شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
مراقبت از بیمار آی سیو

خدمات مراقبت از بیمار آی سیو با تمامی تجهیزات و انجام تمامی خدمات درخواست شده از طرف شما در مرکز همراه طب آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل با کادر مجرب 

برخی از بیمارانی که در بخش آی سی یو بستری هستند پس از ترخیص از بیمارستان ممکن است که به مراقبت خاص نیاز داشته باشند . در چنین شرایطی برای ویزیت و معاینه مستمر بیمار در منزل با پیشرفته ترین تجهیزات و ارائه خدمات با کیفیت توسط پزشکان و پرستاران با تجربه بهترین انتخاب استموسسه خدمات بهداشتی درمانی در منزل همراه طب آماده ارائه خدمات مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل با کیفیت بالا توسط پرستار باتجربه آقا و خانم به شما عزیزان است.

مراقبت از بیمار در آی سیو

آی سیو برای چه بیمارانی است؟

معمولاً بیمارانی که دچار بیماری‌ های خاص و موارد خطرناک مانند شوک عفونی و سندرم زجر حاد تنفسی و یا پس از جراحی ‌های عمده و با خطر بالا که نیاز به مراقبت دائمی دارند در بخش آی سی یو یا مراقبت‌ های ویژه بستری می‌ شوند . کادر پزشکی آموزش دیده مانند پزشکان و پرستاران مراقبت‌ های ویژه در این بخش فعالیت می ‌کنند.

نگهداری بیمار کما در منزل

هنگام نگهداری بیمار کما در منزل ، باید پایش آنها به‌ طور لحظه ‌ای و شبانه روزی انجام شود ضمنا درمان‌ ها به صورت تهاجمی و نیمه تهاجمی خواهد بود. منظور از نیمه‌ تهاجمی سامانه‌ های پایش مستقیم مانند اندازه ‌گیری مستقیم فشار خون درون سرخرگ یا درون جمجمه و ایجاد و تحریک تنفس درون نای توسط دستگاه تنفس مصنوعی است . خدمات آی سی یو در منزل شامل : تجویز دارویی ( داروهای مراقبت ویژه ) بوده که برای بیماران ارائه می شود 

هدف از انتقال بیمار از آی سیو به منزل

مراقبت از بیمار آی سی یو در خانه ممکن است به دلایل مختلفی از جمله عدم توانایی برای بستری کردن بیمار در بیمارستان ، نیاز به مراقبت ویژه فردی ، یا به دلیل هزینه های بالای  بیمارستان صورت گیرد . هنگامی که یکی از اعضای خانواده به مراقبت های طولانی مدت آی سی یو نیاز دارد ، بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که در صورت امکان ،  انتقال بیمار از آی سی یو به منزل صورت گیرد . ما این خدمات را به بسیاری از بیماران تنفسی یا عصبی که مدت زمان بهبودی آن ها طولانی می شود و نیاز به مراقبت های تخصصی از طریق پرستاران آموزش دیده دارند ، ارائه کردیم

موسسه همراه طب علاوه بر داشتن متخصصین با تجربه و دلسوز ، جهت انجام رادیولوژی در منزل کادری حرفه ای را برای انجام آزمایشات و ارائه خدمات آی سی یو در منزل در اختیار شما عزیزان قرار میدهد زیرا شما لایق بهترین ها هستید

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران