شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
متخصص مغز و اعصاب

اگر نیاز به یک پزشک متخصص مغز و اعصاب دارید و میخواهید که توسط این پزشک ویزیت شوید ما میتوانیم خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب را درمنزل شما به شما ارائه دهیم.

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل 

بهترین متخصص نورولوژی و ستون فقرات تهران در خدمت شما خواهند بود ؛ منوط به اینکه بخواهید از طریق مرکز خدمات درمانی در منزل  همراه طب ، یک تماس برای ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل بگیرید. زمان تماس مهم نیست زیرا این شرکت قادر است تا به طور تمام وقت یعنی در روز های تعطیل یا ساعات شبانه ( شبانه روزی و 24 ساعته ) خدمات اعزام انواع متخصص را به تمام نقاط تهران ( شمال _ جنوب _ شرق و غرب ) بدون معطلی ارائه دهد. تحمل سختی رفتن تا بیمارستان مغز و اعصاب شبانه روزی تهران ، درحالیکه می توان در خانه ماند و دکتر پنجه طلا جراح مغز و اعصاب تهران را برای ویزیت در منزلخود ملاقات کرد ؛ کار عاقلانه ای به نظر نمی رسد.

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

چه بیماری هایی توسط پروفسور مغز و اعصاب در تهران درمان می شوند؟

از وظایف متخصص مغز و اعصاب ، رسیدگی به شرایط اثر گذار بر مغز و نخاع  است که می تواند شامل اختلالات اعصاب ، بیماری در ماهیچه‌ های مسئول حرکت و یا مشکلات احساسی در افراد باشد. تشخیص ، درمان و مدیریت همه این بیماری ها بر عهده بهترین دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب خواهد بود. بیماری های عصبی عبارتند از :

 • آسیب حاد نخاعی
 • میاستنی گراویس ، میکروسفالی
 • بیماری آلزایمر یا فراموشی
 • پارکینسون ، مننژیت
 • مدیریت ام اس ، مننگوآنسفالیت
 • میگرن ، بیماری ای-ال-اس
 • اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS)
 • فلج شدن کامل یا قسمتی ار بدن
 • تومورهای مغزی
 • آنوریسم مغزی
 • صرع و تشنج

 

مزایای ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل

معمولا افرادی که به ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل نیازمند هستند ، قادر به حرکت برای مراجعه به بهترین کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب در تهران نیستند. لذا ترجیح میدهند از موسسات معتبر، درخواست اعزام متخصص را داشته باشند. دلایلی که باعث این انتخاب می شود عبارتند از :

مصرف نیروی کمتر . انرژی که قرار است صرف درمان و بهبودی شما شود با رفت و آمد در سطح شهر به هدر می رود در حالی که با ویزیت بهترین متخصص مغز و اعصاب تهران در خانه ، انرژی شما ذخیره شده و سریعتر بهبود می یابید.

داشتن خاطری آسوده . مواجه با انسان های دردمند یا نا امید باعث تخریب روحیه افراد به ویژه کسانی که سکته مغزی کرده اند می شود. ملاقات با  بهترین دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل ، آرامش خاطر و راحتی را برای بیمار در پی دارد.

عدم ادغام چند بیماری . تجمعات ، مرکز ابتلای افراد به بیماری های واگیردار هستند. ضمن اینکه تردد در هوای آلوده بخصوص در زمان وارونگی دمایی زمستان ، احتمال مبتلا شدن به بیماری های تنفسی و قلبی را افزایش میدهد. با ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل از خطرات اینچنینی در امان هستید.

برخورداری از برخورد مناسب . برخورد کادر درمان در مواقع مراجعه به منزل بیمار ، همراه با حفظ کرامت انسانی خواهد بود. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل به شما فرصت می دهد که لحظات درمان را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

به دست گیری مدیریت زمان . بخواهید از طریق مطب های شخصی یا حتی بیمارستانهای خصوصی به بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران دسترسی داشته باشید، باید چند ماه صبر کنید. در حالیکه ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل باعث می شود دکتر متخصص در کمتر از یک ساعت در اختیار شما باشد.

یکجا بودن تمام خدمات. اگر برای درمان به بیمارستان مراجعه کرده باشید می دانید که برای طی کردن پروسه درمان از ویزیت تا انجام آزمایشات و عکسبرداری ها باید مدام از این طبقه به آن طبقه یا از این طرف شهر به آن طرف شهر بروید. درحالیکه با ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل ، هرگونه نیاز شما به خدمات درمانی برطرف می شود. چون ما قادر به اعزام انواع تجهیزات و پزشکان و پرستاران هستیم .

به طور مثال برای انجام حجامت در منزل می توانید به ما اعتماد کنید

 

 هزینه ویزیت متخصص مغز و اعصاب چقدر است ؟

تشخیص بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب ممکن است به دستگاه تصویربرداری همچون نوار مغز نیاز داشته باشد. هزینه ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل بر طبق آیین نامه وزارت بهداشت در سال 1402 می باشد که متاثر از مسافت طی شده توسط دکتر مغز و اعصاب تا خانه بیمار ، ساعت حضور ( شبانه _ روزانه ) ، دریافت سایر خدمات مثل نوار مغز یا تزریقات در منزل ، درجه علمی پزشک ( متخصص _ فوق تخصص _ پروفسور ) ، مدت زمان ویزیت و.. است.

 

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران