شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
چشم پزشک

اگر مشکل بینایی دارید و یا احساس میکنید که چشمانتان ضعیف شده است ما میتوانیم خدمات ویزیت چشم پزشک را در منزل شما به شما ارائه دهیم .

ویزیت چشم پزشک در منزل 

گرفتن نوبت چشم پزشکی از بیمارستان ها و مطب های خصوصی ، نیاز به صرف زمان زیادی دارد. درحالیکه با یک تماس چند دقیقه ای و درخواست ویزیت چشم پزشک در منزل می توان بهترین پروفسور چشم پزشک ایران را در خانه خود ملاقات کرد. دسترسی به انواع فوق تخصص های چشم پزشکی از تخصص در قرنیه تا شبکیه را با مرکز خدمات سلامتی در منزل همراه طب به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته ، بدون معطلی خواهید داشت.

 

دکتر چشم پزشک در منزل چه کاری انجام میدهد ؟

معاینه چشم در منزل تهران توسط دکتر متخصص ، باید موارد زیر را دربربگیرد:

بررسی ترازی چشم

ترازی چشم ، اغلب در کودکی تشخیص داده می شود. شما نیز برای ویزیت متخصص چشم کودکان در منزل میتوانید با ما تماس بگیرید. اگر چشم های کودک به درستی ردیف نشده باشد، ممکن است بینایی در چشم دارای انحرافی ، برای همیشه کاهش یابد. تشخیص و ارجاع به موقع ضروری است. برای دستیابی به دید دوچشمی طبیعی، چشم ها باید خوب ببینند، در یک راستا باشند (یعنی در یک جهت نگاه کنند) و روی یک جسم متمرکز شوند.

تست رفلکس نور مردمک

رفلکس نور مردمک برای ارزیابی عملکرد ساقه مغز استفاده می شود. رفلکس نور غیر طبیعی مردمک می تواند نشانه ای از آسیب عصب بینایی ، آسیب عصب چشمی ، وجود ضایعات ساقه مغز ، وجود تومور و یا عوارض جانبی برخی از  داروهایی (مانند باربیتورات ها ) باشد.

درمان کبد چرب با فصد خون در منزل 

بررسی بیماری های شایع چشمی 

ویزیت چشم پزشک در منزل تهران به شما امکان بررسی و تشخیص بیماری های شایع چشمی اعم از : انحراف چشم ، خشکی چشم ، پیر چشمی ، گل مژه ، عفونت چشم ، افتادگی پلک ، تبخال چشم ، آب مروارید ، نزدیک بینی ، قرمزی چشم ، آب سیاه ، دوربینی ، تنبلی چشم و آستیگماتیسم را می دهد.

تعیین نمره عینک و لنز

متخصص چشم پزشکی تهران یا همان اپتومتریست ها اغلب از نمودار اسنلن که از حروف و اعداد در اندازه های مختلف تشکیل شده است برای اندازه گیری عیوب انکساری در بینایی شما استفاده می کنند. بدین طریق که شما در هنگام ویزیت چشم پزشک در منزل ، علامتها را از راه دور می خوانید و هر چشم به طور جداگانه آزمایش می شود.

بدون رد بخیه و جای زخم با : تقاضای خدمات پرستاری در منزل

آیا تماس آنلاین با بهترین دکتر فوق تخصص چشم در تهران امکانپذیر است ؟

باید گفت : بله . می توان به صورت آنلاین ، اینترنتی یا تلفنی با بهترین پروفسور چشم پزشک در تهران ارتباط برقرار کرد. دغدغه ها و سوالات خود درباره روند درمان یا تشخیص را مطرح نمود . این امکان از طریق همراه طب برای شما فراهم شده است

اینجا بخوانید : ویزیت در منزل توسط بهترین متخصص تهران

 

کدام متخصصان را با ویزیت چشم پزشک در منزل ملاقات خواهید کرد ؟

شرکت تخصصی همراه طب با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت و طراحی بهترین سیستم گزینشی قادر است ویزیت بهترین دکتر فوق تخصص چشم در تهران را در زمینه های زیر به شما ارائه دهد

  • چشم پزشکی کودکان و بزرگسالان
  • بهترین دکتر فوق تخصص قوز قرنیه تهران
  • بهترین متخصص شبکیه چشم در تهران 

 

 هزینه ویزیت چشم پزشک در منزل

وقتی سخن از تعیین هزینه ویزیت چشم پزشک باشد ، باید نحوه دستیابی به این خدمات مدنظر قرار گیرد. به طور مثال ، هزینه پرداختی در هنگام مراجعه به بهترین بیمارستان چشم پزشکی تهران از لحظه خروج از خانه تا بازگشت به آن محاسبه می گردد. از ویزیت متخصص تا هزینه حمل و نقل عمومی یا خصوصی به اضافه سایر هزینه های غیرمترقبه را باید در نظر بگیرید. این در حالیست که قیمت ویزیت چشم پزشک در منزل به طور مجموع اعلام شده و در مقایسه با مراجعه به مراکز درمانی ، می توان گفت که پایاپای می باشد. تعرفه ویزیت چشم پزشک در منزل اگر در ساعات شبانه یا روز های تعطیل باشد، افزایش اندکی خواهد  داشت.

برای درخواست وارد شویدباز کردن گچ در منزل با پیشرفته ترین تجهیزات

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران