شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

آزمایش در منزل شمال تهران

خدماتی که ما به مردم شمال تهران ارائه میدهیم خدمات آزمایش در منزل شمال تهران میباشد که بصورت شبانه روزی با پرستار باتجربه میباشد.

آزمایش در منزل شمال تهران 

برای گرفتن یک نتیجه دقیق از نمونه آزمایش به دو چیز نیاز دارید . اول اینکه پرستار بقدری توانمند باشد که بتواند بدون آسیب به رگ های بیمار و یا مبتلا کردن او به بیماری های نظیر هپاتیت ، یک نمونه گیری خون در منزل را انجام دهد . دوم اینکه آزمایشگاه معتبری برای دسترسی به نتایج دقیق تر پیدا کنید. وقتی شما خدمات آزمایش در منزل شمال تهران را انتخاب می کنید یعنی آماده اید تا در کمتر از یک ساعت ، پرستار در خانه شما حضور یافته و نمونه گیری را انجام دهد . سپس ، نمونه را به آزمایشگاه معتبر ارسال کرده و برای مراحل جواب گیری و تفسیر ، کمک حال شما باشد.

 موسسه خدمات درمانی در منزل همراه طب در کلیه مراحل درمان، از پیشگیری گرفته تا پسا بهبودی در کنار شماست.

آزمایش در منزل شمال تهران

کدام آزمایشات پزشکی در منزل بیمار ارائه می شود؟

ساکنان شمال تهران در رابطه با هر یک از آزمایشات پزشکی زیر می توانند به همراه طب اعتماد کرده و برای اعزام پرستار تماس بگیرند:

نمونه گیری خون در منزل شمال تهران

خون انسان می تواند شاخصه ای از عملکرد تک تک اعضای بدن باشد از سرطان گرفته تا بیماری های عفونی می توانند در خون انسان اثری از خود بجا بگذارند. هرگاه به هر دلیلی نیاز به انجام نمونه گیری خون در منزل شمال تهران داشتید یا خواستید نسخه حاوی آزمایش برای تان نوشته شود می توانید با همراه طب تماس گرفته و درخواست اعزام پرستار را بدهید. البته نوشتن نسخه ، نیاز به ویزیت پزشک در منزل دارد که بسته به علائم خود می توانید متخصص مربوطه را از همراه طب تقاضا نمایید.

انجام آزمایش ادرار یا مدفوع در خانه شمال تهران

برای تشخیص برخی از بیماری ها یا مشکلات سلامتی نظیر : وجود انگل ، اعتیاد یا عفونت ادراری به انجام آزمایش ادرار یا نمونه گیری از مدفوع بیمار در منزل شمال تهران است. در رابطه با انجام این آزمایشات نیز می توانید به شرکت همراه طب که خدمات درمانی را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد ، اعتماد کنید.

گرفتن تست کرونا یا پی سی آر در منزل شمال تهران

اهمیت تست کرونا یا پی سی آر بر کسی پوشیده نیست. هرگونه تست آزمایشگاهی مربوط به بیماری های عفونی و تنفسی از قبیل : تست آنتی بادی ، سرولوژی ، کرونا و.. با رعایت پروتکل های بهداشتی در خانه بیمار انجام میشود. نمونه گیری در خانه شمال تهران بر طبق ضوابط وزارت بهداشت ایران خواهد بود.

نمونه گیری پوست و مو در خانه شمال تهران

پوست و مو از ارکان زیبایی بانوان محسوب می شوند امروزه روش های درمانی خاصی مثل پلاسما تراپی ، مزوتراپی ، پی آرپی تراپی و.. برای تقویت آنها ابداع شده و به صورت فراگیر درآمده اند. به طور مثال در پلاسما تراپی ، می توان از پلاسمای فرد برای تقویت مو استفاده کرد. خدمات آزمایش در منزل شمال تهران ، علاوه بر اینکه می تواند برای آزمایش ژنتیک از پوست و مو مورد استفاده قرار گیرد ؛ امکان پی آر پی در منزل را برای شما فراهم می کند.

چکاپ کامل در منزل شمال تهران

پزشکان انجام چکاپ کامل سالانه را برای همه افراد توصیه می کنند. البته در مورد سالمندان ، این زمان به 6 ماه تقلیل می یابد. شما در حالت و وضعیت بدنی که باشید می توانید برای انجام چکاپ کامل با همراه طب در ارتباط باشید. از چکاپ بارداری تا چکاپ سالمندی، بسته به نوع نیاز شما توسط این شرکت پوشش داده می شود. کافیست تا اعتماد کرده و برای اعزام پرستار درخواست دهید.

از دیگر خدمات مرکز همراه طب : نوار مغز در منزل 

هزینه نمونه گیری در منزل شمال تهران

نوع آزمایش ، تعداد تست ها ، مسافت طی شده توسط پرستار ، ارائه خدمات در ساعات شبانه یا روز های تعطیل ، شرایط بیمار و.. می تواند در تعیین هزینه نمونه گیری در منزل شمال تهران دخیل باشند. برای اطلاع از قیمت آزمایش در خانه شمال تهران بهتر است با همراه طب تماس گرفته و شرایط خود را به اطلاع کارشناسان این مرکز برسانید تا تعرفه آزمایشات پزشکی برای شما به طور خاص محاسبه گردد. زیرا بیماری و نوع نیاز هر فرد متفاوت است مطمئنا هزینه چکاپ کامل با یک تست کرونا یکسان نیست.

آزمایش در منزل شمال تهران

استفاده از خدمات آزمایش در خانه شمال تهران چه مزایایی دارد؟

از لحظه خروج از خانه می توان بسیاری از عوامل مضر برای سلامتی را شمرد. مثلا خستگی راه ، گشتن طولانی برای آزمایشگاه معتبر ، تنفس هوای آلوده ، قرارگیری در معرض استرس بیرونی مثل ترافیک یا صوت ( خصوصا برای بیماری قلبی ) ، ناکارآمدی کادر درمان و مواجه با عوارض رگ گیری غلط بخصوص در بیمارستان های دولتی ، دیدن بیماران بدحال و از دست دادن روحیه ، ابتلا به عفونت های بیمارستانی ، ابتلا به بیماری های مسری مثل آنفولانزا یا کرونا ، برخورد مایوس کننده کادر درمان و... تنها نمونه هایی از این عوامل هستند. درحالیکه می توان بر طبق مزایای زیر، سلامتی خود را به خدمات آزمایش در منزل شمال تهران سپرد:

  • استراحت بیشتر ، بهبودی سریعتر
  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • دور ماندن از عوامل مضر سلامتی
  • دریافت کیفیت بالاتر خدمات درمانی

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران