user user

تزریقات در منزل جردن

اگر در محله جردن هستی هر آمپولی دارید با همراه طب تماس بگیرید تا هر تزریق و آمپولی دارید در منزل برای شما انجام دهند.

مزایای تزریقات جردن

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

تزریقات جردن

یکی از پر مخاطب ترین خدمات درمانی در منزل، تزریقات در منزل جردن است. خدمات تزریقات در منزل جردن، بیماران را از شر طرح ترافیک، تاکسی، آلودگی هوا، شلوغی درمانگاه ها و کلینیک ها و از همه مهم تر خطر ابتلا به بیماری های واگیردارد و… در امان نگه میدارد. مشغله زیاد، نیاز مکرر برخی بیماران و همینطور کهولت سن ، بارداری و ترس کودکان از محیط های درمانی از جمله مواردیست که دریافت خدمات تزریقات در منزل جردن را تبدیل به امری ضروری کرده است. انجام انواع تزریقات در منزل جردن توسط پرستاران مجرب از جمله خدمات بارز همراه طب می باشد. برای دریافت خدمات کافیست با شماره ها همراه طب که در ابتدای صفحه درج شده است تماس بگیرید.

یکی دیگر از خدمات ویژه همراه طب ، ویزیت پزشک در منزل می باشد.

تزریقات در منزل جردن

چگونه برای خدمات تزریقات در منزل جردن به همراه طب اعتماد کنیم؟

 

مجوز رسمی

 

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود جهت ارائه خدمات تزریقات در منزل جردن را زیر نظر این نهاد آغاز کند.

 

پاسخگویی 24 ساعته

 

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز پرستاران حاذق و قابل اعتماد موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت ارائه خدمات تزریقات در منزل جردن در محل مورد نظر شما حاضر می شود.

 

تجهیزات پیشرفته

 

مرکز همراه طب بهترین، بهداشتی ترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات را جهت ارائه خدمات تزریقات در منزل جردن به کار می گیرد.

وارد شوید: برقراری ارتباط با کارشناسان همراه طب جهت اعزام متخصص برای ویزیت متخصص ریه در منزل

 

سابقه کار

 

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جهت تزریقات در منزل جردن جلب نماید.

 

پشتیبانی کامل

 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات تزریقات در منزل جردن، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

با آزمایش‌ در منزل از سلامت عمومی بدن خود آگاه شوید و از بیماری ها جلوتر بمانید.

 

انواع تزریقات در منزل جردن

 

انجام تزریقات در منزل جردن به اشکال مختلفی قابل اجرا است.تزریقات را می توان توسط نوع بافتی که به آن تزریق می شود، طبقه بندی کنیم که از شایع ترین ترین و متداول ترین انواع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

زیر جلدی تزریقات در جردن

 

در تزریقات زیر جلدی، داروی مایع به درون لایه چربی زیر پوست تزریق می شود. پرستاران برای انجام تزریقات زیر جلدی در منزل جردن از سوزن های کوچک استفاده میکنند و از آنجا که خونرسانی بافت چربی از عضله کمتر است، سرعت جذب اکثر دارو ها در تزریق زیر جلدی کمتر از تزریق عضلانی می باشد. بعضی مواقع به دلیل تزریقات زیر جلدی مکرر، ممکن است توده های کوچکی در زیر پوست تشکیل شوند که می توان آن ها را به راحتی احساس کرد. برای انجام تزریقات زیر جلدی باید توجه داشته باشید که به صورت مکرر در یک ناحیه تزریقات انجام ندهید.

 

عضلانی تزریق در جردن

 

تزریق عضلانی از جمله تزریقات متداول در خدمات تزریقات در منزل جردن می باشد. در تزریق عضلانی دارو به درون ماهیچه تزریق می شود که این نوع تزریقات معمولا در ربع خارجی نشیمن ‌گاه انجام می گیرد؛ اما گاهی برخی از تزریقات عضلانی را در ناحیه ران یا بازو هم می توان انجام داد. عضله، بافت پر عروقی می باشد و خونرسانی خوبی دارد؛ به همین دلیل، داروی تزریق شده در این نواحی سرعت جذب بالایی خواهد داشت. پرستاران برای انجام تزریقات عضلانی در منزل معمولا در مقایسه با تزریق زیر جلدی، از سوزن هایی با طول بیشتر استفاده میکنند تا به عضله برسند. انجام تزریقات عضلانی در منزل با خدمات تزریقات در منزل جردن همراه طب، امری در دسترس می باشد. 

برای دریافت خدمات تنقیه در منزل به صورت فوری کلیک کنید.

 

انواع کمتر شایع تزریقات در منزل جردن عبارتند از:

 

تزریقات داخل جلدی در جردن

 

در این نوع تزریق از تزریقات در منزل جردن، مایع دارویی بین لایه های پوست تزریق می شود. تزریقات داخل جلدی معمولا برای موارد موضعی مانند واکسیناسیون، تست آلرژی و یا تست هایی برای تعیین ابتلای قبلی به برخی عفونت ها استفاده می شود. همه افرادی که تجربه واکسیناسیون داشته اند، به خصوص واکسیناسیون دوران کودکی، تجربه این نوع از تزریق را دارند.

 

تزریقات داخل استخوانی در جردن

 

تزریقات داخل استخوانی معمولا در موارد اورژانسی که دارو باید سریعا به جریان خون برسد اما دسترسی به رگ ها ممکن نیست استفاده می شود؛ برای مثال در صورت کاهش فشار خون، رگ های کوچک محیطی بدن منقبض می شوند تا خون بیشتری به اندام های حیاتی بدن برسد. در صورت وقوع ایست قلبی،‌ ممکن است جریان خون ضعیفی در رگ های در دسترس تزریق وریدی باشد که می تواند باعث شود دسترسی به رگ ها غیر ممکن شود. در این صورت از کانولای داخل استخوانی برای تزریق دارو به بدن استفاده می کنند ، به همین دلیل تزریقات داخل استخوانی مانند تزریقات عضلانی و زیر جلدی جز تزریقات متداولی که در تزریقات در منزل جردن به کاربرده می شوند محسوب نمی شود. این نوع از تزریقات در منزل جردن، نسبت به تزریقات داخل وریدی مزایایی بیشتری دارد که از مزایای آن می توان به مسدود نشدن راه داخل استخوانی اشاره کرد. اما تزریقات داخل استخوانی خطر احتمال شکستگی یا عفونت در بافت های عمقی را به شدت زیادی افزایش می دهد. به همین دلیل تزریق داخل استخوانی فقط در مواقع اورژانسی که دسترسی به ورید غیر ممکن است، استفاده می شود.

با همراه طب بیمارستار تخصصی را به منزل خود بیاورید: نوار مغز در منزل

 

تزریقات در منزل جردن بیش از همه برای چه کسانی مناسب است؟

 

همه افراد در هر سن و قشر می توانند از خدمات تزریقات در منزل جردن استفاده کنند و از مزیت های آن بهره ببرند اما این خدمات بیشتر مناسب افراد گروه های زیر است:

 

تزریقات سالمند در منزل جردن

 

بسیاری از افراد با افزایش سن، دچار مشکلات و محدودیت های جسمی می شوند و به راحتی نمی توانند فعالیت فیزیکی داشته باشند؛ این مشکلات می تواند ناشی از بیماری های مختلف یا صرفا تحلیل رفتن قوای بدنی باشد. به همین دلیل خارج شدن از منزل برای مراجعه به مراکز درمانی و ماندن در صف های انتظار، سخت و اذیت کننده است و باعث ناراحتی آنها می شود. چه بسا که بسیاری از افراد مسن حتی نمی توانند به راحتی از جای خود بلند شوند و برای یک حرکت کوچک هم نیاز به کمک دیگران دارند. برای سالندانی که ساکن جردن هستند و ازچنین مشکلاتی رنج میبرند خدمات تزریقات در منزل جردن کاربردی ترین گزینه است.

 

 تزریقات معلولین در منزل جردن

 

بسیاری از افراد در سنین مختلف به دلایل متفاوتی رفت و آمد و حرکت کردن برایشان دشوار می شود. دلایلی مانند ابتلا به یک بیماری سخت، دوران نقاهت پس از جراحی، شکستگی اعضای بدن، یا مشکل جسمی دائمی و حتی بیماری هایی مغزی و روانی. برای این افراد خارج شدن از منزل می تواند بسیار دشوار باشد، به طوری که برای انجام یک تزریقات ساده خودشان و اطرافیانشان به زحمت فراوان بیافتند.

حال اگر این افراد در منطقه جردن به تزریقات نیاز پیدا کنند، بهترین و راحت ترین کار استفاده از تزریقات در منزل جردن است. چه بیماری جسمی یا مشکل دائمی باشد و چه موقتی، خیلی آسان می توان از پرستاران همراه طب برای انجام تزریقات در منزل جردن کمک بگیرید.

 

تزریقات کودکان در منزل جردن

 

بیشتر کودکان از حضور در مراکز درمانی واهمه دارند. احتمالا اکثر افراد هم در دوران کودکی چنین ترسی را تجربه کرده اند. بنابراین استرس و اضطراب کودکان از مراکز بیمارستانی و درمانگاهی امری اجتناب ‌ناپذیر است و در مورد اکثر کودکان صدق میکند. به همین جهت یکی از راه هایی که خانواده های ساکن جردن می توانند از آن استفاده کنند انجام تزریقات در منزل جردن برای کودکان است. این تزریقات می تواند شامل تزریق انواع آمپول و حتی تزریق واکسن های دوره ای باشد.

 

تزریقات بانوان در منزل جردن

 

همراه طب برای ارائه خدمات تزریقات در منزل جردن، بنا به درخواست شما پرستار اقا یا خانم اعزام میکند. از آنجایی که بسیاری از بانوان ساکن در جردن تمایل دارند تزریقات خود را توسط پرستار خانم انجام دهند؛ همراه طب با خدمات تزریقات بانوان در منزل جردن خود این امکان را برای رفاه حال بانوان عزیز فراهم نموده است.

درمان انواع بیماری های با فصد خون در منزل.

 

تزریق در منزل جردن

 

هزینه تزریقات در منزل جردن

 

تعرفه تمامی خدمات همراه طب از جمله تزریقات در منزل جردن طبق ابلاغیه سازمان وزارت بهداشت و درمان کشور برای سال 1403 محاسبه می شود. اما عزیزانی که قصد بهره گیری از خدمات تزریقات در منزل جردن را دارند باید در نظر داشته باشند که ممکن است هزینه تزریقات در منزل جردن با توجه به عوامل مختلفی اععم از نوع تزریقات، مدت زمان حضور پرستار در منزل، ایام تعطیلات، ساعتی از شبانه روز که خدمات دریافت می کنید و موارد این چنینی تغییرات اندکی داشته باشد. بنابراین بهتر است برای اطلاع دقیق تر از قیمت خدمات تزریقات در منزل جردن با توجه به شرایط شما، از مشاوره رایگان با اپراتور های مرکز همراه طب بهرمند شوید.

 

وظایف پرستاران برای ارائه خدمات تزریقات در منزل جردن

 

پرستاران حاذقی که برای ارائه خدمات تزریقات در منزل جردن اعزام می شوند، وظایف زیادی را در قبال این خدمات متحمل هستند و نکاتی را باید رعایت کنند. در ادامه به بررسی برخی از وظایف پرستار هنگام انجام تزریقات در منزل جردن میپردازیم:

پرستار باید هنگام ارائه تزریقات در منزل جردن موارد بهداشتی را به خوبی رعایت کند، برای مثال قبل از انجام تزریق دست ها و وسایل مورد نیاز را به خوبی ضد عفونی و استریل کند.

برای انجام برخی از تزریقات در منزل جردن، وجود نسخه و دستور پزشک ضروری است و پرستار باید قبل از انجام تزریقات در منزل جردن به این موضوع توجه زیادی داشته باشد.

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید