user user

ویزیت متخصص اورولوژی در منزل

اگر نیاز به ویزیت متخصص اورولوژی در منزل را داشتید مرکز همراه طب میتواند بهترین پزشک را با کم ترین تعرفه برای شما ارسال نماید.

مزایای متخصص اورولوژی

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

متخصص اورولوژی

شاخه ای از علم پزشکی که به اختلالات کلیوی و مجاری ادرری می پردازد ، اورولوژی نام دارد . پزشک اورلوژی که به آن اورولوژیست می گویند ، می تواند به بیماری هایی که کلیه ها ، مثانه ، حالب ها ، مجاری ادراری ، دستگاه تناسلی و همه ماهیچه ها و اعصاب مرتبط با آن را درگیر می کند رسیدگی و درمان کند . اگه نیازمند مراجعه به متخصص اورولوژی هستید و به هر دلیلی نمی توانید به مراکز درمانی مراجعه کنید موسسه همراه طب آماده ارائه خدمات ویزیت متخصص اورولوژی در منزل با بهترین متخصص اورولوژی تهران به صورت شبانه روزی می باشد .

اگر دچار مشکلاتی در سیستم ادراری یا دستگاه تناسلی خود شده اید و علائمی مانند خون در ادرار ، درد در هنگام ادرار ، از دست دادن کنترل مثانه ، درد  در ناحیه کمر و بزرگ شدن پروستات را دارید باید توسط متخصص اورولوژی معاینه و برسی شوید ؛ اورولوژی شاخه ای از علم پزشکی است که به جراحی و درمان سیستم دفع ادراری مردان و زنان و همچنین ارگان های تولید مثلی مردان می پردازد . لازم به ذکر است که ارولوژی در زنان دخالتی در دستگاه تولید مثلی ندارد.

متخصص اورولوژی در منزل

 

چگونه می توانیم به موسسه همراه طب اعتماد کنیم ؟

مجوز رسمی

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کند .

پاسخگویی 24 ساعته 

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی ، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است ، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز متخصصان موسسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت انجام ویزیت متخصص اورولوژی در منزل در محل مورد نظر شما حاظر می شود

دارای کادر آقا و خانم 

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه همراه طب در اختیار داشتن کادر آقا و خانم بوده است ؛ زیرا اورولوژی شاخه ای است که از حساسیت بالایی برخوردار است و به دلیل مسائل عرفی و شرعی که در مردان یا زنان وجود دارد ، با توجه به جنسیت بیمار ، متخصصان آقا یا خانم به منزل بیمار اعزام می شوند

سابقه کار 

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حد اکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید.

پشتیبانی کامل 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ویزیت متخصص اورولوژی در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود

از دیگر خدمات موسسه همراه طب ارائه خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل با بهترین پزشکان تهران می باشد.

 

پزشک متخصص اورولوژی کیست ؟ 

یک پزشک متخصص اورولوژی بعد از اتمام دوره پزشکی ، باید حداقل 5 سال در رشته اورولوژی به تحصیلات خود ادامه دهد تا تخصص بگیرد . ارولوژیست در مورد انواع بیماری ها و مشکلات سیستم ادراری که شامل مثانه ، کلیه ها ، غدد آدرنال ، حالب ها و مجاری ادراری اطلاعات کافی داشته و می تواند در تشخیص و درمان آنها به شما کمک کند . همچنین متخصص اورولوژی در مورد دستگاه تناسلی آقایان که شامل بیضه ها ، آلت تناسلی ، کیسه بیضه ها ، کیسه های منی و پروستات دانش بالایی دارد و می تواند در درمان بیمار های مربوط به این اندام ها و بافت ها به شما کمک کند

این متخصصان در محیط های مختلفی مانند بیمارستان ، درمانگاه ، مراکز تخصصی و یا مطب شخصی  فعالیت کنند . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت پزشکی و ابداعات در زمینه تجهیزات پزشکی ، امکان ویزیت متخصص اورولوژی در منزل با بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات فراهم شده است به طوری که شما در هر نقطه از پایتخت که باشید می توانید از خدمات موسسه شبانه روزی همراه طب بهرمند شوید.

 برای چه مشکلاتی به پزشک اورولوژی نیاز است ؟ 

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که برای چه مشکلاتی به پزشک متخصص اورولوژی نیاز است ؟ در ادامه به برسی این سوال می پردازیم . بیماری های که نیازمند مراجعه به متخصص اورولوژی هستند عبارتند از :  

1ـ سرطان مثانه 

2ـ سندرم مثانه دردناک 

3ـ عفونت ادراری 

4ـ عفونت کلیه 

5 بیماری غدد آدرنال 

6ـ سنگ کلیه 

7ـ سرطان کلیه 

8ـ بیماری دستگاه تناسلی آقایان سرطان بیضه ها 

9ـ سرطان آلت تناسلی

10 سرطان پروستات  

11ـ بزرگ شدن پروستات 

12ـ زود انزالی 

13ـ مشکل در نعوظ 

14ـ دیر انزالی 

15ـ زگیل تناسلی مردان 

16ـ ناباروری

17ـ بی اختیاری ادرار 

18ـ بازگشت وازکتومی 

19ـ  واکسن گارداسیل 

20ـ مثانه بیش فعال 

21ـ افتادگی مثانه 

22ـ شب ادراری و مشکلات تخلیه کودکان 

23ـ تبخال تناسلی 

24ـ تکرر ادرار 

در صورت نیاز به متخصص داخلی کلیک کنید : ویزیت متخصص داخلی در منزل 

 اورولوژی در منزل

نحوه برقراری ارتباط متخصص اورولوژی با بیمار باید چگونه باشد ؟ 

وقتی اورولوژیست برای ویزیت به منزل بیمار می رود  برای برقراری ارتباط موثر با بیمار باید نکات زیر را رعایت کند

1ـ استفاده از زبان ساده اورولوژیست باید از زبان ساده و قابل درک برای توضیحات خود در رابطه با بیمار و درمان آن برای بیماری استفاده کند تا بیمار بتواند تصمیمات بهتری در خصوص درمان بیماری خود بگیرد ؛ لذا در این صورت ممکن است درمان بیماری با روند مناسب تر و سریع تری پیش رود .

2ـ ارائه اطلاعات کافی پزشک باید به بیمار اطلاعات کاملی درباره اینکه چه بیماری وجود دارد ، عوامل و عوارض آن بیماری چیست ، چه پیشنهادی برای درمان دارد و اقدامات بیمار در این زمینه باید چگونه باشد ، نکات مربوط به پیشگیری و تغذیه مربوط به این نوع بیماری ، به بیمار ارائه دهد .

3ـ ترغیب به پیگیری پزشک باید بیمار را تشویق کند که برای درمان خود پیگیر باشد و از پیامد های آن با خبر شود.

4ـ تاکید بر اهمیت پیشگیری اورولوژیست باید بر اهمیت پیشگیری از بیماری های اورولوژی تاکید کند و به بیماران توضیح دهد که چگونه می توانند از این طریق سلامتی خود را حفظ کنند .

می توانید با اطمینان خاطر برای خدمات رادیولوژی در منزل، به موسسه همراه طب اعتمادکنید 

 

اورولوژیست در هنگام ویزیت ممکن است چه آزمایش هایی را تجویز کند ؟

آزمایشات رایجی که هنگام ویزیت متخصص ارولوژی در منزل ممکن است تجربه شود ، شامل معاینات فیزیکی و تجویز آزمایش خون و ادرار است . در ادامه بیشتر در مورد این آزمایشات توضیح می دهیم .

معاینه فیزیکی 

این معاینه یکی از معاینات روتین در هنگام ویزیت پزشک اورولوژی در منزل است. این معاینه فیزیکی شامل معاینه دستگاه ادراری ، حالبها ، مثانه ، بیضه ها یا آلت تناسلی می شود.

آزمون رکتوم دیجیتال 

برای بررسی پروستات ، اورولوژیست ها معمولا یک معاینه دیجیتالی رکتوم انجام می دهند که یک معاینه غربالگری است که می تواند به شناسایی مشکلات دیواره راست روده و پروستات کمک کند.

آزمایش آنتی ژن اختصاصی پروستات 

آزمایش خون  می تواند به تشخیص علت اصلی التهاب پروستات کمک کند. البته این آزمایش نمی تواند سرطان پروستات را تشخیص دهد ، اما می تواند نشان دهنده سطوح بالای التهاب مرتبط با خطر سرطان پروستات باشد. اگر سطوح بالایی از التهاب در آزمایش مشخص شود ، به احتمال زیاد انجام آزمایش های دیگری لازم خواهد بود.

آزمایش تستوسترون خون 

هنگامی که مردان با مشکلات مربوط به اختلال نعوظ مواجه می شوند ، آزمایش خون تستوسترون می تواند به آشکار سازی سطح تستوسترون کمک کند. سطح پایین این هورمون، یکی از علل شایع اختلال نعوظ است

آزمایش کراتینین و نیتروژن اوره خون

اگر علت مشکل اورولوژی ، مربوط به کلیه ها باشد ، آزمایش کراتینین و نیتروژن اوره خون می تواند به ارزیابی عملکرد کلیه ها از طریق اندازه گیری کراتینین کمک کند که سطح بالای کراتین نشان دهنده اختلال در عملکرد کلیه است .  

آنالیز شیمیایی ادرار

این آزمایش رایج ترین آزمایش ادرار است که در هنگام ویزیت پزشک اورولوژی در منزل تجویز می شود و هدف آن بررسی سلول های خونی ،  باکتری ها و مواد خارجی  است. آنالیز شیمیایی ادرار می تواند به تشخیص دیابت ،عفونت های دستگاه ادراری و مراحل اولیه بیماری های اورولوژی کمک کند.

شما عزیزان می توانید  با اطمینان کامل از خدمات پی ار پی مو در منزل موسسه همراه طب استفاده کنید. 

متخصص اورولوژی

مزایای ویزیت متخصص اورولوژی در منزل 

دریافت خدمات ویزیت متخصص اورولوژی در منزل با متخصصان حرفه ای و با تجربه موسسه همراه طب می تواند از مزایای معتددی برخوردار باشد . برخی از این مزایا عبارتند از :

  • مدیریت آسان کودکان برای ویزیت 
  • مزایای اقتصادی 
  • حذف خستگی رفت و آمد 
  • صرفه جویی در زمان و انرژی
  • شبانه روزی بودن اعزام پزشک
  • کاهش تماس با آلاینده ها مثل آلودگی هوا
  • عدم ابتلا به عفونت های بیمارستانی 
  • عدم تجربه ترافیک های سنگین
  • عدم نیاز به اتلاف وقت در صف های طولانیه رزرو  
  • بالا بودن کیفیت درمان به دلیل خصوصی بودن امردرمان

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید