شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

پاپ اسمیر

تست پاپ اسمیر در منزل و شرایط نگهداری نمونه پاپ اسمیر از دیگر خدمات همراه طب میباشد که آزمایش پاپ اسمیر با بهترین نیرو در منزل انجام و تفسیر میشود.

نحوه انجام تست پاپ اسمیر در منزل ( بهترین زمان انجام + علت مثبت بودن )

ممکن است به تازگی با علائمی نظیر : ترشحات غیرطبیعی واژن ، خونریزی غیرطبیعی بین دوره های قاعدگی ، خونریزی پس از مقاربت ، درد در ناحیه لگن و تغییرات در ظاهر واژن مواجه شده باشید، در این صورت ممکن است که متخصص زنان برای شما تست پاپ اسمیر را پیشنهاد دهد. برای جلوگیری از افزایش درصد خطای این آزمایش به خاطر وجود عفونت های بیمارستانی ، بهتر است که تست پاپ اسمیر در منزل انجام شود تا از بروز عواقب دلهره آور پیشگیری شود. سالمندان و بیماران بستری در منزل توجه کنند: کشیدن سوند در منزل

تست پاپ اسمیر چیست ؟

تست پاپ اسمیر یک آزمایش غربالگری برای شناسایی سرطان دهانه رحم است که در آن ، قسمتی از سلول های مشکوک توسط ابزار مخصوص برداشته و به آزمایشگاه فرستاده می شود. انجام تست پاپ اسمیر در منزل، یک خدمات نوین تخصصی پزشکی است که درصد خطا را به حداقل می رساند.

تست پاپ اسمیر در منزل

اگر جواب تست پاپ اسمیر مثبت باشد

در صورتی که تست پاپ اسمیر در منزل انجام گرفته شده باشد و نتایج آن غیرطبیعی باشد به این معنی نیست که سرطان دارید و به احتمال زیاد نشان دهنده HPV است.

بهترین زمان تست پاپ اسمیر

انجام تست پاپ اسمیر در منزل یا مطب ها باید از 21 سالگی شروع شود و بسته به سن و سابقه پزشکی هر 3 تا 5 سال یکبار ادامه یابد.

اهمیت انجام تست پاپ اسمیر

سرطان دهانه رحم چهارمین سرطان شایع در زنان در سراسر جهان است. اما به لطف یک آزمایش غربالگری به نام پاپ اسمیر، پزشکان می‌توانند هر سلول غیرطبیعی را زودتر تشخیص دهند و قبل از سرطانی شدن آن‌ها را درمان کنند. موی خود را تقویت کن : انجام پی آر پی در منزل

تست پاپ اسمیر چگونه است؟

تست پاپ اسمیر معمولاً توسط پزشک زنان یا ماما در مطب یا منزل انجام می‌ شود. برای انجام این آزمایش ، پزشک یا ماما یک ابزار به نام اسپکولوم را در واژن قرار می‌ دهد تا دهانه رحم را باز کند. سپس، با استفاده از یک برس مخصوص ، سلول ‌هایی از دهانه رحم جمع ‌آوری می ‌شود. این سلول‌ ها برای بررسی هرگونه تغییرات سلولی غیر طبیعی به آزمایشگاه ارسال می ‌شوند.

هزینه تست پاپ اسمیر در منزل

بسته به اینکه این آزمایش ، توسط ماما انجام شود یا متخصص ، هزینه  تست پاپ اسمیر در منزل متفاوت محاسبه می شود. یا اینکه اگر تماس در ساعات شبانه یا روز های تعطیل صورت گیرد، باید منتظر تفاوت قیمت باشید. مطمئنا هزینه رفت و آمد متخصص یا کیفیت لوازم استفاده شده نیز جزء هزینه های آن خواهد بود. شرایط و نیازهای هر بیمار با دیگری متفاوت است . پس اعلام هزینه قطعی ، بدون آگاهی از شرایط بیمار به نوعی سوءاستفاده از ناآگاهی او به شمار می رود. لذا برای درک متقابل باید هر دو طرف ( شرکت خدمات پرستاری و تماس گیرنده ) درباره خواسته های یکدیگر گفت و گو کنند.

 خدماتی نوین با همراه طب : طب سوزنی در منزل

مزایای تست پاپ اسمیر در منزل

امروزه انجام تست پاپ اسمیر در منزل بسیار پرطرفدار است. شما نیز با آگاهی از مزایای انجام این آزمایش در منزل به جمع آنان خواهید پیوست این مزایا عبارتند از : 

راحتی بانوان : انجام تست پاپ اسمیر در منزل به زنان ، این امکان را می دهد که بدون تحمل سختی سوار شدن به ماشین و رفت و آمد در سطح شهر ، یک خدمات تخصصی را دریافت کنند.

 مدیریت زمان : در واقع با انجام این آزمایش در مطب ، بیمار باید منتظر نوبت دهی پزشک باد درحالیکه انجام آن در منزل به نوعی ارزش زمان برای بیمار را اثبات می کند. 

عفونت کمتر : هرچه تماس با لوازم مورد استفاده در مراکز درمانی کمتر باشد ، امکان انتقال عوامل بیماریزا به بدن بیمار کاهش می یابد. امکان انتقال ویروس های تنفسی یا جنسی در هنگام انجام تست پاپ اسمیر در منزل به شدت کم است. 

خطای کمتر در جواب آزمایش پاپ اسمیر. از آنجایی که میکروب های سطح بدن هر فرد با محیط خانه او یکسان است؛ حتی اگر تست پاپ اسمیر در منزل انجام شود، امکان انتقال عفونت جدید به نمونه آزمایش پایین است. ارسال تجهیزات به همراه متخصص در کمتر از یک ساعت : انجام رادیولوژی در منزل

دسترسی آسان‌با استفاده از خدمات تست پاپ اسمیر در منزل همراه طب ، امکان دسترسی آسان به این خدمات در خانه شما فراهم شده است . دیگر برای انجام تست پاپ اسمیر نیازی به مراجعه به مطب یا مراکز درمانی ندارید و تنها با یک تماس ، تمام خدمات پزشکی ، پرستاری و آزمایشگاهی را در خانه خود دریافت می‌ کنید .

پاپ اسمیر

نحوه انجام تست پاپ اسمیر در منزل

برای انجام تست پاپ اسمیر در منزل، معمولاً مراحل زیر انجام می ‌شود:

اعزام متخصص یا ماما

همراه طب به عنوان شرکت ارائه‌ دهنده خدمات آزمایش پاپ اسمیر در منزل ، یک متخصص یا پرستار را برای انجام آزمایش می فرستد. این متخصص به همراه خود ، کیت مخصوص شامل: یک اسپکولوم، یک برس مخصوص را دارد.

قرارگیری بیمار در پوزیشن مناسب

بنا به دستورالعمل های متخصص ، بیمار در پوزیشن مناسب قرار می گیرد، به نحوی که گذاشتن اسپکولوم در ورودی رحم ، بدون درد و با آسانی باشد. با استفاده از برس مخصوص ، نمونه ای از قسمت مورد نظر برداشته می شود.

قرار دادن نمونه درون محلول

نمونه های جمع ‌آوری‌ شده در محلول مخصوصی قرار داده  می شود سپس ، نمونه به آزمایشگاه مورد قرارداد یا شرکت خدمات پرستاری همراه طب ارسال می گردد.

دریافت جواب تست پاپ اسمیر

آزمایشگاه ، جواب تست پاپ اسمیر را به شرکت فرستاده و شرکت ، آن را به بیمار تحویل می دهد. در صورتی که پزشک ارسالی ، آزمایش را تجویز کرده  باشد تفسیر آن به او عهده متخصص اعزامی خواهد بود. بیمارستان تخصصی را به منزل خود ببرید: انجام اکو قلب در منزل

قبل از آزمایش پاپ اسمیرچه نکاتی را رعایت کنیم ؟

توجه به برخی نکات قبل از انجام تست پاپ اسمیر در منزل میتواند دقت آزمایش انجام شده را بالا برده و درصد خطا را کاهش دهد.لطفا پیش از انجام تست پاپ اسمیر در خانه یا کلینیک های تهران موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • داشتن رابطه جنسی را تا 24 ساعت قبل از تست پاپ اسمیر محدود کنید.

دلیل اعتماد به همراه طب برای انجام  تست پاپ اسمیر در منزل

این مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت  به شماره 3-297930 برای انجام کلیه فعالیت های درمانی از جمله : اعزام انواع متخصص ، اعزام پرستاران با تجربه ، ارسال تجهیزات عکسبرداری مثل سونو ، صدور تاییدیه های پزشکی ، تهیه دارو یا لوازم بیمارستانی است تست پاپ اسمیر در منزل تنها یکمی از خدمات این مرکز می باشد.

در صورت مشاهده چه علائمی باید جهت انجام تست پاپ اسمیر در منزل اقدام کنیم ؟

در صورت مشاهده علائم ذکر شده جهت دریافت خدمت تست پاپ اسمیر در منزل با همراه طب تماس بگیرید :

احساس درد در واژن 

لکه بینی غیر طبیعی و بی موقع

ترشح از واژن به صورت غیرطبیعی

همراه طب ارائه دهنده خدمات غربالگری ها و آزمایشات کامل بانوان ، آزمایش و آزمایش اچ پی وی برای بانوان در منزل است

چه کسانی به انجام تست پاپ اسمیر در منزل  نیاز دارند  ؟

شاید این سوال برای افراد پیش بیاید که چه کسانی به تست پاپ اسمیر در منزل نیاز دارند ، در ادامه به پاسخ این سوال می‌ پردازیم :  

 به طور کلی زنان از سن 21 سالگی تا 65 سالگی باید تست پاپ اسمیر را هر چند وقت یک‌ بار جهت اطمینان از سلامت دستگاه تناسلی خود انجام دهند .

موضوعی دیگر که بر اهمیت انجام این تست می ‌افزاید ، این است که ویروس ‌ها و عفونت ‌های که باعث سرطان دهانه رحم می‌ شوند از طریق روابط جنسی به افراد منتقل شده و آنان را بیمار می ‌کند . بنابراین افراد دارای روابط جنسی با شرکای جنسی متعدد هستند ، بیشتر در معرض ابتلا به ویروس‌ و عفونت های مقاربتی  قرارا دارند ، به همین دلیل تست پاپ اسمیر برای این ‌گونه افراد بیشتر پیشنهاد می‌ شود که در اکثر مواقع با آزمایش ویروس پاپیلومای انسانی ( اچ پی وی ) همراه است .

اچ پی وی شایع ‌ترین ویروس مقاربتی بوده که با سرطان دهانه رحم مرتبط است . اگر نگرانی بیشتری در این زمینه داشته باشید ممکن است پزشک شما پیشنهاد انجام چکاپ ‌‌های دقیق ‌تری را بدهد ، زیرا در برخی موارد نادر ، مشکلات فرد می ‌تواند ناشی از ضعف ایمنی به دلیل پیوند عضو ، مصرف کورتیکواستروئید یا موارد دیگر باشد .

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران