آزمایش چکاپ کامل در منزل با 10 درصد تخفیف + نمونه گیری رایگان
user user

مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل توسط بهترین پرستاران

خدمات مراقبت از بیمار آی سیو با تمامی تجهیزات و انجام تمامی خدمات درخواست شده از طرف شما در مرکز همراه طب آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

مزایای مراقبت از بیمار آی سی یو

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

مراقبت از بیمار آی سی یو

برخی از بیمارانی که در بخش آی سی یو بستری هستند پس از ترخیص از بیمارستان ممکن است که به مراقبت خاص نیاز داشته باشند . در چنین شرایطی برای ویزیت و معاینه مستمر بیمار در منزل با پیشرفته ترین تجهیزات و ارائه خدمات با کیفیت توسط پزشکان و پرستاران با تجربه بهترین انتخاب است . خدمات درمانی در منزل همراه طب آماده ارائه خدمات مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل با کیفیت بالا توسط پرستار باتجربه آقا و خانم به شما عزیزان است.

 

مراقبت از بیمار ای سیو در منزل

 

چگونه برای خدمات ( مراقبت از بیمار آی سیو در منزل ) به همراه طب اعتماد کنیم؟

مجوز رسمی 

مرکز خدمات درمانی در منزل همراه طب توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کرده و فعالیت خود را زیر نظر این نهاد آغاز کند .

 

پاسخگویی 24 ساعته 

موسسه همراه طب از ارائه دهندگان خدمات پزشکی ، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل به صورت 24 ساعته است ، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز پرسنل متخصص موسسه در کمترین زمان ممکن جهت انجام طب سوزنی در محل مورد نظر شما حاضر می شود.  

 

دارای کادر آقا و خانم 

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه همراه طب در اختیار داشتن کادر آقا و خانم بوده است و به دلیل مسائل عرفی و شرعی که در مردان یا زنان وجود دارد ، با توجه به جنسیت بیمار ، متخصص آقا یا خانم به منزل بیمار اعزام می شوند.  

 

تجهیزات پیشرفته

مرکز همراه طب بهترین ، بهداشتی ترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات را جهت ارائه خدمات طب سوزنی در منزل به کار می گیرد.  

 

سابقه کار 

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید .

 

پشتیبانی کامل 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ناراحتی هنگام ارائه خدمات طب سوزنی در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

( همچنین شما می توانید گچ گیری در منزل را از ما بخواهید .  )

 

آی سیو برای چه بیمارانی است؟

معمولاً بیمارانی که دچار بیماری‌ های خاص و موارد خطرناک مانند شوک عفونی و سندرم زجر حاد تنفسی و یا پس از جراحی ‌های عمده و با خطر بالا که نیاز به مراقبت دائمی دارند در بخش آی سی یو یا مراقبت‌ های ویژه بستری می‌ شوند . کادر پزشکی آموزش دیده مانند پزشکان و پرستاران مراقبت‌ های ویژه در این بخش فعالیت می ‌کنند.

 

نگهداری بیمار کما در منزل

هنگام نگهداری بیمار کما در منزل ، باید پایش آنها به‌ طور لحظه ‌ای و شبانه روزی انجام شود ضمنا درمان‌ ها به صورت تهاجمی و نیمه تهاجمی خواهد بود. منظور از نیمه‌ تهاجمی سامانه‌ های پایش مستقیم مانند اندازه ‌گیری مستقیم فشار خون درون سرخرگ یا درون جمجمه و ایجاد و تحریک تنفس درون نای توسط دستگاه تنفس مصنوعی است . خدمات آی سی یو در منزل شامل : تجویز دارویی ( داروهای مراقبت ویژه ) بوده که برای بیماران ارائه می شود .

 

هدف از انتقال بیمار از آی سیو به منزل

مراقبت از بیمار آی سی یو در خانه ممکن است به دلایل مختلفی از جمله عدم توانایی برای بستری کردن بیمار در بیمارستان ، نیاز به مراقبت ویژه فردی ، یا به دلیل هزینه های بالای  بیمارستان صورت گیرد . هنگامی که یکی از اعضای خانواده به مراقبت های طولانی مدت آی سی یو نیاز دارد ، بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که در صورت امکان ،  انتقال بیمار از آی سی یو به منزل صورت گیرد . ما این خدمات را به بسیاری از بیماران تنفسی یا عصبی که مدت زمان بهبودی آن ها طولانی می شود و نیاز به مراقبت های تخصصی از طریق پرستاران آموزش دیده دارند ، ارائه کردیم . 

موسسه همراه طب علاوه بر داشتن متخصصین با تجربه و دلسوز ، جهت انجام رادیولوژی در منزل کادری حرفه ای را برای انجام آزمایشات و ارائه خدمات آی سی یو در منزل در اختیار شما عزیزان قرار میدهد زیرا شما لایق بهترین ها هستید. 

 

 مراقبت از بیمار ای سیو در منزل

 

پزشک یا پرستار آی سی یو چه خدماتی ارائه می دهند؟

شما میتوانید از پزشک اعزامی یا پرستار آی سی یو در منزل ، توقع درمان بیماری های مزمن ، از جمله بیماری های قلبی ، دیابت ، بیماری های تنفسی و سایر بیماری های مشابه ، به صورت شخصی و حرفه ای را داشته باشید . خدمات مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل همراه طب شامل ارائه خدمات پرستاری ، پزشکی ، فیزیوتراپی ، پشتیبانی درمانی ، کنترل شدت بیماری و نظارت بر داروهای مورد نیاز بیمار می شود . 

از جمله خدماتی که می‌ توان برای مراقبت از بیمار آی سی یو در خانه با بیماری های مزمن ارائه داد ، می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

1ـ انجام کلیه آزمایشات مانند : آزمایش خون ، چکاپ کامل ، بیوپسی ، زردی نوزاد ، نمونه گیری ادرار و مدفوع به صورت فوری و 24 ساعته با جواب دقیق از آزمایشگاه معتبر ، همراه با بررسی جواب آزمایش توسط مجرب ترین متخصصان را از طریق خدمات آزمایش در منزل تهران و کرج به ما بسپارید . 

2ـ ارائه انواع خدمات پرستاری ، انجام بررسی های پزشکی و درمانی ، تزریق دارو ، تعویض مرتب دستگاه های داخلی مثل کاتتر و...از جمله خدمات ارائه شده برای نگهداری بیمار کما در منزل است.

وصل سوند ادرار در منزل برای بیماران آی سی یو 

 

درخواست خود را ثبت کنید


‌نظرات کاربران


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید