شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072
اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

اعزام پزشک در منزل 

 

ویزیت در منزل

ویزیت در منزل

همراه طب یک شرکت و سایت خصوصی است که در زمینه اعزام انواع پزشک متخصص و پرستار مجرب همراه با تجهیزات پزشکی جهت ویزیت در منزل بیماران با استفاده از اپلکیشن های موجود در ایران فعالیت می کند. با ویزیت دکتر در منزل ، انواع متخصصان آقا و خانم ، همیشه و شبانه رورزی در طول 366 روز سال در دسترس شما هستند. مهم نیست که بیمار سالمند باشد یا کودک ، نوع خدمات درخواستی فیزیوتراپی و سونوگرافی باشد یا پرستاری از سالمند، فقط  کافیست تماس بگیرید و نوع خدمات درخواستی برای حضور پرستار و پزشک در منزل را مطرح نمایید تا آنها در خدمت شما باشند. مثلا ،خدمات درمانی برای کودکان دنیایی جداست و متخصص اورولوژی کودکان با بزرگسالان متفاوت است مژده که متخصصان کودک با همه گرایش ها در همراه طب گرد هم آماده اند. هدف ما این است که خانواده بیمار بجز رنج مریض داری دغدغه دیگری نداشته باشند.

این مرکز مشاوره و ارائه خدمات درمانی در منزل ( همراه طب ) دارای شعب مختلف در سرتاسر شهر تهران می باشد. همین امر موجب شده که به سریعترین سیستم اعزام و مدیریت پرسنل دست پیدا کند. بعد از تماس شما سعی می شود با نزدیک ترین نیرو به محل هماهنگی ها انجام شود . برای مثال اگر شما ساکن شمال تهران باشید ، اما برای والدین خود که در جنوب تهران ساکن هستند نیاز به خدمات پزشکی در منزل شبانه روزی داشته باشید. موسسه همراه طب سعی می کند که نیروی متخصص را از جنوب شهر برای رسیدگی زودتر به نیاز بیمار شما اعزام کند.

 

 

خدمات پزشکی در منزل

 • ویزیت پزشک عمومی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص در منزل
 • خدمات فیزیوتراپی در منزل
 • خدمات اکو و نوار قلب در منزل
 • خدمات آی سی یو در منزل
 • خدمات نوار مغز در منزل
 • ثبت تست خواب در منزل
 • سرم تراپی در منزل
 • خدمات پرستاری در منزل
 • صدور گواهی فوت در منزل
 • انجام آزمایش و تست در منزل
 • انجام رادیولوژی در منزل
 • ارسال تجهیزات سونوگرافی
 • خدمات کاردرمانی در منزل
 • خدمات ماساژ درمانی
 • گفتار درمانی در منزل
 • ویزیت انواع متخصص
 • رادیولوژی در منزل

 

هزینه ویزیت در منزل 

هزینه ویزیت در منزل تهران با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع خدمات در خواستی ، تخصص پزشک ، و منطقه محل سکونت بیمار تعیین می شود. در ادامه به برخی از مزایای ویزیت در منزل تهران اشاره میکنیم :

 • راحتی و آسایش بیمار : بیمار می تواند در محیطی آشنا و راحت تحت درمان قرار گیرد.
 • صرفه جویی در وقت و هزینه : بیمار نیازی به مراجعه به مراکز درمانی ندارد و از این طریق در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کند.
 • کاهش استرس و اضطراب بیمار : بیمار نیازی به تردد در مراکز درمانی و مواجهه با شلوغی و ازدحام جمعیت ندارد.

 

ما در تمام لحظات در کنارتان هستیم با ویزیت پزشک در منزل از لحظه احساس درد تا درمان قطعی همراهتان خواهیم بود. کافیست اعتماد کنید. توجه تان را برای روی استراحت بیشتر بگذارید تا اینکه درسطح شهر به دنبال متخصص خوب بگردید. گزینش و انتخاب پزشک منزل تان را به کارشناسان خبره همراه طب بسپارید تا بتوانید سریعتر و با بهبودی کامل ، نزد خانواده و محل کارتان برگردید. طرح دکتر سیار یا همان دکتر در خانه گام نوینی در پیشگیری از بیماری های عفونی و مزمن همچون بیماری های قلبی ، کرونا و آسم می باشد.

همچنین اگر بیمار شما توانایی بیرون رفتند را نداشتند خدمات ویزیت در منزل بهترین گزینه برای ایشان میباشد.

در صورت نیاز با ما تماس بگیرید ما در تمام طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

مرکز خدمات پزشکی همراه طب با ارائه بهترین پزشک های عمومی و متختصص به منزل بصورت شبانه روزی با تعرفه مناسب اماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریق سرم

تزریق سرم در منزل بیمار از جمله از خدمات مرکز همراه میباشد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

انجام خدمات سونوگرافی در منزل با بهترین دستگاه

نیروی تخصصی

صدور گواهی فوت

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک با برگه مخصوص گواهی فوت در مرکز همراه طب به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

وصل سوند ادرار

انجام خدمات وصل سوند در منزل با فرستادن پرستار مجرب و همراه داشتن تمامی وسایل لازم برای انجام کار بصورت شبانه توسط مرکز همراه طب انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران