شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

دندانپزشکی

اگر به پزشک دندانپزشک به صورت اورژانسی نیاز داشتید و دندانپزشکی در نزدیکی شما نبود میتوانید تمامی خدمات دندانپزشکی را در منزل در سریع ترین زمان و بالاترین کیفیت دریافت کنید.

دندانپزشکی در منزل 

همه افراد برای داشتن لبخندی زیبا و دندان ‌های سالم به خدمات و درمان‌ های دندانپزشکی نیاز دارند. داشتن دندان‌ هایی زیبا و سالم مدیون مراقبت ‌های مداوم و رعایت اصول بهداشت دهان و دندان است. زیبایی ، تمیزی ، سالم‌ بودن و یکدست‌ بودن دندان ‌ها می‌ تواند به یک لبخند زیبا بیانجامد و این لبخند زیبا نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره افراد دارد. گاهی به دلایل مختلف دندان ها سلامت خود را از دست داده و باعث ایجاد درد های طاقت فرسایی می شوند به طوری که همه ما حداقل یک بار به مراکز دندانپزشکی مراجعه کرده ایم .

گاهی اوقات مراجعه به مراکز دندانپزشکی برای برخی از افراد سخت خواهد بود ، بنا بر این در چنین شرایطی استفاده از خدمات پزشکی در منزل یکی از بهترین راه ها است. دندانپزشکی در منزل یکی از خدماتی است که مرکز همراه طب در اختیار عزیزان ساکن تهران قرار می دهد. در حال حاضر خدمات دندانپزشکی در منزل شامل ویزیت دکتر دندانپزشک در منزل و نیز ارائه خدمات لازم برای سلامت دهان و دندان در منزل  می باشد . بنابراین چنانچه قصد استفاده از خدمات دندانپزشکی در منزل را دارید ، همه روزه می توانید با شماره های همراه طب تماس بگیرید و بلافاصله درخواست خود را ثبت نمایید .

اگر نیازمند ویزیت متخصص داخلی هستید دیگر نیاز نیست به مراکز درمانی مراجعه کنید ، فقط با یک تماس می توانید از خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل همراه طب با بهترین متخصصان داخلی تهران به صورت شبانه روزی بهرمند شوید.

دندانپزشک در منزل

بیماری‌ های دهان و دندان

بیشتر درمان‌ های دندانپزشکی برای جلوگیری یا درمان دو بیماری شایع دهان انجام می‌ شود که عبارتند از پوسیدگی دندان و بیماری پریودنتال (بیماری لثه یا پیوره). درمان‌ های معمول شامل ترمیم دندان‌ ها ، استخراج یا برداشتن جراحی دندان ‌ها ، ترمیم ریشه ، درمان کانال ریشه اندودنتیک و دندانپزشکی زیبایی است .

عفونت ‌ها و التهاب‌ های دهانی ممکن است بر سلامت کلی فرد تاثیر بگذارد و شرایط موجود در حفره دهان ممکن است نشان ‌دهنده بیماری ‌های سیستمیک از جمله پوکی استخوان ، دیابت ، بیماری سلیاک یا سرطان باشد. بسیاری از مطالعات همچنین نشان داده‌ اند که بیماری لثه با افزایش خطر ابتلا به دیابت ، بیماری‌ های قلبی و زایمان زودرس همراه است.

مزایای دندانپزشکی در منزل

استفاده از خدمات دندانپزشکی در منزل دارای مزایا و کاربرد های فراوانی است که برخی از آنها عبارتند از :

 راحتی و آسایش بیشتر

یکی از اصلی‌ ترین مزایای استفاده از خدمات دندانپزشکی در منزل ، راحتی و آسایش بیشتر بیماران است. مخصوصا که در اکثر مواقع مراکز دندانپزشکی با ازدحام جمعیت و شلوغی بیش از حد مراجعه کنندگان همراه است. بنابراین با استفاده از این خدمات ، نیازی به مراجعه حضوری و سپری کردن زمان طولانی در مطب دندانپزشک در صف های رزرو را نخواهید داشت و تنها با یک تماس می ‌توانید تمام مراحل درمانی را در خانه تجربه کنید .

عدم تجربه ترافیک 

یکی از معضلاتی که افراد برای مراجعه به مراکز درمانی مخصوصا در کلانشهر تهران با آن رو به رو هستند ترافیک های سنگین داخل شهری است. این ترافیک ها نه تنها باعث ایجاد مشکلات دیگر می‌ شود بلکه بسیار آزار دهنده و زمان گیر هستند. همراه طب با ارائه خدمات دندان پزشکی در منزل این مشکل را حل کرده

صرفه‌ جویی در زمان

 از جمله مزایای استفاده از خدمات دندانپزشکی در منزل ، صرفه ‌جویی در وقت است. با استفاده از این خدمات ، دیگر نیازی به رفتن به مراکز دندانپزشکی نیست و بدون قرارگرفتن در صف انتظار ، می‌ توانید خدمات مورد نیاز برای سلامت دهان و دندان خود را به سرعت و در محیط خانه انجام دهید .

دوری از ترس و استرس محیط های دندانپزشکی

بسیاری از افراد و مخصوصا کودکان ، از محیط دندانپزشکی می ترسند. شاید همه ما حداقل یکبار هم که شده ، تجربه مراجعه و ترس از مطب دکتر دندانپزشک را داشته باشیم. در نتیجه همین ترس باعث عدم مراجعه به موقع به دندانپزشکی می شود و ما را در معرض پوسیدگی بیشتر قرار می دهد. اما امروزه با وجود خدمات دندانپزشکی در منزل ، می توان از چنین مشکلاتی جلوگیری کرد آن هم بدون ترس و اضطراب ناشی از حضور در مراکز دندانپزشکی.

در صورت نیاز به ویزیت شدن توسط بهترین چشم پزشک تهران کلیک کنیدویزیت چشم پزشک در منزل 

هزینه دندان پزشکی در منزل 

تعرفه دندان پزشکی در منزل بسته به نوع بیماری و مشکل و میزان آن متفاوت است. با توجه به این تفاوت ، بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت با مرکز همراه طب تماس بگیرید و مشکل و شرایط خود را بگویید تا همکاران قیمت دقیق را به شما اطلاع دهند

در قیمت گذاری دندان پزشکی در منزل نوع خدمت مورد نیاز بیمار، ساعتی از شبانه روز که خدمات دریافت می کنید ، ایام تعطیلات ، روز های شلوغ ، مدت زمانی که دندانپزشک اعزام شده در منزلتان حضور دارد و موارد دیگری لحاظ می شود که منجر به هزینه دندانپزشکی در منزل می شود. با توجه به مزایایی که دندان پزشکی در منزل دارد مانند صرفه جویی در وقت ، عدم نیاز به جا به جایی و راحتی انجام آن در خانه ، هزینه آن معقولانه به نظر می رسد و باعث می شود افراد زیادی به سمت آن بیایند. بر روی هزینه های خدمات در مرکز همراه طب نظارت خاصی انجام می شود تا حق کسی ضایع نشود و سلامت جو ها جهت استفاده از خدمات همواره رضایت داشته باشند.

برای ارائه خدمات وصل سوند ادراری در منزل با بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و پرستاران قابل اعتماد با ما تماس بگیرید .

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران