user user

ویزیت چشم پزشک در منزل

اگر مشکل بینایی دارید و یا احساس میکنید که چشمانتان ضعیف شده است ما میتوانیم خدمات ویزیت چشم پزشک را در منزل شما به شما ارائه دهیم .

مزایای متخصص چشم پزشک

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

متخصص چشم پزشک

گرفتن نوبت چشم پزشکی از بیمارستان ها و مطب های خصوصی ، نیاز به صرف زمان زیادی دارد. درحالیکه با یک تماس چند دقیقه ای و درخواست ویزیت چشم پزشک در منزل می توان بهترین پروفسور چشم پزشک ایران را در خانه خود ملاقات کرد. دسترسی به انواع فوق تخصص های چشم پزشکی از تخصص در قرنیه تا شبکیه را با مرکز خدمات سلامتی در منزل همراه طب به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته ، بدون معطلی خواهید داشت.

 ویزیت متخصص چشم پزشک در منزل

دکتر چشم پزشک در منزل چه کاری انجام میدهد ؟

معاینه چشم در منزل تهران توسط دکتر متخصص ، باید موارد زیر را دربربگیرد:

بررسی ترازی چشم

ترازی چشم ، اغلب در کودکی تشخیص داده می شود. شما نیز برای ویزیت متخصص چشم کودکان در منزل میتوانید با ما تماس بگیرید. اگر چشم های کودک به درستی ردیف نشده باشد، ممکن است بینایی در چشم دارای انحرافی ، برای همیشه کاهش یابد. تشخیص و ارجاع به موقع ضروری است. برای دستیابی به دید دوچشمی طبیعی، چشم ها باید خوب ببینند، در یک راستا باشند (یعنی در یک جهت نگاه کنند) و روی یک جسم متمرکز شوند.

تست رفلکس نور مردمک

رفلکس نور مردمک برای ارزیابی عملکرد ساقه مغز استفاده می شود. رفلکس نور غیر طبیعی مردمک می تواند نشانه ای از آسیب عصب بینایی ، آسیب عصب چشمی ، وجود ضایعات ساقه مغز ، وجود تومور و یا عوارض جانبی برخی از  داروهایی (مانند باربیتورات ها ) باشد.

درمان کبد چرب با فصد خون در منزل 

بررسی بیماری های شایع چشمی 

ویزیت چشم پزشک در منزل تهران به شما امکان بررسی و تشخیص بیماری های شایع چشمی اعم از : انحراف چشم ، خشکی چشم ، پیر چشمی ، گل مژه ، عفونت چشم ، افتادگی پلک ، تبخال چشم ، آب مروارید ، نزدیک بینی ، قرمزی چشم ، آب سیاه ، دوربینی ، تنبلی چشم و آستیگماتیسم را می دهد.

تعیین نمره عینک و لنز

متخصص چشم پزشکی تهران یا همان اپتومتریست ها اغلب از نمودار اسنلن که از حروف و اعداد در اندازه های مختلف تشکیل شده است برای اندازه گیری عیوب انکساری در بینایی شما استفاده می کنند. بدین طریق که شما در هنگام ویزیت چشم پزشک در منزل ، علامتها را از راه دور می خوانید و هر چشم به طور جداگانه آزمایش می شود.

بدون رد بخیه و جای زخم با : تقاضای خدمات پرستاری در منزل

آیا تماس آنلاین با بهترین دکتر فوق تخصص چشم در تهران امکانپذیر است ؟

باید گفت : بله . می توان به صورت آنلاین ، اینترنتی یا تلفنی با بهترین پروفسور چشم پزشک در تهران ارتباط برقرار کرد. دغدغه ها و سوالات خود درباره روند درمان یا تشخیص را مطرح نمود . این امکان از طریق همراه طب برای شما فراهم شده است

اینجا بخوانیدویزیت در منزل توسط بهترین متخصص تهران

 

کدام متخصصان را با ویزیت چشم پزشک در منزل ملاقات خواهید کرد ؟

شرکت تخصصی همراه طب با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت و طراحی بهترین سیستم گزینشی قادر است ویزیت بهترین دکتر فوق تخصص چشم در تهران را در زمینه های زیر به شما ارائه دهد

  • چشم پزشکی کودکان و بزرگسالان
  • بهترین دکتر فوق تخصص قوز قرنیه تهران
  • بهترین متخصص شبکیه چشم در تهران 

 ویزیت چشم پزشک در منزل

 هزینه ویزیت چشم پزشک در منزل

وقتی سخن از تعیین هزینه ویزیت چشم پزشک باشد ، باید نحوه دستیابی به این خدمات مدنظر قرار گیرد. به طور مثال ، هزینه پرداختی در هنگام مراجعه به بهترین بیمارستان چشم پزشکی تهران از لحظه خروج از خانه تا بازگشت به آن محاسبه می گردد. از ویزیت متخصص تا هزینه حمل و نقل عمومی یا خصوصی به اضافه سایر هزینه های غیرمترقبه را باید در نظر بگیرید. این در حالیست که قیمت ویزیت چشم پزشک در منزل به طور مجموع اعلام شده و در مقایسه با مراجعه به مراکز درمانی ، می توان گفت که پایاپای می باشد. تعرفه ویزیت چشم پزشک در منزل اگر در ساعات شبانه یا روز های تعطیل باشد، افزایش اندکی خواهد  داشت.

برای درخواست وارد شویدباز کردن گچ در منزل با پیشرفته ترین تجهیزات

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید