آمبولانس خصوصی

اگر نیاز به یک آمبولانس خصوصی دارید که که بیمار خود را به هر جا که میخواهید منتقل ببرد مرکز همراه بهترین آمبولانس را در سریع ترین زمان برای شما اعزام میکند.

مزایای آمبولانس خصوصی

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

collaborative

آمبولانس خصوصی 

آمبولانس خصوصی یک وسیله نقلیه غیر اورژانسی و یکی از اجزای مهم و ضروری در فوریت های پزشکی می باشد و برای انتقال بیماران یا افراد کم توان به بیمارستان ، خانه یا مراکز درمانی استفاده می شود . همانطور که می دانید آمبولانس های دولتی به دلیل حجم درخواست بالا به دلیل تعرفه دولتی محدودیت هایی برای اعزام و ارائه خدمات به بیماران دارند ، بنابراین برای بیمارانی که شرایط جسمانی وخیمی دارند نمی تواند انتخاب خوبی باشد و این بیماران باید از آمبولانس های مجهز تر با پرسنل متخصص برای انتقال به بیمارستان استفاده کنند .در صورت نیاز به خدمات آمبولانس خصوصی برای منتقل کردن بیمار به جای دیگر ، موسسه خدمات درمانی همراه طب بهترین گزینه خواهد بود . این موسسه از باسابقه ‌ترین مراکز ارئه دهنده آمبولانس خصوصی  است که با تعداد زیادی آمبولانس به ارائه خدمات به بیماران می ‌پردازد. این همراه طب دارای آمبولانس ‌های خصوصی در انواع تیپ ها است و با کادر مجرب خود ، توانسته تا درصد بالایی از رضایت مشتریان را کسب کند. لازم به ذکر است که خدمات این مرکز به صورت به صورت شبانه روزی ارائه می شود و امکان ارائه خدمات به تمام شهرستان های دیگر وجود دارد ، همچنین با موقعیت مکانی مناسبی که دارد ، خدمات انتقال بیماران و تجهیزات پزشکی را به کلیه نقاط و مراکز درمانی انجام می‌ دهد.

 

انواع آمبولانس خصوصی 

همه آمبولانس ها یکی نیستند و انواع مختلفی دارند که که هر کدام از تیپ های آن دارای امکانات خاصی هستند . در ادامه با ویژگی های از یک از تیپ آمبولانس ها و تجهیزات استفاده شده در آن آشنا می شوید

آمبولانس خصوصی تیپ اِیی ( معمولی )

از این نوع آمبولانس های خصوصی برای انتقال بیمارانی استفاده می شود؛ که هوشیار هستند. در واقع بیمار دارای شرایط و حال مناسب است .  در این آمبولانس ها تمامی لوازم و امکانات لازم برای بیمار وجود دارد تا در مسیر انتقال به بیمارستان ، وضعیت آن پایدار نگه داشته شود.

آمبولانس خصوصی تیپ بی 

این نوع آمبولانس برای جابجایی بیماران بدحالی که به مراقبت ‌های ویژه نیاز دارند ، استفاده می ‌شود. تجهیزاتی که در آمبولانس خصوصی تیپ بی به کار می ‌روند ، پیشرفته هستند ؛ به همین دلیل می ‌توانند تمامی نیاز های بیماران برای درمان بیماری‌ ها و جراحات حاد را برطرف کنند.

آمبولانس خصوصی مراقبت های ویژه ( وی آیی پی ) 

آمبولانس مراقبت ‌های ویژه برای مراقبت از بیماران بد حال یا آسیب دیده اعزام می‌ شود ؛ منظور بیمارانی است که شرایط جسمانی وخیمی دارند و خطر مرگ جان آنها را تهدید می کند و در حین انتقال به مرکز پزشکی مناسب ، به مراقبت‌ های تخصصی نیاز دارند. این آمبولانس ها گاهی با عنوان آی سی یو متحرک نیز شناخته می ‌شود ؛ زیرا دارای تجهیزات پزشکی بسیار پیشرفته برای درمان طیف گسترده‌ ای از شرایط تهدید کننده و بیماران بد حال است.

 

فقط با یک تماس می توانید از بهترین خدمات بهداشتی درمانی در منزل با بهترین پزشکان و متخصصان تهران جهت ارائه خدماتویزیت متخصص در منزلبه صورت شبانه روزی بهرمند شوید .

آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی نوزاد ( اِن آیی سی یو ) 

آمبولانس خصوصی نوزاد برای انتقال نوزادانی است که در چند روز اپتدایی تولد دچار مشکل شده اند و شرایط جسماانی مناسبی ندارند . در امبولانس های اِن آیی سی یو تمامی تجهیزات لازم برای برسی وضعیت نوزاد وجود دارد .

آمبولانس خصوصی ایزوله 

آمبولانس ایزوله برای جابه‌جایی بیمارانی که به دلیل قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خطرناک ، تشعشعات یا بیماری ‌های مسری نیاز به ایزوله دارند ، استفاده می‌ شود. این آمبولانس‌ ها ، دارای وسیله‌ های ایزوله شده ‌ای هستند که فیلترهای شیمیایی دارند و توسط پرسنل آموزش دیده برای مقابله با این نوع موارد اضطراری استفاده می ‌شوند.

 

چرا آمبولانس خصوصی همراه طب ؟

 خدمات آمبولانس خصوصی موسسه خدمات درمانی همراه طب ویژگی هایی دارد که آن را از سایر مراکز متمایز می کند .این ویژگی ها عباتند از :  

آمبولانس های مجهز 

 این مرکز دارای انواع آمبولانس ها در تیپ های اِی ، بی ، سی ، وی آیی پی ، آمبولانس نوزار و امبولانس ایزوله می باشد به همین دلیل امکان انتقال همه افراد و بیماران با هر شرایطی را دارد  .

پرسنل آموزش دیده 

موسسه همراه طب تمام عزم خود را جزم کرده تا با به کار گیری پرسنل با تجربه و متخصص، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در راستای درمان و محافظت از بیماران ارائه دهد

تنوع و گستردگی خدمات 

همچنین این مرکز می تواند با آمبولانس خصوصی ، خدمات انتقال درون شهری و برون شهری را ارائه دهد ؛ یعنی  خدمات به تمامی مناطق تهران و یا حتی شهرستان ها گسترش پیدا میکند .

پاسخگویی 24 ساعته 

 مرکز همراه طب از ارائه دهندگان خدمات آمبولانس خصوصی و پاسخ گویی 24 ساعته می باشد . شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید جهت انتقال بیمار به بیمارستا ، خانه ، مراکز درمانی و یا حتی یک شهر دیگر اقدام کنید

برای انجام آزمایشات خود به آزمایشگاه نروید !

موسسه همراه طب با خدمات آزمایش در منزل خود شما را از رفتن به آزمایشگاه بی نیاز کرده است.

 

 تجهیزات پزشکی آمبولانس خصوصی 

در موقعیت های مختلف اگر آمبولانس خصوصی مجهز نباشد ممکن است کیفیت ارائه خدمات پایین بیاید و خطران جدی جان بیمار را تهدید کند . آمبولانس های خصوصی همراه طب برای کنترل هر موقعیت ضروری کاملا مجهز هستند . در ادامه به برسی انواع تجهیزات پزشکی آمبولانس خصوصی که جان بیمار را حفظ می کند می پردازیم

جعبه کمک های اولیهجعبه کمک ‌های اولیه برای حمل لوازم پزشکی مانند کیت‌ های حمایتی اولیه و آسیب شناسی استفاده می‌ شود..

دستگاه‌ های تنفسیبه منظور ارائه تنفس مصنوعی ، دستگاه‌ های تنفسی در امبولانس‌ های خصوصی وجود دارد .

دستگاه‌ های انعقادیامبولانس‌ های خصوصی مجهز به دستگاه‌ های انعقادی برای مداوای بیماران با شرایط اورژانسی هستند

تروما (تخته نخاعی)اگر آسیب دیدگی در ناحیه ستون فقرات وجود داشته باشد ، پرسنل آمبولانس خصوصی ، بیمار را جهت جلوگیری از تشدید آسیب به تخته تروما می‌ بندند..

دستگاه ‌های اندازه‌ گیری فشار خونبرای اندازه ‌گیری فشار خون  بیماران ، دستگاه‌ های اندازه‌ گیری فشار خون در آمبولانس ‌ها موجود است.

هواکش‌هاهواکش یا همان مجرای تنفسی به رساندن اکسیژن به داخل ریه ‌ها در زمانی که بیمار نمی تواند به درستی نفس بکشید ، کمک می‌ کند.

دارو های ضروریپرسنل آمبولانس خصوصی در صورت نیاز از داروهای مسکن و ضروری خاصی برای درمان و کنترل علائم بیماری‌ ها استفاده می ‌کنند. این دارو ها عبارت ‌اند از:

بی ‌حس‌ کننده (ماده‌ای که درد را تسکین می‌دهد)

مایعات داخل وریدی (برای درمان شوک یا کم آبی بدن)

داروی ضد تشنج 

آدرنالین (برای معکوس کردن اثرات فشار خون پایین یا درمان واکنش‌ های آلرژیک شدید)

سالبوتامول (برای باز کردن راه‌های تنفسی در ریه‌ها)

 

چه زمانی نیاز به استفاده از آمبولانس خصوصی است ؟

مواردی که در صورت تمایل به انجام آنها باید به مراکز ارائه دهنده آمبولانس خصوصی تماس بگیرید :

1ـ جا به جایی بیمار از شهری به شهر دیگر 

2ـ جا به جایی بیمار از بیمارستان به منزل یا برعکس 

3ـ جا به جایی بیمار از بیمارستانی به بیمارستان دیگر

 

از دیگر خدمات مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب می توان به خدمات پی آر پی در منزل همراه طب اشاره کرد.

 

 وظایف پرسنل آمبولانس خصوصی

پرسنل آمبولانس خصوصی متخصصانی هستند که ارائه مراقبت ‌های پزشکی در محیط‌ های درمانی را برعهده دارند . نقش اصلی کادر درمانی آمبولانس این است که درمان ، کنترل و یا پایش وضعیت جسمانی بیماران را تا زمان رسیدن به مقصد مورد نظر انجام می‌ دهند.

هنگامی که با مرکز آمبولانس تماس می‌ گیرید ، افراد آموزش دیده برای ارائه مراقبت‌های ویژه به بیمار شما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر شما آماده می شوند . این افراد در زمینه مراقبت‌ های بهداشتی آموزش ‌های فشرده‌ ای را گذرانده‌ اند تا یاد بگیرند که چگونه بیمار را در شرایط مختلف پزشکی کنترل و شرایط را مدیریت کنند..

در صورت نیاز به ویزیت شدن توسط متخصص داخلی کلیک کنید : ویزیت متخصص داخلی در منزل

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید