user user

ویزیت در منزل شمال تهران

اگر نیاز به ویزیت در منزل دارید و در شمال تهران هستید از دیگر خدمات همراه طب ویزیت پزشک د رمنزل شمال تهراه به صورت شبانه روزی میباشد.

مزایای ویزیت پزشک شمال تهران

mdi_tick

راحتی و آسایش:بیمار میتواند در خانه تحت درمان قرار بگیرد.

mdi_tick

صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه مراکز درمانی

mdi_tick

افزایش ایمنی:بیمار در معرض ابتلا به عفونت در مراکز درمانی قرار نمیگیرد

ویزیت پزشک شمال تهران

 

کلینیک تخصصی را به خانه خود ببرید. فقط با یک تماس می توانید کلیه احتیاجات خود در حوزه درمان را برطرف سازید. از اجاره کردن تجهیزات پزشکی در شمال تهران گرفته تا معاینه بیمار و انجام عکسبرداری های همچون سونوگرافی یا رادیولوژی را از شرکت خدمات درمان در منزل همراه طب بخواهید. در اینجا درباره چگونگی اعزام پزشک عمومی و انواع متخصص به خانه ساکنان شمال تهران سخن گفته ایم. مزایای خدمات ویزیت پزشک در منزل شمال تهران از قبیل : شبانه روزی بودن ، جامع و کامل بودن ، سرعت بالای رسیدن پزشک ، پشتیبانی کامل و رسیدگی به شکایات که توسط همراه طب ارئه شده است را در نظر داشته باشید.

ویزیت در منزل شمال تهران

ویزیت دکتر در منزل شمال تهران برای چه کسانی است ؟

جنسیت ، سن ، ژنتیک ، محیط زندگی و .. از فاکتور های تعیین کننده در ابتلای افراد به بیماری ها هستند. جدا از امکان ابتلا ، نوع درمان نیز متاثر از این عوامل خواهد بود. به طور مثال در شیوع بیماری کرونا ، دیدیم که کودکان در مقایسه با سالمندان مصون تر بودند یا درمان های مورد استفاده برای آنها کاملا متفاوت بود و بیشتر جنبه ی پیشگیرانه داشت.

متخصص کودکان در گرایش های مختلف

بیمار شما در رده سنی کودکان باشد یا نوجوانان یا حتی بزرگسالان تفاوتی در نحوه ارائه خدمات ویزیت دکتر در منزل شمال تهران ایجاد نمی کند. برای مثال در رابطه با ویزیت متخصص اورولوژی در منزل ، شما می توانید به اورولوژیست کودکان یا بزرگسالان دسترسی داشته باشید.

ویزیت سالمندان در منزل شمال تهران

رسیدگی به بیماری ها و مشکلات سالمندان ، جدای از بزرگسالان بوده و نیاز به متخصص آگاه به طب سالمندی دارد. شما میتوانید زمانی که به ویزیت سالمندان در منزل نیاز داشتید با ما تماس بگیرید تا بهترین دکتر در منزل شمال تهران حضور یابد.

ویزیت بیمار در منزل شمال تهران چگونه است ؟

آشنایی با مراحل و چگونگی ویزیت بیمار در منزل شمال تهران به درخواست کنندگان این خدمات ، امکان ارزیابی درست از عملکرد پزشک در خانه بیمار را می دهد. شما باید انتظار اجرای دستورالعمل های زیر را دکتر در منزل شمال تهران داشته باشید:

 • معاینه بیمار و جمع آوری اطلاعات از سابقه بیماری یا حساسیت ها
 • بررسی علائم حیاتی و بالینی بیمار و ثبت آنها
 • تشخیص اولیه بیماری براساس نتایج معاینه و پرونده پزشکی ( در صورت داشتن سابقه درمان )
 • نوشتن نسخه جدید یا تمدید مجدد نسخه قلبی ( تجویز دارو یا عکسبرداری )
 • انجام عکسبرداری یا هماهنگ کردن با موسسه برای انجام سایر اقدامات تشخیصی
 • آموزش بیمار و اطرافیان او برای برخورد صحیح با بیماری
 • ارجاع به سایر متخصصان ( در صورت صلاحدید پزشک )
 • انجام اقدامات اورژانسی در صورت وخیم شدن حال بیمار در منزل شمال تهران

ویزیت متخصص در منزل شمال تهران ، شامل چه پزشکانی است؟

هر بیماری ، علائم خاصی را از خود نشان می دهد که می توان با تکیه به آنها متخصص مربوطه را انتخاب نمود. برای مثال ، بیماری های استخوان را با متخصص ارتوپد در میان بگذارید. برای بررسی علائم و تشخیص بیماری های قلبی نیز ، ویزیت متخصص قلب در منزل را امتحان کنید. همراه طب متخصصان زیر را در اختیارتان قرار می دهد:

 • متخصص زنان
 • متخصص اطفال
 • پزشک عمومی
 • متخصص گوش و حلق و بینی
 • متخصص ارتوپد
 • متخصص ریه
 • متخصص داخلی
 • روانپزشک
 • جراح عمومی
 • متخصص عفونی
 • متخصص مغز و اعصاب

ویزیت پزشک در منزل شمال تهران

هزینه ویزیت در منزل شمال تهران

احتیاجات هر بیمار با دیگری متفاوت است و وظیفه ما برآورده کردن آنهاست. طبیعتا ، شرایط بیماری که درخواست ویزیت شدن با پزشک عمومی را دارد، با فردی که تقاضای ملاقات با فوق تخصص را داشته از نظر هزینه ویزیت پزشک در منزل شمال تهران یکسان نیست. ضمن اینکه دریافت خدمات دکتر در خانه شمال تهران با توجه به ساعات شبانه یا روز های تعطیل ممکن است با افزایش قیمت همراه باشد یا پزشک در طول معاینه و درمان از سایر خدمات ارائه شده توسط همراه طب  استفاده نماید. برای مثال ، گاهی ممکن است که شما تقاضای ملاقات با متخصص قلب را بدهید اما انجام اکو و نوار قلب در منزل تان نیز ضروری باشد. در اینگونه موارد ، معمولا هزینه ویزیت در منزل شمال تهرانتعرفه انجام خدمات نوار قلب و اکو به صورت یکجا محاسبه می گردد. دسترسی به سایر خدمات همراه طب : گچ گیری در منزل

دلایل ارجحیت خدمات دکتر در منزل شمال تهران 

همیشه ارائه خدمات خصوصی با کیفیت بالا تری همراه بوده است. جالب است بدانید که ارائه خدمات درمانی از جمله ویزیت دکتر در منزل شمال تهران توسط شرکت های خدمات پزشکی در منزل شمال تهران حتی در مقایسه با مراجعه به کلینیک های تخصصی از نظر کیفیت در رتبه بالاتری قرار دارد.

 1. شاهد صحنه های دلخراش یا ناامید کننده نیستید . پزشک در منزل شمال تهران به شما امکان این را می دهد که چشمان تان با رنج و درد افراد حاضر در مراکز درمانی مواجه نشود که آسودگی خاطر را به همراه خواهد داشت.
 2. شاید جالب باشد بدانید که درخواست حضور پزشک سیار شمال تهران ، مسائل اثر گذار بر روان افراد را نیز کنترل می کنند. مثلا استرس شنیدن صدای ناگهانی در بیماران قلبی یا اضطراب ناشی از ماندن در ترافیک با تقاضای ویزیت پزشک در منزل شمال تهران به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

 

 

درخواست خود را ثبت کنید


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید