user user

استخدام پرستار شمال تهران

پرستاری در منزل شمال تهران از خدماتی میباشد که ما به مناطق شمالی استان تهران ارائه میدهیم . پرستار های با تجربه بالا و مجرب برایتان میفرستیم.

مزایای استخدام پرستار شمال تهران

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

استخدام پرستار شمال تهران

اهمیت حضور پرستار در منزل برای نگهداری از کودک ، بیمار یا افراد مسن بر کسی پوشیده نیست . اگر به دنبال یافتن بهترین شرکت خدمات پرستار در منزل شمال تهران هستید ، هم اکنون با ما تماس بگیرید . دلیل اینکه می گوییم ما بهترین هستیم این است که با پاسخگویی 24 ساعته در 365 روز سال می توانیم کلیه نیازهای درمانی شما را در رابطه با اعزام نیروی ارزان ، سالم و حرفه ای برطرف سازیم. از استخدام پرستار ساعتی گرفته تا به کار گرفتن مراقب شبانه روزی را از ما بخواهید. متخصص قلب و عروق اعزامی به همراه خود ، تجهیزات عکسبرداری پزشکی مثل نوار قلب و اکو را دارد : ویزیت متخصص قلب در منزل

پرستار در منزل شمال تهران

چه پرستاری را در منزل شمال تهران می خواهید؟

اطلاعات شما از وظایف پرستار در منزل شمال تهران باعث می شود در حین تماس با دید وسیع تری تصمیم بگیرید. قابل ذکر است که شما بسته به نوع بیماری ، توان حرکتی بیمار یا نوع درمان مورد نیاز به پرستاران متفاوتی نیاز خواهید داشت. مثلا برای مراقبت از افرادی که توان حرکتی خوبی دارند و فقط به اقدامات پرستاری همچون تزریقات نیازمند هستند بهتر است از پرستار ساعتی و آموزش دیده دانشگاهی استفاده کنید.

پرستار دائم

افرادی که به مراقبت دائم در بیمارستان یا منزل احتیاج دارند می تواند برای استخدام پرستار شبانه روزی و دائم اقدام کنند.

پرستار موقت

این پرستاران برای انجام امور پرستاری در منزل شمال تهران به صورت ساعتی اعزام می شوند

درخواست دهید: ویزیت بدون نوبت متخصص همراه با انجام سونوگرافی در منزل

کدام پرستار برای بیمار در منزل شمال تهران  مناسب تر است؟

افراد اعزامی برای انجام اقدامات پرستاری در منزل شمال تهران را میتوان در سه گروه تقسیم بندی کرد. از جمله :

  1. مراقب . کسی است که وظیفه مراقبت از بیمار ( مثل تهیه غذا ، جابجایی بیمار ، حمام کردن ، رسیدگی به مسائل نظافتی بیمار ، کارهای بانکی و اداری و..) را برعهده دارد اما مجوز انجام هیچ کدام از فعالیت های پرستاری پیشرفته مثل انجام انواع تزریق ، ساکشن و.. را ندارد.
  2. بهیار . کسی است که علاوه بر کارهایی که مراقب انجام می شود می تواند در اندازه گیری قند خون خانگی ، فشار خون یا نبض دستی بیمار دخالت کند. درجه علمی او از مراقب بیشتر است لذا هزینه دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.
  3. پرستار آموزش دیده . برای انجام کارهای درمانی بیمار در منزل شمال تهران مثل تزریقات ، ساکشن ، فصد خون ، حجامت ، نمونه گیری و.. بهترین گزینه است.

جدیدترین خدمات همراه طب : خدمات باز کردن گچ در منزل

هزینه استخدام پرستار در منزل شمال تهران

وضعیت جسمانی و نیازهای درمانی هر بیمار با دیگری متفاوت است. ضمن اینکه تعرفه هر یک از اقدامات پرستاری نیز از قبل توسط وزارت بهداشت مشخص شده است. گاهی خانواده بیمار در منزل شمال تهران یک یا چند اقدام پرستاری را می طلبند در حالی که برخی دیگر به پرستاری شبانه روزی در خانه نیازمند هستند. برای تعیین هزینه استخدام پرستار در منزل شمال تهران باید ابتدا  وضعیت سلامت بیمار و نوع درمان درخواستی مشخص شود. بنابراین در هنگام تماس ، یک شرح مختصر از نیازهای خود ارائه دهید تا برآورد قیمت به صورت منصفانه برای شما صورت گیرد

بدون نوبت و با تجهیزات پیشرفته به  تشخیص دقیق بیماری کمک کنن: رادیولوژی در منزل

پرستاری در منزل شمال تهران

مزایای استخدام پرستار در خانه شمال تهران

انتقال بیمار یا حتی افراد سالم به مراکز نگهداری ( مهد کودک ها ، خانه های مراقبتی و... ) ، همیشه با خطراتی همراه بوده است از تنفس هوای آلوده تا درگیری با اپیدمی های واگیردار در مراکز جمعی ، نمونه هایی آشنا از این خطرات برای همگان می باشد. برای آگاهی از سایر مزایای استخدام پرستار در خانه شمال تهران با همراه همراه باشید:

  • کودک ، بیمار یا افراد مسن هماهنگی بیشتری با محیط خانه دارند
  • آنها غم و اندوه سایر بیماران را مشاهده نخواهند کرد. انرژی منفی دریافتی بسیار پایین است.
  • آسیب های ناشی از انتقال ( بخصوص در افرادی که با محدودیت حرکتی مواجهه اند ) به حداقل می رسد.
  • توان و انرژی بیمار ، صرف بهبود و درمان سریع تر می شود.

یک تماس برابر است با رضایت یک عمر : خدمات فیزیوتراپی در منزل

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید