شمال و شرق تهران 021-22119922
غرب تهران 021-88385878
جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق 0991-5002072

ویزیت پزشک جنوب تهران

از دیگر خدمات مجموعه همراه طب ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران میباشد که به صورت شبانه روزی و نرخ و تعرفه پایین در سریع ترین حالت انجام میشود.

ویزیت در منزل جنوب ایران

اگر ساکن محلات جنوب تهران هستید ؛ حتما تاکنون درک کرده اید که گاهی اوقات ، درد به حدی است که توان رفتن به مراکز درمانی یا حتی بیمارستان های نزدیک خانه را از انسان سلب میکند یا اینکه بیمار ، یک سالمند است که خدمات ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران ، او را به دلیل سرعت دسترسی به اقدامات درمانی از مرگ نجات می دهد مخصوصا زمانی که امکان عبور آمبولانس از خیابان های تنگ وجود ندارد. یا زمانی که فرد تنهاست و همراهی برای رساندن او به کلینیک ها نیست ، ویزیت شدن توسط دکتر در منزل جنوب تهران ، بهترین اتفاقی است که می تواند برای او بی افتد.

شرکت ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل همراه طب سعی نموده تا بهترین پزشکان خانم و آقا ( چه پزشک عمومی چه انواع متخصص ) را به صورت شبانه روزی و در کمترین زمان ممکن برای درمان انواع بیماری ها به خانه بیماران ساکن در جنوب تهران اعزام کند.
ویزیت دکتر در منزل جنوب تهران

دلیل اعتماد به خدمات ویزیت در منزل جنوب تهران

بر اساس قابلیت های زیر می توانید به خدمات ویزیت در منزل جنوب تهران که توسط شرکت همراه طب ارائه شده است ، اعتماد کنید :

گستردگی خدمات

این مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی ، با کسب مجوز از وزارت بهداشت در تمام زمینه ها فعال است . یعنی هنگامی که فرد بیمار می شود ممکن است علاوه بر ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران به  تزریق دارو ، نوشتن نسخه ، انجام عکسبرداری ها ( اکو قلب در منزل ، نوار قلب ، نوار مغز ، تست خواب ، رادیولوژی ، سونوگرافی در منزل و..) ، اجاره تجهیزات پزشکی مثل تخت بیمارستانی یا دستگاه فتوتراپی و غیره ، نوشتن گواهی فوت ، گچ گیری یا باز کردن گچ و بسیاری از گزینه های درمانی احتیاج داشته باشد.

همراه شما در پیشگیری از بیماری ها

مرکز شبانه روزی همراه طب ، علاوه بر بحث درمان  می تواند در مراحل پیشگیری نیز همراه شما باشد. مثلا در خرید واکسن گارداسیل ، آنفولانزا یا تقویت بدن با سولوویت می توانید به این مرکز اعتماد کنید. 

متصل شدن به بهترین متخصص طب سوزنی : درخواست خدمات طب سوزنی در منزل

شبانه روزی بودن

همیشه مراکز درمانی باز نیستند یا اینکه بیمار ، اطلاعی از اینکه کدام مراکز در ساعات شبانه باز هستند، ندارد. درحالیکه با داشتن شماره تلفن دکتر در منزل از طریق شرکت همراه طب ، متخصص بدون نیاز به وقت قبلی به صورت 24 ساعته  ( حتی در روزهای تعطیلات رسمی ) در خدمت بیمار خواهد بود.

ویزیت انواع متخصص خانم و آقا

گیر آوردن بهترین متخصص ، بدون وقت قبلی ، آن هم در گرایش مد نظر بیمار برای پایتخت نشینان با توجه به انبوه جمعیت آسان نیست. این درحالیست که گردآوری بهترین های هر شاخه پزشکی توسط مرکز همراه طب انجام شده پس ،  کافیست تماس گرفته و درخواست ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران را درخواست کنید. 

برای درخواست شبانه روزی آزاد هستید : انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل

رسیدگی به شکایات بیمار

عدم آشنایی بیمار با نحوه ارائه خدمات ویزیت دکتر در منزل جنوب تهران ، نارضایتی از نحوه برخورد کادر درمان ، بروز مشکلات پزشکی و.. در هنگام ارائه خدمات درمانی در خانه بیمار می تواند منجر به ایجاد سوء تفاهمات بسیاری شود. در اینگونه موارد می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مشکل خود را گزارش دهید تا در اسرع وقت حل شود.

اعزام فوری

شلوغی مراکز درمانی ، معطل ماندن در پشت مطب های متخصصان یا بیمارستان های دولتی ، بارها برای همه ما اتفاق افتاده است (گاهی 5-6 ساعت گاهی چند ماه ) ؛ درحالیکه بعد از تماس شما برای ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران ، کمتر از یک ساعت زمان می برد تا دکتر به خانه تان برسد و معاینه و درمان شوید.

ویزیت در منزل جنوب تهران

نرخ ویزیت در منزل جنوب تهران

عوامل زیادی در تعیین نرخ ویزیت در منزل جنوب تهران موثر هستند؛ به گونه ای که می دانید تعرفه ویزیت پزشک عمومی در مقایسه با قیمت ویزیت متخصص کمتر است یا فرستادن تجهیزات عکسبرداری به همراه متخصص میتواند این تعرفه را تغییر دهد. اعزام پزشک در ساعات شبانه یا ایام تعطیل نیز کمی دشوار و با افزایش هزینه همراه خواهد بود. شرایط بیمار ( تعداد تزریق یا مسافت مرکز تا خانه بیمار) نیز از عوامل تعیین کننده در برآورد هزینه خدمات ویزیت دکتر در منزل جنوب تهران است. بنابراین ، نمی توان بدون اطلاع از نوع درخواست یا شرایط بیمار به طور قطعی درباره نرخ ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران صحبت کرد. استخوان های شکسته خود را ذره ای تکان نده با : ویزیت دکتر ارتوپد در منزل

تجربه‌ی متخصصین ما در یک نگاه

+2500

بیمار را تا کنون درمان کرده‌ایم!

تعداد بیماران بهبود یافته در موسسه همراه طب

+1000

پرونده پرستاری ثبت کرده‌ایم!

تعداد درخواست‌های ثبت شده تا کنون

+10

سال تجربه میانگین پرستاران ما!

میانگین تجربه پرستاران ما بر حسب سال

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مرکز ما میتواند در صورت نیاز شما به هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری در طول شبانه روز و بادرخواست شما در کمترین بازه زمانی نیروی مدنظر شمارا با بالاترین کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و کمترین تعرفه برای شما ارسال کند.

1

سابقه

بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل با کادر مجرب پزشکی و پرستاری بیمارستانی با بیش از ۵ سال تجربه.

2

کیفیت

اعزام پزشکان، فیزیوتراپیست ها، پرستاران و مراقبین مجرب و متعهد، مطابق با استانداردهای علمی روز و قوانین و مقررات جاری کشور.

3

اعتماد

مراقبت و پرستاری از سالمند، کودک و یا بیمار شما امر خطیری است که مرکز پرستاری همراه طب با سابقه چندین ساله اعتماد کاربران خود را جلب نموده است.

خدمات پزشکی و پرستاری

نیروی تخصصی

اعزام پزشک

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی با دکتر سیار و در تهران توسط همراه طب در سریع ترین زمان با دکتر متخصص انجام می شود.

نیروی تخصصی

سونوگرافی

سونوگرافی در منزل در مناطق تهران توسط بهترین پزشک های منطقه و بهترین دستگاه با کم ترین قیمت از مرکز پزشکی و پرستاری همراه طب بخواهید.

نیروی تخصصی

تزریقات

انجام خدمات تزریقات درمنزل و همچنین انواع تزریقات به ویژه تزریق عضلانی وریدی زیر جلدی و.... بصورت شبانه روزی توسط پرستاران مرکز همراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

گرفتن نوار قلب

انجام خدمات نوار قلب در منزل توسط پزشک متخصص قلب با تمام تجهیزات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران واعزام سریع به منزل درمرکزهمراه طب انجام میشود.

نیروی تخصصی

رادیولوژی

انجام رادیولوژی در منزل اعم از رادیولوژی دندان ، فک و صورت بصورت شبانه روزی در تهران همراه با بهترین دستگاه و با هزینه کم انجام میشود.

نیروی تخصصی

آزمایش ( نمونه گیری خون )

انجام آزمایش در منزل با تیم حرفه ای مرکز همراه طب همراه با مجهز ترین امکانات برای نمونه گیری و آزمایش در خانه در تمامی مناطق استان تهران انجام میشود.

راه‌های ارتباطی با ما

شرکت خدمات درمانی در منزل همراه طب همه روزه و در تمامی ساعات از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس
02122119922
پشتیبانی
02122119922
آدرس
تهران