمات و نیز هزینه و مزایای تزریقات در منزل شمال تهران آشنا کنیم.

با آزمایش‌ در منزل از سلامت عمومی بدن خود آگاه شوید و از بیماری ها جلوتر بمانید.

تزریقات در منزل شمال تهران

 

چگونه برای تزریقات در منزل شمال تهران به همراه طب اعتماد کنیم ؟

مجوز رسمی 

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود را جهت تزریقات در منزل شمال تهران زیر نظر این نهاد آغاز کند.

پاسخگویی 24 ساعته و اعزام فوری 

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز پرسنل متخصص موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت تزریقات در منزل شمال تهران در محل مورد نظر شما حاضر می شود.

دارای کادر آقا و خانم 

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه همراه طب در اختیار داشتن کادر آقا و خانم بوده است و به دلیل مسائل عرفی و شرعی که در مردان یا زنان وجود دارد، با توجه به جنسیت بیمار، پرستاران آقا یا خانم جهت انجام تزریقات در منزل شمال تهران به منزل بیمار اعزام می شوند.

سابقه کار 

 کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را در رابطه با تزریقات در منزل شمال تهران جلب نماید.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هر گونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات تزریقات در منزل شمال تهران، ان را به کارشناسان همراه طب گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

در صورت نیاز به ویزیت شدن توسط بهترین متخصص داخلی تهران وارد شوید: ویزیت متخصص داخلی در منزل

دلیل انجام تزریقات در منزل شمال تهران

مردم معمولاً از داروهای تزریقی در مراقبت‌ های بهداشتی و محیط‌ های خانگی برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری ‌های مختلف استفاده می ‌کنند. متخصصان می توانند برای تزریق واکسن و انواع دیگر داروها در رگ، ماهیچه، پوست یا استخوان فرد استفاده کنند. حال تزریقات به دلیل اینکه پرتکرار ترین خدمات درمانی شناخته می شود، به راحتی و فقط با یک تماس در منزل نیز ارائه می شود. تزریقات در منزل شمال تهران مدرن ترین راه برای ارتقای سلامت شما عزیزان می باشد؛ همچنین تزریقات در منزل شمال تهران این امکان را فراهم میکند تا تمامی تزریقات و حتی خدمات پرستاری مورد نیاز خود را در ارامش منزل خود دیافت کرده و از مزایای بی شمار ان بهرمند شوید.

انواع تزریقات در منزل شمال تهران

همانطور که می دانیم تزریق انواعی دارد که بسته به نوع دارو، شرایط بیمار و نسخه پزشک یکی از آنها انجام میگردد. انواع تزریقات عبارتند از:

 تزریق عضلانی

 تزریق زیرجلدی

 تزریق وریدی

 تزریق داخل جلدی

تزریقات داخل مفصلی

تزریق داخل صفاقی

تزریق داخل استخوانی

اکثرا تزریقات در منزل شمال تهران شامل مواردی مثل تزریق آمپول های تقویتی مثل نوروبیون و ویتامین د3 و مسکن هایی مثل دگزامتازون می باشد که همگی به صورت عضلانی انجام میگیرد.

خدمات ساکشن ریه در منزل که توسط متخصصان همراه طب ارائه می شود، خدماتی کاربردی برای بیماران ریوی می باشد.

مزایای خدمات تزریقات در منزل شمال تهران

با توجه به گفته های پیشین، واضح است که بهره‌ گیری از خدمات تزریقات در منزل شمال تهران فواید و مزایای زیادی به همراه دارد. قبل از اینکه به مراحل درخواست تزریقات در منزل شمال تهران بپردازیم، بهتر است شما را با برخی از مزایای آن آشنا کنیم تا در انتخاب این خدمات شک و تردید نداشته باشید. این مزایا عبارتند از:

دسترسی به پرستار در هر ساعت از شبانه‌ روز: شما می‌ توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تزریقات داشتید ، حتی در روز های تعطیل جهت دریافت هرگونه خدمت تخصصی پزشکی و پرستاری به خصوص تزریقات در منزل شمال تهران قدام کنید.

جلوگیری از اتلاف وقت: یکی از مهم ‌ترین مزایای تزریقات در منزل شمال تهران، رسیدگی سریع و در زمان مقرر توسط پرستار است . با درخواست خدمات تزریقات در منزل شمال تهران در زمان اختصاص داده شده به شما در منزل حضور پیدا می ‌کند و بلافاصله خدمات تزریقاتی خود را ارائه می‌ دهد.  

تمرکز بالا و بهتر پرستار برای انجام تزریقات: پرستاری که به طور اختصاصی در منزل شما حضور پیدا می‌ کند، تمرکز و توجه بیشتری خواهد داشت به همین دلیل کیفیت تزریقات افزایش میابد. زیرا دیگر مانند درمانگاه و بیمارستان سر او شلوغ نیست، بلکه در منزل شما حضور دارد و به طور دقیق وضعیت سلامتی بیمار را بررسی و ارزیابی می ‌کند.

دریافت خدمات همزمان: مرکز همراه طب این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در صورت نیاز، چند خدمات درمانی را در کنار تزریقات در منزل شمال تهران به صورت هم زمان دریافت کنید. خدماتی شامل تمامی خدمات پزشکی، پرستاری و پاراکیلینیکی.

عدم اشغال فضای اضافی: یکی دیگر از مزایای تزریقات در منزل شمال تهران، عدم نیاز به اشغال تخت‌ های بیمارستانی است. به عبارتی ساده‌ تر با دریافت خدمات تزریقات در منزل شمال تهران، به بیماران دیگر فرصت دریافت خدمات اورژانسی و بهره ‌مندی از امکانات و تجهیزات بیمارستانی در وضعیت اضطراری را می ‌دهید.

عدم نیاز به ترک منزل: بهره گیری از خدمات تزریقات در منزل شمال تهران در اکثر موارد مانع از حضور فیزیکی شما و ترک بی ‌مورد منزل و ماندن در ترافیک بالای شرق تهران می‌ شود. زیرا ما در همراه طب علاوه بر خدمات پزشکی، اماده ارائه تمامی خدمات پرستاری و درمانی در منزل شرق تهران هستیم.

صرفه جویی در هزینه هزینه: دریافت خدمات تزریقات در منزل شمال تهران با حذف هزینه رفت و امد باعث کاهش هزینه های می شود.

تصویر برداری تخصصی را به خانه بیاورید: سونوگرافی در منزل

نحوه درخواست تزریقات در منزل شمال تهران

ثبت درخواست تزریقات در منزل شمال تهران از همراه طب عملی آسان و فارق از هر گونه سختی و مشقت می باشد. جهت درخواست پرستار از همراه طب برای تزریقات در منزل شمال تهران، طبق مراحل زیر عمل کنید:

در مرحله اول از طریق شماره تماس هایی که در ابتدای صفحه درج شده است با مرکز همراه طب تماس بگیرید.

سپس نیاز خود را برای پرستار جهت انجان تزریقات در منزل شمال تهران به اپراتور های موسسه بیان کنید.

بعد از توافق بر سر هزینه های تزریقات در منزل شمال تهران با اپراتورها، از شما خاسته می ‌شود تا آدرس دقیق یا لوکیشن منزل خود را به اپلیکیشن های مورد نظر برای آنها ارسال کنید.

بعد از تکمیل ثبت درخواست، پرستاران مجرب و قابل اعتماد همراه طب در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات تزریقات در منزل شمال تهران با تجهیزات کامل و با کیفیت به خانه یا محل مورد نظر شما اعزام می‌ شوند.

پزشکان و پرستاران متخصص مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آمادگی دارند مطابق نیاز های شما و با تعیین وقت مناسب در منزلتان حضور پیدا کنند.

 مراحل ثبت درخواست تزریقات در منزل شمال تهران به همین شیوه ای که گفتیم انجام می شود و تنها کافی است در هر ساعت از شبانه روز که نیازمند خدمات تزریقات در منزل شمال تهران هستید با ما تماس بگیرید. توجه کنید که تنها سختی استفاده از خدمات تزریقات در منزل شمال تهران فقط یک تماس است!

چرا تزریقات در منزل شمال تهران همراه طب؟

لازم به ذکر است که تزریق هر گونه ماده ی دارویی به بدن نیاز به دقت و ظرافت دارد؛ اگر ساکن شمال تهران هستید و نیاز به انجام تزریقات دارید، با درخواست تزریقات در منزل شمال تهران، تزریقات مورد نیاز خود را به دستان ماهر پرستاران همراه طب بسپارید و خود را از هر گونه ترس و استرس، مشکلات مربوط به رفت و آمد و عوارض ناشی از تزریقات غیر اصولی نجات دهید.

درد قفسه سینه خود را جدی بگیرید: ویزیت متخصص قلب در منزل

تزریقات آمپول در منزل شمال تهران

وظایف پرستار جهت ارائه خدمات تزریقات در منزل شمال تهران

پرستاری که برای ارائخ خدمات تزریقات در منزل شمال تهران به منزل بیمار ساکن در شمال تهران اعزام می شود، وظایف و مسئولیت هایی در قبال انجان این تزریقات دارد که در ادامه به بررسی برخی از آنها میپردازیم:

استریلیزه کردن دست ها و تجهیزات

در ابتدا پرستاری که برای ارائه خدمات تزریقات در منزل شمال تهران به منزل بیمار ورود میکند، باید دست های خود را که با بیمار در تماس است کاملا شستشو داده و ضد عفونی کند و سسپس از دستکش های یکبار مصرف استفاده نماید. کلیه وسایل مورد استفاده از جمله پنبه الکل و سرنگ پلمپ شده و یکبار مصرف می باشد، در غیر این صورت باید از استریلیزه ان اطمینان حاصل نماید.

بررسی داروهای قابل تزریق

پرستار قبل از انجام تزریقات در منزل شمال تهران باید آمپول و داروی مورد نظر را از تمام لحاظ از جمله تاریخ انقضا، سالم بودن بسته بندی و فرم دارو، پلمپ بودن دارو، مطابقت دارو با نسخه پزشک و دوز مناسب و اینکه تزریق مورد نظر چه نوع تزریقی است بررسی نماید. زیرا ممکن است مسئول داروخانه، داروی اشتباهی را داده باشد.

انتخاب سرنگ مناسب

انتخاب سرنگ و سوزن مناسب نیز هنگام تزریقات در منزل شمال تهران از جمله مسئولیت های پرستار اعزامی می باشد. برای مثال در هنگام تزریق پنی سیلین از سرسوزن های مشکی استفاده می گردد که محلول مورد نظر با سرعت مناسبی وارد بدن شود یا برای تزریق ویتامین ها می توان از سر سوزن باریکتر به رنگ آبی جهت کاهش درد و سوزش موضع استفاده کرد.

 انتخاب محل مناسب برای انجام تزریق

انتخاب محل و موضع مناسب تزریق از مهمترین نکاتی است که پرستار هنگام ارائه خدمات تزریقات در منزل شمال تهران باید در نظر داشته باشد؛ پرستار باید مکانی را انتخاب کند که محل عبور عروق و یا روی استخوان نباشد. اشتباه در انتخاب محل مناسب تزریق از نظر موضع آناتومیکی بدم ممکن است منجر آسیب جبران ناپذیر شود.

اقدامات بعد از تزریق

در هنگام و بعد از تزریقات در منزل شمال تهران، پرستار باید مراقب عوارض دارویی باشد که شخص بعد و یا حین تزریق به دارو واکنش نشان ندهد. مخصوصا اگر بار اول است که بیمار از ان نوع دارو دریافت میکند، حتما باید قبل از انجام تزریق تست حساسیت انجام شود.

از دیگر خدمات پرتکرار همراه طب می توان به تنقیه  در منزل اشاره کرد.

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید